Pizza Hut

Pizza Hut

Opinie o Pizza Hut

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dominika

@Tomek myślę, że najlepiej będzie jak sprawa zostanie załatwiona na miejscu w restauracji Pizza Hut z kierownikiem pracownika, który wysłał złe zamówienie. To jest forum przeznaczone do dzielenia się informacjami o pracodawcy, dlatego możesz nie uzyskać w tym miejscu pomocy. Czy ktoś chciałby opowiedzieć o swojej pracy w tej firmie?

Dominika

@Bar sałatkowy, rozumiem, że Twoja opinia jest z poziomu klienta restauracji Pizza Hut? Czy swoje uwagi, które wyraziłeś w swoim poście zgłosiłeś kierownictwu danego oddziału? Jeżeli tak to jaka była reakcja przełożonego na Twoje uwagi? Jak ocenisz pracę personelu zatrudnionego w tym oddziale Pizza Hut? Napisz coś więcej na ten temat.

Tomek
@Dominika 11.06.2018 08:10

Dobry wieczór. Wstyd wstyd i Jeszce raz wstyd powinno być Panu nr 90056 (nazwiska podać nie mogę) że kłamał mnie odnośnie zamówienia które odebrała moja dziewczyna. Zamówiłem pizzę SUPREME a przyjechała salami i ten PAN bez odsłuchania rozmowy wmawia mi że zamawialem pizzę salami bo tak potwierdza (może POLAK) i nie wymienia mi pizzy na tą która zamówiłem. Dodam że SUPREME to koszt 30zl a ta ser+salami również 30zl.

PH Bydgoszcz

Polecam bardzo. Pracuje od kilku miesiecy jako kelner i zarobki sa naprawde w porzadku. Menadzerowie sa bardzo mili i zachowuja sie jakbysmy znali sie kilka lat i ze wszystkim mozna bylo do nich przyjsc. Grafik elastyczny dostosowywany do potrzeb, osoba ukladajaca grafik jest bardzo wyrozumiala i da sie ze wszystkim dogadac. Mialam czasami zbyt mala ilosc godzin wyrobiona jako kelner bo nie potrzeba 7 kelnerow w restauracji w jakis dzien w tygodniu wiec nie dostawalam zmian. Poprosilam menadzera o dodatkowe szkolenia i rzucaja mnie na kuchnie i na kelnerstwo tak bym pracowala kiedy chce. Za robienie funkcjonatorow, wyrabianie konkursow kelnerskich otrzymujemy premie. Bardzo polecam:)

Bar sałatkowy
@PH Bydgoszcz 30.05.2018 11:31

Nigdy więcej jadł ktoś zimne za ziemniaki fuj chyba jeden ser był nieświeży ,zimny groszek zimny z lodòwki takie rzeczy są dobre tylko na ciepło chyba że byłby wyłuskany , nie czuć przypraw , jedynie sałatą i mini pomidorki były zjadliwe , tak samo pieczarki nie dosmarzone zimne gdyby był to sos pieczarkowy z dodatkiem przypieczony pieczarek ... ale to ...., kukurydza nie wymieniana widać zeschła ciemna , sałata z białej kapusty bez smaku żadnego , Czy nie powinien być to bar na ciepło i na zimno ?...bo coś zamiar lub myśl poszła nie w tą stronę dania na ciepłodo lodu a powinien być drugi bar na ciepłą wodę podgrzewany lub tylko zimne saładki .... Jeszcze raz gdzie przyprawy ? Chlepki dobre fajnie przemyślane ale to za mało brak mi sałatek z serem a ktoś kto chodzi do pizzerii lubi ser naprawdę ani jednej czemu ? Wcale się nie dziwię że brak chętnych Pizzerniana Toruńska :(

Dominika

@PH Bydgoszcz, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Pizza Hut. Czy możesz coś więcej napisać na temat świadczeń dodatkowych oferowanych przez pracodawcę? Napisałeś w swoim poście, że premie otrzymujecie za wyrabianie konkursów kelnerskich, jak to wygląda w praktyce? Czy osoba nie posiadająca doświadczenia w kelnerowaniu, a chcąca takowe nabyć ma szansę na otrzymanie pracy w tej firmie?

Dominika

@Anonim123, dziękuję za odpowiedź, oraz wyrażenie opinii o pracy w firmie Pizza Hut, w swoim wpisie wspomniałaś o dodatkowych obowiązkach, które wykonałaś z własnej inicjatywy i troski o opinię klienta. Czy pracodawca w jakiś sposób docenił Twoją postawę? Zostało zauważone, że dbasz o to, aby klient miał dobrą opinię o tym miejscu? @Karol, możesz coś więcej napisać na temat atmosfery panującej w pracy w firmie Pizza Hut? Co dokładnie miałeś na myśli pisząc, że zależne jest to "jak się trafi"? Opisz nam swoje doświadczenie w tym temacie.

On

Pracuje w Pizzy od początku studiów głównie w weekendy ze względu na szkołę czasami trochę więcej. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Grafiki ok kasa oczywiście jak to w knajpie bez szału ale napiwki rekompensują w całości. Naprawdę można dobrze zarobić. Inna kwestia ze pracy jest sporo ale to taki rodzaj zatrudnienia ze musisz ogarniać co się dzieje jak ktoś się lenia albo nie ma podzielnej uwagi to poprostu nie da rady. Można układać ciuchy w hm lub innym sklepie za taką samą kasę tylko tam nie ma napiwków wiadomo czasami 50 zł a czasami nawet w 200. Inna sprawa która ostatnio obserwuje to nowi pracownicy zatrudniający się w restauracjach.... i powiem tylko tyle jak komuś się nie chce pracować tylko przychodzi żeby się opierniczac to na pewno miejsca nie zagrzeje długo. Przez ostatnie kilka miesięcy na 10 osób nowo zatrudnionych może 3 się nadawały.... Atmosfera w pracy bardzo fajna imprezy i spotkania pracownicze. Polecam prace jako kelner kucharze mają dużo gorzej....

Xdddddd
@Misiaczek 05.01.2017 14:16

Jak pracowałam w pizza hut na kuchni to zabraniali nam ruszać strat, za to kelnerzy zabierali sobie na zaplecze i zjadali bez problemu ;)

Haloalo

Każdym lokalu jest raczej inaczej. Pracowałam w jednym lokalu express i było super. Mimo, że czasami zdarzały się w stresie kłótnie, to wszystko było na luzie i pracowało się w super atmosferze. Była tylko jedna menage, która się czepiała wszystkich o wszystko, ale szybko odeszła. Minusem jest bardzo mała płaca. Po tych kilku miesiącach przeniosłam się do pizza hut złote tarasy i tam już była masakra. Skusiła mnie niewiele wyższa stawka i nagrody. Bullshit. O wszystkie sprawy trzeba się ciągle upominac i uważać, żeby Cię nie wykiwali. Kierownicy obiecywali dużo godzin do wyrobienia, co było mi potrzebne, bo utrzymywałam się sama. A nie wyrobiłam w żadnym miesiącu nawet całego etatu. Nie było to dla mnie pojęte, ponieważ zawsze brakowało pracowników na kuchni. Wiem, że nawet jak mnie nie było w pracy(więc co za problem, że miałam tak mało godzin mimo tego, że dobrze mi szlo). Absurdem było to, że w tygodniu zdarzało się, że na kuchni było 7 osób, gdzie nic się nie dzieje i wystarczyły by 4,a natomiast w weekendy przeważnie 3(a nawet 2!)osoby gdzie właśnie w taki dzień przydałoby się conajmniej 5! Kelnerzy i menagerowie wyzywali się na nas, że za wolno wszystko robimy,zamiast nam pomóc. Jak 2-3 osoby mają sobie poradzić przy 4 stanowiskach +nalewac kelnerom zupy, kiedy sala jest pełna i ciągle stoi kolejka, która czeka na stoły. I dziwili się jak ktoś z nas(kuchni) wydarł się, że nie jesteśmy robotami. Więcej razy nie miałam przerwy niż miałam , bo nie było komu robić. Nawet zdarzyło się, że kierownik wyprosil o pozostanie godzinę dłużej mimo braku jakiejkolwiek przerwy. Raz menagerka wydarła się na mnie jak poszłam się napić, a przecież coś mi się należało. Godziny pracy w tym miejscu nie były istotne. Sam sprzatasz kuchnię po całym dniu i zamiast wyjść o 22,wychodzisz 23,albo o północy. Menager nie pomoże, woli posiedzieć w pokoju albo na restauracji z kelnerami i pić piwko. Przy każdej wypłacie coś było nie tak i trzeba się było awanturowac(bo prośby i pytania były zbywane) . Jedyny moment odetchnięcia to wyjście do toalety, chociaż zaraz wszyscy już się wkurzają, że Cię nie ma. Na początku pracy w tym lokalu wkurzala mnie koleżanka, która ciągle wychodziła na papierosa, siku, a jak była na przerwie to z godzinę zamiast 20min,ale po pewnym czasie zrozumiałam dlaczego tak robi. Po prostu nie warto się starać i przejmować, jeśli nie traktują Cię poważnie i nie szanują, ani nie są wdzięczni za pracę. Dodam na koniec, że kucharz (usunięte przez administratora) zarobi. Z racji, że nie mieliśmy napiwków ani nic takiego, Kelnerzy odkladali nam część ze swoich napiwków i na koniec miesiąca mieliśmy to dostawać. W pierwszym miesiącu nic, drugi cisza, w trzecim upomnielismy się. Zwołano zebranie na którym główny kiero stwierdził, że na nagrody zasłużyly tylko 3 osoby z kuchni, więc zrobił głosowanie i rozdal 3 kwoty różnej wielkości, a reszta za swoje poświęcenie nie dostała nic. Co najlepsze, wśród rozdanych nagród, jedną otrzymał chłopak, który zupełnie nic nie robił będąc w pracy, ale był dla wszystkich miły i był facetem właśnie naszego kierownika. Pozdrawiam

Igor

Pizza Hut ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.!!

Gal

Pracowałam w PH przez ok pół roku, w 2 różnych lokalach. W pierwszym mieście panowała bardzo przyjazna atmosfera, życzliwi kierownicy i współpracownicy. Jednak po jakimś czasie z powodu przeprowadzki, zaczęłam pracę w innym oddziale. Praca tam wyglądała w całkiem inaczej. Co prawda, grafik nadal pozostał elastyczny, jednak kierownictwo pozostawia wiele do życzenia!! Prace nie należące do twoich obowiązków, uszczypliwi kelnerzy/ki to podstawa. Atmosfera była tak ciężka, a to, że kierownicy pozwalali sobie na zbyt dużo sprawiło, że moja praca tam nie miała już sensu. A zatem nie biorę wszystkich restauracji PH pod jedną kreskę, lecz doświadczenia z 2 restauracji pozostawiły bardzo NEGATYWNĄ opinię o tym miejscu!

nick
@Gal 18.11.2017 21:59

W którym punkcie panowała przyjazna atmosfera, a w którym nieprzyjazna.

Karol

Firma jest spoko ale z pracownikami bywa różnie zależy jak się trafi.

Dominika

@Anonim123 czy premie i nagrody były wpisane w umowę do której można się odwołać, czy też były wewnętrzną inicjatywą kierownictwa? I czy byłaś przed podpisaniem umowy informowana o zakresie obowiązków? Mam tutaj na myśli sprzątanie stolików podczas pracy jako host. @Dab bardzo się cieszę że masz tak pozytywne wrażenia z pracy w Pizza Hut. A jak oceniasz ogólne warunki oferowane przez pracodawcę? Atmosfera jest ważną (O ile nie najważniejszą!), ale nie jedyną rzeczą na którą potencjalni pracownicy zwracają uwagę. @wiadomo z Twojego komentarza wynika że trafiłaś na kiepskich współpracowników. Poza nimi jak oceniasz pracodawcę? Warunki oferowane przez Pizza Hut były dla Ciebie satysfakcjonujące?

Anonim123
@Dominika 16.03.2018 13:47

Dominiko, nagrody to była wewnętrzna inicjatywa kierownicta chodziło o jakiś bilet do kina lub kolacja na koszt firmy. Nie było tego w umowie. Obowiązki pracy jako host były wcześniej ustalone. Nie było mowy o sprzątaniu na sali. Zbierałam naczynia i wycieralam stolik tuż przed zaproszeniem gościa. Robiłam to z własnej inicjatywy ponieważ nie chciałam żeby ludzie stali w wejściu i patrzyli że są wolne stoły ale brudne. moze powinnam posadzic ludzi do takiego brudnego stołu? Nie wiem.

Anonim123

Nie polecam, pracowałam na toruńskiej. Była tam kiepska atmosfera, wszyscy sztuczni. Manager obiecuje nagrody za najlepsze wyniki sprzedażowe i nabijanie kart lojalnosciowych, jednego dnia miałam najwyższy wynik ale co z tego? Pracowałam za krótko żeby coś dostać. Rzadko mialam zmiany kelnerskie Więcej stałam na barze albo byłam hostem - prowadziłam gości do stolika oczywiście kelnerzy nie sprzątali swoich stołów więc żeby kogoś posadzić musiałam sama sprzątać. Co za tym idzie malo zarabialam. W szatni (usunięte przez administratora) i kradną sama byłam ofiarą złodzieja. Nie idźcie tam do pracy bo wykorzystują.

Dab

Ale piszecie bzdury! Moja przygoda z pizza hut zaczeła się jeszcze jak stawka była 3:80h całą tą ciężką pracę za barem,kacie ,składkach itd. Trzeba było odrobić i to sumiennie aby być profesjonalną osobą obsługi! Atmosfera... kurcze w żadnej pracy ale to w żadnej nie miałem takiego klimatu jak tam!!!! Znajomości na całe życie:) Nie jedno serce połączyła ta plackarnia. Gdy bym mógł wrócić tam jeszcze raz w tym samym składzie to bym się nie zastanawiał ani przez sekundę@) Pozdrawiam pracowników starych jak i obecnych!

wiadomo

Nie polecam. Poszłam na kelnerkę, bo chciałam zarabiać więcej niż siedząc na recepcji, niestety średnio się to sprawdziło. Pierwszy miesiąc to szkolenie, także zarabia się najniższą krajową, potem zaczyna się zmiany samodzielne, ALE oprócz zmian kelnerskich dostaje się zmiany na barze i na stanowisku, gdzie kroi się pizze. Na te zmiany daje się właśnie osoby nowe, które dopiero przyszły. Także mimo że byłam praktycznie full dyspozycyjna, dostawałam 3 zmiany w tygodniu, z czego 2 zmiany na barze, bo przecież kelnerzy, którzy pracują tu od ponad roku są za dobrzy, żeby takie zmiany dostać ;) I o tym druga część opinii. Praca pracą, męcząca wiadomo, ale nie to było najgorsze. Ja dużo bardziej byłam zmęczona psychicznie niż fizycznie. Kelnerzy, którzy pracują tu od 2-3 lat uważają się za nie wiadomo kogo, chamskie komentarze odnośnie najmniejszych drobnostek to norma, zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy a praca jako kelner przez 2 lata była osiągnięciem na miarę zdobycia Nobla ;) Podczas, gdy przez 8-9h pracy nie miałam nawet czasu wyjść na przerwę, czepiali się, że za barem wyjęłam na chwilę komórkę, żeby sprawdzić godzinę. Sami też to robili, ale przecież nowe osoby nie mogą, bo nie są tak fajne, jak oni ;) Gdy stałam na barze i miałam do zrobienia kilka napojów jednocześnie, to też tragedia, że muszą poczekać 2 minuty na to, żebym wycisnęła sok. Albo że stawiałam sobie na barze szklanki do piwa, bo ciężko mi było sięgnąć do półki i postawienie ich w kącie baru było prostszym rozwiązaniem, to też tragedia. Dodam, że w żaden sposób nie przeszkadzały, tym bardziej, że na barze stałam i tak tylko ja. Dwójka z trójki menagerów była ok, pomagali, jak się nie wyrabialiśmy, nie słyszałam od nich takich komentarzy, jak od innych kelnerów. Co innego trzecia menagerka, potrafiła się drzeć, że jeden stolik jest przez chwilę nieposprzątany, podczas, gdy musiałam jednocześnie obsługiwać 3 inne, a w tym samym czasie nie jest to zbyt proste. Czepiała się dosłownie wszystkiego, zawsze chamskim tonem i odnosiła się z kompletnym brakiem szacunku do innych, masakra. Pracowałam w Blue City w Warszawie, być może w innych miejscówkach nie ma takich osób, co to wszystkie rozumy pozjadały.

Iga

Pizza Hut ma opinie bardzo dobrego pracodawcy, zgoda że dużo zależy od ludzi pracujacych.

anonymous

Najgorsza Pizza jaką jedliśmy!! Zawsze przychodzi z opóźnieniem mimo, że mieszkamy dość niedaleko lokalu. Zazwyczaj przychodzi zimna i niedopieczona... ostatnio wręcz surowa. Dodatki spadają z gumowatego ciasta ohyda... Całkowicie nie polecam pomimo wielu szans zawsze ten sam niesmak...

anonymous

Najgorsza organizacja w pizzy hut zamówienia realizują z dużym opóźnieniem dostawcy mało uprzejmi .Nie polecam zamawiać na dostawę przynajmniej w weekend, nawet dział reklamacyjny nie potrafi sprawy załatwić.NIE POLECAM! !!!!!

Ann

Pracowalam w dwóch restauracjach w Warszawie ponad rok. Jedyny plus to bardzo elastyczny grafik. Poza tym nie mam nic dobrego do powiedzenia o tym miejscu. Dużo ciężkiej i stresującej pracy za marne pieniądze. Nie raz nie było czasu, żeby pójść na "OBOWIĄZKOWĄ" przerwę i cokolwiek zjeść przez ponad 8h roboty. Traktują Cię jak maszynę. Jesteś im potrzeby wydzwaniają w dni wolne, nie jestes potrzebny - masz iść do domu. Wymagania są bardzo wysokie w porównaniu do tak niskiej pensji. Niby są premie dla najlepszych pracowników, ale często nierealne do osiągnięcia. Praca polega na wciskaniu gościom kitów o naszych wspaniałych produktach i kartach mph. Do tego stosowany jest system kar! Totalna żenada. Przyszłam na stanowisko kelner, a nie raz musiałam stać na zmywaku i innych niekelnerskich stanowiskach. Wszyscy inni pracownicy narzekają tak samo jak ja. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz odradzam!

gustaw83

Pracowałem 4 lata w Pizza Hut.Praca oceniam kiepsko trzeba się dużo starać za niską pensję,ale nie o pieniadze chodzi atmosfera kiepska moim zdaniem sztuczna ,ogólnie tylko Ci ktorzy na to zasłuża przez kierownictwo sa wynagradzani dobrym słowem zazwyczaj Ci sami. Ogolnie kierownictwo trzyma ze sobą a pracowników raczej unika tylko jak przychodzi zebranie atmosfera się polepsza.Moim zdaniem tylko to ze mozna pozniej sobie cos wpisac w Cv jakies doswiadczenie. Każą się szkolic a jak szkolenia nieprzejdziesz to niemozesz zmiany podjąć .Szkolenia ze słuchawkami na uszch pod co chwile kontrolą kierownika. Staffy sa po 2 zł nieraz kierownik mowi bo przeciez w rzadnej praacy tak niema ze mozesz sie najeść .Podsumowując kiepskie miejsce na rozwijanie się......

Mat

Czasem czułem się jak w jakimś Obozie Koncetracyjnym. Kiepska kasa jak za taką robotę. Praca dla studentów, nie pełny etat. Niby premie są ale przy kierownictwie w Opolu jeśli nie poliżesz tyłka to możesz zapomnieć.

Dominika

@Anonim - a na czym konkretnie polegało szkolenie, o którym wspominasz? Czy Pizza Hut zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? czy oprócz podstawowego wynagrodzenia z ewentualnymi napiwkami, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Anonim

Nie polecam. Pracowałam jeszcze jak była stawka 6.80 na rękę ale teraz po podwyżkach maja około dyszki. Po 3 miesiącach tego śmiesznego szkolenia ( gdy moje napiwki musiałam oddawać osobie która niby mnie szkoli) zostałam zwolniona. Niby grafik dostosowany pod pracownika ale jak przyjdzie co do czego to potrafią w dzień wolny wydzwaniać ze obowiązkowo trzeba przyjść do pracy. Miałam mieć szkolenie kelnerskie a okazywało sie ze mam stac 8 godzin i polerować sztućce. Wyzysk i nic wiecej.

Dominika

@waćpan opinia dotyczy całości firmy, a jak wiemy jest to sieciówka. Mógłbyś bardziej doprecyzować swoją opinię? Wiadomo, że w każdej z restauracji może być inaczej, szczególnie jeśli chodzi o kierownictwo i poziom obsługi klienta. Co spowodowało tak słabą opinię o firmie? Dokładny opis sytuacji może pomóc osobom zainteresowanym pracą.

waćpan

Rynsztok Żałosna firma, żałosne kierownictwo, poziom obsługi klienta mierny, nie mam pojęcia dlaczego w dalszym ciągu są na rynku.

Nick

Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk Wyzysk wyzysk

anna

Pizza Lazurowa Warszawa zamówiłam pizzę z dostawą do domu , otrzymałam z 40 minutowym opóźnieniem , ale szok przeżyłam jak zobaczyłam co dostałam , takiego świństwa nigdy mi nie dostarczono ,ale zamawiałam w innych punktach , pizza nie przypominała pizzę , coś wstrętnego , jakby miała tydzień , sera znikoma ilość , wędlina miała przypominać szynkę , ale nie miała z nią nic wspólnego , jestem bardzo rozczarowana , nigdy więcej nie zamówię i odradzam innym - miałam zgłosić do Sanepidu , żeby zbadali świeżość tego świństwa , ale mieli szczęście złapałam grypę i nie zgłosiłam

pracowalem w tej firmie jako kucharz. poinformowalem menagera ze chce odejsc zeby dla mnie grafiku nie robił ze prepracuje do konca grafiku, nie było z tym problemu. Na wynagrodzenie za nowy miesiac w którym konczyłem grafik czekam juz 4miesiace i dalej nic wiec widac ze maja problem tez z platnoscia za odwalona robote

sdf

hmm no właśnie właśnie bo jednak jak są ososby które są zainteresowane pracą w firmie to chcą jak najwięcej na ten temat(na temat firmy) wiedzieć prawda?

Klient

no coz to jest polska czyli ubekolandia i kraj cwaniakow i oszustow 15 la tamu to byla najleprza restauracja !!! wy wtedy robiliscie jeszcze w pieluchy , a teraz jak karzydy chce zostac biznesman albo bizneswoman platna 5 zeta za godz hahahahahahahahahahah XD LOL !!!!!!!!!!! to tak sie zkiepscila ta retauracja ...teraz to fastfood a szkoda bo kiedys bylo milo i przytulnie teraz nawed milej obslugi niema !!!ale to tylko wpolsce w innych karajach nadal pizza to pizza :D

dona

ja pracowałam kiedyś na Bemowie i musiałam się zwolnić przez pseudo kierowniczkę zmiany ,ekipa ok ale kierowniczka zmiany monika to już tragedia,bedac zwyklym kierownikiem zmiany uwazala sie co najamniej za regionalnego ,zamiast motywować do pracy bardziej czlowieka dolowala,nie mozna bylo na nią liczyc w zadnej sytuacji , zero jakiejkolwiek pomocy ,na prośbę o pomoc odpowiadała " to twój problem" przy duzym ruchu zamiast pomagac to tylko potrafila wejsc na sale i przy klientach ponizac kelnerów , masakra, z tego co wiem juz jej nie ma i mam nadzieje ze nie pracuje w barwach pizzy hut,zarobki kelnera ??hmmmm zeby nie napiwki to słabo ,ale kuchnia to juz w ogóle ma przerabane a wiadomo ,dobrym motywatorem do lepszej pracy jest kasa

Zostaw opinię o Pizza Hut - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizza Hut