GoldenFashion Sp. z o.o.

Opinie o GoldenFashion Sp. z o.o.

modnisia

witam wszystkich, wlasnie niedawno pojawilo sie calkiem nowe ogłoszenie w sprawie pracy, sklep poszukuje sprzedawcy/kasjerki widzialam ze daja dobre warunki gdyż oferuja umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizji oraz benefitów, i atmosfera w zgranym i młodym zespole w zamian oczekują łatwości w nawiązaniu kontaktów :)

Zostaw opinię o GoldenFashion Sp. z o.o. - Rzgów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GoldenFashion Sp. z o.o.