HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych

Chorzów

HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych
3 921

Opinie o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

suwnicowy

Panowie jest praca w Chorzowie dla magazynierów, suwnicowych. Dostałem ulotkę. Firma mieści się na Starym Chorzowie. Dzwoniłem płacą 22 brutto za godzinę + premie i możliwość dorobienia nadgodzin. kontakt tel. 601142227

Artur

Forum padło tak ten wydział. Aman to juz koniec

Bigbag
@Artur 22.06.2018 06:11

Administrator już dawno powinien zamknąć ten temat. Walcownia Wbg już nigdy nie będzie taka jak kiedyś. Albo akceptuje my to w jakiej jest teraz, albo nie i szukamy nowej pracy. Wszyscy widzą co się Dzieje i co się już stało. Ludzie się zwalniają pojedynczo, wiec nie ma już co na tym forum pisać, tylko zajmną się sobą i tyle.

Zofia

Analizując Wasze ostatnie wpisy, zauważyłam, że macie problem z wyegzekwowaniem od HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych zaległych wynagrodzeń. Jest to poważna sprawa, dlatego proszę o monitorowanie jej na tym forum. Aktualne informacje w tej kwestii mogą okazać się ważne dla innych użytkowników, którzy również współpracowali z tą firmą.

Wewe

He zalegle pieniadze to juz nie dostaniemy bo syndyk juz ich nie ma

@Wewe 02.06.2018 07:59

ktoś coś robi w tej sprawie ?

Opiekun

Załogo jest rozwiązanie , Wszyscy jednego dnia niech dają wypowiedzenie.Tylko czy macie jaja, bo z tego co tu piszecie to mądrzy jesteście tylko w gębie.Musicie działać a nie godać. Powodzenia !!!

@Opiekun 29.05.2018 21:43

A co niby obecny pracodawca ma do naszych zaleglych?

Kasa

Ludzie co z naszą kasą?

@Kasa 28.05.2018 09:30

To jest chore zeby czekac na wlasne pieniadze ktore sie nam naleza!!!

Zofia

@anonymous, mógłbyś wyjaśnić innym użytkownikom co miałeś na myśli odnosząc się w swoim wpisie do pensji? Czy w tej kwestii HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych planuje jakiegoś rodzaju zmiany? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

@Zofia 20.05.2018 23:22

Cos ucichl nasz anonymous....

Hutnik

Czy ktos oddal w Urzedzie rozliczenie okolo 6 marca i tez jeszcze nie ma zwrotu podatku?

@Hutnik 10.05.2018 16:44

na zwrot mają 3 miesiące

anonymous

cos ostatnio cicho o Sląskich Hutach Stali, a tam mieliśmy ponoć trafić , w takiej grupie pewnie byłoby raźniej i pensje bardziej wyrównane, dziwnie cicho w tym temacie

@anonymous 07.05.2018 11:23

Niedługo kończy się 23prim, ciekawe jakie pensje zaproponują.

HUTNIK

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Hutnika ;)

Ktos

"Załoga jest zadowolona "

@anonymous 25.04.2018 20:00

Podobno Ty pierwszy dostaniesz za nowe newsy na forum co chwila hehehe

anonymous

Na razie ucichły alokacje, podobno szykuje się jakaś większa partia pracowników do "odesłania"

@S jak synonim 25.04.2018 01:21

Widac nie tylko jo zauwazylem ze jednemu sie strasznie nudzi , zamiast sie chwycic roboty...

anonymous

Kiedy następna partia ludzi do zwolnienia, tzn. do alokacji?

S jak synonim
@sztygar 18.04.2018 15:08

Panie Sztygar, pan ma nasrane we łbie... mówił to Panu już ktoś? Nikt??!! To ja będę pierwszy!

Xzxzxxz

Z tymi zaleglymi to chyba mozemy sie juz pozegnac bo to ucichlo a syndyk sie cieszy bo ma pieniadze w kieszeni

Lucky

Chcą się nas pozbyć, żebyśmy się sami pozwalniali z powodu kasy, bezczelność ich nie ma granic...

@anonymous 15.04.2018 13:51

Ty ino umiesz pisac ciul...a i wiecznie sie zwolniosz a sie trzymiesz walcowni rekami i nogami swiety robotnik

anonymous

Ile tym razem do odstrzału?

@anonymous 13.04.2018 12:06

za miesiąc nie bedzie komu robic

dzisiaj 300 jutro 1000

nawet pietrzak nie urywał kasy ludziom przed upadkiem, ale przyszła dojna zmiana, która dostaje dobry hajc siedząc i nic nie robiąc, kosztem zwykłych pracowników......

@123 11.04.2018 23:17

Dlatego (usunięte przez administratora) z walcowni takich baranów i leserów ja ty

co sie dzieje

Koledzy macie wyplaty cale? , bo nie ktorzy maja 200, 300zl mniej

@anonymous 10.04.2018 15:36

taka mała "kara"

Xxxx

jest nowy termin we Wrześniu a jak będzie to już każdy wie ??

@KASA 08.04.2018 14:38

A co Ty robisz z tym?

Xxxx

W tym roku 2018 ale każdy zna pana syndyka i wie że lubi zmieniać terminy co do wypłat naszych zaległych??

?????

Czy ktoś coś wie co z zaległym pieniędzmi?

Bolo

Dejcie znac co na labedach chopy czekomy na info

@labeda 04.04.2018 15:43

chyba mała ich część, która tam trafiła

Padnij powstan

Co na labedach to nic nie wiadomo bo zoden nie pisze.Ale na rurowni cwierkaja ze oddali nas na 3 miesiace z możliwością przejecia pracownika.A wiec szanowno kadro z grubej blachy my nie jestesmy miesem armatnim.Sami mozemy sobie zalatwic na alchemii przyjecie bo takich jak my potrzebują. Liczycie w zamian na porozumienie stron zeby odprawy nie dac.Ten nr wam nie wyjdzie.Bedziemy sie męczyć i razem pojdziemy na dół.

Hutnik

Zdrowych Wesołych Świąt dla wszystkich i mimo wszystko, oby doczekaliśmy lepszych czasøw dla nas i naszych rodzin....

@Hutnik 31.03.2018 12:21

Doczekamy się, ale na pewno nie w tym zakładzie pracy

anonymous

Na kiedy zaplanowano zamknięcie walcowni?

Obserwator
@Bogusława k 30.03.2018 05:19

Tak sądzę , sprawdź sobie na przejściu pod spøłke od którego...A tak nawiasem mówiąc co będzie to będzie ,żadne wylewanie źaløw tu niepomoźe ....

Jak teraz obecnie nie zaczniemy dzialac , o te nasze zalegle to ich nigdy nie zobaczymy

Bogisława Krawiec

No niestety wasz pracodawca według prawa i kodeksu pracy ma do tego prawo co robią z wami do tv to zamało bo robią wszystko zgodnie z prawem i hm no my rodziny co nas to dotyczy juz tak nie myslimy kolejne świeta hm zjebane ile to juz idzie prawda jest taka to było zagranie polityczne walczyliśmy pewien okres a teraz kazdy z pracowników ma juz (usunięte przez administratora) po przeszło 2 latach obiecywane jak super bardzie po transmisji w tv jak głosno było walcownią ruszyła a czemu nagle tv nie jest zainteresowana teraz jak ludzi traktuja tak kiedys gorole przyjezdzali do nas na śląsk za robotą na kopalnia to ok teraz co śląsk chca zniszczyc panie Żabinski udalo sie panu to niech panu bedzie dobrze ale jak predzej nie śląsk to pan w nocnik by srał no ale Pis to pis no zagranie politycznie

Nick

Chyba najwyższa pora poinformować kilku redaktorów co dzieje się na Walcowni Blach Batory.Te nasze dyktatory hutnicze więdzą jak nam popsuć święta.A kto z kadry jest na liście do alokacji na Łabędy? A może ktoś z przepełnionego biurowca? A na koniec kadro nasza kochana życzę wam w te święta...OBYŚCIE SIĘ UDŁAWILI JAJEM skur...... !!!!!!

Bieda
@Nick 29.03.2018 12:42

Kazdy ma dola i jest na nowo zalamany

Xyz

na te Łabędy na jakiś czas? Albo bilet w jedną stronę?

anonymous

i tym samym doczekaliśmy końca WBG. Czas pożegnać się z nadziejami na lepsze jutro. Żaden dobrze rokujący zakład nie rozsyła pracowników po innych miastach, aby się ich pozbyć i zmniejszyć zatrudnienie. Gdzie jest ten szczekacz co to gadał że wszystko będzie dobrze i nas uciszał?? co teraz powiesz cwaniaku??

Kolega
@anonymous 29.03.2018 12:18

Bo 30 osób poszło to koniec zakładu , albo się szukaj roboty albo idź się leczyć

Zostaw opinię o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych