Bart Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Bart Serwis Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Bart Serwis Sp. z o.o.

Korzystając z tej platformy, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda rzetelna opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu. Prosimy, pamiętajcie - wolność też ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora portalu GoWork.
Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach, które znajdziecie w zakładce oferty pracy.

Pozdrawiamy
Zespół Bart Serwis Sp. z o.o.
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Bart Serwis Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

15.06.2023 11:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Bart Serwis Sp. z o.o.ikona wywiad

Bart Serwis sp. z o.o. specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze serwisowej urządzeń wchodzących w skład instalacji filtrowentylacyjnych, odpylających, centralnego odkurzania, klimatyzacji i wentylacji przemysłowej, a także w dostawie części zamiennych do urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych do wymienionych instalacji. Działamy na terenie całej Polski. Obecnie firma liczy 10 pracowników, działających w dwóch lokalizacjach  – Sosnowcu i Wrocławiu.

Jak wyglądały początki firmy?

Bart Serwis Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma Bart Serwis sp. z o.o. powstała w 2017 roku w wyniku wyodrębnienia działu serwisu z firmy BART sp. z o.o. Obie spółki wraz z INSTAL-FILTER SA, oraz marką BT Cleanroom Engineering®, należą do grupy BT Industrial Solutions, która oferuje przemysłowe technologie oczyszczania powietrza w Polsce i na świecie. Firmą wiodącą w grupie jest BART sp. z o.o, która została założona w 2000 roku i od tego czasu z sukcesami realizuje obsługę inwestycji przemysłowych pod klucz – od projektowania instalacji, poprzez dobór technologii i urządzeń, aż po wykonawstwo. Dodatkowo, firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających, filtrowentylacyjnych i innych instalacji specjalistycznych.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Bart Serwis Sp. z o.o.ikona wywiad

Wiemy, że obszary działalności oraz potrzeby naszych Klientów są bardzo różne, dlatego staramy się najlepiej je poznać. By było to możliwe, zgodnie z polityką rozwoju naszej firmy, inwestujemy w wiedzę i rozwój pracowników, a także korzystamy z usług najlepszych i sprawdzonych dostawców, którym stawiamy wysokie wymagania. Dzięki takiemu podejściu, nie boimy się trudnych tematów, jednocześnie zwiększając potencjał i wartość naszej firmy, oferując najwyższy poziom usług. Posiadane doświadczenie, wiedza i wysoko wykwalifikowana kadra, pozwalają nam i naszym Klientom z powodzeniem realizować cele biznesowe.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Bart Serwis Sp. z o.o.ikona wywiad

W 2023 roku chcielibyśmy zatrudnić co najmniej sześciu pracowników, tj.: trzech pracowników na stanowisko Serwisant urządzeń wentylacyjnych i trzech na stanowisko Monter instalacji wentylacyjnych. Szczegóły można znaleźć w naszych ofertach pracy na platformie GoWork.pl

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Bart Serwis Sp. z o.o.ikona wywiad

Za rekrutację odpowiada bezpośredni przełożony czyli Koordynator Serwisu. Na tę chwilę poszukujemy Serwisantów urządzeń wentylacyjnych oraz Monterów instalacji wentylacyjnych do obu naszych oddziałów, czyli w Sosnowcu i Wrocławiu. Rekrutacja odbywa się stacjonarnie i ma formę rozmowy Koordynatora z kandydatem.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Bart Serwis Sp. z o.o.ikona wywiad

W pierwszym dniu pracy odbywa się szkolenie BHP oraz zaopatrzenie pracownika w ubranie, buty ochronne i inne niezbędne sprzęty potrzebne do pracy. Przez trzymiesięczny okres próbny pracownik pracuje z i pod nadzorem bardziej doświadczonego kolegi. Po tym okresie następuje obustronna weryfikacja.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Bart Serwis Sp. z o.o.ikona wywiad

Przez cały okres próbny, a także po jego zakończeniu, pracownicy mają pełne wsparcie merytoryczne ze strony przełożonego. Odbywają się szkolenia wewnętrzne, pracownicy są też wysyłani na szkolenia zewnętrzne, np. organizowane przez producentów urządzeń, które obsługujemy.

Johny Elektrikus

Bardzo pozytywna atmosfera, przyzwoite wynagrodzenie, mi pracuje się bardzo dobrze :) spoko Szefostwo. Kasa zawsze na czas a i premie dość regularnie.

Kamil Nowy wpis

Witam, chciałby złożyć aplikacje do pracy. Szczerze mówiąc moje doświadczenie w serwisie jest małe chyba ze chodzi o jakieś majsterkowanie to w domu czy wokół domu ogarniam wszystko sam, w samochodzie tez dużo sam potrafię naprawić. Czy takie umiejętności wystarcza żeby się załapać ?

Nowy wpis

Aktualność
Dzień dobry,

Pozdrawiamy
Zespół Bart Serwis Sp. z o.o.
Zbyszek prawdziwy

Nie wiem kto się pod mnie podszywa, ale jako były pracownik napisałem tylko jeden post 31.07.2021. Reszta postów "Zbyszek L." to są podszywy jakiejś innej osoby, zgłoszone z resztą do moderacji

Barbara
@Zbyszek prawdziwy

No widzisz. Czasami nie wszystkie opinie sa prawdziwe, dlatego warto to weryfikować. A czemu ktoś miałby w ogóle chcieć się pod Ciebie podszywać?

Weronika Nowy wpis

A to użycie tego samego nicku zakazane jest? I w sumie to wyjaśnisz czemu się podszywasz?

Jerzy Nowy wpis
@Weronika

Czy jakiś moderator panuje nad tymi wpisami? Strona chyba ma pomóc w uzyskaniu merytorycznych odpowiedzi na pytania związane z pracą w firmie a wy piszecie o duperelach.

Zbyszek. L.

Praca ogólnie w pyte, co w dłuższym perspektywie czasu jest niesamowite i ambitne. Bardzo dużo rozwoju. Na plus przełożeni Pan Sebastian prezes z Sosnowca czy Wojtek z Wrocławia fantastyczni ludzie, paczki mile na święta, dbają o ludzi. Obraz tego wszystkiego dopełnia jedna osoba, z która będziecie mieli do czynienia na co dzień pan o imieniu na P. W Wrocławiu, jest bardzo miły, stosuje łaskotanie i można trafić do zwariować ze szczęścia tylko przez tę osobę. P. Tęsknie... :'(

Zuzanna
@Zbyszek. L.

Totalnie nie lapie, czy ten wpis to ironia czy nie? :P

Weronika

Ok, to dobrze, że naprostowałeś, bo w takim razie warunki brzmią fajnie. A czemu już Cię z nimi nie ma?

Irena
@Zbyszek. L.

To w jaki sposób można się tu rozwijać skoro już o tym piszesz?

Zuzanna

A ten rozwój i wprawa w pracy jest jakoś doceniany? :P Czy jedyną nagrodą za efektywność jest ta kawka z panią Grażynką :D

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bart Serwis Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Serwisant urządzeń wentylacyjnych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Czy w Bart Serwis Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Sebastian

Jeśli zachodzi taka potrzeba to tak.

Irena
@Sebastian

Czyli pewnie dla nowych pracowników są organizowane szkolenia, tak? A potem to tak co jaki czas? Rozumiem że jak jest potrzeba- ale kiedy mniej więcej ta potrzeba następuje? :D

@Irena

Zewnętrzne szkolenia przeprowadzane są w zakresie uprawnień elektrycznych i energetycznych ,obsługi podnośników samojezdnych ,autoryzacji producentów serwisowanych przez nas urządzeń. O konieczności przeprowadzenia szkoleń dla danego pracownika decyduje kadra kierownicza. Z reguły decyzja taka zapada po okresie próbnym.

Weronika
@Sebastian

Często zdarza się po takim okresie próbnym, że należy kogoś dodatkowo szkolić czy raczej podczas wstępnej pracy każdemu już udaje się wyuczyć tego co trzeba?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Bart Serwis Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 26 października kilka ogłoszeń.

Sebastian

Przedstawi Pan swoje kwalifikacje a my opowiemy czego od Pana oczekujemy i jak wygląda u nas praca . Krótko i merytorycznie. Zapraszamy do kontaktu.

Zbyszek. L.

Praca ogólnie w pyle, co w dłuższym perspektywie czasu jest szkodliwe i nie ambitne. Bardzo dużo delegacji. Na plus przełożeni Pan Sebastian prezes z Sosnowca czy Wojtek z Wrocławia fantastyczni ludzie, paczki mile na święta, dbają o ludzi. Niestety obraz tego wszystkiego psuje jedna osoba, z ktora będziecie mieli do czynienia na co dzień pan o imieniu na P. W Wrocławiu, jest bardzo niemiły, stosuje (usunięte przez administratora) i można trafić do szpitala psychiatrycznego tylko przez tę osobę

Johny Elektrikus

admin

Macie wiedzę na temat firmy BART Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Bart Serwis Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bart Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bart Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bart Serwis Sp. z o.o.?

Bart Serwis Sp. z o.o.