Bart Sp. z o. o.

Sosnowiec

Opinie o Bart Sp. z o. o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@kornik dziękujemy za Twoją ocenę. A w jakim dziale byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy mogą różnić się w zależności od obejmowanego stanowiska.

kornik

Na szczęście już tam nie pracuję. Atmosfera byłą okropna i to głownie zasługa zarządu (ale też kilku pracowników). Presja na ilość a nie jakość. Kult pracy po godzinach bez wynagrodzenia. Jedyną zaletą, jaką znajduje to, że wypłata była zawsze w terminie.

h
użytkownik zarejestrowany

bardzxo mi się podoba że jest zapewqniona umowa o prace, choc uważam, że to powinna być norma w dzisjeszych trudnych czasach. Widzieliście juz oferte na zbrojarza?

P.W.

Płacą regularnie, ale to chyba jedyna zaleta. Dużo obiecanek szefa bez efektów. Szukanie haków to codzienność. Przychodząc do pracy jesteś konkurencją dla innych. Fatalna atmosfera. Zdecydowanie nie polecam.

Anonim

podobno stracili płynność i nie jest dobrze

Krzysiek

Nie polecam nikomu !! Nadzór nad wyraz bezczelny !!! tylko szukają bata, żeby ubić.

Mateusz

Dobre warunki pracy

Marek

Zamierzam złożyć tam aplikacje na projektanta. Jakie warunki finansowe i ogólne tam panują ?

To chyba jakiś żart ...miałem okazję tam pracować ..firma dobre czasy ma już za sobą pozdr.

Zostaw opinię o Bart Sp. z o. o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bart Sp. z o. o.