WJS Angus Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o WJS Angus Sp. z o.o.

anonim 2011-02-04 13:20:13
Firmy WJS Angus Sp. z o.o. juz nie ma teraz nazywa się poprostu Angus sp. z o.o., pracowałem i nie polecam! Kierownictwo drapie się po dupie a od ciebie oczekują rewolucji w sprzedaży Płaca średnia/mała Brak wiedzy o prowadzeniu takiego interesu w tym czasie. Podejscie komunistyczne doprowadza że firma miała 3 oddziały teraz jest tylko 1 .
Nie polecam szkoda czasu
Monter 2012-02-08 16:44:52
Pracowałem również i również nie polecam. Przewinęło się przez tę firmę mnóstwo wspanaiałych ludzi, ktorzy pracują teraz w konkurencji. Firma mogłaby być potęgą w Warszawie, ale głównie dzięki działaniom właścicielki spadła w rankingach i dzisiaj traci sukcesywnie klientów. Kierownictwo niestety może tylko próbować blokować bzdurne pomysły i wydumki pani prezes, taka była i jest ich rola. Wszystkie nowatorskie i niezbędne \"reformy\" są skutecznie blokowane. Poza tym absolutny brak szacunku dla ludzi i bardzo mizerne płace. Ocena pracowników to odwrócony system wartości, tzn. im masz lepsze wyniki tym bardziej musisz uważać bo to podejrzane, a najgorzej mieć swoje zdanie, inne niż Generalissimus - Pani Prezes.
1
Zostaw swoją opinię o WJS Angus Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WJS Angus Sp. z o.o.