Opinie o INSTAL-FILTER SA w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy INSTAL-FILTER SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w INSTAL-FILTER SA o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTAL-FILTER SA w Kościan

Jaka atmosfera panuje w firmie ? Ile mozna zarobic?? Proszę o opinie.

Jarosław
@Andrzej

Zależnie od stanowiska, przykładowo na produkcji praca ślusarsko/spawalnicza bardzo ciekawa lecz na wymagane restrykcje jakościowe zarobki bardzo słabe niestety.

Kuba
@Andrzej

Atmosfera jest taka że nawet pracownicy którzy tam pracuja od początku odchodzą

Kuba

Jak zarabia się w firmie?

@Kuba

Dzień dobry, kwestie wynagrodzenia są sprawą indywidualną, którą zawsze szczegółowo omawiamy z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy do aplikowania :)

Rysiu

Chwalicie się wszystkim ale nie tym że ludzie coraz mniejsze pieniądze zarabiaja pochwalcie się tym np że na brygade4 ludzi na delegacji daliscie aby jedne spodnie ocieplane albo że zmieniacie dyrektorów i kierowników jak rękawiczki

Kaziu
@Rysiu

Bez przesady zmiany są wszędzie wymienili tych co trzeba

Leszek
@Kaziu

To ile dokładnie aktualnie można zarobić za pracę w firmie INSTAL-FILTER bo już się nieco pogubiłem? Proszę o informację w tym zakresie bo nie ukrywam, że mnie to ciekawi. Ktoś z Was może to napisać?

Józef
@Leszek

400 zł więcej od Pani na kasie w markecie. Płaca jak wszedzie

Aktualność
Kolejna miła informacja!
INSTAL-FILTER SA jako generalny wykonawca przy realizacji nowej umowy inwestycyjnej dla MPEC Tarnów.
Zadanie związane jest z wykonaniem kompleksowych prac projektowych i montażowych dla I etapu modernizacji Ciepłowni „Piaskówka”. W tym etapie system oczyszczania spalin z kotła typu WR-25 obejmie instalację odpylania oraz przygotowanie instalacji do planowanego w przyszłości II etapu - odsiarczania metodą suchą, a docelowo w III etapie metodą półsuchą.
Projekt zostanie zrealizowany w oparciu o własne „know how” w formule „pod klucz”.
Trzymamy kciuki!!!
Automatyk

Rozmowa jednoetapowa przez MSTeams. Na odpowiedź czekałem parę tygodni ze względu na zawirowania związane z pandemią. Proces rekrutacji prowadziła najbardziej profesjonalna Rekruterka z jaką miałem styczność.

Głównie o doświadczenie, poziom znajomości Excela i języka angielskiego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Aktualność
If

Firma nie jest zła lecz na tak wymagającą robotę troche słabo płacą.. W firmie pracują dobrzy specjalisci w dziedzinie spawalnictwa i monterki ale przy robieniu takiej odpowiedzialnej i ciężkiej roboty pieniążki powinny być wieksze. Miejmy nadzieje że w roku 2021 coś sie ruszy w tej kwestii bo inaczej ekipa się wykruszy..

wielkopolanin

Pracuje w tej firmie od 5 lat i nie mogę narzekac lepszego socjalu w okolicy nie znajdziecie, warunki bdb ale jak ktos się chce czepiać na siłę to zawsze coś znajdzie pozdrawiam

Az

Ludzie zaczynają powoli opuszczać mury Instal ? Co jest tego powodem?

@Az

Dzień dobry, dziwi nas Twoja opinia ze względu na fakt, że rotacja w Naszej firmie jest na bardzo niskim poziomie. W ostatnim czasie rozstaliśmy się z tylko jedną osobą, co przy prawie 200 osobowej załodze nie jest podstawą do tego typu stwierdzeń. Cały czas rozwijamy się, czego potwierdzeniem jest dołączenie w ostatnim okresie 8 osób do Naszej załogi i szukamy kolejnych kandydatów na ważne dla nas stanowiska. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie INSTAL-FILTER SA na pozycji Kierownik Projektu? 7 września widziałam ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Koleś

Jeśli jesteś kawelerem możesz, przewegetować w tej firmie ale jeśli ktoś ma rodzinę i dzieci to lepiej niech da sobie spokój i rozejrzy się za pracą gdzieś poza Kościanem. Firma mogła by ściągnąć baner z treścią zrób karierę bo trochę wstyd

@Koleś

Dzień dobry, większość naszych wieloletnich pracowników ma rodziny i ceni sobie pracę w IFSA, uważając ją za stabilną. Staramy się jako firma wspierać rozwój pracowników. Nie zapominamy przy tym o integracji – organizujemy festyny rodzinne, konkursy dla dzieci, oferujemy bonusy na święta.

(usunięte przez administratora)Ekipa ze starego Ekoinstal obrośnięta w piórka, myślą że są najlepsi... Jedno wielkie (usunięte przez administratora) radzę dobrze się zastanowić nim zacznie się tam pracować!!! Pozdrawiam EKO Tomek

Rychu

Jak wygląda sprawa z delegacją? Czy to prawda że są z dnia na dzień

Leszek
@Rychu

Ja też chciałbym dowiedzieć się więcej informacji na temat delegacji. Jak długo trwają i czy są wtedy płacone dodatkowe diety? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Rychu

Nigdy nie wiesz kiedy na jak długo i za ile pojedziesz jeden wielki haos zamieszanie nic dodać nic ujac

Patryk

Witam wszystkich. Jestem czy jest jakikolwiek sens składania aplikacji na stanowisko automatyk/programista PLC. Krótki opis brak doświadczenia zawodowego, lecz umiejętności programowania sterowników S7- 1200 oraz S7- 1500 na poziomie zaawansowanym (język SCL,LAD, funkcje FC, konfiguracja Profinet, regulacja PID) przy użyciu TIA Portal przy wsparciu symulatora oraz programu Factory I/O. Pytanie te kieruję gdyż chciałbym zorientować się czy INSTAL-FILTER SA daje szanse rozwoju młodym absolwentom, którzy mają duże umiejętności, lecz nie dysponując stażem zawodowym którzy nie mają szansy przebić się przez bardziej doświadczonych automatyków. Jeżeli tak, to czy istnieje możliwość wykonania projektu demonstrującego umiejętności automatyka bez doświadczenia, który w mojej osobistej opinie byłby najlepszym sposobem rekrutacji. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

@Patryk

Myślę, że dobrze byłoby, gdybyś skontaktował się z INSTAL-FILTER lub po prostu wysłał swoje CV. Życzę powodzenia. A jaki rodzaj umowy i zarobki by Ci odpowiadały?

Patryk
@Lidia

Myślę, że pomysł z wysłaniem CV konieczny do zrealizowania. Co do kwestii umowy to raczej moim zdaniem umowa na czas próbny a wynagrodzenie 3600 brutto w osobistym odczuciu wydaje się uczciwą propozycją. Z drugiej strony zawsze można się dogadać, dla chcącego nic trudnego.

@Patryk

Dzięki za odpowiedź. Masz rację, wypłatę zawsze można np. negocjować. A interesuje Cię tylko umowa o pracę, czy też np. B2B?

P

No to kamerki i zbiorniki z faj... :*

@P

Bardzo dobrze, że chcesz aktywnie uczestniczyć w dyskusji, ale Twój powyższy post trudno jest do czegoś odnieść. INSTAL-FILTER to nowoczesne przedsiębiorstwo ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na Świecie, które są projektowane dla indywidualnych potrzeb ich odbiorców. Bylibyśmy ciekawi, jaka atmosfera panuje pośród pracowników tejże firmy. Powiesz nam coś więcej na ten temat? Zachęcam Cię do tego bardzo serdecznie.

Aplikant

Czemu tyle Dyrektorów szukają?

robol
@Aplikant

...bo od czasu do czasu potrzebna jest świeża krew ... albo nowa miotła do zamiatania. Tak jest wszędzie...

@robol

Należy się zgodzić z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi. Czasami potrzebne są nowe osoby, które mogą wnieść coś całkowicie nowego do "życia" firmy. Rozumiem, że jesteś pracownikiem w INSTAL-FILTER. Zauważyłam na stronie tego przedsiębiorstwa, iż szukają kandydatów na przeróżne stanowiska, nie tylko właśnie te kierownicze. Powiedz zatem, jak podchodzą do osób bez doświadczenia? Zatrudniają takie?

@Aplikant

Przydadzą się

Janusz

Lepszej Firmy w Kościanie pod względem zarobków i podejścia do pracownika nieznajdziesz.

Hej sokoly
@Janusz

Po ile godzin się pracuje?

robol
@Hej sokoly

Wszystko zależy od ilości zleceń. Pracuje się ile fabryka dała.

Rych

Ile będą potrzebować pracowników bo niby 100 a się okazuję że 20

Dawid

Można zrozumieć żal, iż nie udało się dostać pracy w firmie. Super firma bardzo rzadko szuka ludzi.

Maci

Na jakie zarobki można liczyć jako spawacz?Jaki system zmianowy panuje w firmie?

Grażyna

Jestem pod wrażeniem treści wpisów jakie tutaj przeczytałam. W zasadzie same pozytywne. Zapoznałam się ze stroną int. Instal-Filter SA w zakładce praca jest wiele ofert i tutaj rodzą się pytania: Czy firma tak dynamicznie się rozwija i dlatego zgłasza takie zapotrzebowanie na nowych pracowników??? Czy jednak mamy do czynienia z wysokim poziomem fluktuacji zatrudnienia i dużą rotacją??? Mnie interesowała oferta głównej księgowej ale już zniknęła, teraz jednak poszukują zastępcy księgowej. Oczywistym jest, że każda organizacja prowadzi własną politykę personalną ale jak wytłumaczyć fakt, że w jednym tygodniu jest potrzebna nowa główna księgowa a w kolejnym już nie. Tak z zewnątrz wygląda to dość niepoważnie i zupełnie nie pasuje do pozytywnego wizerunku firmy wykreowanego na tym portalu a nawet go psuje. Jednak ten osąd może wynikać z mojej niewiedzy. Może przedstawiciel pracodawcy (np. HR ) mógłby udzielić pewnych wyjaśnień co do procesów rekrutacyjnych. Moją intencją absolutnie nie jest budowanie złego obrazu firmy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAL-FILTER SA - Kościan

• Jak się pracuje w INSTAL-FILTER SA?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAL-FILTER SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTAL-FILTER SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INSTAL-FILTER SA?

Kandydaci do pracy w INSTAL-FILTER SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INSTAL-FILTER SA
3.7/5 Na podstawie 53 ocen.

INSTAL-FILTER SA