Opinie o Cels Mariusz Butkiewicz w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cels Mariusz Butkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cels Mariusz Butkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cels Mariusz Butkiewicz w Suwałki

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Cels Mariusz Butkiewicz?

Mirka Nowy wpis
Inne

Wymiana okien w sierpniu, współpraca, sposób obsługi klienta przez p. Daniela - profesjonalna. Ekipa wymieniająca okna bardzo solidna i dokładna. Polecamy :):):)

marren Nowy wpis
Inne

jesteśmy klientami firmy CELS w Suwałkach, firma solidna, pracownicy profesjonalni bardzo mili i gotowi do pomocy, możemy z czystym sumieniem polecić tę firmę bo są tego warci, Renata i Marek

Kuba Nowy wpis
Inne

Polecam, profesjonalna oferta i kompleksowa pomoc jeśli chodzi o wykonanie tego typu izolacji.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Cels Mariusz Butkiewicz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
ZATOR

Niestety nie polecę tej firmy przedstawiciel P Jarosław z Pomorskiego kompletnie sobie nie radzi obiecuję wyceny na wszystkie systemy które mają a nie robi żadnej (ŻE JESZCZE DZIŚ KTOŚ NA TO POZWALA) A sama rozmowa to tylko pytania skąd pan dzwoni ? kto polecił? nie przypominam sobie ! a obiecanej wyceny nie ma Zachowuje się tak jak by miał coś do ukrycia sprawdźcie sami może jestem już do nich uprzedzony

haal
 Rekomendacja

CELS - jedna z największych i najstarszych firm oferujących izolacje z piany poliuretanowej. Jako jedna z nielicznych nie ogranicza się do jednego - dwóch wyrobów – ale posiada szeroką ofertę produktów od Mercedesa wśród pian – Icynene’a poprzez Honter’a i Soudal’a do polskich pian. Wcześniej firma była znana jako Magda – ale najwyraźniej potrzebowała nowego otwarcia. Jak sama nazwa mówi jest to firma dla wymagających – nowy pracownik rozliczany jest dość szybko w porównaniu z wcześniejszymi latami (teraz po ok. paru tygodniach pracy), ale oczekiwania firmy też rosną. Nowi z nowych terenów mają przynieść od 5 do 10 razy tyle co starzy wyjadacze, by utrzymać całość, a tym samym siebie. Wydaje się to niemożliwe, ale nikt nie zna lepiej realiów twojego terenu jak centrala oddalona ponad pół tysiąca kilometrów. Co do wynagrodzenia - na pensję składa się - podstawa i prowizja. Ta ostatnia bywa diametralnie różna dla poszczególnych pracowników i procentowo i kwotowo. Wsparcie marketingowe jest też różne. Zasady działania też premiują jednych kosztem drugich. Trzeba jednak popracować nad szczęściem, a nie narzekać na podwójne standardy. W sumie nie ma jednak podstaw do narzekania, gdyż standardy jakie panują w CELS to całość większej wizji firmy – wizji nie do ogarnięcia dla laików technicznych po studiach budowlanych czy też ignorantów zarządzania po Akademii Ekonomicznej. Dlatego lepiej nie myśleć - tylko sprzedawać. Kolejny duży plus to dobre narzędzia pracy – samochód, elektronika, materiały promocyjne- widać, że sporo inwestują. Czy warto tam pracować? Jak najbardziej – jak się wstrzelisz w standardy jakie dominują w tej firmie to masz okazję pracować w najlepszej firmie w branży, tej wielkości i zasięgu. Przynajmniej do końca sezonu.

7
Darek

Witam Korzystałem z ich usług i musze przyznać ze panowie wiedzą o co chodzi w temacie izolacji. Po wykonaniu i Ocieplenia oraz wstawieniu okien wykonałem test szczelnosci. Wynik byl bardzo dobry a same prace przebiegały bezproblemowo. Polecam www.cels.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Cels Mariusz Butkiewicz - Suwałki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Cels Mariusz Butkiewicz
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bakałarzewska 21
    16-400 Suwałki
  • NIP: 8441537058 REGON: 790751697
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Cels Mariusz Butkiewicz
Przejdź do nowych opinii