ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI

Opinie o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI

K

Nikomu nie polecam współpracy z rzeczoną firmą. Od miesiąca próbuję wyegzekwować zaległe wynagrodzenie za świadczone usługi tłumaczeniowe. Szkoda Państwa czasu, zarówno tego poświęconego na wykonanie tłumaczenia dla arche, jak i tego poświęconego później na doproszenie się wypłaty należnego wynagrodzenia.

M

Panstwo wypisujecie tu bzdury, ja wlasnie w tamtym tygodniu tlumaczylam dyplom z suplementem za ponad 1000zl i wszystko na czas bardzo ladnie przetlumaczone przez tlumacza przysieglego Pania ( usunięte przez administratora ) tlumacza przysieglego jezyka Angielskiego. Rzetelna firma na ktorej mozna polegac. Moim zdaniem to inne firmy wypisuja na konkurencje nieprzychylne falszywe opinie. To jest link do strony z ktorej korzystalam tlumaczonline.com

lili

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: TO HASŁO wykożystuję ludzi któżźy mają pasję bo pasja nie bieże się z nikąd i niejest za free pasja jest jak patent jak cv a okręt wojenny jak na lotniskowiec więdz wszystkie te agęcie mają za zadanie na was zarobić

Zosia

Nierzetelny partner biznesowy.

Anna

Właśnie zapłaciłam za tłumaczenie którego nie dostałam. Czy ktoś ma informację o kontakcie ( oprócz numeru na stronie ) do właściciela etc? Będę wdzięczna za informację

Anna - tłumacz

Od 2014 roku współpracuje z biurem i nigdy nie miałam problemów z wypłatą wynagrodzenia, chociaż w jeden z podpisanych umów faktycznie była mowa o tym, że w momencie przesłania tłumaczenia zawierającego błędy biuro zastrzega sobie możliwość rezygnacji ze współpracy oraz nie wypłacenia wynagrodzenia lub % jego zmniejszenie, do kwoty potrzebnej na pokrycie korektora oraz jeśli tekst trafił z błędami do klienta pomniejszenie kwoty tłuczenia o kwotę zwróconą klientowi. Może wysłałyście tłumaczenie z błędami ?

Zostaw opinię o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI