Envo Sp. z o.o.

Opinie o Envo Sp. z o.o.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Witamy w przestrzeni, w której cenimy otwartą komunikację. Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Staramy się na bieżąco czytać oraz reagować na zamieszczane tutaj opinie.

Dzięki merytorycznym komentarzom możemy wyciągnąć wnioski i podejmować konkretne działania, dlatego dbajmy wspólnie o kulturę wypowiedzi oraz wzajemny szacunek. Kierowanie agresywnych i wrogich komentarzy wobec konkretnych osób, w sposób pozwalający na ich identyfikację jak i treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Powiedz nam, co jest dla Ciebie ważne. Możesz zrobić to, pisząc komentarz lub skontaktować się z nami bezpośrednio – dane kontaktowe umieszczone są w zakładce kontakt.

Pozdrawiamy,
Zespół Envo
Rafał

Bardzo fajne miejsce do pracy, można wiele się nauczyć i nieźle jak na polskie warunki zarobić.

Joachim

Envo jest dobrym pracodawcą. Zupełnie nie mogę się zgodzić z tymi oskarżeniami!!

Administrator Nowy wpis

Envo Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Starachowice. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Mirosław Nowy wpis

Mile wspominam ta prace, atmosfera dobra ale zarobki takie sobie

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy,
Zespół Envo
Wiktor Nowy wpis

Firma taka sobie atmosfera nie najgorsza. Brak osłony socjalnej. Nie dba się o zdrowie pracownika. Zarobki są słabe pracownik na laserze czy prasie krawędziowej zarobi od 19 do 21 zł brutto, żenada. Reszta produkcji podobnie.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Envo Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Rafał

Negocjator
Kandydat

Jak wygląda praca w roli pracownika produkcji?

Olga
@Negocjator

Zapytałeś o to, jak w Envo wygląda praca na stanowisku Pracownika Produkcji. A o co konkretnie pytasz, o obowiązki, system pracy...? Doprecyzuj, jeśli możesz.

Jak wygląda podstawa w Envo Sp. z o.o.?

MC.J.
@Pytanie

No wiesz... to zależy od stanowiska ;)

Olga
@MC.J.

Czy mógłbyś mniej więcej powiedzieć jakie oferuje wynagrodzenie firma Envo i jaki rodzaj umowy preferuje? Co należy do głównych zdań w tej pracy?

Joachim

spawacz

Praca tam to porażka zero poszanowania dla pracownika dla pracy dla ludzi którzy zarabiają na konto własciciela . Pracownik który zarabia na firme jest tam nikim traktują cie jak śmiecia najważniejsza dla własciciela jest góra technologi Panienki od liczenia godzin powiem tak dołu może nie być który robi pieniądze jest nie ważny ale góra musi być na szczescie po 10 latach pracy odszedłem bo nie ma sensu pracować i nie być docenianym nadmienię że każdy nie jest nie doceniany :) Porażka w sumie dlatego już tam mało kto przychodzi do pracy

Andrzej

Jakie zarobki oferuje firma na maszynach cnc typu prasa, laser?

jacek

wymagania maja nie aż takie duże, bo jak na kazde stanwosiko pracy wszyscy od kandydatow oczekuja conajmniej jakiegos doswiadczenienia nieduzego oraz wyksztalcenia, pracodawca chce miec ogarniety zespol pracownikow a nie miec ludzi bez kwalifikacji,ja to rozumiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Envo Sp. z o.o. - Starachowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Envo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Envo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Envo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Envo Sp. z o.o.