Zaps Fashion Group

Rzgów

Opinie o Zaps Fashion Group

Edyta

@adiPiszesz, że jest to praca sezonowa. Jednak chyba nie dla wszystkich? Firma zapewne posiada stały zespół pracowników. Możesz powiedzieć kiedy są te okresy, gdy zatrudniani są dodatkowi pracownicy? Możesz też powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda praca w Zaps Fashion Group?

adi

Praca tylko sezonowa, po jak nie ma co "zajęcia" w firmie po prostu ci dziękują (um. zl).

Edyta

@masa @jeja jeśli zniknęły jakieś komentarze, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu.

jeja

masa
@jeja 05.03.2017 17:59
Kiedyś było dużo opinii (nieprzychylnych) na temat tej firmy... Dziwnym trafem zniknęły. Ciekawe jakim cudem? :D...

to nie pierwszy raz zniknęły i pewnie nie ostatni

ania98

to jest ekskluzywna odzież damska więc mają prawo wymagać ekspertów do pracy, wcale mnie to nie dziwi

Ola

Witam, zauważyłam ogłoszenie na pracuj.pl na stanowisko samodzielnej księgowej, byłabym zainteresowana ofertą gdyby nie to, że jest bardzo dużo wyszczególnionych pozycji, które są wymagane, wszystkich wymogów nie spełniam, czy jest szansa wysyłać CV? Czy jest szansa otrzymania pracy i uzupełnienia braków ?

kiki

większych bredni nie czytałam

Zostaw opinię o Zaps Fashion Group - Rzgów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaps Fashion Group