PPUH Perfopol

Starachowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 15 ocen.

PPUH Perfopol
3 15 6 1

Opinie o PPUH Perfopol

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Starachowice.

Nobe

Haja prawdy ci nie powie. W oczy mowi ze jest ok a za dwa tygodnie wymowienie. Pan przygoda lize jak moze.

czystaprawda

HAJA TO NIESLOWNY KUTI, DYREKTOREK POŻAL SIE BOŻE PRZYGODA ZWYKŁY TCHÓRZ I ZAKŁAMANA GNIDA. PRACOWNICY W WIEKSZOSCI PI*DECZKI ZAWISTNE, CIĄGLE W STRACHU O WŁASNĄ DUPE, HAJS? ŚMIESZNY. A Z HAJA SIE JESCZE ROZLICZE W PRZYSZLOSCI

hans

Z tą solidną firmą to chyba przesada. Nie płacą wogóle jak się nie zadzwoni i nie opiepszy pani księgowej, która oczywiście wiem o płatnościach tylko nie płaci. Panie Chaja wstyd. Zmienić księgową bo to tylko źle świadczy o Panu.

Perforowany

Czy ta firma jeszcze istnieje

Zostaw opinię o PPUH Perfopol - Starachowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Perfopol