PPUH Perfopol
counter
3 15 7 5 1
Waldek Nowy wpis

Dobra firma, zna się na tym co robi więc jest wymagająca co nie każdy akceptuje?

Perforowany

Czy ta firma jeszcze istnieje

Tak3Nie

Marcin Nowy wpis
@Perforowany

Dawno nie było tu żadnych wpisów. Czy firma nadal funkcjonuje? Jak wygląda tam sytuacja z zatrudnianiem?

Nowik Nowy wpis
@Marcin

Istnieje istnieje pracowałem kilka miesięcy ogólnie jest głownie jak to w Starachowicach polożona presja na wyzysk pracownika. Pracuj śpij pracuj. Kasa mała ale cóż jak się ma rodzinę do utrzymania trzeba pracować i cieszyć się że jest wogóle praca

Nobe Nowy wpis

Haja prawdy ci nie powie. W oczy mowi ze jest ok a za dwa tygodnie wymowienie. Pan przygoda lize jak moze.

Tak15Nie
czystaprawda

HAJA TO NIESLOWNY KUTI, DYREKTOREK POŻAL SIE BOŻE PRZYGODA ZWYKŁY TCHÓRZ I ZAKŁAMANA GNIDA. PRACOWNICY W WIEKSZOSCI PI*DECZKI ZAWISTNE, CIĄGLE W STRACHU O WŁASNĄ DUPE, HAJS? ŚMIESZNY. A Z HAJA SIE JESCZE ROZLICZE W PRZYSZLOSCI

Tak29Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

hans

Z tą solidną firmą to chyba przesada. Nie płacą wogóle jak się nie zadzwoni i nie opiepszy pani księgowej, która oczywiście wiem o płatnościach tylko nie płaci. Panie Chaja wstyd. Zmienić księgową bo to tylko źle świadczy o Panu.

Tak12Nie

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Perfopol - Starachowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PPUH Perfopol