Opinie o INSTAL-FILTER SA w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy INSTAL-FILTER SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w INSTAL-FILTER SA o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTAL-FILTER SA w Kościan

Hub

Jakie są zarobki na produkcji? Nadgodziny mus czy kto może to zostaję?

Lidia

@Janusz, zachęcam Cię do rozwinięcia swojej opinii dotyczącej INSTAL-FILTER jako pracodawcy. Jak konkretnie wygląda w praktyce podejście pracodawcy do pracownika? Zainteresujesz swoją wypowiedzią osoby, które rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Możliwe że przyszły pracownik

Jeśli to nie tajemnica to jakie w tej firmie są zarobki dla pracowników produkcji, premie, social itp

zainteresowana
@Możliwe że przyszły pracownik

Hej byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej?? Na jakie stanowisko aplikujesz??

zainteresowana

Witam Czy ktoś może się wypowiedzieć, czy firma Instal Filter dobrze wynagradza pracowników na stanoiwskach biurowych? Jakiego rzędu są to zarobki?

Automatyk

Rozmowa jednoetapowa przez MSTeams. Na odpowiedź czekałem parę tygodni ze względu na zawirowania związane z pandemią. Proces rekrutacji prowadziła najbardziej profesjonalna Rekruterka z jaką miałem styczność.

Głównie o doświadczenie, poziom znajomości Excela i języka angielskiego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lidia

Na stronie INSTAL-FILTER SA zauważyłam wiele ofert pracy w firmie https://instalfilter.pl/Praca-w-Instal-filter.html Czy znany jest Wam powód dlaczego jest tyle rekrutacji? Czy w firmie wystąpił rozwój, czego konsekwencją są nowe zatrudnienia? Proszę Was o zajęcie stanowiska w tej kwestii.

Dzięki! Zaaplikowałem!

Ol

Ja to chyba nie jestem zbyt wymagający jeśli chodzi o prace w sumie. Bo mi to wystarczy że wypłaty są na czas a stawka taka jaka miala byc. No i do tego atmosfera żeby była znośna. Atutaj w Instalu akurat wszystko to jest spełnione wiec dla mnie w porządku.

jest okej

instal

Firma spełnia moje oczekiwania.... i z tego rozmawiam z ludzmi tutaj to w większości są zadowoleni. I z wypłat i z traktowania.

tom
@instal

potwierdzam. duzo ludzi ceni ta prace. a takich narzekaczy jest niestety kilku w firmie i to oni psuja jej opinie.. ale co zrobic w internecie mozna robic co sie komu podoba..

Oddaj fartucha

Kasa spoko jest? Jest. W terminie? W terminie. Nie mam więcej pytań. Dziękuję, dobranoc.

@Oddaj fartucha

no raz czy dawa bylo opoznienie z wypłatą, ale jak na dzisiejsze realia to i tak spoko, ważne ze wlasnie to bylo tylko te dwa razy a nie notorycznie.

Teeeo

Rozstalem sie z firmom jakies 1,5 roku temu i jestem ciekaw jak tam?? Bo za moich czasow bylo calkiem przyjemniascie, ciekaw jestem czy dobra atmosfera dalej sie utrzymuje?

krzysiek
@Teeeo

ja pracuje tutaj obecnie i powiem , ze atmosfera dalej dobra , nie ma na co narzekac , wiekszosc sie tutaj dogaduje miedzy soba i z kierownictwem tez

jest okej jak nardzie, ciesze sie ze trafilem na ta fimie akurat, pierwszy miesiac oceniam bardzo dobrze

Lidia

@U., dziękuję za odpowiedź na moje pytania. Staram się poruszać w tym wątku takie kwestie, które mogą być ważne i interesujące dla osób, które planują w przyszłości ubieganie się o pracę w INSTAL-FILTER SA. Dlatego, mógłbyś napisać jak Ty oceniasz tego pracodawcę, odnosząc się do swojego dotychczasowego doświadczenia w firmie?

U.
@Lidia

Ja akurat oceniam bardzo dobrze, bo dobrze płaci i szanuje swoich pracowników. Ogólnie warunki zatrudnienia daje dobre. Dogodne godziny pracy itp.

HA

NORMALKAAA PLACA NA CZAS SPOKO GOSCIE PRACUJAA JA TO ZE SWOJEJ STRONY LUBIE TA PRACE HEHEA

Kefa

Tak wiedziałem że daleko jest ale myślałem że kasa będzie większa ogólnie a tu na początek jak dla mnie mało płacą więc by mi się nie kalkulowalo. Jakbym mieszkał bliżej to może wtedy jeszcze. Ale ogólnie bardzo spoko kierownik, rozmowa spoko firma na duży plus jest.

Witko 1
@Kefa

W sumie racja, jak daleko to bez sensu... Spoko płacą, ale nie na tyle żeby opłacało się dojeżdzać z daleka. Jak sie mieszka blisko to sie oplaca bardzo.

Lidia

@Ano, czy pisząc, że praca w INSTAL-FILTER SA jest pracą z perspektywami oznacza, że pracodawca ten dba o rozwój zawodowy swoich pracowników? Jeżeli tak, to możesz napisać w jaki sposób to się odbywa? Jak długo współpracujesz z tą firmą? Rozwinięcie przez Ciebie swojego komentarza będzie ważne dla osób, które chciałyby zostać zatrudnione w tej firmie.

U.
@Lidia

Dba o rozwój, można awansować jak jesteś dobry, doszkalać swoje umiejętności. Głupie pytanie w sumie....

Ano

Praca z perspektywami

@Ano

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej :) firma na 5 rozmowa na 5 ale nie dogadaliśmy się. Ogólnie jakbym bliżej mieszkał i by tyle mnie paliwo nie kosztowało to spoko. Polecam

?
@Kefa

To wiedziałeś, że masz daleko i mimo to pchałeś się do tej pracy?

Ppotato
@?

a ja bylem na rozmowie i mnie przyjeli ciesze sie bardzoooo bo widze ze fajna firma

Kefa

Ale faktycznie jest spoko atmosfera i kasa na czas?

Mrs
@Kefa

Kasa troche lepsza niz u konkurencji wiec jest dobrze, a atmosfera przednia ;-)

@Mrs

To idę na rozmowę i zobaczymy co zaproponuja

Mrs

A kiedy idziesz??

P.
@Kefa

Mi się bardzo tutaj podoba choć to tak na prawdę dopiero początki :) Ale zespół bardzo fajny, zgrany, ale ciepło mnie przyjeli. Bardzo mi tu dobrze na razie :)

Kefa

Witam wybieram się na rozmowę o prace(spawacz) jak to tam wygląda mianowicie zarobki, warunki, i socjalne,?

@Kefa

zadzwoń najlepiej i się dowiedz albo idź na rozmowę, tam też sie wszytskiego dowiesz

...

Kasa jest? Jest. W terminie? W terminie. Nic więcej mi nie trzeba.

Jan
@...

Potwierdzam, wszystkie warunki umowy spełniają :-)

pracownik i tyle

Praca na spokojnie, bez spiny, a propos wszystkiego mozna sie dogadac oczywiście jesli sam jestes w porzadku i dobrze wykonujesz swoją robote. Płacą nienajgorzej, z tego co się orientowałem to lepiej od konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAL-FILTER SA - Kościan

• Jak się pracuje w INSTAL-FILTER SA?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAL-FILTER SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTAL-FILTER SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INSTAL-FILTER SA?

Kandydaci do pracy w INSTAL-FILTER SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INSTAL-FILTER SA
3.7/5 Na podstawie 53 ocen.

INSTAL-FILTER SA