HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych

Chorzów

HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych

Opinie o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych

Nax

Witam. Ruszyło się coś w sprawie naszych zaległych pieniędzy? Ktoś coś wie?

@Nax 25.09.2018 12:15

Watpie ze zalegle wogole dostaniemy albo jak pojdziemy na emeryture

Nax

Wrzesień już jest a zaległych dalej brak . Ponoć w tym miesięcu mają być kiedyś coś takiego słyszałem. Hmm jak myślicie?

@Nax 02.09.2018 11:48

A slyszales w ktorym roku???

@Nax 02.09.2018 11:48

Termin wypłat zaległych nie będzie znany do momentu złożenia przez syndyka do sędziego komisarza ostatecznego planu podziału. Dodatkowo sędzia komisarz odeszła na emeryturę więc nowy sędzia musi zapoznać się ze sprawą żeby zatwierdzić pozostałe 75 planów podziału.

@XYZ 07.09.2018 19:29

A ja slyszalem ze nowa sedzia komisarz chce zakonczyc sprawe z upadloscia i wyplata zaleglych do konca roku

@Kkk 08.09.2018 08:04

Chcieć może chce ale skąd ta pewność że nikt nie zaskarży 75 planów podziału ?

@XYZ 09.09.2018 18:22

Bo jest chyba jakis czas w ktorym mozna to uczynic a co tak przez 20 lat bedzie mozna zaskarzac?

@Kkk 11.09.2018 21:27

JESTEŚMY W PUNKCIE 4. Po ogłoszeniu upadłości obejmującej likwidację majątku upadłego można wyróżnić następujące etapy postępowania: 1.objęcie majątku upadłego w zarząd przez syndyka; 2. ustalenie przez syndyka składu masy upadłości, sporządzenie spisu inwentarza wraz z oszacowaniem i planu likwidacyjnego; 3. likwidacja majątku upadłego, i równocześnie: sporządzenie i zatwierdzenie listy wierzytelności na podstawie zgłoszeń wierzytelności i wpisów w rejestrach; 4.ustalenie planu (planów) podziału i ich zatwierdzenie; 5.wykonanie planu (planów) podziału; 6.stwierdzenie zakończenia postępowania upadłościowego przez sąd upadłościowy.

@Kkk 11.09.2018 21:27

W prawie upadłościowym NIE MA ram czasowych trwania postępowania w upadłości likwidacyjnej

@XYZ 12.09.2018 18:41

No to zaraz bedziemy w punkcie 5 hehe

Nax

Wolicie się poddać czy walczyć o swoje? To nasze pieniądze a każdy bagatelizuje ten problem a szanowny Pan G. śmieje się mówiąc że nie ma . Problem w tym że on ma za co żyć a wy? Szkoda że kierownictwo jest takie jakie jest . Zawsze tacy odważni na halach a żeby coś załatwić lub wstawić się za pracownikami to nie . Nie ma kto was wesprzeć i tu jest koń pogrzebany.

@Nax 04.09.2018 14:25

Podobno ktos z kierownictwa sie ta sprawa interesuje?

Xxxx

Zaległe we wrześniu już nie aktualne ja słyszałem już o grudniu że majom być hm??

Fach
@Xxxx 02.09.2018 12:33

Dawno mielismy sprawe naglosnic, zebrac po 20zl i wynając kogos kto tę sprawe poprowadzi.

@Fach 02.09.2018 16:37

Swieta racja

Tylko w ktorym roku jak tych terminow juz bylo kilka

Tylko w ktorym roku jak tych terminow juz bylo kilka

Nax

Co z zaległymi? Zostawiliście ten temat?

Wielki
@Nax 24.07.2018 18:30

A Głodny się cieszy, trzymając naszą kase

@Wielki 25.07.2018 07:38

To może pora coś z tym zrobić? To są wasze pieniądze i was nic nie obchodzi co z nimi się dzieje . Trochę to dziwne gdyż każdemu pieniądze i to takie się przydają. On się cieszy bo nic nikt nie robi . Pytanie dlaczego.

@Nax 24.07.2018 18:30

Dokladnie to sa nasze pieniadze czemu mamy na nie tyle czekac , mam pytanie czy wiecie czy ktos sie tym zajmuje ???z kierownictwa albo ktos , koledzy co robimy w tej sprawie , ?

@Kkk 27.07.2018 15:50

No ja nie wiem bo tam nie pracuje. Ktoś coś?

@Nax 24.07.2018 18:30

Poczytajcie sobie artykuł pracownicy Autosanu pozwali syndyka o zaległe pensje...może najwyzsza pora tez cos z tym zrobic, z naszymi zaległymi , przeciez to dużo kasy

hutnik
@Pracownik 15.08.2018 17:59

a doczytał czy je odzyskali? sprawa od 2013 roku i wydaje mi sie że nic nie zdziałali

Xxxxc

Zalegle pieniadze chyba juz nie dostaniemy

suwnicowy

Panowie jest praca w Chorzowie dla magazynierów, suwnicowych. Dostałem ulotkę. Firma mieści się na Starym Chorzowie. Dzwoniłem płacą 22 brutto za godzinę + premie i możliwość dorobienia nadgodzin. kontakt tel. 601142227

Artur

Forum padło tak ten wydział. Aman to juz koniec

Ttt
@Artur 22.06.2018 06:11

Co ty zas piszesz masakra

@Artur 22.06.2018 06:11

Bo ludzie nie maja juz czasu na pisanie ciu...w i dobrze...

Bigbag
@Artur 22.06.2018 06:11

Administrator już dawno powinien zamknąć ten temat. Walcownia Wbg już nigdy nie będzie taka jak kiedyś. Albo akceptuje my to w jakiej jest teraz, albo nie i szukamy nowej pracy. Wszyscy widzą co się Dzieje i co się już stało. Ludzie się zwalniają pojedynczo, wiec nie ma już co na tym forum pisać, tylko zajmną się sobą i tyle.

Zofia

Analizując Wasze ostatnie wpisy, zauważyłam, że macie problem z wyegzekwowaniem od HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych zaległych wynagrodzeń. Jest to poważna sprawa, dlatego proszę o monitorowanie jej na tym forum. Aktualne informacje w tej kwestii mogą okazać się ważne dla innych użytkowników, którzy również współpracowali z tą firmą.

Wewe

He zalegle pieniadze to juz nie dostaniemy bo syndyk juz ich nie ma

@Wewe 02.06.2018 07:59

ktoś coś robi w tej sprawie ?

Opiekun

Załogo jest rozwiązanie , Wszyscy jednego dnia niech dają wypowiedzenie.Tylko czy macie jaja, bo z tego co tu piszecie to mądrzy jesteście tylko w gębie.Musicie działać a nie godać. Powodzenia !!!

@Opiekun 29.05.2018 21:43

A co niby obecny pracodawca ma do naszych zaleglych?

Kasa

Ludzie co z naszą kasą?

@Kasa 28.05.2018 09:30

To jest chore zeby czekac na wlasne pieniadze ktore sie nam naleza!!!

Zofia

@anonymous, mógłbyś wyjaśnić innym użytkownikom co miałeś na myśli odnosząc się w swoim wpisie do pensji? Czy w tej kwestii HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych planuje jakiegoś rodzaju zmiany? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

@Zofia 20.05.2018 23:22

Cos ucichl nasz anonymous....

Hutnik

Czy ktos oddal w Urzedzie rozliczenie okolo 6 marca i tez jeszcze nie ma zwrotu podatku?

@Hutnik 10.05.2018 16:44

na zwrot mają 3 miesiące

anonymous

cos ostatnio cicho o Sląskich Hutach Stali, a tam mieliśmy ponoć trafić , w takiej grupie pewnie byłoby raźniej i pensje bardziej wyrównane, dziwnie cicho w tym temacie

@anonymous 07.05.2018 11:23

przeciez walcownia upada, nie bedzie zadnych slaskich hut stali

@anonymous 07.05.2018 12:35

A Ty zas wiesz wszystko najlepiej...

@anonymous 07.05.2018 11:23

Niedługo kończy się 23prim, ciekawe jakie pensje zaproponują.

HUTNIK

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Hutnika ;)

Ktos

"Załoga jest zadowolona "

@Ktos 25.04.2018 19:47

niedlugo bedzie hutnika to czekomy na jakos nagroda, tysiaczek starczy mysla

@anonymous 25.04.2018 20:00

Podobno Ty pierwszy dostaniesz za nowe newsy na forum co chwila hehehe

anonymous

Na razie ucichły alokacje, podobno szykuje się jakaś większa partia pracowników do "odesłania"

@anonymous 24.04.2018 19:32

"Na razie ucichły alokacje, "podobno" szykuje się jakaś wieksza partia pracowników do spuszczenia wpie..olu panu anonymous za głupie pie...lenie na tym forum!!!! PODOBNO!!!! W czerwcu ma być czerwiec... tyle w temacie dla Ciebie!

@S jak synonim 25.04.2018 01:21

Widac nie tylko jo zauwazylem ze jednemu sie strasznie nudzi , zamiast sie chwycic roboty...

anonymous

Kiedy następna partia ludzi do zwolnienia, tzn. do alokacji?

Hejter
@anonymous 17.04.2018 17:21

Wtedy kiedy osrasz swoje majty zasrañcu.

@Hejter 17.04.2018 20:43

Brawo Ty

Heniek
@anonymous 17.04.2018 17:21

Zamknąć ten (usunięte przez administratora) i posadzic las będzie jakaś korzyść z tego

@Heniek 18.04.2018 06:02

Pozyjemy zobaczymy a wy sie zas nakrecacie

sztygar
@anonymous 17.04.2018 17:21

jak przetestują wytrzymałość obecnych alokantów, jak chopy twarde i się szybko nie wykruszą to następne alokacje pewnie trafią do kopalni

@sztygar 18.04.2018 15:08

do kopalni biorą modych i zdrowych, i kursy musisz miec a nie tak z ulicy

sztygar
@anonymous 18.04.2018 16:50

z WBK to bedą alokować nie kopania wegla a do wykopania z WBK

@sztygar 19.04.2018 10:36

A co to jest WBK? Walcownia blach ku..wskich?

@sztygar 18.04.2018 15:08

Panie Sztygar, pan ma nasrane we łbie... mówił to Panu już ktoś? Nikt??!! To ja będę pierwszy!

Xzxzxxz

Z tymi zaleglymi to chyba mozemy sie juz pozegnac bo to ucichlo a syndyk sie cieszy bo ma pieniadze w kieszeni

Lucky

Chcą się nas pozbyć, żebyśmy się sami pozwalniali z powodu kasy, bezczelność ich nie ma granic...

@Lucky 10.04.2018 10:34

Postaw się po drugiej stronie lustra. Zakład nierentowny. Posyłasz pracownika do innego oddziału gdzie jest zapotrzebowanie na prace a pracownikowi to nie pasuje. Nie zwalnia się tylko przynosi Ci lipne L4. Co robisz? Dajesz mu premie?

@Lucky 10.04.2018 10:34

I kto tu jest bezczelny?

@anonymous 12.04.2018 00:27

Normalny zakład daje możliwość dobrowolnych odejść, zachęcając do tego odpowiednią kwotą odprawy. W ten sposób w normalnych firmach pozbywa się pracowników. Ewentualnie wręcza normalne wypowiedzenia z odprawą. A posyłając ich do odległych miejscowości do pracy "firma bezczelna" ma nadzieję, że część pracowników sama się zwolni i nie będzie musiała płacić im ani grosika, bo pracownik sam odszedł. Także bardziej się postaraj człowieczku o małym rozumku.

@anonymous 12.04.2018 00:28

A ty żeś się podobno juz MKOl dawno szukać roboty i co w tym temacie?

@Jo 13.04.2018 09:27

Jo to jeden z tych dupo-wlazow

@anonymous 13.04.2018 10:34

Dużo piszesz mało czynisz

@Lucky 12.04.2018 10:11

Jakby wszystkim dali przypuśćmy po 80 tys kto się chce sam zwolnić to tylko echo by zostało....

@Jo 14.04.2018 10:05

To niech zwolnią wszystkich jak należy, 3 miesiące wypowiedzenia, 3 odprawy i każdy znajdzie sobie pracę. Natomiast takimi zagrywkami, jak wysyłanie do Gliwic, zaoszczędzają sobie sporą sumkę.

@Lucky 14.04.2018 19:28

Zwłaszcza ci co się trzymią rękami i nogami zakładu jak anonymous znajdą prace ....a sory on się durs zwalnio....

@Lucky 14.04.2018 19:28

Jo robią na kopalni a ze zamykają to bydła musioł dojeżdżać za Katowice bo mnie tam przenieśli a wy tu ciągle narzekacie jak chcesz robić to bydziesz dojeżdżać ....powodzenia wom życzą...

@Nie pracownik huty 14.04.2018 19:50

A czy szanowny kolego zarabiasz 2000 zł? (przepraszam, najniższą krajową plus premia) Czy może "troszkę" więcej? Może masz kartki żywieniowe i bony na święta i wczasy pod gruszą i wcześniejszą emeryturkę? Radzę Ci zamilknąć. Za 2000 zł wypłaty, mając rodzinę i dzieci to nawet nie ma pieniędzy na bilet miesięczny i jeździmy na gapę, żeby było co na obiad. O posiadaniu samochodu i opłaceniu OC nie ma co marzyć. A do Łabęd nie ma żadnego autobusu z Chorzowa ani przesiadki na 6 rano.

@Nie pracownik huty 14.04.2018 19:50

A poza tym ciekawa sprawa. Wchodzisz na forum Walcowni, będąc górnikiem. Dodatkowo Twój wpis pojawia się 3 minuty po innym wpisie. Oba wpisy zakończone wielokropkiem. Czyżby pan Hutnik mający ciepłą posadkę, zabezpieczoną przed alokacją?

@Lucky 14.04.2018 21:00

To czemu się nie zwolnisz? Roboty jest wszędzie pełno ?przecież nikt cie na siłę nie trzymie na zakładzie ?zjedż się roz na dół to potem możesz pisać o kopalni...

@Lucky 14.04.2018 21:21

Jo to czytom bo u wos robi mój szwagier i czasem go do co się u wos dzieje wiec nie snuj teorii spiskowych bo takich nie ma , wszędzie się psuje u nos na kopalni tez nie ma tak różowo , jo wiem co żescie przeszli ale zwykły robotnik tak jak my nie MO nic do powiedzenia a ciepło posadka byda mioł w fotelu jak pójda za pora lot z gruby na emerytura....

wypad
@Nie pracownik huty 14.04.2018 21:45

Dupny gornik z ciebie?wypad z tego forum.Fachowiec sie odezwal , wielce sie narobią a po skromnych latach ida na emeryture i wielce robia jeszcze gdzies jeszcze.

@wypad 15.04.2018 13:49

to nie gornik ino hutnik co mo ze dwadziescia roznych nikow i szczeko ze wszysko w walcowni jest ok a juz polowa wy/je/bali z walcowni do labed a ten dalej twierdzi ze jest ok

@anonymous 15.04.2018 13:51

Ty ino umiesz pisac ciul...a i wiecznie sie zwolniosz a sie trzymiesz walcowni rekami i nogami swiety robotnik

anonymous

Ile tym razem do odstrzału?

@anonymous 13.04.2018 12:06

Podobno ciebie pierwszego

@Jo 13.04.2018 14:19

Jo - pierwszy ochotnik

@anonymous 13.04.2018 12:06

za miesiąc nie bedzie komu robic

dzisiaj 300 jutro 1000

nawet pietrzak nie urywał kasy ludziom przed upadkiem, ale przyszła dojna zmiana, która dostaje dobry hajc siedząc i nic nie robiąc, kosztem zwykłych pracowników......

Taka sytuacja
@dzisiaj 300 jutro 1000 11.04.2018 22:31

Pietrzak nie urwał nikomu bo sam zarobił krocie na WBG. (usunięte przez administratora) w sumie 0.5 mld. Pln :) Więc kto zarobił najlepiej na WGB? Przyszedł Węglokoks i umie liczyć poprostu.

@Taka sytuacja 11.04.2018 23:11

I właśnie liczy na takich baranów jak ty

@123 11.04.2018 23:17

Dlatego (usunięte przez administratora) z walcowni takich baranów i leserów ja ty

co sie dzieje

Koledzy macie wyplaty cale? , bo nie ktorzy maja 200, 300zl mniej

ADI

nie nie wszyscy mają całe mnie też udupili 300zł ch.j wie za co

co sie dzieje
@ADI 10.04.2018 09:45

to co jest grane , mom juz tego wszystkiego dosc za co mamy zyc jak kazdy nas dymie

jak mosz l4 to chyba nic dziwnego ze mniej

@co sie dzieje 10.04.2018 09:29

A może ci co nie poszli do łabęd mają mniej, hm?

@anonymous 10.04.2018 10:44

L4 od kwietnia A wypłata za marzec

@anonymous 10.04.2018 15:36

taka mała "kara"

Xxxx

jest nowy termin we Wrześniu a jak będzie to już każdy wie ??

@Xxxx 07.04.2018 20:36

We wrzesniu ale w ktorym roku...

xxxx
@Xxxx 07.04.2018 20:36

A SKĄD TA WIADOMOŚC PRZECIEZ (usunięte przez administratora) NIGDY SIE NIE OKREŚLIŁ KIEDY WYPŁACI JEST ZE SĄDU ZGODA ALE GŁODNY NIE AKCEPTUJE TEGO BO KASIORA NA KONCIE MU ROŚNIE Z NASZYCH ZALEGŁYCHI TAK SZYBKO Z TEGO NIE ZREZYGNUJE HA BĘDZIEMY JE WIDZIEĆ JAK SWINIA NIEBO HA

KASA
@xxxx 08.04.2018 10:22

To sie chlopie rusz i idz do niego , biadolicie wszyscy kiedy bydzie kasa.Nigdy nie bedzie bo nic z tym nie robicie, kasa powinni dostac ci co jezdza do syndyka

@KASA 08.04.2018 14:38

dostaniemy pieniadze jak ten zaklad juz nie bedzie istnial, taka mała niespodzianka

xxxx
@KASA 08.04.2018 14:38

DO WIADOMOSCI TO SA NASZE ZALEGŁE KTÓRYCH NAM NIE WYPŁACIŁ FAKTEM JEST ZE MOZE WCALE ICH NIE DOSTANIEMY LECZ CI CO DOSTAWALI JAK SIEDZIELI NA STOŁKACH TO ONI POWINNI SIE STARAC NASZA SZNOWNA KADRA TYLKO ZE ONI MAJA NAS W D,,PIE I MIELI A NIBY KTO TAM JEZDZI DO SYNDYKA CHYBA TYLKO JEDNA OSOBA KTÓRA SIE STARA BY COKOLWIEK ODZYSKAC INNI SIEDZA I PIERDZA W STOŁKI BO SWOJE DOSTAWALI !!!!!!!!!!!!!!

A co Ty robisz z tym?

Xxxx

W tym roku 2018 ale każdy zna pana syndyka i wie że lubi zmieniać terminy co do wypłat naszych zaległych??

?????

Czy ktoś coś wie co z zaległym pieniędzmi?

Bolo

Dejcie znac co na labedach chopy czekomy na info

@Bolo 03.04.2018 01:27

zaniedlugo bedzie zmiana forum na Huta łabedy...

labeda
@Bolo 03.04.2018 01:27

po szychcie na łabędach chopy ledwie żyją i nie mają siły pisać

@labeda 04.04.2018 15:43

chyba mała ich część, która tam trafiła

Padnij powstan

Co na labedach to nic nie wiadomo bo zoden nie pisze.Ale na rurowni cwierkaja ze oddali nas na 3 miesiace z możliwością przejecia pracownika.A wiec szanowno kadro z grubej blachy my nie jestesmy miesem armatnim.Sami mozemy sobie zalatwic na alchemii przyjecie bo takich jak my potrzebują. Liczycie w zamian na porozumienie stron zeby odprawy nie dac.Ten nr wam nie wyjdzie.Bedziemy sie męczyć i razem pojdziemy na dół.

Hutnik

Zdrowych Wesołych Świąt dla wszystkich i mimo wszystko, oby doczekaliśmy lepszych czasøw dla nas i naszych rodzin....

@Hutnik 31.03.2018 12:21

Doczekamy się, ale na pewno nie w tym zakładzie pracy

Zostaw opinię o HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HW Pietrzak Holding Walcownia Blach Grubych