Opinie o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI w Warszawa

Olek

Polecam biuro. Wlaśnie otrzymałem skany tłumaczenia i info o przesyłce kurierskiej. Jestem bardzo zadowolony

Magdalena

Potwierdzam ze kilka miesięcy temu zdazaly się opóźnienia ale od kilku miesięcy jest duża poprawa...niektóre fv płacone są tego samego dnia ...szczerze polecam

monika d
@Magdalena

Myślę że każdemu może się zdarzyć poślizg. Często też jest tak że klient nie dotrzyma terminu. I trzeba chwilę poczekać. Pracuję z różnymi ludzmi i już różne sytuacje przerabiałam. Dopóki jest kontakt nie panikuję :)

IrenaP

Współpracuje od lutego i jestem bardzo zadowolona. Przesyłam listę wykonanych tłumaczeń do Pana Tadeusza a po potwierdzeniu wystawiam fakturę. Przelew dostaje zwykle tego samego dnia ( jak do tej pory). Jestem bardzo zadowolona wiec polecam.

olka
@IrenaP

Dokładnie tak samo robię. jak coś napiszę wysyłam do weryfikacji. Jeśli są nanoszę poprawki ale bardzo rzadko mi się zdarza. Współpraca jest płynna

kasia

forget-me-not nie jest jedyną pokrzywdzoną osobą. Moje zlecenie za prawie 400zł było przez długi czas nieopłacone, mimo wielu próśb o kontakt i zapłatę wynagrodzenia. Warto było wysyłać mailem prośby o zapłatę, choć trwało to naprawdę długo. Pan Tadeusz w końcu zapłacił. Kto wie, może powinnam tak jak forget-me-not upomnieć się o należne odsetki. Może teraz Pan Tadeusz się ogarnął i płaci na czas, ale forget-me-not nie jest jedyną osobą, która miała opóźnione wynagrodzenie.

Aplikowałeś do ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI na stanowisko Operator Wtrysku? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
krzysiek

Sympatyczna atmosfera pracy i co tu więcej mówić, bez kłopotów jak na razie.

Zdzislaw

Współpracuje z portalem juz od ponad 7 lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Na początku zdazaly się drobne opóźnienia w płatnościach, ale od kilku miesięcy Pan Tadeusz opłaca faktury tego samego dnia kiedy je wystawiam. Dziwię się osobie która wypisuje tu te wszystkie komentarze ponieważ polecam znajomym współpracę z firmą.

Gosia
@Zdzislaw

Miło mi jest współpracować z firmą Pana Tadeusza. Szczególy ustalamy mailowo bądz telefonicznie i nie ma klopotu. Wystawiam faktury i sa opłacane w terminie. Zawsze umawiamy się na okres płatności.

SebastianK

Długi czas współpracy za mną i mam nadzieję na kolejne owocne czasy. Ja zawsze mam umowę a tam wyszczególniony zakres obowiązków oraz kwoty i terminy. I jest bez problemu.

Dorota

Współpracuję z firmą dłuższy czas. Nigdy nie było żadnych nieporozumień ale też żadna ze stron nie ma nastawienia roszczeniowego. Wszystko można ugadać i dopracować zachowujac spokój czego każdemu życzę.

patrycja

Na razie zrobiłam jedno tłumaczenie i bez problemowo. Także nie rozumiem powyższych komentarzy. Wpłata jest a ja mam nadzieję realizować więcej zleceń.

forget-me-not

otrzymałam wynagrodzenie po 3 miesiącach wieeeeelu próśb za jeden projekt, a za kolejny nie mogę się doprosić. zamierzam zmotywować pana Tadeusza do zapłaty inną formą niż tradycyjny mail.

@forget-me-not

Witam, rozliczałam Pani zlecenie i otrzymany rachunek który po 3 miesiącach trafił na właściwy adres mailowy. Otrzymała Pani wszystkie informacje, jak wystawić rachunek i do kogo ma trafić, a przesłała go pani na nieaktywny adres mailowy. Później natomiast domagała się Pani kilkuset procent odsetek za opóźnienie...

forget-me-not

w umowie, którą dostarczył Pan Tadeusz jest jasno napisane : "3. Termin zapłaty wynagrodzenia za każde tłumaczenie to ostatni dzień miesiąca po miesiącu w którym Wykonawca dostarczył tłumaczenie. 4. W razie zwłoki w zapłacie wynagrodzenia za tłumaczenie Wykonawca powiększa naliczoną cenę tłumaczenia o odsetki ustawowe. Jeżeli zwłoka przekroczy 7 dni, Zamawiający zapłaci ponadto karę umowną w wysokości 10% ceny tłumaczenia za każdy rozpoczęty tydzień po upływie terminu zapłaty. Zapłatę uważa się za dokonaną w dniu wydania przez Zamawiającego polecenia przelewu bankowego." Pan Tadeusz ma już firmę zarejestrowaną w Norwegii, żadna korespondencja do niego w Polsce nie dochodzi, przedsądowe wezwanie do zapłaty nie pomogło, wytoczymy cięższe działa. Wszystkich pokrzywdzonych zachęcam do zaangażowania się!!!

@forget-me-not

Dostała Pani również wiadomość że termin wypłaty wynagrodzenia zależny jest od momentu wystawienia umowy o dzieło czyli przyjęcia tłumaczenia. przesłała Pani raport nie do księgowej a na nieaktywny adres mailowy, a później wystawiła pani wezwanie do zapłaty na kilkaset procent maleńkiego tłumaczenia które pani wykonała. To zwykłe oszustwo i naciąganie a nie rzetelna praca.

Wiktoria

@forget-me-not, a czy podpisywałaś umowę z określonymi datami wypłaty wynagrodzenia? Może po prostu firma ma jakieś przejściowe problemy? Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś na temat współpracy z ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu?

K

Nikomu nie polecam współpracy z rzeczoną firmą. Od miesiąca próbuję wyegzekwować zaległe wynagrodzenie za świadczone usługi tłumaczeniowe. Szkoda Państwa czasu, zarówno tego poświęconego na wykonanie tłumaczenia dla arche, jak i tego poświęconego później na doproszenie się wypłaty należnego wynagrodzenia.

M

Panstwo wypisujecie tu bzdury, ja wlasnie w tamtym tygodniu tlumaczylam dyplom z suplementem za ponad 1000zl i wszystko na czas bardzo ladnie przetlumaczone przez tlumacza przysieglego Pania (usunięte przez administratora) tlumacza przysieglego jezyka Angielskiego. Rzetelna firma na ktorej mozna polegac. Moim zdaniem to inne firmy wypisuja na konkurencje nieprzychylne falszywe opinie. To jest link do strony z ktorej korzystalam tlumaczonline.com

lili

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: TO HASŁO wykożystuję ludzi któżźy mają pasję bo pasja nie bieże się z nikąd i niejest za free pasja jest jak patent jak cv a okręt wojenny jak na lotniskowiec więdz wszystkie te agęcie mają za zadanie na was zarobić

Zosia

Nierzetelny partner biznesowy.

Właśnie zapłaciłam za tłumaczenie którego nie dostałam. Czy ktoś ma informację o kontakcie ( oprócz numeru na stronie ) do właściciela etc? Będę wdzięczna za informację

Anna - tłumacz

Od 2014 roku współpracuje z biurem i nigdy nie miałam problemów z wypłatą wynagrodzenia, chociaż w jeden z podpisanych umów faktycznie była mowa o tym, że w momencie przesłania tłumaczenia zawierającego błędy biuro zastrzega sobie możliwość rezygnacji ze współpracy oraz nie wypłacenia wynagrodzenia lub % jego zmniejszenie, do kwoty potrzebnej na pokrycie korektora oraz jeśli tekst trafił z błędami do klienta pomniejszenie kwoty tłuczenia o kwotę zwróconą klientowi. Może wysłałyście tłumaczenie z błędami ?

Zostaw merytoryczną opinię o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI - Warszawa

• Jak się pracuje w ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI?

ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI
4.7/5 Na podstawie 268 ocen.

ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI