ZGM Zębiec

Starachowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 17 ocen.

Opinie o ZGM Zębiec

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZGM Zębiec

Paulina

Widziałam, że w firma ZGM Zębiec w ostatnim czasie odnotowała najlepsze wyniki finansowe, więc skąd zarzuty, że ciężko z płacą. Do tego Wasze opinie są bardzo odmienne. I zastanawia mnie fakt, które opisują prawdziwą stronę tej firmy. Czy skoro firma doświadczyła dużego rozwoju nie wiąże się to z zadowoleniem pracowników?

Zebiec pracownik

Do : bojka Patologiczna firma, patologiczna struktura, nikt za nic nie odpowiada. Takie firmy skarbu Państwa powinno się zamykać i nie dofinansowywać nieudolnych ludzi tam pracujących. Każdy kto zacznie tam prace zrozumie o czym piszę. Ta firma to dno.

bojka

Firma szuka właśnie Specjalisty ds. marketingu. Ktoś może się wypowiedzieć na temat warunków na tym stanowisku?

Stary zebiec;)
@bojka 16.11.2017 18:16
Firma szuka właśnie Specjalisty ds. marketingu. Ktoś może się wypowiedzieć na temat warunków na tym stanowisku?...

Place sa slabe, ale to juz indyidualna sprawa. Co kto sobie wywalczy alboczego oczekuje. Natomiast na pewno plusem jest ze firma zawsze placi w terminie, placi wszystkie zusy, socjalne, premie, nie ma jakichs dziwnych historii jak czasami w malych firmach prywatnych. Jest wypłacalna, przynosi obecnie zyski, rozwija sie. Trzeba dojechac, to pare zlotych kosztuje, ale zawsze sie jedzie razem w pare osob albo autobusem pracowniczym.

bojka
@Stary zebiec;) 16.11.2017 18:47
Place sa slabe, ale to juz indyidualna sprawa. Co kto sobie wywalczy alboczego oczekuje. Natomiast na pewno plusem jest ze firm...

Co to znaczy "słabe płace"? Ile tam zarabia Marketingowiec?

Dziewczyna

Do pracownica Zębca : Ciekawe jak trzeba być zakłamaną jednostką aby opowiadać takie głupoty. Przedstawiciele zmieniają się co 3 miesiąca. Ja sama pracuję tu bo w regionie nie ma innych perspektyw ale firma to jedna wielka patologia. Zapraszamy do nas, po chwili będziecie już szukać innej pracy :)

Pracownica Zębca
@Dziewczyna 26.10.2017 08:05
Do pracownica Zębca : Ciekawe jak trzeba być zakłamaną jednostką aby opowiadać takie głupoty. Przedstawiciele zmieniają się co...

Pracuje i wiem jak wygląda sytuacja z przedstawicielami. Mamy bardzo dobre przedstawicielki handlowe, które ogarniają świetnie rynek i są z nami od kilku lat. Wiadomo, współpraca raz układa się lepiej raz gorzej, ale nigdzie nie jest doskonale. Ocena mojej wypowiedzi chyba daje do myślenia(patrz na podniesione kciuki pod postem), a w Twojej wypowiedzi słychać jakiś żal...wiadomo, każdy ma prawo do swojej opinii. Nie klasyfikuj mnie w kategorii zakłamanej jednostki, bo nie wstydze się swojej opinii i podpisuje się pod nią dwoma rękami. Pozdrawiam i życzę owocnego poszukiwania pracy :)

Pracownica Zębca
@Dziewczyna 26.10.2017 08:05
Do pracownica Zębca : Ciekawe jak trzeba być zakłamaną jednostką aby opowiadać takie głupoty. Przedstawiciele zmieniają się co...

hej Dziewczyno! a może chłopaku? mamy wspaniałe przedstawicielki handlowe, które są z nami od dwóch lat :) niewiem kto jest więc zakłamaną jednostką. Wiadomo, że są sytuacje gdzie pracownicy pracują krócej, no ale to wszędzie tak jest. raz jest lepiej raz gorzej. jak wszędzie. Pod swoją opinią podpisuje się dwoma rękami :) nie mam nic do ukrycia.

Pracownica Zębca

Opinia Ar jest trochę naciągana. Wymagania - takie jak w każdej innej firmie, oczywiście jeżeli ktoś ma ochotę pracować ;) Kierownicy w większości działów są ok, wytłumaczą i pomogą jak coś jest nie tak. Wątpię, żeby ktokolwiek odmówił pomocy czy nie udzielił rady kiedy się o nią prosi. Wiadomo stres jest, ale to jak wszędzie... nikt nikogo za darmo nie posadzi, no sorry... premia tak jest kwartalna i nawet fajnie to funkcjonuje.

Paulina

@Ar dziękuję za opinię. A czy nie ma szans na rozmowę, w której wszytko zostanie wyjaśnione? Albo zwrócenie uwagi, że potrzebuje się wsparcia? A czy jest w ZGM Zębiec premia? Te informacje są istotne w odniesieniu do Twojej opinii.

Ar

Absolutne dno. W chwili obecnej zwolnił się przedstawiciel, więc prawdopodobnie będą kogoś szukać. Na co możesz liczyć? 2200 netto, absurdalne wymagania, absolutnie zero wsparcia merytorycznego oraz irracjonalną ofertę. Nie trać czasu na tą komunistyczną firmę . Szkoda twojego czasu. Gwarantuję.

Paulina

@Kandydatka czy tylko płaca Twoim zdaniem skreśla tego pracodawcę? Czy gdyby była większa to zdecydowałabyś się na pracę? A można wiedzieć jaka jest ta płaca? Czy zależy od doświadczenia i kwalifikacji? Myślę, że to ważne informacje.

Kandydatka

Jakby nie było chętnych za taką kasę to może by zmądrzeli i płacili więcej. Porozmawiajcie ze starymi pracownikami...oni to dopiero dostają kasę..., ale robią za tyle dalej. TO DLATEGO SYTUACJA SIĘ NIE ZMIENIA.

Paulina

@Kandydat czy możesz napisać więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? Może masz jakieś rady dla przyszłych zainteresowanych pracą w ZGM Zębiec.

Kandydat
@Paulina 16.05.2017 13:48
@Kandydat czy możesz napisać więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło...

Jeśli chodzi o rozmowę w niczym szczególnym nie różniła się od innych tego typy spotkań. Żartem są jedynie proponowane warunki płacowe, o których już wyżej wspominałem. Nawet jeżeli jakiś desperat przyjmie tą ofertę ( zakładając, że będzie ogarnięty) to po roku, max 2 latach ucieknie dostając 3-4 razy więcej w firmach związanych z branżą odlewniczą bo takie są realia rynku. Zakładam jednak, że osoby posiadające choćby doświadczenie w sprzedaży, nie znając się na branży odlewniczej, jednak znające swoją wartość, z tzw. ikrą i chęciami do pracy nie podejmą "wyzwania " pracy w Firmie ZGM Zębiec. Z NIEWOLNIKA NIGDY NIE BĘDZIE PRACOWNIKA :)!!

Kandydat

Witam. W dniu dzisiejszym 12.05.2017 uczestniczyłem w procesie rekrutacyjnym na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Nie będę się zbytnio rozpisywał, 1950 netto - pozostawię to bez komentarza. Kiedy przyjdzie opamiętanie??? !!!!! Pamiętajcie że aplikujecie w woj. świętokrzyskim ( w kwestii oczekiwań :D), no i jeszcze Pani powie Wam z kim możecie dojeżdżać :D

Paulina

Firma opublikowała oferty pracy. Możecie je znaleźć na głównej stronie internetowej ZGM Zębiec - http://www.zebiec.pl/pl/o-firmie/kariera Zainteresowani?

lifrg

No i zarobki właśnie @chęć są tutaj spoko, bo jak jest doświadczony pracownik to zarobi nawet 3000 netto

oda

szukają przedstawiciela w kujawsko - pomorskim

axim

Płaca minimalna około 1400zl netto dla nowego pracownika rok 2015 czas w zakladzie zatrzymał się na latach 70 z powodzeniem można kręcić tam filmy o strajkach z tamtych lat bez żadnych dekoracji

agata b

bardzo mnie to cieszy że sytuacja się wyjaśniła odnośnie wielu poprzednich komentarzy i jednak firma ZGM Zębiec nadal istnieje. ta informacja akurat zbiega się z takim momentem w moim życiu że musze pilnie znaleźć sobie nowe zatrudnienie. napiszcie proszę czy mam teraz szaanse żeby dorwać jakieś fajne stanowisko w ZGM Zębiec

wiajpi

no dobra od jakiegoś czasu widzę, że nic sie tutaj nie dzieje, a były informacje o tym, że firma ogłosi likwidacje i upadnie.... jak to teraz wygląda prosiłbym o jakieś potwierdzone wiadomości i informacje ! Zarobki to ważna sprawa dla mnei ale najpierw trzeba wiedzieć czy firma w ogóle istnieje. pozdrawiam

kozi
@wiajpi 29.12.2014 15:30
no dobra od jakiegoś czasu widzę, że nic sie tutaj nie dzieje, a były informacje o tym, że firma ogłosi likwidacje i upadnie......

hah, zabawna ta Twoja wypowiedź @wiajpi, ale nie da się ukryć , że masz rację ;) Firma jak najbardziej dalej istnieje i dla niezorientowanych zajmuje się obecnie kotłami co spełniającymi wszystkie wymogi stawiane w zakresie efektywności energetycznej i norm ekologicznych. Oczywiście firma jak nazwa wskazuje pochodzi z Zębca

tomek

No i jak tam w ZGM zębiec, upadli, czy nie, bo pojawiły sie tu dziwne insynuacje, a interesuje sie firma od jakiegos czasu. Pozdrawiam.

człowiek z lasu

No aż strach się bać

?

Mam pytanie jak dojechać do tej firmy komunikacją publiczną typu Bus lub autobus ze Starachowic na 8,00 rano i z powrotem ok 16-tej

obserwator

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Zębcu, to odejdź od komputera, napij się wódki i zapomnij o tym pomyśle. Firma jest szykowana już od dawna do ogłoszenia upadłości, żeby sprzedać ją za bezcen. Tak jak było to w przypadku wielu innych spółek skarbu państwa. Wkrótce więcej info.

ja

czyli jeszcze na emeryturze chca sie nachapać? Niech ktoś sie wezmie za tych starych oszustów!

anonim

Ostatnio stało się modne przyjmowanie i trzymanie emerytów, pseudo zasłużonych, którzy mają ponoć uzdrowić Zębiec - wszyscy kiedyś piastowali wysokie stanowiska a teraz na emeryturze biorą pieniądze i się szwendają po zakładzie. Cały czas zwolnienia, zwolnienia no może poza biurowcem:). Pensja co rok niższa, ale są nieliczni z układu, którzy póki zakład jest państwowy czerpią garściami.

anonim

Jako były pracownik potwierdzam wszystko. Tam [usunięte przez moderatora] ludzi, znęcają się nad nimi psychicznie. Ludzie przychodzą i odchodzą, bo nie wytrzymują stresu. Najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracy. Kadra zarządzająca nie doświadczona. Jak to mówią \"kto liże ten ma stanowisko\" i to całkiem bez kompetencji. Pracownicy wykonują całą robotę a później przełożeni zapisują sobie ich przysługi i zostają wynagrodzeni w postaci premii.

as

omijać ten [usunięte przez moderatora] szerokim łukiem, szczególnie księgowość. wizyta pip by się przydała, co niedługo pewnie będzie. ludzie tam podobno juz nie wytrzymują.

olek

trzeba ich zgłosic do pipu

rena

masakra, za jałmużnę jaką płacą pracownikom można zdechnąć 800 zł a biuro ma 1800

Zostaw opinię o ZGM Zębiec - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZGM Zębiec