HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych

Chorzów

Opinie o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych

anonymous

Na razie ucichły alokacje, podobno szykuje się jakaś większa partia pracowników do "odesłania"

anonymous

Kiedy następna partia ludzi do zwolnienia, tzn. do alokacji?

S jak synonim
@sztygar 18.04.2018 15:08

Panie Sztygar, pan ma nasrane we łbie... mówił to Panu już ktoś? Nikt??!! To ja będę pierwszy!

Xzxzxxz

Z tymi zaleglymi to chyba mozemy sie juz pozegnac bo to ucichlo a syndyk sie cieszy bo ma pieniadze w kieszeni

Lucky

Chcą się nas pozbyć, żebyśmy się sami pozwalniali z powodu kasy, bezczelność ich nie ma granic...

Jo
@anonymous 15.04.2018 13:51

Ty ino umiesz pisac ciul...a i wiecznie sie zwolniosz a sie trzymiesz walcowni rekami i nogami swiety robotnik

anonymous

Ile tym razem do odstrzału?

@anonymous 13.04.2018 12:06

za miesiąc nie bedzie komu robic

dzisiaj 300 jutro 1000

nawet pietrzak nie urywał kasy ludziom przed upadkiem, ale przyszła dojna zmiana, która dostaje dobry hajc siedząc i nic nie robiąc, kosztem zwykłych pracowników......

@123 11.04.2018 23:17

Dlatego (usunięte przez administratora) z walcowni takich baranów i leserów ja ty

co sie dzieje

Koledzy macie wyplaty cale? , bo nie ktorzy maja 200, 300zl mniej

Xxxx

jest nowy termin we Wrześniu a jak będzie to już każdy wie ??

Xxxx

W tym roku 2018 ale każdy zna pana syndyka i wie że lubi zmieniać terminy co do wypłat naszych zaległych??

?????

Czy ktoś coś wie co z zaległym pieniędzmi?

Bolo

Dejcie znac co na labedach chopy czekomy na info

@labeda 04.04.2018 15:43

chyba mała ich część, która tam trafiła

Padnij powstan

Co na labedach to nic nie wiadomo bo zoden nie pisze.Ale na rurowni cwierkaja ze oddali nas na 3 miesiace z możliwością przejecia pracownika.A wiec szanowno kadro z grubej blachy my nie jestesmy miesem armatnim.Sami mozemy sobie zalatwic na alchemii przyjecie bo takich jak my potrzebują. Liczycie w zamian na porozumienie stron zeby odprawy nie dac.Ten nr wam nie wyjdzie.Bedziemy sie męczyć i razem pojdziemy na dół.

Hutnik

Zdrowych Wesołych Świąt dla wszystkich i mimo wszystko, oby doczekaliśmy lepszych czasøw dla nas i naszych rodzin....

@Hutnik 31.03.2018 12:21

Doczekamy się, ale na pewno nie w tym zakładzie pracy

anonymous

Na kiedy zaplanowano zamknięcie walcowni?

Obserwator
@Bogusława k 30.03.2018 05:19

Tak sądzę , sprawdź sobie na przejściu pod spøłke od którego...A tak nawiasem mówiąc co będzie to będzie ,żadne wylewanie źaløw tu niepomoźe ....

Jak teraz obecnie nie zaczniemy dzialac , o te nasze zalegle to ich nigdy nie zobaczymy

Bogisława Krawiec

No niestety wasz pracodawca według prawa i kodeksu pracy ma do tego prawo co robią z wami do tv to zamało bo robią wszystko zgodnie z prawem i hm no my rodziny co nas to dotyczy juz tak nie myslimy kolejne świeta hm zjebane ile to juz idzie prawda jest taka to było zagranie polityczne walczyliśmy pewien okres a teraz kazdy z pracowników ma juz (usunięte przez administratora) po przeszło 2 latach obiecywane jak super bardzie po transmisji w tv jak głosno było walcownią ruszyła a czemu nagle tv nie jest zainteresowana teraz jak ludzi traktuja tak kiedys gorole przyjezdzali do nas na śląsk za robotą na kopalnia to ok teraz co śląsk chca zniszczyc panie Żabinski udalo sie panu to niech panu bedzie dobrze ale jak predzej nie śląsk to pan w nocnik by srał no ale Pis to pis no zagranie politycznie

Nick

Chyba najwyższa pora poinformować kilku redaktorów co dzieje się na Walcowni Blach Batory.Te nasze dyktatory hutnicze więdzą jak nam popsuć święta.A kto z kadry jest na liście do alokacji na Łabędy? A może ktoś z przepełnionego biurowca? A na koniec kadro nasza kochana życzę wam w te święta...OBYŚCIE SIĘ UDŁAWILI JAJEM skur...... !!!!!!

Bieda
@Nick 29.03.2018 12:42

Kazdy ma dola i jest na nowo zalamany

Xyz

na te Łabędy na jakiś czas? Albo bilet w jedną stronę?

anonymous

i tym samym doczekaliśmy końca WBG. Czas pożegnać się z nadziejami na lepsze jutro. Żaden dobrze rokujący zakład nie rozsyła pracowników po innych miastach, aby się ich pozbyć i zmniejszyć zatrudnienie. Gdzie jest ten szczekacz co to gadał że wszystko będzie dobrze i nas uciszał?? co teraz powiesz cwaniaku??

Kolega
@anonymous 29.03.2018 12:18

Bo 30 osób poszło to koniec zakładu , albo się szukaj roboty albo idź się leczyć

?????

Ile osób jedzie do Łabęd?

Max.
@????? 28.03.2018 17:19

Jedzie na Łabędy około 30.Osób.

DEPRESJA

Zalogo co oni z nami robią, mają nas za nic.Juz chodzą sluchy ze ma byc 2 tura alokacji wkrótce .Niech dają odprawy i skonczmy te klamstwa.Ludzie mają tego naprawde kur... dosc...................

Jerry

Gostynin dawno sprzedany a ciągle czekają na odprawy , jak to moźe być źe pracownik tyle czeka na swoje naleźne pieniądze zaległe? Może ma ktoś kontakt z prawnikiem co moźna zrobić w tej sprawie ?

Romuś

A w Hucie Pokój szykuje się 2 godziny strajk ostrzegawczy 5 kwietnia, pracodawca nie zgadza się na podwyżki.

Romuś
@anonymous 28.03.2018 15:53

Kiedyś, to były podwyżki, a zarząd zawsze będzie twierdził, że jest ciężka sytuacja, kondycja huty, ale niepowie, że pracownik z 15 letnim stażem na swoich godzinach nawet nie miał minimalnej krajowej. Dopiero w tym roku takim osobom podnosili stawki by mieli na pasku minimum krajowe i zaległe im nadpłacali.

Nax

Co z zaległymi? Ktoś coś wie ?

Obserwator
@BOGACZ 27.03.2018 07:41

Proponuję napisać pismo do Pana Ministra Sprawiedliwości i zebrać od wszystkich podpisy.....

anonymous

kiedy w koncu pokazą te listy do łabed, chcom nas przetrzymac do konca az zrobimy co trzeba a potem wypad!

@Obserwator 26.03.2018 18:24

nikogo nie muszą informowac, mogą to zrobic z dnia na dzien kiedy im pasuje

wrozka Julitka

Niech dają odprawy i niech nas zwolnią

Jo
@anonymous 21.03.2018 19:33

To Kaj nas dają wróźbito?

Hejter

A wiec tak. Moja opinia wyrobiona po tych wszystkich miesiącach co na zakładzie się dzieje jest taka:Węglokoks miał dobre chęci, ale im się nie udało, bo na przeszkodzie okazało się jest dostawa wsadu a jego cena. Być może jest to robione specjalnie i pokazać, że ta walcownia nie ma prawa bytu na rynku. Alokacje to jest pewnie bilet w jedną stronę - nawet jak mi powiedzą, że to na pół i wrócimy aż się poprawi sytuacja na naszym zakładzie, w to nigdy nie uwierz, bo to będzie kłamstwo. Zresztą cały czas na okłamują. Najgorszy scenariusz jaki ja widzę, to Walcownia do końca roku przetrwa i to zmknął, bo patrząc jako realista nie będzie to opłacalne ciągnąć tego składu w takim systemie jakim oni to chcą.

Hejter
@anonymous 20.03.2018 15:22

Wszystko jest możliwe

Niech juz dają te listy, od razu sie zwalniam .

@pracownik 19.03.2018 18:21

o to im właśnie chodzi, żeby ludzie sami odeszli i nie musieli nikomu płacić odpraw itd

XXXX

A MOZE BY TAK DO ZIOBRY NAPISAC PRZECIEZ WPROWADZIŁ NOWE ZASADY W SADACH HAHA JAKIES ZAZALENIE NA GODNEGO BO NIE DOCZEKAMY SIE KASY OD NEGO SAM NAM NIE WYPŁACI JAK NIE BEDZIE SIE PONAGLAC ZŁODZIEJA WYZYSKIWACZA PRZEZ ROK NAS TRZYMAŁ I ROLOWAŁ I NADAL TO ROBI W ZYWE OCZY NAS ZBYWA I WODZI ZA NOS

Zostaw opinię o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych