Envo Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Spawalnictwo

Spawalnictwo

aluminium, profile stalowe, malowanie konstrukcji, przenośniki - producent

ENVO sp. z o.o. to Producent konstrukcji stalowych dla branży budowlanej, kolejowej, automotive, grzewczej, ciepłowniczej, recyklingowej oraz użyteczności publicznej. W latach 2014 i 2015 roku, wdrożone zostały systemy, gwarantujące najwyższą jakość produkowanych konstrukcji oraz wykonywanych usług spawalniczych. W naszej ofercie znajdują się elementy o zróżnicowanym stopniu skomplikowania, od elementów małych, ozdobnych np. barierki do konstrukcji skomplikowanych o masie kilku ton np. elementy hal produkcyjnych i magazynowych czy elementy składowe pojazdów szynowych, maszyn i urządzeń. Specjalizujemy się w spawaniu stali konstrukcyjnych niestopowych, stali trudnordzewiejących, wysokowytrzymałościowych, kotłowych, nierdzewnych oraz stopów aluminium. Do spawania wykorzystujemy procesy ręczne, półautomatyczne oraz zrobotyzowane w metodach 111, 141, 131 i 135. Personel spawalniczy znajdujący się pod stałą kontrolą Głównego Spawalnika certyfikowany jest wg norm PN-EN 287-1: 2011, PN-EN ISO 9606-1: 2014 oraz PN-EN ISO 9606-2: 2007. Aby spełnić wymagania klienta, konstrukcje spawane każdorazowo podlegają kontroli jakości, wykorzystując pełen pakiet badań nieniszczących.

Spawanie stali nierdzewnej

Wraz z budową nowej hali produkcyjnej dokonaliśmy oddzielenia procesów spawalniczych. Spawanie stali nierdzewnej odbywa się na specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach. Nowo zakupione urządzenia spawalnicze oraz przeszkolona kadra pracownica pozwalają nam osiągnąć najwyższą jakość wykonywania spoin z zachowaniem niezbędnych tolerancji wymiarowych. Spawanie stali nierdzewnej odbywa się metodami: TIG, MIG.

 

Spawanie aluminium

Podobnie jak w przypadku technologii spawania stali nierdzewnej tak i w przypadku spawania aluminium, proces ten został oddzielony i odseparowany od pozostałych gniazd produkcyjnych. Odpowiednie przystosowanie hali produkcyjnej pozwala nam na wykonywanie zarówno małych detali, jak i okazałych konstrukcji aluminiowych. Technologia produkcji przystosowana jest również do wykonywania dużych serii produkcyjnych wraz z ich lakierowaniem na dowolny kolor z palety RAL. Spawanie aluminium odbywa się metodami: TIG, MAG.

 

Producent konstrukcji stalowych

Wszystkie konstrukcje spawane wykonujemy na podstawie powierzonej dokumentacji. Przygotowani jesteśmy do realizacji zarówno pojedynczych detali, jak i dużych serii produkcyjnych. Dwie nawy z suwnicami (15t i 20t każda) umożliwiają nam wykonywanie konstrukcji stalowych o znacznych gabarytach oraz ciężarach. Spawanie konstrukcji obejmuje również niezbędne procesy przygotowawcze (cięcie, gięcie, frezowanie itp.), jak i wykończeniowe (śrutowanie, malowanie itp.). Każda realizacja zakończona jest przekazaniem dokumentacji powykonawczej wraz z odpowiednimi protokołami oraz wykonanymi badaniami. Zapewniamy również transport. 

 

 

www.grupaenvo.pl

 
Envo Sp. z o.o.