ZGM „Zębiec” S.A.
counter
2 17 54 5 1
nowaJa Nowy wpis

Witam, Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku doradca techniczno-handlowy w ZGM Zębiec?

Nowy wpis

Pracodawca

@nowaJa

Wynagrodzenie na tym stanowisku jest zależne od doświadczenia – stażu pracy, znajomości rynku, umiejętności, a także zaangażowania pracownika. Wynagrodzenie sukcesywnie wzrasta, dodatkowo oferujemy atrakcyjny system premiowania. Zachęcamy do składania CV.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w ZGM „Zębiec” S.A.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Proces awansu jest zależny od wielu czynników: - zaangażowania, - realizacji celów, - sytuacji wewnętrznej firmy, - wakatów.

aas

Jakie zarobki na początek i po okresie testowym dla absolwenta technikum z minimalnym doświadczeniem zawodowym?

pracownica
@aas

zależy na jakie stanowisko aplikujesz :)

aas
@pracownica

Magazynier lub Kontroler Jakości Wyrobów Pomiary Mechaniczne

Paulina

Na stronie internetowej ZGM Zębiec, znalazłam informację, że firma prowadzi obecnie rekrutację. Można składać aplikację na następujące stanowiska: Magazynier Kontroler Jakości Wyrobów Pomiary Mechaniczne Specjalista ds. inwestycji Ślusarz remontowy suwnic Ślusarz - spawacz Czy któraś z aktualnie zatrudnionych osób podpowiedziałaby, czy warto? Informacje z pierwszej ręki będą bardzo pomocne dla kandydatów.

pracownica
@Paulina

Firma się zmienia i rozwija, mimo licznie krążących mitów. Specjalista ds. inwestycji - ta oferta jest już nieaktualna. Firma bada wpływające CV pod kątem pracy także w innych działach, także spróbować zawsze można. A czy warto? to chyba każdy powinien ocenić sam...

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paulina

@Kowal a jak oceniasz ZGM Zębiec pod względem rozwojowym? Czy można liczyć w tej firmie na awans? Jest wyznaczona ścieżka kariery? Mówisz, że jesteś zadowolony z atmosfery i dobrze rozumiesz się ze współpracownikami. A jak wyglądają relacje między pracownikami, a władzami firmy?

Kowal

Czytałem Wasze opinie o pracy w Zębcu. Gdybym wziął tylko te "złe" pod uwagę to nawet nie poszedłbym na rozmowę a tak to byłem, dostałem pracę oraz wynagrodzenie na poziomie mnie zadowalającym. Faktycznie co do kasy to wszystko zależy komu na jakiej kwocie zależy... Być może ja mam niskie wymagania co do wynagrodzenia - mimo to dla mnie jest ok. Zalety: - godziny pracy super - do 14:30 i całe popołudnia wolne (wstawanie na początku jest trudne;-) - socjal - premie kwartalne - integracja - atmosfera w pracy - większość to fajni i pomocni ludzie Wady: - biurokracja i wszystko co się z tym wiąże To tyle w temacie. Można pójść na rozmowę i samemu się przekonać i nie sugerować się tylko złymi opiniami bo ilu ludzi tyle opinii.

Tak6Nie

lol
@Kowal

Ty chyba tylko w biurowcu pracujesz skoro takie bzdety piszesz!! Jaki socjal??? wczasy pod gruszą??!!! Integracja??? w jakim sensie??? ATMOSFERA??!! w którym dziale???

Tak7Nie

Kowal
@lol

Socjal - np. wyjścia kulturalne - kino, teatr; dofinansowanie do szkieł; konkursy dla pracowników z nagrodami Wczasy pod gruszą - w tym roku od 900 do 1400 zł w zależności od dochodów Integracja - spotkania integracyjne działowe (zależy od działu) i impreza integracyjna firmowa Atmosfera - no cóż ja nadal uważam, że pracuję z fajnymi ludźmi i się z nimi dogaduję. Pewnie dzięki mojemu nastawieniu. Lol - dla Ciebie pewnie szklanka jest zawsze do połowy pusta, dla mnie zaś pełna i z stąd te różnice w odbiorze pracy w Zębcu.

Mirek

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

prawdę Ci powiem!
@Mirek

najlepiej sprawdzić u źródła :)

QWE

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki mogą liczyć spawacze w tej firmie.

Paulina

@realistka ma rację. Powinniśmy sami ocenić jak wygląda propozycja finansowa od firmy ZGM Zębiec na dane stanowisko. Każdy z Was może mieć inne doświadczenie, kwalifikacje i może dostać inną ofertę, więc jeżeli chociażby trochę Was coś zainteresowało to spróbujcie, bo na własnym doświadczeniu zawsze się najwięcej dowiecie.

jogibabu

Niestety potwierdzam wpis Adasia Niezgódki. 2000 netto dla technologa jest może i dobre ale dla jakiegoś miejscowego który dodatkowo jest rolnikiem. Premia kwartalna podobno jest ale słyszałem że mała. Powinni w ogłoszeniu napisać kwotę to mieli by o wiele mniej kandydatów.

realistka

Z tego co wiem, często pada pytanie, jakie są Pani/Pana wymagania finansowe. Bywa tak, że firma biorąc pod uwagę doświadczenie/kwalifikacje/wykształcenie kandydata decyduje się zapłacić więcej, więc nie wiem czy opinia odnośnie wynagrodzenia technologa/konstruktora jest miarodajna. Lepiej ocenić samemu, złożyć cv i zobaczyć, wtedy będzie można realnie spojrzeć na te wszystkie opinie. Ja pracuje w Zębcu kilka lat i muszę przyznać, że jest coraz lepiej. Firma dba o pracowników i stara się ich docenić. Jednak wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi...

Adaś Niezgódka

Wynagrodzenie na stanowisko "Technolog / Konstruktor" dla pracownika posiadającego prawie 10 lat stażu w dziale R&D to 2000zł na rękę. Nic dziwnego, że konkurencja ich wyprzedziła o lata świetlne, jeżeli tak podchodzą do najważniejszego w każdej firmie zasobu jakim jest kapitał ludzki. Szkoda, bo jest tam potencjał i można odpowiednią kadrą zbudować tam międzynarodowego potentata. Niestety, ale sądzę, że taka polityka zarządzania będzie nadal kontynuowana to firma padnie na twarz jak pomnik Stalina.....

Paulina

@Kowal masz rację, że zawsze trzeba mieć poprawkę na to, co się czyta, bo nie ma gwarancji, że tekst jakiś jest prawdziwy. Zawsze najlepszym wyjściem będzie własne doświadczenie i w ten sposób zweryfikowanie treści. W Twoim przypadku się one nie potwierdziły. Czyli polecasz zawsze choćby udać się na rozmowę rekrutacyjną i zrobić sobie swoje własne wrażenie?

Paulina

Widziałam, że w firma ZGM Zębiec w ostatnim czasie odnotowała najlepsze wyniki finansowe, więc skąd zarzuty, że ciężko z płacą. Do tego Wasze opinie są bardzo odmienne. I zastanawia mnie fakt, które opisują prawdziwą stronę tej firmy. Czy skoro firma doświadczyła dużego rozwoju nie wiąże się to z zadowoleniem pracowników?

Zebiec pracownik

Do : bojka Patologiczna firma, patologiczna struktura, nikt za nic nie odpowiada. Takie firmy skarbu Państwa powinno się zamykać i nie dofinansowywać nieudolnych ludzi tam pracujących. Każdy kto zacznie tam prace zrozumie o czym piszę. Ta firma to dno.

bojka

Firma szuka właśnie Specjalisty ds. marketingu. Ktoś może się wypowiedzieć na temat warunków na tym stanowisku?

Stary zebiec;)
@bojka

Place sa slabe, ale to juz indyidualna sprawa. Co kto sobie wywalczy alboczego oczekuje. Natomiast na pewno plusem jest ze firma zawsze placi w terminie, placi wszystkie zusy, socjalne, premie, nie ma jakichs dziwnych historii jak czasami w malych firmach prywatnych. Jest wypłacalna, przynosi obecnie zyski, rozwija sie. Trzeba dojechac, to pare zlotych kosztuje, ale zawsze sie jedzie razem w pare osob albo autobusem pracowniczym.

Tak3Nie

bojka
@Stary zebiec;)

Co to znaczy "słabe płace"? Ile tam zarabia Marketingowiec?

Dziewczyna

Do pracownica Zębca : Ciekawe jak trzeba być zakłamaną jednostką aby opowiadać takie głupoty. Przedstawiciele zmieniają się co 3 miesiąca. Ja sama pracuję tu bo w regionie nie ma innych perspektyw ale firma to jedna wielka patologia. Zapraszamy do nas, po chwili będziecie już szukać innej pracy :)

@Dziewczyna

Pracuje i wiem jak wygląda sytuacja z przedstawicielami. Mamy bardzo dobre przedstawicielki handlowe, które ogarniają świetnie rynek i są z nami od kilku lat. Wiadomo, współpraca raz układa się lepiej raz gorzej, ale nigdzie nie jest doskonale. Ocena mojej wypowiedzi chyba daje do myślenia(patrz na podniesione kciuki pod postem), a w Twojej wypowiedzi słychać jakiś żal...wiadomo, każdy ma prawo do swojej opinii. Nie klasyfikuj mnie w kategorii zakłamanej jednostki, bo nie wstydze się swojej opinii i podpisuje się pod nią dwoma rękami. Pozdrawiam i życzę owocnego poszukiwania pracy :)

@Dziewczyna

hej Dziewczyno! a może chłopaku? mamy wspaniałe przedstawicielki handlowe, które są z nami od dwóch lat :) niewiem kto jest więc zakłamaną jednostką. Wiadomo, że są sytuacje gdzie pracownicy pracują krócej, no ale to wszędzie tak jest. raz jest lepiej raz gorzej. jak wszędzie. Pod swoją opinią podpisuje się dwoma rękami :) nie mam nic do ukrycia.

Pracownica Zębca

Opinia Ar jest trochę naciągana. Wymagania - takie jak w każdej innej firmie, oczywiście jeżeli ktoś ma ochotę pracować ;) Kierownicy w większości działów są ok, wytłumaczą i pomogą jak coś jest nie tak. Wątpię, żeby ktokolwiek odmówił pomocy czy nie udzielił rady kiedy się o nią prosi. Wiadomo stres jest, ale to jak wszędzie... nikt nikogo za darmo nie posadzi, no sorry... premia tak jest kwartalna i nawet fajnie to funkcjonuje.

Tak7Nie

Paulina

@Ar dziękuję za opinię. A czy nie ma szans na rozmowę, w której wszytko zostanie wyjaśnione? Albo zwrócenie uwagi, że potrzebuje się wsparcia? A czy jest w ZGM Zębiec premia? Te informacje są istotne w odniesieniu do Twojej opinii.

Ar

Absolutne dno. W chwili obecnej zwolnił się przedstawiciel, więc prawdopodobnie będą kogoś szukać. Na co możesz liczyć? 2200 netto, absurdalne wymagania, absolutnie zero wsparcia merytorycznego oraz irracjonalną ofertę. Nie trać czasu na tą komunistyczną firmę . Szkoda twojego czasu. Gwarantuję.

Zostaw merytoryczną opinię o ZGM „Zębiec” S.A. - Starachowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ZGM „Zębiec” S.A.