PPUH Perfopol

Starachowice

Opinie o PPUH Perfopol

Nobe

Haja prawdy ci nie powie. W oczy mowi ze jest ok a za dwa tygodnie wymowienie. Pan przygoda lize jak moze.

czystaprawda

HAJA TO NIESLOWNY KUTI, DYREKTOREK POŻAL SIE BOŻE PRZYGODA ZWYKŁY TCHÓRZ I ZAKŁAMANA GNIDA. PRACOWNICY W WIEKSZOSCI PI*DECZKI ZAWISTNE, CIĄGLE W STRACHU O WŁASNĄ DUPE, HAJS? ŚMIESZNY. A Z HAJA SIE JESCZE ROZLICZE W PRZYSZLOSCI

hans

Z tą solidną firmą to chyba przesada. Nie płacą wogóle jak się nie zadzwoni i nie opiepszy pani księgowej, która oczywiście wiem o płatnościach tylko nie płaci. Panie Chaja wstyd. Zmienić księgową bo to tylko źle świadczy o Panu.

Perforowany

Czy ta firma jeszcze istnieje

Zostaw opinię o PPUH Perfopol - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Perfopol