Bea-Star Sp. z o.o.

Starachowice

Opinie o Bea-Star Sp. z o.o.

Panowie co tam się zmieniło w Bea-Star? jakie zarobki ile pracy? czy jeszcze pracownicy wynoszą złom bo jak Pracowałem to kradli ile mogli

to ti tu

dokładnie popieram to co wyżej napisano choć to i tak delikatnie ktoś określił tam nawet łazienkę sprzątają raz na dwa tygodnie! Omijać dużym łukiem najlepiej kilku kilometrowym

tak tam jest zgadzam sie z tym.

były pracownik

Ludzie z dala od tej pracy!!! pracowalem tam kilka lat jako tokarz...syf i malaria jednym słowem...0 podwyżek!!! czy jakichkolwiek premii! 0 szacunku dla pracownika! ci co przychodza tam pracować ( zaraz po szkole ) dostaja tyle samo bądz wiecej niz ci co pracuja iles lat.... dlatego musiałem sie zwolnic...bo ilez można pracowac w firmie bez żadnych perspektyw...

Zostaw opinię o Bea-Star Sp. z o.o. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bea-Star Sp. z o.o.