Multiserwis Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Wesołych Świąt życzy Multiserwis !!!

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

KULTURA MULTISERWIS

Kultura organizacyjna to zbiór podstawowych zasad, którymi kieruje się przedsiębiorstwo w swoich działaniach do wszystkich pracowników i klientów. 

Od wielu lat działamy zgodnie z normami takimi jak szacunek, zaufanie i współpraca. Dzięki temu budujemy spójny i konsekwentny wizerunek naszego przedsiębiorstwa. Posiadając różnorodne zespoły pracowników, stale zwiększając zatrudnienie, a także starając się utrzymywać dobre relacje pomiędzy pracownikami naszej firmy postanowiliśmy  skierować działania w kierunku jednolitych i zrozumiałych dla wszystkich zasad. 

Każdy z naszych pracowników powinien kierować się nimi, niezależnie od stanowiska jakie zajmuje w przedsiębiorstwie.

Jeśli zobaczysz przypadek naruszenia przyjętych zasad – zareaguj. Porozmawiaj na osobności z osobą, która ich nie przestrzega.

Jeśli to nie przyniesie skutku, to poinformuj nas o tym.
Możesz zostawić nam wiadomość pod numerem +48 77 4009 109
wysłać email na adres: kultura@multiserwis.com.pl
lub wrzucić informację do jednej ze skrzynek zamieszczonych w sekretariatach w budynkach w Krapkowicach i Ostrzeszowie.

Mamy nadzieję, że KULTURA MULTISERWIS zainspiruje nas wszystkich do stałego podnoszenia standardów naszych relacji zawodowych,  które będą się przekładać nie tylko na wyniki finansowe i wydajność ale przede wszystkim nasze dobre samopoczucie w pracy.  

Pomocna?
Tak4Nie

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo


Miło nam powitać użytkowników serwisu GoWork.pl wyrażających swoje zdanie i osoby poszukujących opinii o przedsiębiorstwie Multiserwis.


Dziękujemy za wszystkie komentarze. Są one dla nas cennym źródłem informacji o tym co sądzą nasi pracownicy (nawet Ci najbardziej niezadowoleni). 


Osoby poszukujące pracy zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami oraz propozycjami szkoleń dla osób bez doświadczenia. Szczegóły znajdziecie w zakładkach na tym profilu lub na naszej stronie http://www.multiserwis.com.pl


Pozdrawiamy

Zespół Multiserwis

Pomocna?
Tak5Nie