Opinie o Fundacja Red Is Bad w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Red Is Bad. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Red Is Bad o rekrutacji.


Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Red Is Bad w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Fundacja Red Is Bad zatrudniani są obcokrajowcy?

o.en

Jedna wielka ściema. pseudo fundacja utworzona tylko po to by prac brudne pieniądze firemkii red is bad

Polak Nowy wpis
Inne
@o.en

Właśnie wygrali PISowski przetarg na 5 milionów złotych, a towar wart kilkaset tysięcy....

Polak Nowy wpis
Inne

Nie polecam. Pompowanie pieniędzy z budżetu na podstawie ustawionych przetargów na flagi. Tacy "patryjoci", że bogacą się kosztem ojczyzny. Tfu!

maggi

Mojemu mężowi wysłano koszulkę z orłem w koronie jako gratis w ramach prenumeraty Do Rzeczy.Mąż dał ją mnie. W ciągu roku koszulka zmienia barwę z szarego na różowy. Ja rozumiem że rzeczy się spierają ale żeby aż tak? Przebarwienia są pod pachami a teraz rozszerzają się . Chociaż darmowa to w niej nie chodzę bo mi wstyd pokazywać się w tak złej jakości koszulce. Chyba że koło domu. A tak bardzo cieszyłam się że mogę się pochwalić na wakacjach, że jestem patriotką i że mam coś markowego z dobrej firmy. Teraz mam mieszane uczucia, dyskomfort i niesmak. Moje sugestie dla Fundacja Red Is Bad: sugerowałabym aby koszulki gratisowe były wykonywane z materiału, który nie zmienia koloru w trakcie użytkowania. Na koszulce tworzą się plamy pod wpływem prania lub użytkowania. Może to powodować proszek do prania bądź pot, ponieważ głównie przebarwienia występują pod pachami. Jak to świadczy o firmie?

Masakra
Inne
 Pytanie
@maggi

A może Twój maz powinien isc do lekarza bo wydziela pot który wyżera barwnik w koszulkach? Przecież to chore obwiniać że ktoś ma radioaktywny pot jakość materiału :))

Grażyna Nowy wpis
Inne
@Masakra

Radioaktywny pot?xd Nie no bez przesady jednak to chyba z jakością musi być coś niestety nie tak? Ciekawe co jest w składzie tak naprawdę?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fundacja Red Is Bad odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Joanna

Serdecznie pozdrawiam ! Czy moglibyśmy poznać wyniki konkursu ,, Polska Moja Ojczyzna''? Przede wszystkim, czy nasza szkoła ma laureatów- nauczyciel Joanna Bartoszcze-Wójcik Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach. Dzień dobry, nie będzie ogłaszanych wyników, ponieważ każdy uczestnik zostanie nagrodzony. Pozdrawiamy, Fundacja RED IS BAD Sekretariat Fundacja Red is Bad To kiedy możemy spodziewać się nagród ?!

zepsuty prezent :)

Nie polecam. Niestety jakość produktu nie odpowiada cenie. Zamawiałam na prezent koszulę i i koszulkę. Pomylili się i wysłali złe zamówienie. Kiedy zadzwoniłam, z prośbą o przyjęcie zwrotu, miła osoba po drugiej stronie słuchawki zaproponowała wysłać mi to kurierem, oczywiście że koszt przesyłki będzie zwrócony. Z czego skorzystałam. Ale niestety okazało się że zwrócili tylko polowe kosztów, chociaż było uzgodniono inaczej, co jest przewidziane w ich regulaminie.

weeeky

Super pracodawca, świetna idea

redisbadistheworst

zdecydowanie nie polecam, najbardziej nieuczciwy pracodawca o jakim słyszałam.

znajomy

Umowa dotyczy dwóch stron, ale kiedy jedna strona jej nie da to druga nic nie może zrobić, proponuje zastanowic się przed kolejną wypowiedzią panie nieznajomy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nieznajomy

Uważam że każdy ma wybór, i to nie jest wina tylko po stronie pracodawcy., Umowa dotyczy dwóch stron.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
yy?

to zlecenie czy pół etatu?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja

firma patriotyczna? - nie sądzę...

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Red Is Bad - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Fundacja Red Is Bad
Przejdź do nowych opinii