Opinie o MK Scaffolding Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MK Scaffolding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MK Scaffolding Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Scaffolding Sp. z o.o. w Wrocław

Oddajcie pieniądze wszystkim pracownikom Wisicie kasę za 2 miesiące (usunięte przez administratora) uwaga na tą firmę!!!!!!!

A są jakieś informacje/rozmowy na ten temat, aby za jakiś czas otworzyła się nowa firma? Czy to po prostu plotki/spekulacje?

Czyli od dwóch miesięcy są jakieś problemy z niewypłaceniem wynagrodzenia? Czy wydarzyło się coś konkretnego? Jak oni to tłumaczą? Wcześniej były już takie sytuacje?

Tak koledze są dłużni ponad 27 tys mi również i parunastu osobą składamy pozew grupowy do sądu firma na slupy pootwierana ponoć splajtowała wszyscy zjechali ze Szwecji, jak dzwonisz do biura to życzą powodzenia w odzyskaniu pieniędzy

Inga Nowy wpis

No to faktycznie się dzieje... A firma nie działa gdzieś czasem pod inną nazwą? Jeśli możesz, to rozwiń. Rozglądam się za jakąś pracą w okolicy...

Pracownik Nowy wpis
@Inga

Teraz raczej nie działa pewnie za jakiś czas otworzy firmę na kolejnego słupa…. Jeśli chodzi o pracę na rusztowaniach polecam firmę MEN’S POWER z Wrocławia pracę mają w Szwecji Niemczech Chorwacji i Polsce

Czy MK Scaffolding Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Firma zmieniła stronę, że wchodząc na nią sa problemy? Zakładka dotycząca kariery w ogóle mi się nie wyświetla, sytuacja trwa od kilku dni już, mobilnie też próbowałam.Więc może wy orientujecie się, czy nie potrzeba kogoś do działu rekrutacji? Mida/Specjalisty? Jakie firma ma wymagania co do przyszłych pracowników? Patrzą na jakieś konkretne umiejętności czy doświadczenie? Zarobki sa na jakim poziomie? Dbają o podwyżki, czy jakoś motywują pracownika?

Kikk

A jak wygląda z dietami na wyjeździe w tej firmie? I czy można zabrać np, zaliczkę ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MK Scaffolding Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Monter

Pieniądze niby na czas, ciekawe ilu chłopaków dostanie rozliczenie podatkowe z pracy za granicą. Generalnie MK jest znane z tego,że woli zapłacić kilka milionów koron kary niż rozliczyć pracowników jak trzeba. Nie wspominając o tym, że ze związkami są mocno na bakier. Ciekawe tylko na jakiego słupa stoi teraz firma.

Malwa

Jeśli monter rusztowań nie chce dzwonić po informacje do biura, to może się tutaj dowiedzieć, co go czeka? Pytam o konkrety raczej, bo tutaj jest dużo o kontakcie, odbieraniu telefonów, z kim jak się gada, a jakoś nie napisaliście, ile za taki wyjazd do Szwecji monter liczy? Np. miesięcznie. Czy coś odbijają na kwatery, jedzenie, czy już wszystko po stronie firmy jest?

Heh

Ta firma to porażka, prowadzona przez nieudaczników z prowincji. Jedna wielka (usunięte przez administratora) alkoholików zero profesjonalizmu, struktur jak na firme przystało, zero rozwoju dziwne że ten twór bo inaczej nie można się o tym wypowiedzeć istnieje na rynku szwedzkim ale to kwestia czasu

Bartosz

Na stronie firmy jest informacja że jeśli ktoś jest zainteresowany pracą to szukają montera rusztowań. Niestety nie ma żadnych informacji w sprawie warunków. Ktoś już aplikował i napisze jak pracuje się na projektach To praca głównie wyjazdowa? Zapewniają zakwaterowanie?

adiks

dobra firma nie ma problemow z kontaktem, mozna sie dogadac co do wyjazdow, kasa na czas. piszecie negatywne komentarze a tu sie wiele zmienilo na plus pozdro

Wyrzucony

Witam nie polecam tej firmy osoby które są na projektach są w sztywnej hierarchi firma okłamuje nie oddaje nazedzi prywatnych omijał bym ją szerokim łukiem tam liczą się jednostki które wychodzę (usunięte przez administratora) prowadzącemu nie ogół jednym słowem ta firma to jedna wielka pomyłka nie polecam

Maria
@Wyrzucony

W jakich kwestiach firma cie okłamała? Wypłata, przepracowane godziny? Czy jeszcze coś innego? Jeśli to twoje prywatne narzędzia, może warto to gdzieś zgłosić?

infor
@Maria

Dzień dobry, Otóż Pan sam nie zabrał swojego narzędzia. Firma wszystkim pracownikom wydaje komplet narzędzi od siebie wraz z całym wyposażeniem.

Pozdro 600

Firma wypłacalna, pieniądze zawsze na czas, ale szacunek do pracownika i logistyka pozostawiają wiele do życzenia. Od niedawna władze absolutną w firmie ma jeden z (usunięte przez administratora) Jeśli nie klepiesz go po plecach i nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) jesteś pracownikiem gorszego sortu. Kontakt z biurem jest słaby, to, że ktoś odbierze graniczy z cudem, rzadko kiedy oddzwaniają. Notorycznie dzielą się informacjami, które są przekłamane na ich korzyść. Firma od dłuższego czasu zamiast pozyskiwać projekty tylko je traci.

@Pozdro 600

Nie i jeszcze raz nie-zawsze odbierany jest tel.w twoim przypadku poprostu nikt nie miał ochoty z Tobą rozmawiać,nikt nikogo po plecach nie klepie...że Ty tej osoby z jakiś powodów nie lubisz nie oznacza to,że osoba ta jest nie lubiana przez wszystkich i jak ktoś z tą osobą miło rozmawia to wcale nie musi oznaczać to że klepie ją po plecach-DURNIul

ZWIERZAK
@Pozdro 600

Jaka ta firma jest wypłacalna, jak (usunięte przez administratora) podpisują umowę za ludzi, toaleta na wyjazd nie czynna auta po kasacji to Ci powiedzą ….. dojedzie kierownik budowy eksportu który nie odbiera telefonu… żądził Oskar to szło dotrzymywał słowa wiec Kacper Rafal nie odbierali tel. ZAŁATWIŁEM im robotę na JP NA STPOPA,, FIRMA MENS POWER POTRAFI ROZMAWIAĆ a oni nie wiedzieli jak rozmawiać projekt manager bo mieli w nich (usunięte przez administratora) Podsumowując MK scafolding to (usunięte przez administratora) do szczania

Nie polecam firmy biuro i kierownictwo nie odbierali telefonów od pracowników, toalety pozamykane dla pracowników na placu szef przyjechał na projekt to nawet pracownikom ręki nie podał zakwaterowanie po 8 w pokoju (usunięte przez administratora)

Alex

Rzetelna firma, która docenia pracowników. Przez ostatni rok dużo się zmieniło na plus. Dobry kontakt z biurem, jasno określone warunki współpracy.

Tommy xxl

Odszedłem z firmy z przyczyny osobistej taki jestem poprostu zwariowany, chwalę MK całe i zawsze jak będzie potrzeba pomogę ludziom na których mogłem zawsze liczyć w tej firmie! Byłem tam traktowany nad wyraz wyjątkowo i nie za kapowanie czy coś w tym stylu poprostu za to że byłem sobą.moje wypłaty to największa ok 10 tys.byl okres że miesiąc w miesiąc było po 8-9 tys pracując po 9 godz.soboty po 5 nie zawsze wszystkie, odzież robocza w max ilościach, narzędzia również-mialrm zaufanie choć patrząc na moje życie i to że było znane przełożonym i tak ufali.RobsonBIGBOYGOLDENKING end MK jak wjeżdżał na budowę to wszyscy trzęsli porami,a ja byłem sobą pozdrawiam

Trtr

Witam nie polecam tej firmy każde ich słowo to kłamstwo. Mało tego na koniec roku zwalniają wszystkich pracowników żeby nikt nie mógł udać się na chorobę po czym od stycznia znowu zatrudniają. Kierownictwo marne kłamią i szanują kapusi. Biuro to katastrofa nie odbierają tel wypłaty się nie zgadzają to zawsze czegoś brakuje

@Trtr

A może napisz co tam robiłeś?bo rozumiem,że wszyscy chcieli iść na chorobowe-po pierwsze tak trafiłeś, że umowa kończyła się w grudniu, następna normalne, że w styczniu itd, wypłaty zawsze są uczciwie,poprostu nikt nie pozwolił żebyś kręcił-w życiu jest różnie gościu...

Marcel

Podpowiedzcie jaka atmosfera w firmie, na jakie zarobki i umowę można liczyć na początek?

@Marcel

Atmosfera będzie taka jaki jesteś,zarobki takie jaki będziesz,a umowa na początek taka sama jak Ty w pierwszy dzień pracy:)

Jarek

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje aktualnie nowych ludzi? Jakie szanse na pracę można teraz mieć?

@Jarek

Potrzebuja, ale firma to (usunięte przez administratora). Umawiaja sie na stawke, a jak przychodzi wyplata okazuje sie, ze masz pare stow mniej, bo przeciez umowa jest na rzenujaca kwote... Nie polecam tej firmy!!!!!

@Jarek

Firma konkretna, pamiętaj jak jesteś ciotą to gdzie byś nie był za ciotę będą cię uważać i jak ciotę traktować-DO WSZYSTKICH:macie jaja to macie to co chcecie mieć,nie macie jaj to do Lidla na kasę!!!!i chwalcie sklep za bony na święta,a nie tu (usunięte przez administratora) żale jakieś odstawiacie!!

@Jarek

Słuchaj gościu jak potrafisz coś robić to będziesz potrzebny,a jak kur.nie potrafisz nic to też będziesz potrzebny!szybki kurs u (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora)i już kulki zbierasz po styropianie:)

Alfa Arietis

Buszując po szwedzkich internetach natknąłem się na ciekawe artykuły, z których wynika, że szwedzka organizacja związkowa Byggnads pozwała w lecie MK do Sądu Pracy na kwotę 5 mln koron, zarzucając firmie m.in. dumping płacowy, niepłacenie odpowiednich stawek za pracę w niedziele, święta i nadgodziny, niepłacenie należnych diet oraz parę innych naruszeń postanowień układu zbiorowego. Wszystko to na skutek kontroli budowy papierni w Grums w latach 2018-19. Kto pracował w MK ten wie, że te zarzuty są prawdziwe. Żeby nie być gołosłownym, wrzucam linki do dwóch z tych artykułów: https://hallbartbyggande.com/polskt-byggbolag-stams-pa-5-miljoner/ https://www.lag-avtal.se/arbetsdomstolen/polskt-byggbolag-riskerar-miljonskadestand-i-ad-6998984 Wcześniej Byggnads pozwał słowacką firmę KS Building na 8 mln koron, zarzucając jej niemal dokładnie to samo co MK. Sąd Pracy zasądził od KS 4 mln. Jednocześnie zauważyłem, że niedawno zniknęła witryna MK. Ciekawe, czy ma to jakiś związek z tą sprawą.

Brutal
@Alfa Arietis

Prawda to, na papierni sca w Timrze było to samo. Pozdro 500

Wirek

Podobno plajta

Drewww

Organizacja tragedia , okłamują ludzi i nie wywiązuje się z obietnic...

Bartosz
@Drewww

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać o jakie obietnice chodzi. Masz na myśli ustaloną wcześniej wysokość wynagrodzenia? Napisz proszę więcej informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o MK Scaffolding Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w MK Scaffolding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MK Scaffolding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MK Scaffolding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MK Scaffolding Sp. z o.o.
  • Robotnicza 72E
    53-608 Wrocław
  • NIP: 8971807241 REGON: 361267114 KRS: 0000552011

MK Scaffolding Sp. z o.o.