Auchan Polska
3 111

Rozmowy kwalifikacyjne w Auchan Polska

Manager 2017-06-10 10:06 przez Manager

Przebieg rekrutacji

Jeżeli myślicie że "to tylko Auchan" to grubo.się mylicie. Na staniwiska kierownicze rekrutacja jest nawet trzyetapowa. Telefon + spotkanie HR + region HR, DYKRETOR . Na romozwie podstawa to brak stresu, trzeba to.traktować jak.wyzwanie ale zdecydowanie nie jako kategorii " Życia i śmierci ".

Pytania

Na rozmowie raczej nie lał bym wody, tutaj bardziej ceni.się konkrety,.znajomosc.handlu, konkurencji. Jeśli nie robicie zakupów w auchan, lub byliscie dawno.warto.przed rozmową prZejść się alejka po alejce i zapisać wnisoki, co się podoba, co nie. Szczegolnie wybierzcie się na dział na.ktory aplikujecie. Okiem klienta zobaczcie sklep, potem jak potencjany manager. Czasem padaja z nienacka pytania " co to jest marża, FIFO?". Raczej nie podkreslajcie że ekipa, team, Zespół jest dla was najwazniejszy, raczej będzie to.negatywnie odebrane bo w świecie Auchan taki kierownik może być problematyczny. Jeśli macie doświadczenie w branży, podkreślcie ze.macie.inne.oferty,.Jeżeli poczujecie że są Wami zainteresowani, lepiej jest profesjonalnie dac sobie czas na decyzje, - to.może Wam pomóc podbić stawkę wynagrodzenia. Mało jest ludzi z.doświadczeniem ktorzy chca w A pracować ( wlasnie kwestia $) a nowych się dlgo.szkoli co w obliczu wynikow i.ich realizacji jest klopotliwe ). W zależności od działu, pomyślcie nad tym jak chcecie zwiekszyc sprzedaż, jak szkolić ekipe, na.jakich wskaźnikach się skupicie, takie konkrety są na tej rozmowie ważne, ale uwaga na.rozmowie z.Dykrektorem nie wymyslajcie ppd publike rozwiazan, bo bedziecie z tego rozliczeni predzej czy później. Moja sugestia, zrobcie w waszej okolicy rozeznanie ile Zarabia kierownik, np lidla, biedronki czy inny manager w hiperM, dopytujcie tez o.premie, bony, nie.do końca wszystko rozowo wyglada. Nie ubierajcie raczej garnituru, casual elegancja wystarczy, to stanowisko gdzie pracuje sie fizycznie... powodzenia :)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Samodzielny Pracownik Tec hniczny 2017-02-10 22:58 przez olaf

Przebieg rekrutacji

Rozmowa przebiegała w bardzo przyjemniej atmosferze Pani nawet twierdziła że nie trzeba tu mieć takiego doświadczenia jakie ja mam, ani uprawnień, gdy usłyszałem poziom wynagrodzenia bardzo podziękowałem za rozmowę ale nie decyduj ę się, takie wynagrodzenia to mają w zieleni miejskiej niewykwalifikowani robotnicy z łapanki

Pytania

1. Uprawnienia energetyczne, obojętnie jakie byle by były. 2. Czy mogę pracować w weekendy i mieć dyżury awaryjne pod telefonem 24h. 3. uprawnienia na wózki i cheć pracy na magazynie

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

n/d inny projekt 2016-07-18 14:14 przez korpoludzina

Przebieg rekrutacji

Weryfikacja w sieci i potem skierowanie do osoby z wybranego działu, z która umawia się termin spotkania. Rozmowa na miejscu w porządku.

Pytania

Rozmowa miała miejsce w 2015 roku, pani rozmówczyni bardzo miła i pomocna, atmosfera w porządku. Rozmowa dotyczyła konkretnych oczekiwań względem firmy i ze strony pracownika. Ostatecznie okazało się, że realizacja projektu nie ma tutaj szans, ale rozmówczyni nakierowała mnie na inne podmioty, które mogą być zainteresowane.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

dureń i palant 2014-02-18 18:29 przez jacek malinowski z Aucha_n

Przebieg rekrutacji

w ogółe nie ma pojęcia o rekrutacji pracowników

Pytania

czy jacek malinowski z Aucha_n direct piaseczno to palant - TAK

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Magazynier 2013-12-04 11:09 przez az

Przebieg rekrutacji

kiepski szkoda czasu ludzie nie kompetentni!

Pytania

czy jestem dyspozycyjny i czy dam rade pracowac cały czas zeby wykonac norme!

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)