Opinie o Bart Sp. z o. o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bart Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bart Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bart Sp. z o. o. w Sosnowiec

Opowiecie mi o pracy na dziale sprzedaży? widziałam, że asystentka na niego jest teraz poszukiwana i sądziłam, że być może już cos tu będzie napisane w kontekście pracy? czemu od dwóch lat nic się nie pojawia? Czy na początku jest minimalna i później się zobaczy? Nie piszą wprost widełek

niczek

pracowalem w tej firmie w oddziale w gdansku na stanowisku umyslowym projektanta itd., auta fimowe do jezdzenia dla pracownika bez protokolu przekeaznia, nie sprawne i budzace watpliowsci co do stanu techniczego (potwierdziła to inspekcja pracy i sąd - dwie sygnatury). Trzeba uwazac jak sie choruje albo chyba brac prace wtedy do domu, bo przelozony moze wlaczyc twoj komputer stacjonarny na miejscu w firmie w biurze jak ciebie nie ma i po twoim powrocie zwolnic dycyplinarnie. Ogolnie ciezko mi sie rozmawialo w kwestiach technicznych projektu lub wykonawstwa instalacji zprzelozonym dyrektorem nie majacym prsygotowania zawodowego, w tym wyzszego wykasztalcenia jak przyajmniej magister i uprawnien bduowlanych. Dyrektor nie był starszym człowiekiem dodam. cos co winno byc ustalone w max. dwoch zdaniach trwalo kilkanascie minut bez efektów lub zostawało zbywanie do siedziby w sosnowcu, z absolwentem rozmwaiaboy mi sie latiwej. Do dzisiaj firma nie oddala mi pieniedzy za pociag w delegacji i jedzenie ok. 200 PLN, zbywajac mnie do sadu abym tam szukał sprawiedliwości kolejny raz. zarobki: ok 3000 do 3500 netto na rękę, mial byc szybki wzrost 6000-7000 po dwóch latach pracy, śmiech. Nowy pracownik na stanowisku jako asystent dostał wynagordzenie prawie tyle samo co ja, zarobki dykrktora tego oddziału?? No właśnie :) a umiejętności, wykształcenie, komfort pracy? W mojej ocenie osoby pracujące na stowiskahc dyrektorskich winny miec przeproadzane przez pracodawce badania psychiczne. Pozdrawiam magistrów inżynierów :)

Saul Goodman
@niczek

Dzień dobry, czy w zdaniu: "Trzeba uwazac jak sie choruje albo chyba brac prace wtedy do domu, bo przelozony moze wlaczyc twoj komputer stacjonarny na miejscu w firmie w biurze jak ciebie nie ma" Ma Pan na myśli komputer firmowy czy prywatny? Pozdrawiam Saul Goodman

Seba Nowy wpis
@niczek

Musze się z toba nie zgodzic - pracowalem jako podwykonawca firmy bart z Gdańska i z Panem dyrektorem krotkie i rzeczowe rozmowy - wyplacane pieniadze terminowo a nawet na prosbe wczesniej. Uwazam ze Pan dyrektor ma kompletna wiedze i wpleni zasłużone stanowisko.

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie Bart Sp. z o. o.. Czy mogę liczyć na 3700 , jeśli chcę pracować na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Bart Sp. z o.o. Wentylacja Nowy wpis

Witam, Na ten moment nie prowadzimy takiej rekrutacji. Mamy trzy obsadzone - podobne stanowiska - Koordynator ds. dokumentacji Techniczno-Jakościowej w naszej siedzibie w Sosnowcu. Proszę sprawdzić, czy zapytanie to faktycznie dotyczy naszej firmy, zajmującej się realizacją inwestycji przemysłowych w formule "projektuj i buduj", specjalizującej się w instalacjach sanitarnych, systemach odpylania i wentylacji przemysłowej. Jest kilka innych firm o tej samej nazwie.

Zbyszek. L.

Praca ogólnie w pyle, co w dłuższym perspektywie czasu jest szkodliwe i nie ambitne. Bardzo dużo delegacji. Na plus przełożeni Pan Sebastian prezes z Sosnowca czy Wojtek z Wrocławia fantastyczni ludzie, paczki mile na święta, dbają o ludzi. Niestety obraz tego wszystkiego psuje jedna osoba, z ktora będziecie mieli do czynienia na co dzień pan o imieniu na P. W Wrocławiu, jest bardzo niemiły, tosksyczny dla ludzi można trafić do szpitala psychiatrycznego tylko przez tę osobę. Pan Darek z Wrocławia udaje że nie widzi problemu

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bart Sp. z o. o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. planowania remontów.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Bart Sp. z o. o.?

Kornik

Od 8:00 do której chcesz. Nie ma ograniczeń. Raczej nikt nie wychodzi przed szefem, a ten czasami lubi sobie posiedzieć po godzinach. Generalnie dobrze widziana jest "pracowitość" w formie przesiadywania po godzinach bez wynagrodzenia.

simpson

pracowałem juz w kilku firmach, ale muszę przyznać ta firma jest wyjątkowa, to "najlepsza" firma "budowlana" w Polsce, wyróżnia się! po za wszelką konkurencją, nie ma premii ale to nic nieszkodzi, bo wszyscy są mili dla siebie, pensja zawsze na czas, umowa na czas nieokreślony, chorować nie można, nawet po wypadku, bo ktos włacza komus komputer stacjonarny i przelozeni wnioskuja ze ten byl w pracy wtedy, ginie lista obecnosci, zaś po powrocie z L4 przyjeżdza kurier z wypowiedzeniami, zaś firmę tworzą sami ludzie, (usunięte przez administratora)

Hahaha
@simpson

Czyżby jakaś konkurencja robiła czarny PR? Nic z powyższych wypocin nie ma nic wspólnego z prawdą

Izabela
@Hahaha

Rozumiem, że masz inne zdanie o pracy w Barcie - podziel się więc nim na forum z nami wszystkimi. Jeśli pracujesz w tej firmie to Twoje zdanie jest niezwykle istotne i na pewno ważne dla osób chcących brać udział w procesach rekrutacyjnych w tym miejscu. Napiszesz coś więcej? Jak się pracuje w Bart?

@Hahaha

Twoja odpowiedz jest sprzeczna w sobie. Moglabys wyjasnic co konkretnie warunki pracy, kurier, listy obecnosci, zy wnioskujacy przełozeni nie maja nic wspolnego z prawda?

Natalia

Byłoby fajnie gdyby ktoś podpowiedział czy firma rekrutuje i czy trudno jest dostać tu pracę?

marianna
@Natalia

zalecam wzmożoną czujność i ostrożność zainteresowanym osobom szukającym w tej firmie pracy, wiadomo nie wszyscy ludzie kierują się tymi samymi zasadami. Niedługo opiszę tu w jaki sposób firma traktuje pracowników nie tylko fizycznych, ale i umysłowych, zapewniam będzie ciekawie i będzie o czym :)

@marianna

Czekamy wobec tego na Twój komentarz. Tymczasem, czy możesz podpowiedzieć nam, co dokładnie miałaś na myśli, jeśli chodzi o "wzmożoną czujność i ostrożność zainteresowanym osobom szukającym w tej firmie pracy". Rozumiem kontekst i to, że zalecasz ostrożność, co jest oczywiście bardzo dobrą radą, jednak mam wrażenie, że kryje się za Twoją wypowiedzią jeszcze innego rodzaju przekaz.

Pracownik Bart
@Natalia

Aktualnie firma BART Sp. z o.o. Odpylanie i Wentylacja w związku z pozyskaniem nowych projektów/Klientów poszukuje kandydatów, pragnących dołączyć do zespołu cenionych na rynku specjalistów BART Sp. z o.o. na stanowisku: Inżynier budowy - instalacje przemysłowe. Miejsce pracy: Biuro Techniczno-Handlowe Bart Sp. z o.o. we Wrocławiu i w Gdańsku. Zainteresowanych odsyłamy do strony www.bart-vent.pl i pracuj.pl.

smaczenych jajek Bagi... :)
@marianna

to już piszę: pracowałem wcześniej w kilku podobnych firmach, ale muszę przyznać ta jest wyjątkowa, wyróżnia się, to "NAJLEPSZA" firma budowlana w Polsce ! po za wszelką konkurencją zaś firmę tworzą sami ludzie, Simpson.

Handlowiec

Bart jest wysoko oceniana na rynku przemysłowym dzięki zaangażowaniu jej pracowników na każdym szczeblu, w szczególności zespołu handlowego i działu realizacji montażu... A atmosferę tworzą sami ludzie...

Tomasz

Wystarczy sprawdzić w internecie, że firma ma dobre opinie. Czyli ten spokój na forum to wynik dobrej pracy?

nick
@Tomasz

dobrą opinię? w stosunku do zleceniodawców podwykonawców czy pracowników?

Jacek
@nick

Również chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy w firmie Bart. Czy forum odwiedzają może osoby, które pracują bądź pracowały u tego pracodawcy? To bardzo ważne, ponieważ przydałyby się aktualne informacje o warunkach zatrudnienia. Ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

Khmn

Stabilna praca w firmie o mocnych korzeniach. Pensja zawsze na czas, spoko atmosfera, przejrzysty system premiowania.

Hanna

@t.b. a czemu tylko polecasz rok przepracować w firmie Bart? Po roku pracy pracownicy zdobywają uprawnienia? Możesz napisać jaką masz konkretnie opinię o firmie?

t.b.

odsiedziec rok do uprawnien i zmykac

Hanna

@kornik dziękujemy za Twoją ocenę. A w jakim dziale byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy mogą różnić się w zależności od obejmowanego stanowiska.

kornik

Na szczęście już tam nie pracuję. Atmosfera byłą okropna i to głownie zasługa zarządu (ale też kilku pracowników). Presja na ilość a nie jakość. Kult pracy po godzinach bez wynagrodzenia. Jedyną zaletą, jaką znajduje to, że wypłata była zawsze w terminie.

h

bardzxo mi się podoba że jest zapewqniona umowa o prace, choc uważam, że to powinna być norma w dzisjeszych trudnych czasach. Widzieliście juz oferte na zbrojarza?

P.W.

Płacą regularnie, ale to chyba jedyna zaleta. Dużo obiecanek szefa bez efektów. Szukanie haków to codzienność. Przychodząc do pracy jesteś konkurencją dla innych. Fatalna atmosfera. Zdecydowanie nie polecam.

podobno stracili płynność i nie jest dobrze

Krzysiek

Nie polecam nikomu !! Nadzór nad wyraz bezczelny !!! tylko szukają bata, żeby ubić.

Mateusz

Dobre warunki pracy

Zamierzam złożyć tam aplikacje na projektanta. Jakie warunki finansowe i ogólne tam panują ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bart Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bart Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bart Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bart Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Będzińska 41 lok. I
    41-205 Sosnowiec