INSTAL-FILTER SA

Kościan

Opinie o INSTAL-FILTER SA

Marek

Przeglądałem właśnie oferty pracy i natrafiłem na tą firmę. Zastanawiam się czy złożyć cv. Warto? Dobra kasa? Fajna atmosfera i podejscie do pracownika z szacunkiem? Z gory dzieki za odpowiedz.

Summer

Jestem niestety już byłym pracownikiem... Musiałem się przeprowadzić, względy osobiste. Gdybym mieszkał tam gdzie mieszkałem na pewno pracowałbym w tej firmie. Bardzo dobrze się tam czułem. Płacili nie najgorzej. Urlop co roku brałem bez problemu. Jeśli ktos się zastanawia, bądź idzie na rozmowie to ja polecam. Źle Wam tu nie bedzie.

Gandman

Spoko firma z perspektywami. Można awansowac jak sie dobrze pracuje. Ja tu na pewno zostaje na dlugo,

Zojo

Atmosfera jest bardzo spoko. Przeniosłem sie z poprzedniej firmy wlasnie ze wzgledu na grobową atmosfere tam. Nie dało sie życ :/// Tutaj jest bardzo przyjemnie, mili, uprzejmi ludzie i posmiać się można, polecam.

Anderw

kalafior
@Anderw 06.11.2017 11:22
Idę do nich na rozmowę w przyszlym tygodniu i bardzo chciałbym dostać tą pracę. Czego się spodziewać na rozmowie?...

Niczego jakiegoś szczególnego. Normalna rozmowa, konkretna ir zeczowa. Co ważne nie zadają jakichś pytan z kosmosu o ulubiony kolor albo gdzie byles przedwczoraj, co mi się już niestety zdarzyło na rozmowach....

power xxx.

DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE --> DOBRY START---> PEWNA UMOWA ---> DUŻO PRACY, ALE ZAROBKI OK

Lidia

Na stronie internetowej INSTAL-FILTER SA widnieje info o bezpłatnej nauce języka angielskiego. Dotyczy to wszystkich pracowników, czy wybranych działów firmy? Możecie powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak to w praktyce funkcjonuje?

artut

Praca spokojna, jak ktoś jest sumienny to może zostać doceniony przez szefa dodatkową nagrodą (pieniężną lub łatwiej dogadać się co do wolnych dni).

Daniel

Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji dotyczących usługi wsparcia Inwestorów w zakresie pozyskiwania finansowania na inwestycje z zakresu ochrony powietrza w przemyśle. Coś ciekawego firma chce wprowadzić!

bejsbol

A mi nie spieszno do tej firmy daje rade bez nich.

Dociekliwa

Dlaczego jest taka rozbieżność. Doświadczenie 20 -letnie a wpis do KRS 2013 rok, jakaś zmiana nazwy?

Dopinka

@oio Myślę, że nie powinieneś tak pisać o ludziach pracujących w firmie. Czy ładnie tak obrażać? Każdy ma prawo do swoich priorytetów i nie TY będziesz ich oceniał. Może zostałeś zwolniony z firmy i dlatego tak jątrzysz? INSTAL-FILTER ma się dobrze !!!!!

oio

Nie poleca nikomu, nawet jeśli kasa będzie dobra, lepiej wybrać inne miejsce do pracy.(usunięte przez administratora). Wszystkie negatywy, które ludzie piszą powyżej to prawda. Oczywiście są tacy co będą bronili, bo nie mają innego wyjścia :D

Gregor

INSTAL-FILTER SA. to 20-letnie doświadczenie i setki referencji w zakresie instalacji odpylania, filtracji i neutralizacji w przemyśle w Polsce i na świecie. Praca w takiej firmie to powód do dumy!!!!

G.D.
@Gregor 28.03.2017 13:00

20 lat doświadczenia i firma założona w 2013r.

Lidia

Pracownik, nie płaci pracownikom i nadal pracują?

Zenon

A nie pomyliły Ci się kolego firmy? Jesteś pewny, że jesteś na profilu właściwej, bo zdaje mi się, że nie o INSTAL-FILTER Ci chodzi. Ogarnij się trochę przyjacielu, bo chyba o innym INSTALU piszesz i trochę pobłądziłeś.

Lidia

Czy wiecie coś o przyjęciach do firmy?

Doroty

Czy mają jakieś nowe oferty pracy? Chciałbym się dostać tu do pracy bo zrobiłem rozeznanie i dobrze wypadli przy innych. Czy rozmowa jest trudna? Jakieś szkolenia robią?

Aneta

Witam,widze że dyskusja rozgorzała na dobre. Chciałabym składać papiery na stanowisko SSpecjalisty ds. Marketingu, bo widzę że poszukuja, ale dziwi mnie to , że bardzo często poszukują do tego działu albo specjalisty albo kierownika, bo już któryś raz widzę ofertę pracy do tego działu. Nie wiem czy ma sens w takim razie złożenie papierów do tej firmy, skoro mowicie, że jest tam taka rotacja. Na pewno nie swiadczy to dobrze o tej firmie. Może ktoś z osób pracujących powie coś więcej?

KK
@Aldon 17.10.2016 22:03
Ale to ze ktos ma swoje spostrzezenia nie musi oznaczac ze obraza innych. Nie generalizujmy i nie wrzucajmy wszystkich do jedne...

Drogi Aldonie (droga Aldono ;)) nie generalizuję i nadal podtrzymuję swoje stanowisko, że nazywanie drugiego człowieka popychadłem jest stwierdzeniem obrażającym tę osobę.

Dopinka
@Aldon 17.10.2016 22:03

Jeśli masz zastrzeżenia do pracy kolegi powiedz mu to. Jeśli są to uwagi do szefostwa można również w jakiejś oględnej formie (żeby się nie narazić) przekazać im swoje uwagi.

Micky

Współpracuję z tą firmą od pewnego czasu. Rozwijają się bardzo dynamicznie i zapewne z tego wynika intensywne poszukiwanie pracowników na różne stanowiska. Logiczne jest, że jeśli intensywnie zatrudniają to i rotacja musi być, bo nie każdy po zweryfikowaniu nadaje się do dłuższej współpracy.

Aneta

Ajax od maja albo i dłużej na stronie internetowej firmy, co jakiś czas REGULARNIE na portalach. Ludzie czytajcie że zrozumieniem, to nie będzie problemów. Chciałabym się tylko dowiedzieć czy wynika to faktycznie z zapotrzebowania czy też z rotacji? Dzięki ,,aha,, bo teraz już wiem, że z rotacji. Podaruje sobie jednak składania tam papierów. Szkoda fatygi .

Aneta

Na stronie internetowej widnieje jakos od maja...

Aneta

Kamil, skoro pracownicy obecni badz tez byli tej firmy pisza ze jest rotacja, to nikt sobie tego z palca nie wyssał. Ponadto ogloszenie o tym stanowisku widnieje dlugo na ich stronie internetowej, dodatkowo pojawia sie co jakis czas na portalach. Wynika to z tego ze dzial jest task duzy i nadal maja zapotrzebowanie na nowych pracownikow, czy tez co chwile tam sie ktos zmienia, stad pojawiaja sie te ogloszenia?

aha

fakty same mówią za siebie -w tym miesiącu wypowiedzenie złożyło kilka osób.

Eliasz

Zgadzam sie z powyzszymi wpisami. Pracownicy chetnie zmieniliby prace ale niektorzy maja juz swoje lata i na reke tez jest im pracowac na miejscu, ale mlodsi odchodzą. Atmosfera wsrod pracownikow jest ok,(usunięte przez administratora). Ludzie odchodza bo nie wytrzymują.

gal anonim

Wiem co mówię, ale oczywiście możesz się nie zgodzić... Druga sprawa ja mówię o konkretnym stanowisku w konkretnym dziale firmy. Warunki "delikatnie" różnią się w zależności od stanowiska/działu. Z rozmów z innymi pracownikami firmy wiem, że nie jest kolorowo. Co więcej osoby te chętnie rzuciłyby tę robotę tylko, że boją się (mają już swoje lata) że nigdzie nie znajdą pracy. Część z nich boi się zmian, ale KAŻDY jest już u skraju wytrzymałości. Firmę I-F mogę polecić tylko po to by zdobyć doświadczenie i podłapać kontakty. Na dłuższą metę nie ujedziesz!

Ziutek

Nie polecam pracy w tej firmie. Firma imponuje tylko z zewnątrz - ku zamydleniu oczu, poza tym zero pozytywów. Ciągła rotacja, srednio co pól roku na dane stanowisko. Zero szacunku do współpracowników. Firma nastawiona na esploatacje i wykorzystanie pracownika na maxa za grosze.

gal anonim

7.5 zł za godzinę jazdy samochodem - niewliczane do nadgodzin. Możesz spędzić 16 h w pracy (np. 8 h pracy na obiekcie/w biurze + 8 h JAZDY) i nie mieć ani 1 nadgodziny! Czyli po przepracowaniu ósmej godziny zamiast dostać nadgodziny obcinają ci stawkę o połowę (i pracujesz za 7.5 zł/h). POLECAM ;)

Cranex

Witam, wątek dotyczący płatności dla podwykonawcy. Cena ustalona płatności na czas. Zero problemów. Same +.

pracuje się dobrze (to już dwa lata minęły - ale ten czas leci). nie narzekam i koledzy też nie narzekają. pracy jest dużo, ale wynagrodzenie adekwatne. atmosfera jest pozytywna. bardzo szybko nawiązałem pozytywne relacje z współpracownikami. z tego co wiem to obecnie szukamy osób na kilka stanowisk ale to nie ma się co dziwić bo cały czas firma rośnie - najlepiej przedzwonić do kadrowej - jakie stanowiska obecnie powstają.

Automat

Automatyk ponownie poszukiwany. Co stało się z automatykiem z września 2015 ???

Witam. Dziwie się troche tym negatywnym opinią. Pracuję w firmie od ponad roku i nie zauważyłem by w firmie była niemiła atmosfera albo by współpracownicy i kierownictwo podchodzili do mnie z nieodpowiednim nastawieniem. Miło zostałem przyjęty przez kolegów, zostałem wprowadzony do firmy jak na moje oko profesjonalnie, otrzymałem od współpracowników pomoc w wdrożeniu się. Nie było żadnych problemów gdy potrzebowałem pomocy wsparcia a początkowo troche jej potrzebowałem. Szefowie starają się podchodzić do pracowników na stopie kumplowskiej (oczywiście w przypadkach kiedy muszą być szefem to nimi są i "dywaniki" również są). Firma cały czas się rozwija i szuka nowych pracowników. Niektórzy z nowych nie wytrzymują próby (może to stąd te niektóre wcześniejsze opinie) ale to jak w każdej firmie, nie każdy sprawdza się na danym stanowisku i wtedy są zwolnienia dwustronne. Wg mnie w firmie jest ok. Pracy jest sporo ale to dobrze bo to oznacza że rynek potrzebuje tego typu usług i wole mieć więcej do roboty niż czekać czy w następnym dniu będę miał co robić. Tak więc jeśli ktoś pracy się nie boji to ja polecam prace tutaj.

ggt

NIE polecam pracy i jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Zachowanie i sposób bycia pracowników kierownictwa są delikatnie mówiąc nieodpowiednie. Atmosfera fatalna.

uEEp

Pojawilo sie ponownie ogloszenie Automatyk. W 2012 roku w marcu chcieli mnie zaprosic na rozmowe. Na dwie godziny przed umuwionym spotkaniem zadzwonili do mnie z informacja ze juz nikogo nie potrzebuja. Firma wtedy nazwala sie inaczej. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą firmą - Będę wdzięczny za wszelką merytoryczną informację.

LUDZIE SIE ZWALNIAJA Z TEJ FIRMY BO MAJA DOSYC CHOREJ ATMOSFERY,KIEROWNICTWA I WLASCICIELA ITD PRACOWALEM W TEJ FIRMIE I NIE POLECAM!

wielkopolanka
@anonim 10.07.2015 23:08

Możesz coś więcej napisać o atmosferze? Co takiego jest nie tak? Trochę konkretów by się przydało! Chciałabym wysłać swoje zgłoszenie na pewne stanowisko.

uEEp

Firma regularnie co pewien czas potrzebuje pracownikow. Pojawiaja sie ogloszenia. Czy firma sie tak dynamicznie rozwija? Czy jest jakis inny powod?

Zadowolony pracownik
@uEEp 03.03.2015 15:29

Firma jest ok. Szkoda, że osoby które nie radzą sobie z własnymi emocjami i kompetencjami próbują zrzucić winę na innych. Tak najłatwiej. Proszę o trochę szacunku dla pracujących i zadowolonych pracowników.

Zostaw opinię o INSTAL-FILTER SA - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSTAL-FILTER SA