Opinie o Hoppecke w Gądki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hoppecke. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hoppecke o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoppecke w Gądki

Niedawno miałem rozmowę o pracę w Śródce. Bardzo miło i na poziomie. Fajnie to wszystko wygląda. Oby się udało

Bartas001
@Michał

Mnie się udało i jestem zadowolony. A Ty się dostałeś? Na jakie stanowisko składałeś cv?

Mar

Witam. Ile dają na początek? Pozdrawiam

Art

Na technika serwisu?

Kejra
@Michał

Ja też. Bardzo fajna atmosfera na rozmowie. Miła pani, nie dyskryminują kobiet, pytania rzeczowe, bez dziwnych pytań, które często rekruterzy wymyślają. Pierwsze wrażenie pozytywne. Do tego nie zatrudniają przez pośredników. Na plus. Trochę mam jednak daleko

Maras10

Przyszedłbym do nich ale za lepszą kasę. Nie rzucę roboty dla gorszych zarobków. Odmówiłem mimo że mnie próbowała przekonać.Nie stać mnie, żeby pracować za mniej. Jak kierownicy dadzą więcej, to pogadamy

ppp
@Maras10

Na jakie stanowisko aplikowałeś?

BACA

Ja jestem zadowolony z rozmowy o pracę. Mimo, że się nie zdecydowałem bo szef dal mi podwyżkę, uważam ze Hopeke to firma na poziomie. Rozmowa Ok. Bardzo przyjemna atmosfera. Wg mnie są wiarygodni.. 2 kierowników i pani z kadr zaproponowała mi współpracę. W listopadzie mają dopiero otworzyć fabrykę. Może kiedyś do nich dołączę, jak będą jeszcze potrzebować brygadzistów

Sebol7

Na facebooku byla oferta, że szukają operatora do fabryki. Po rozmowie z panią, która nie była zorientowana, przełączyła mnie do innej. A tamta pytała o doświadczenie na produkcji. Powiedziałem, że mam, ale ona kazała wysłać cv. Ostatecznie byłem u nich na spotkaniu. Za dużo się jednak nie dowiedziałem od panów chyba to kierownicy. Dla mnie byli mało konkretni,nie odpiwiedzili mi na pytania,zarobki przeciętne

Sebol
@Sebol7

Też miałem rozmowę, ta dla totalna amatorka ze strony firmy, która jest nowa na rynku. Jedna wielka niewiadoma, nic nie wiedzą, kompletnie. Szukają ludzi do pracy, a nie wiadomo co Ci ludzie mają tam robić...albo praca jest na tyle ciężka, że boją się straszyć na rozmowach. Poziom prowadzonych rozmów to klapa, a bywałem wcześniej na podobnych rozmowach i tu wiele rozczarowanie....

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hoppecke? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jak dużo osób pracuje w Hoppecke?

P

Ponad 100 chyba już

Kolega34

Czesc, Jaka panuje atmosfera na magazynie? Czy jest rozdzielenie działów - przyjęcia, wysyłka etc? Warto złożyć CV? Jaki system pracy? Brygady? Zmiany? Doceniają pracownika?

majk
@Kolega34

nie zastanawiaj się tylko składaj cv!

Karol

A ciężko się dostać na dział logistyki?

Elektrolit

Są bardzo wymagający, bo juz na kieleckie drugi raz casting leci. Widocznie chętni nie spelniają wymagan? Albo...mają za duże?

Maja
@Elektrolit

Rozumiem, że Hoppecke ma spore wymagania wobec kandydatów. A wiesz, czego konkretnie wymagają? Jeśli tak, to koniecznie daj znać. Dzięki!

Zostaw merytoryczną opinię o Hoppecke - Gądki

• Jak się pracuje w Hoppecke?

Zobacz opinie na temat firmy Hoppecke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoppecke?

Hoppecke