Opinie o ZGM „Zębiec” S.A. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZGM „Zębiec” S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZGM „Zębiec” S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZGM „Zębiec” S.A. w Starachowice

baner wywiady
Iza Nowy wpis

Szukam info o posadzie Doradca Handlowy. W necie widziałam, że mieli ofertę z informacją o premii sprzedażowej, jako motywacyjny system premiowy. Niech ktoś napisze, jak wysoka jest ta premia? Jest jakiś minimalny lub maksymalny próg tej premii?

Kwak Nowy wpis
Pracownik

Mamy cięzkie czasy wokuł a w firmie nadal sie pracuje. Nie zwalniaja.Kasa się zgadza. Szału nie ma da się życ. Czasami wpadnie coś dodatkowego plus jakieś kino czy teat.

Lidia Nowy wpis
@Kwak

Kino i teatr? To takie wyjścia integracyjne macie czy o co chodzi? Jakieś inne formy benefitów tez są?

Pracownica Nowy wpis
Pracownik
@Lidia

Ostatnie lata to czasy pandemiczne więc integracji było mniej. W ostatnim roku mieliśmy: teatry, rajd pieszy, dofinansowanie do kart multisport, imprezę z atrakcjami na Marculach, wczasy pod gruszą, konkursy z nagrodami dla pracowników i ich dzieci. W innych firmach różnie to bywa z czymś dodatkowym dla pracowników a w Zębcu coś się dzieje co jakiś czas.

Halina

Skoro pracownicy narzekają tu na zarobki to jaka jest konkretnie stawka za godzinę? I macie jakieś premie albo prowizje?

Obecny pracownik
Pracownik
@Halina

Stawka za godzinę uzależniona jest zajmowanego stanowiska więc trudno podać jedną, konkretną. Oprócz wynagrodzenia podstawowego mamy: - kwartalne premie uzależnione od sytuacji firmy i jakości pracy samego pracownika - możliwość uzyskania premii uznaniowej za jakieś zasługi np. pomysł jak coś ulepszyć lub zmniejszyć koszty - dofinansowanie do karty multisport - wycieczki, teatr, kino, imprezy dla pracowników i dla dzieci pracowników, konkursy z nagrodami, itp. - „wczasy pod gruszą” - raz na jakiś czas wpada dodatkowa kasa z udziału w zyskach, z funduszu socjalnego itp. Umowa o pracę, wszystko legalnie, żadnych przekrętów i opóźnień w wynagrodzeniach. Firma dba o przestrzeganie praw pracowników.

Lidia
@Obecny pracownik

A ile dostajecie za wczasy pod gruszą?

Pracownik
Pracownik
@Lidia

Kwota "wczasów pod gruszą" zależy od dochodów przypadających na jednego członka rodziny pracownika. Nie wiem jaka jest górna ani dolna bo chyba mam średnią...

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Zibbu
Kandydat
 Pytanie

Czy są nabory na spawacza w zebcu? Jakie można wyciągnąć zarobki na tym stanowisku? Dzięki za odpowiedź.

były pracownik
Były pracownik
@Zibbu

Jak wspomniałem jestem byłym pracownikiem Zębca, w związku z tym nie posiadam aktualnych informacji dotyczących rekrutacji pracowników. Proponuję kontakt z działem kadr, na pewno udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam

logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
Starachowice
BadamyTO
(123 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Niezależny Partner Leasingowy - Grupa FI Finance
Starachowice
Grupa Fi Finance Polska Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Starachowice
Online Marketing Help Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy
Starachowice
GO-LEASING Sp. z o.o.
(37 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
nowaJa
 Pytanie

Witam, Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku doradca techniczno-handlowy w ZGM Zębiec?

Pracodawca

@nowaJa

Wynagrodzenie na tym stanowisku jest zależne od doświadczenia – stażu pracy, znajomości rynku, umiejętności, a także zaangażowania pracownika. Wynagrodzenie sukcesywnie wzrasta, dodatkowo oferujemy atrakcyjny system premiowania. Zachęcamy do składania CV.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w ZGM „Zębiec” S.A.?

Pracodawca

@Pytanie

Proces awansu jest zależny od wielu czynników: - zaangażowania, - realizacji celów, - sytuacji wewnętrznej firmy, - wakatów.

aas

Jakie zarobki na początek i po okresie testowym dla absolwenta technikum z minimalnym doświadczeniem zawodowym?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownica
@aas

zależy na jakie stanowisko aplikujesz :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
aas
@pracownica

Magazynier lub Kontroler Jakości Wyrobów Pomiary Mechaniczne

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

Na stronie internetowej ZGM Zębiec, znalazłam informację, że firma prowadzi obecnie rekrutację. Można składać aplikację na następujące stanowiska: Magazynier Kontroler Jakości Wyrobów Pomiary Mechaniczne Specjalista ds. inwestycji Ślusarz remontowy suwnic Ślusarz - spawacz Czy któraś z aktualnie zatrudnionych osób podpowiedziałaby, czy warto? Informacje z pierwszej ręki będą bardzo pomocne dla kandydatów.

pracownica
@Paulina

Firma się zmienia i rozwija, mimo licznie krążących mitów. Specjalista ds. inwestycji - ta oferta jest już nieaktualna. Firma bada wpływające CV pod kątem pracy także w innych działach, także spróbować zawsze można. A czy warto? to chyba każdy powinien ocenić sam...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

@Kowal a jak oceniasz ZGM Zębiec pod względem rozwojowym? Czy można liczyć w tej firmie na awans? Jest wyznaczona ścieżka kariery? Mówisz, że jesteś zadowolony z atmosfery i dobrze rozumiesz się ze współpracownikami. A jak wyglądają relacje między pracownikami, a władzami firmy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kowal

Czytałem Wasze opinie o pracy w Zębcu. Gdybym wziął tylko te "złe" pod uwagę to nawet nie poszedłbym na rozmowę a tak to byłem, dostałem pracę oraz wynagrodzenie na poziomie mnie zadowalającym. Faktycznie co do kasy to wszystko zależy komu na jakiej kwocie zależy... Być może ja mam niskie wymagania co do wynagrodzenia - mimo to dla mnie jest ok. Zalety: - godziny pracy super - do 14:30 i całe popołudnia wolne (wstawanie na początku jest trudne;-) - socjal - premie kwartalne - integracja - atmosfera w pracy - większość to fajni i pomocni ludzie Wady: - biurokracja i wszystko co się z tym wiąże To tyle w temacie. Można pójść na rozmowę i samemu się przekonać i nie sugerować się tylko złymi opiniami bo ilu ludzi tyle opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lol
@Kowal

Ty chyba tylko w biurowcu pracujesz skoro takie bzdety piszesz!! Jaki socjal??? wczasy pod gruszą??!!! Integracja??? w jakim sensie??? ATMOSFERA??!! w którym dziale???

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kowal
@lol

Socjal - np. wyjścia kulturalne - kino, teatr; dofinansowanie do szkieł; konkursy dla pracowników z nagrodami Wczasy pod gruszą - w tym roku od 900 do 1400 zł w zależności od dochodów Integracja - spotkania integracyjne działowe (zależy od działu) i impreza integracyjna firmowa Atmosfera - no cóż ja nadal uważam, że pracuję z fajnymi ludźmi i się z nimi dogaduję. Pewnie dzięki mojemu nastawieniu. Lol - dla Ciebie pewnie szklanka jest zawsze do połowy pusta, dla mnie zaś pełna i z stąd te różnice w odbiorze pracy w Zębcu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mirek

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
prawdę Ci powiem!
@Mirek

najlepiej sprawdzić u źródła :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
QWE

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki mogą liczyć spawacze w tej firmie.

Paulina

@realistka ma rację. Powinniśmy sami ocenić jak wygląda propozycja finansowa od firmy ZGM Zębiec na dane stanowisko. Każdy z Was może mieć inne doświadczenie, kwalifikacje i może dostać inną ofertę, więc jeżeli chociażby trochę Was coś zainteresowało to spróbujcie, bo na własnym doświadczeniu zawsze się najwięcej dowiecie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jogibabu

Niestety potwierdzam wpis Adasia Niezgódki. 2000 netto dla technologa jest może i dobre ale dla jakiegoś miejscowego który dodatkowo jest rolnikiem. Premia kwartalna podobno jest ale słyszałem że mała. Powinni w ogłoszeniu napisać kwotę to mieli by o wiele mniej kandydatów.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
realistka

Z tego co wiem, często pada pytanie, jakie są Pani/Pana wymagania finansowe. Bywa tak, że firma biorąc pod uwagę doświadczenie/kwalifikacje/wykształcenie kandydata decyduje się zapłacić więcej, więc nie wiem czy opinia odnośnie wynagrodzenia technologa/konstruktora jest miarodajna. Lepiej ocenić samemu, złożyć cv i zobaczyć, wtedy będzie można realnie spojrzeć na te wszystkie opinie. Ja pracuje w Zębcu kilka lat i muszę przyznać, że jest coraz lepiej. Firma dba o pracowników i stara się ich docenić. Jednak wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adaś Niezgódka

Wynagrodzenie na stanowisko "Technolog / Konstruktor" dla pracownika posiadającego prawie 10 lat stażu w dziale R&D to 2000zł na rękę. Nic dziwnego, że konkurencja ich wyprzedziła o lata świetlne, jeżeli tak podchodzą do najważniejszego w każdej firmie zasobu jakim jest kapitał ludzki. Szkoda, bo jest tam potencjał i można odpowiednią kadrą zbudować tam międzynarodowego potentata. Niestety, ale sądzę, że taka polityka zarządzania będzie nadal kontynuowana to firma padnie na twarz jak pomnik Stalina.....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

@Kowal masz rację, że zawsze trzeba mieć poprawkę na to, co się czyta, bo nie ma gwarancji, że tekst jakiś jest prawdziwy. Zawsze najlepszym wyjściem będzie własne doświadczenie i w ten sposób zweryfikowanie treści. W Twoim przypadku się one nie potwierdziły. Czyli polecasz zawsze choćby udać się na rozmowę rekrutacyjną i zrobić sobie swoje własne wrażenie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

Widziałam, że w firma ZGM Zębiec w ostatnim czasie odnotowała najlepsze wyniki finansowe, więc skąd zarzuty, że ciężko z płacą. Do tego Wasze opinie są bardzo odmienne. I zastanawia mnie fakt, które opisują prawdziwą stronę tej firmy. Czy skoro firma doświadczyła dużego rozwoju nie wiąże się to z zadowoleniem pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zebiec pracownik

Do : bojka Patologiczna firma, patologiczna struktura, nikt za nic nie odpowiada. Takie firmy skarbu Państwa powinno się zamykać i nie dofinansowywać nieudolnych ludzi tam pracujących. Każdy kto zacznie tam prace zrozumie o czym piszę. Ta firma to dno.

bojka

Firma szuka właśnie Specjalisty ds. marketingu. Ktoś może się wypowiedzieć na temat warunków na tym stanowisku?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stary zebiec;)
@bojka

Place sa slabe, ale to juz indyidualna sprawa. Co kto sobie wywalczy alboczego oczekuje. Natomiast na pewno plusem jest ze firma zawsze placi w terminie, placi wszystkie zusy, socjalne, premie, nie ma jakichs dziwnych historii jak czasami w malych firmach prywatnych. Jest wypłacalna, przynosi obecnie zyski, rozwija sie. Trzeba dojechac, to pare zlotych kosztuje, ale zawsze sie jedzie razem w pare osob albo autobusem pracowniczym.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bojka
@Stary zebiec;)

Co to znaczy "słabe płace"? Ile tam zarabia Marketingowiec?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ZGM „Zębiec” S.A. - Starachowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w ZGM „Zębiec” S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy ZGM „Zębiec” S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w ZGM „Zębiec” S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy ZGM „Zębiec” S.A.?

  Kandydaci do pracy w ZGM „Zębiec” S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
ZGM „Zębiec” S.A.
Przejdź do nowych opinii