mefa

Gadki

Opinie o mefa

Norbert

Widzę, że poszukują obecnie Doradcy Technicznego, fajne warunki :)

BT

płaca na gięciu bez nadgodzin to połowa średniej krajowej, więc cienko jak na operatora maszyn cnc, za nadgodzinami to sie w miare wyjdzie ale cos za cos.jak ktos ma rodzinę to musi zarwac soboty i niedziele zeby wyjsc na swoje, a co do ludzi sami pracownicy to okej ale koordynatorzy. [usunięte przez moderatora] którym fuksem sie udalo zostac koordynatorami szczegolnie jeden [usunięte przez moderatora]

Witam.A ile tam w tej mefie zarabiaja bez nadgodzin i z nadgodzinami.I na czym tam praca polega,czym tam sie zajmuja.

( usunięte przez administratora ) Pracowałem tam jako 19-latek od razu po liceum. Praca ok Ludzie ok kasa w terminie i naprawdę na Gięciu z nad godzinkami spokojnie ( usunięte przez administratora ) można było mieć...Jak ktoś ( usunięte przez administratora )ale wtedy tylko praca i sen...co prawda w firmie pracowały wtedy 2 osoby strasznie obłudne... tyle, że nie jest to miejsce aby o kimś opowiadać tylko o miejscu pracy które jest ok. Jedyne co do Umowo to prawda( usunięte przez administratora ) a obiecują, że na czas nie określonym po tych kolejnych( usunięte przez administratora )ale za te same pieniądze a oczywiście miały być inne stawki i to przekonało mnie aby nie podpisywać umowy i odejść z firmy... Firma jest nowoczesna i dobrze wyposażona na bhp się nie szczędziło ani,, umundurowaniu" atmosfera na hali nie była zła to co pisali moi poprzednicy to bzdury a co do ludzi ze wsi to generalnie są bardziej pozytywnie nastawieni, niż poznaniacy...

Zostaw opinię o mefa - Gadki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mefa