M.A.S. Sp. z o.o.

Starachowice

Opinie o M.A.S. Sp. z o.o.

arczi

z tego co wiem to na start dostajesz próbną umowę, jeśli jesteś dobrym i sumiennym pracownikiem, robisz targety itd, to dostajesz najpierw umowę o pracę na rok bodajże

felek

wystarczy wpisać w google: M A S - Starachowice go work Jak ktoś szuka tylko przez wyszukiwarke go work to nie odnajduje watku. Nie dać sie nabrać: 55 negatywnych opini: w skrócie (usunięte przez administratora), minimalne płace, prezes despota, ciagla zmiana prcowników

felek

kapitan - 2012-05-10 10:33:15 Firma nastawiona na (usunięte przez administratora), co chwile zmienia pracowników płacąc im najniższe pensje.UWAGA MINA Firma ma ciekawy wątek pod nazwą M A S - Starachowice radze przeczytac wszystkim chetnym do pracy-

kapitan

Zostaw opinię o M.A.S. Sp. z o.o. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.A.S. Sp. z o.o.