Opinie o ArcelorMittal w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ArcelorMittal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ArcelorMittal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal w Warszawa

Motyl

Jak wyglada kwestia ubezpieczenia w firmie?

blablabla
@Fircyk

wydaje mi się, że większość rozmów rekrutacyjnych jest miła i angażująca, więc raczej bym się nie sugerowała na twoim miejscu takimi przeczuciami, bo może być wszystko ładnie, sympatycznie i się nie dostaniesz

adam

zatrudnienie tutaj stabilne będzie? co sądzicie?

majko
@Kamil66

Rozmowa rekrutacyjna jest spoko bez spiny, wchodzisz jak na swoje w sumie nie masz co sie o to cykac potem wdrozenie tez jest na poziomie spoko ekipa pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w ArcelorMittal otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Motyl

Jak wyglada kwestia ubezpieczenia w firmie?

tytan
@Motyl

no normalnie masz zus opłacony czy o coś jeszcze ci chodzi?

dami
@tytan

a macie tu jakąs dodatkowa prywatna opieke zdrowotna?

roger
@dami

tak, przynajmniej tak w ogłoszneiach o pracę podają

dami
@roger

wie ktoś w jakiej firmie?

mąż
@dami

a można za dopłatą oczywiście objąć takim pakietem żonę też?

@dami

jakiś duży ten pakiet opieki prywatnej czy taki podstawowy tylko jak w innych firmach?

Ubezpiecz
@mąż

jak ty bierzesz sobie pakiet to płacisz tylko zeta jak chcesz kogos do tego dobrac to firma daje taka mozliwosc ale musisz juz za niego ty placic z wlasnej kieszeni

Ubezpiecz
@mevv

nie wiem jak duzy ten pakiet jest w porownaniu do wszystkich mozliwosci bo sie tym nie interesujem ale jak robilem w poprzedniej firmie byl taki sam wiec chyba standarowy

Syty
@Ubezpiecz

a moglbys podpowiedziec gdzie do was roboty szukac? bo na sama dabrowe nigdzie nie widze strony z ogloszeniami na glownej za tym kaj patrzec?

Syty
@Ubezpiecz

a ty wiesz ile takie doplacenie za kolejna osobe wynosi? czy to tajemnica panstwowa i czloweik sie na miejscu dowiaduje?

lod
@Syty

mnie to nie interesowalo wiec nie mam jak ci powiedziec, wiem ze dla mnie jako pracownika jest ubezepieczenie darmowe i tyle mi wystarcza

@lod

a jak wyglada u was ta prywatna opieka medyczna o ktorej pisza w ofertach?

@Syty

ja osobiscie zglaszam sie przez taka strone money i jak do tej pory sie sprawdza w sensie wszystko aktualne itd

Vurko
@Banan

a ile trwa mniej więcej proces rekrutacji?

Ban
@Vurko

u mnie od momentu wysłania cv do decyzji to czy ja wiem jakos kolo 3 tygondi bylo

Wyjec
@Ban

o jakie stanowisko sie wtedy starales?

Kikut
@Ban

a możesz powiedzieć jak wyglądała ta rekrutacja?

Kikut
@Wyjec

zdalnie było czy stacjonarnie nabory prowadzą?

koles
@Kikut

nie bylo zadnych dziwnych pytan anii nic w tym stylu, normalna rozmowa calkiem tez sprawnie minela

Bin
@Kikut

zależy na jakie stanowiska, ale ostatnio coraz częściej rekrutacja zdalna

prus
@Bin

z ilu etapow sie sklada rekrutacja?

BigDaddy
@Ban

ja tez wlasnie czekam juz tydzien i sie powoli zaczynalem bac ze juz po ptokach ale skoro muwisz ze 3tyg czekales to dam im jeszcze czas

piekarnik
@Bin

myślisz, że można sobie wybrać? albo ewentualnie poprosić żeby było w określony sposób?

monte
@Bin

pamiętasz swoją rozmowę? taka bardziej rzeczowa i konkretna czy zakrawała o jakieś absurdalne pytania? mam juz tyle dziwnych rozmów i pytań za sobą że wolę się przygotować

mostowy
@monte

w moim przypadku nie było żadnych udziwnień, normalna rozmowa pytają o twoje doświadczenie, oceniają zaangażowanie w pracy itp

fajnie
@mostowy

Bardzo mili ludzie na rekrutacji :)

hel
@piekarnik

raczej z gory ci powiedza jak planuja spotkanie

hel
@piekarnik

ale mozesz sprobowac powiedziec jak dla ciebie byloby lepiej

PolskiDrwal
@mostowy

ogólnie to jak oceniasz stabilność firmy? dobre miejsce żeby się zatrzymać na dłużej?

PolskiDrwal
@mostowy

nie ma jakiś niespodziewanych zwolnień ani innych kwiatków?

Święty Mikołaj
@PolskiDrwal

mnie tam się dobrze pracuje, a jestem tutaj juz naprawdę spory kawałek czasu także jeśli ci praca odpowiada i robisz co masz robić to jak najbardziej można się tutaj zatrzymać

Święty Mikołaj
@PolskiDrwal

nie spotkałem się żeby kogoś bez powodu i z dnia na dzień zwolniono

anyżek
@Święty Mikołaj

powiesz coś więcej o atmosferze tam gdzie pracujesz? im więcej opinii tym moim zdaniem wiarygodniejszy ogląd sytuacji

anyżek
@Święty Mikołaj

wiesz może w takim razie gdzie najlepiej szukać ogłoszeń do was??

najx
@anyżek

Na stronie arcelora najlepiej po prostu po lokalizacji szukać :)

najx
@anyżek

Jets spoko, nie wiem czego oczekujesz, da się pracować bez szargania nerwów

Raj
@anyżek

wiesz powiem ci od siebie, że ja nigdy się z nikim nieprzyjemnym nie spotkałem, wszyscy raczej sympatyczni bez jakichś bezsensownych utrudnień

Fircyk
@najx

ogólnie pamiętasz czy da się już w trakcie rozmowy wyczuć czy są na tak czy na nie czy trzeba cierpliwie czekać aż się odezwą?

blablabla Nowy wpis
@Fircyk

Neuvi

Jak długo potrwa zanim mnie przyjmą do pracy? Czy przyjmą mnie w środku miesiąca czy dopiero od początku następnego?

spłukany
@Neuvi

zalezy w jaki moment rekrutacji sie chyba wstrzelisz do mnie oddzwonili po tygodniu od wyslania cv i teraz czekam na odpowiedz juz tez kila dni

spłukany
@Neuvi

na rozmowie nie wspominali ze dopiero od poczatku miesiaca mogą zatrudnić, wiec chyba to nie jest jakas norma

Erwan
@spłukany

Jak długo trwa proces rekrutacji, ile jest etapów?

Gumiś
@Erwan

Zależy od stanowiska, przecież to nie jest jednoznacznie ustandaryzowane

@Gumiś

no a jakoś tak średnio? szybko podejmuja hry decyzje?

@Gumiś

pytam bo zależy mi tak na przyjęciu w przeciągu miesiąca, czy po prostu da radę zakonczyc rekrutacje w tym terminie?

@new

z tego co z ludzmi gadam to w miare szybko, watpie zebys sie naczekal. u mnie tez bylo sprawnie

@new

tak w miesiac to mysle ze tym bardziej na spokojnie

żoli
@szklat

Rozmowy są online czy do biura zapraszają?

hialuron Nowy wpis
@żoli

stacjonarnie rozmowy zawsze przeprowadzali nie slyszalem żeby o sie zmienilo

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ArcelorMittal?

Mleko

patrząc po ogłoszeniach to umowa o prace, ale moze niech ktos kto tam pracuje sie wypowie

Mleko

i odrazu bym podpytała o to, czy praca stabilna, czy atmosfera w porządku, warunki pracy? z góry dzięki za odpowiedzi :)

żoli
@Mleko

Teraz są jakieś przyjęcia? Z nowym rokiem może się miejsca nowe otworzyły?

Mappat
@żoli

na pewno coś jest, szybciej będzie jak sobie na stronie sprawdzisz

super szczur
@Mleko

ja od siebie moge potwierdzic, ze atmosfera naprawde jest w porządku. warunki jak i organizacja rowniez na poziomie wiec od siebie moge szczerze polecic kazdemu kto sie zastanawia

Clenn

Może to kwestia zmęczenia, ale chwilę mi zajęło żeby pomyśleć tu o życzeniach noworocznych. Zastanawiało mnie skąd wiesz kiedy ktoś po drugiej stronie ma urodziny..

Ozorek
@super szczur

Powiedziałbyś coś więcej o tych warunkach? co sprawia że są dobre?

king
@Ozorek

dla mnie dobre warunki to dobra pensja i możliwość urlopu kiedy potrzebuje

dryg Nowy wpis
@Ozorek

duża stabilność pracy w firmie a to w dzisiejszych czasach sporo

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ArcelorMittal się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Tiger

jaka to praca, jak sie pracuje na kontroli złomu?

@Tiger

Ja nie narzekam, pracuje się całkiem w porządku. A masz doświadczenie w podobnej pracy?

@Low

nie. Możesz coś powiedzieć o tym stanowisku?

@Tiger

No co tu dużo gadać, klasyfikujesz złom na podstawie katalogu, albo kontrolujesz złom używany do produkcji. A w czterobrygadówce kiedyś pracowałeś?

@Tiger

A to się jeszcze tak dopytam, żadnego kursu też nie masz?

@Low

No właśnie nie pracowałem, ale mniej więcej wiem o co chodzi. Dużo ludzi mówiło mi, że tak się średnio na tym pracuje, ale sam nie mam porównania.

@Low

Nie mam, ale właśnie jakieś doświadczenie w temacie chciałem nabrać. Dam radę się dostać myślisz?

jolo

wszystko powinienes miec w ogloszeniu, jesli tam nie jest napisane nic o doswiadczeniu, to pewnie nie wymagają

king
@jolo

serio można się zglosić bez doswiadczenia?

Erwan

Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie u tego pracodawcy? Szukam czegoś gdzie nie zwalniają z dnia na dzień, bo już i takie firmy mi się zdarzały, chcę czegoś na dłużej, warto tutaj szukać?

Bin
@Erwan

firma bardzo stabilna pod tym względów dużo osób które pracuja już wiele lat

prus
@Bin

czy pensje sa zawsze w odpowiednim terminie wyplacane na konto?

Mihel
@prus

Co do wypłat to raczej nie spotkałem się z problemami, zawsze było okej

@prus

Wszystko przychodzi na czas

jak z atmosferą między?

@Bin

stabilność fajna sprawa ale żeby mieć dobrą ekipę to jeszcze lepiej

Gnokki
@Kabib

jak dla mnie fajni ludzie tu pracują i dobrze sie z nimi robi, troche juz sie poznalismy i jest ok ;P

sebethen
@Gnokki

nooo nie wiem czy az w takich superlatywach bym sie o wszystkich wyrazal ale fakt faktem atmosfera raczej dobra

ibmir
@sebethen

Jak cos trzeba wyjasnic z kierownikami czy kogo tutaj tam macie to tez no problemo?

Pompaj
@ibmir

zdarzaja sie sytuacje jak wszedzie w ktorych jest ciezej sie w paru kwestiach dogadac ale to tam raczej minimum, jak sie umie rozmawiac to nie ma problemu

@sebethen

ja moze tez nie ale nie na tyle zeby na kogos po pracy narzekac

adam

zatrudnienie tutaj stabilne będzie? co sądzicie?

Huciak
@adam

Będzie stabilne jeżeli ty nie zawalisz sam np.bumelkami,przychodzeniem pod wpływem alkoholu to zakład cię nie wywali.

@Huciak

a to nie, ja nie z tych, więc o to sie nie martwie

@Huciak

a firma bezpośrednio zatrudnia czy przez pośredników?

Huciak
@edmund

Zatrudniała przez pośredników ale słyszałem że teraz zatrudnia bezpośrednio

@Huciak

o to dobrze, a jak chodzi o rekrutacje to na co patrzą najbardziej?

@Huciak

ogólnie dasz znać czy skomplikowane mają te rekrutacje? są jakieś zadania do zrobienia czy raczej rozmowa tylko??

Kotlet
@edmund

Rekrutacja to rozmowa z panią z hr... ciąg dalszy to rozmowa on-line z kierownikiem danego działu(bądź majstrem ) i panią z rekrutacji . Na stanowiska typu suwnica produkcja itp. Nie ma większych wymagań (suwnica = uprawnienia ) elektryk , automatyk m już zadawane pytania z danego stanowiska .

@Kotlet

czyli dobrze zrozumiałem, że da się załatwić wszystko online? czy ta pierwsza rozmowa jest stacjonarnie jednak?

rooman
@Kotlet

a jakieś oprowadzenie po zakładzie czy coś?

mikolaj
@rooman

o dobre to by bylo, jest taka opcja?

kamil
@mikolaj

zawsze przeciez na rozmowie rekrutacyjnej mozna spytac czy jest opcja przejsc sie po zakladzie, bo chcesz zobaczyc warunki przyszlej pracy ewentuanie i tyle, moze sie zgodza

kamil
@Kotlet

a to jeszcze tak tylko się dopytam w takim razie skoro suwnica=uprawnienia to wystarczy je miec i juz jest szansa bez doswiadczenia na prace?

pracownicz
@kamil

pewnie doswiadczenie mile widziane ale tak dlugo jak masz UDT i TDT tylko to sie liczy a przynajmniej ja niekojarze zeby na podobnych stanowiskachg doswiadczenia wymagali

pracownicz
@kamil

mozna ale tez tak ci dodam ze warunki typowe dla tego rodzaju pracy, raczej nic negatywnie cie nie zaskoczy, szczegolnie jak już wiesz z czym to sie je

Kamil66
@pracownicz

a czy doradzilibyscie cos nowemu? ktory prawdopodobnie bedzie tutaj przechodzil jak bedzie okazja i sie dostane

Kamil66
@pracownicz

chodzi mi o to czy jakos specjalnie trzeba sie stresowac rozmowa rekrutacyjna wlasnie albo pierwszymi dniami w pracy. czy daja normalnie czas na wdrozenie?

BigDaddy
@Kamil66

ja bym jeszcze chcial sie dowiedziec czy pracownicy dobrze przyjmujom nowego czy beda mi dawali w kosc?

majko

kolo

a na jakie stanowisko chcesz sie dostac?

mirek
@kolo

a gdzire tutaj dokladnie sprawdze co oferuja na stanowiskach? gdzie sa jakies ogloszenia itp?

wyga
@mirek

na stronie masz od groma tych ogloszen a jak cos tylko polskiego chcesz latwo znalexc to na preacuj se luknij tam tez so

boot
@wyga

a mozesz powiedziec jak tu jest z wyplatami? czy sa one na czas jak do 10ego ma byc to jest czy zdarzaja sie opoznienia?

lod
@boot

mi sie nigdy nie spoznili z wyplata, zawsze wszystko jest na czas jak trzeba

Mnich
@boot

pracodawca wyplacalny, pieniadze zawsze na czas w pelnej kwocie

gold
@Mnich

możesz powiedzieć jaką umowę na początek ci zaoferowali?

gold
@Mnich

czy jest co liczyć na umowę o pracę od początku zatrudnienia?

Myku
@gold

raczej głównie uopy dają zawsze i wszedzie

mikser
@Myku

ile miesiecy okres probny jest na poczatku?

pros
@mikser

wszedzie jest chyba taki sam czyli trzy miesiące

pros
@Myku

uop podstawa

@pros

czy obowiązki po zakoczeniu okresu próbnego się jakoś zmieniaja? jest widoczna zmiana miedzy jenym rodzajem zatrudnienia a drugim?

@pros

ten okres próbny to tez uop nie zleceniówka?

@new

no uop na okres próbny, to w ogóle chyba jest inny rodzaj umowy, ale nie nie na zleceniu

tallon
@pros

to nastpena umowa na ile bedzie?

Banan

pytam jako swiezo upieczony ojciec, jak u was wyglada sprawa z tym dofinansowaniem do przedszkola? to jest jakas placowka firmowa i na jakich zasadach to dziala? jakis zlobek tez jest w ramachg tej oferty dostepny?

sas
@Banan

z tego co kojarze to chyba jest jakies firmowe przedszkole czy cos takiego ale nie jestem penwy na 100% bo mnie to nie dotyczylo nigdy

Evans
@sas

a kojarzysz od której do której ono funkcjonuje?

Shelter
@sas

z tego co ja sprawdzałem w internecie to są dwa przedszkola tej firmy ale to w Dąbrowie Górniczej i Krakowie

Shelter
@Evans

i z tego co widziałem to od 5:30 do 18 w Dąbrowie Górniczej na przykład

@Shelter

fajne placówki tak w ogole dobrze zorganizowane

@Shelter

mniej więcej to wypada pewnie w godzinach pracy?

huspar
@EeE

co trzeba zrobić żeby się dostać do przedszkola?

armor
@Kabib

zalezy ile zmian jest w sumie

mevv

Czy parcuje się też w nocy. Jaki system pracy. Czy są jakieś dodatki zmianowe?

@mevv

Czy są potrzebne uprawnienia świeżemu kandydatowi?

Raf.
@mevv

tez chcial bym sie dowiedziec tego. i na ile zmian tutaj sie robi?

Ralfi
@mevv

a o jakie stanowisko pytasz? to może coś łatwiej będzie podpowiedzieć

Eff

Hej, jak wygląda praca jako spec. w dziale rekrutacji jeśli chodzi o godziny pracy? Jest informacja, że to praca hybrydowa, zatem mógłby ktoś z tego działu napisać, jak to jest w praktyce?

@Eff

i taka trochę drugorzędna kwestia, ponieważ w ogłoszeniu jest napisane, że prawo jazdy jest mile widziane, ja jestem w trakcie kursu dopiero, więc czy jego brak na ten moment byłby problematyczny?

@Eff

i pozostając w temacie, macie jakieś samochody służbowe do dyspozycji?

@Eff

gdzie widziałeś ogłoszenie z takimi informacjami?? bo ja patrzę po prostu na ich stronę i nie mogę znaleźć...

@Eff

a dobra znalazłem faktycznie na olx masz więcej inf...

@Eff

ja bym na Twoim miejscu dopisał sobie w cv bo jak faktycznie jesteś w trakcie to napewno bardziej będą brali cię pod uwagę. Podobno teraz są trudniejsze egzaminy więc powodzonka

@Eff

po co prawo jazdy osobom z hr? z ciekawości pytam

owa
@nozoil

może jakieś spotkania rekrutacyjne czy szkolenia, na które trzeba podjechać? no to jest tak podstawowa sprawa, że praktycznie wszędzie już wymagają prawka

Busla
@owa

A jaka to jest lokalizacja w takim razie, warszawa?

PKJun

Kilka osób pytało o stabilność to rozwieje wątpliwości, ludzie tu pracują przez pół życia więc spełnia kryterium

Ewenement
@PKJun

to jaki macie najdłuższy staż pracy?

Ewenement

ktoś się pochwali??

nnetoperz
@PKJun

w hucie tak ale czy w arcelorze??

@nnetoperz

Coraz więcej osób stąd ucieka tu karierę robią ci co się podlizuja i donoszą

@PKJun

a umowa na stałe po jakim czasie mozliwa dla zwykłych pracowników?

goglu

szukam stałej stabilnej pracy z umową na czas nieokreślony czy można tu taką dostać?

Gongol
@goglu

Jeszcze jeden z kierowników mówił że dla osób które donoszą jest specjalny fundusz XD więc zależy czy jesteś (usunięte przez administratora) czy nie jak lubisz donosic to praca dla cb i dużo zarobisz

lukasz
@goglu

ignorując powyższe wulgarne komentarze to tak. stabilna praca na czas nieokreślony to nie problem. co do warunków pracy to nie uważam, żeby było tak demonicznie jak przedstawiał to mój poprzednik

@lukasz

a po jakim czasie sie dostaje umowe na stałe?

remik

jakieś stanowisko dla byłego operatora maszyn na produkcji się tu znajdzie?

nnetoperz
@remik

a jakimi maszynami operowałeś?

raczej
@remik

patrz po ofertach i wysyłaj cv to się przekonasz czy się znajdzie ;)

remik
@raczej

na stronie tylko stażyści i specjaliści

boro
@remik

no to cóż ci można poradzić? jak nie ma, to nie ma

Studentka
@remik

stażyści? chodzi ci oferty stażowe, dobrze rozumiem?

Studentka
@remik

kojarzysz może do kiedy są u nich nabory na te staże? ogólnie maja tu opcje typowo wakacyjnych staży czy nie bardzo?

frodo
@Studentka

no mają na (usunięte przez administratora) przecież oferty na staż, czemu takie zdziwienie?

ferdek

gdzie przeczytam opinie o arcelorze ale tym w krakowie?

Orzeł
@ferdek

Na gworku są chyba wszystkie firmy. Krakow pewnie też sie dorobil swojego profilu

prac.
@Orzeł

no jasne że tak, dopisz po prostu do nazwy miejscowość i bez problemu trafisz na właściwą stronę

prac.
@Orzeł

w sumie nie ma się co dziwić, wielka firma, ale dobrze że mają odrębne profile, bo przynajmniej jest to jakoś sensownie uporządkowane

kokos

Byłem tutaj na praktykach i muszę przyznać, że dużo się nauczyłem, na pewno po szkole będę rozważał pracę tutaj.

@kokos

w jakim dziale te praktyki?

trudno się dostać?

@kokos

i czy praktyki organizują w konkretnym czasie w roku, czy ogólnie całorocznie mają miejsce?

@kokos

oczywiśnie nie jestem pracownikiem, źle zaznaczyłem

@dorek

ja je robiłem na elektryce

@dorek

tak jak według oferty to zdecydowała kolejność zgłoszeń

@dorek

chociaż obstawiam, że jednak przeglądają te civiki

@dorek

tego nie wiem, akurat była oferta jak szukałem

A dawno to było?

@kokos

teraz też tak mogą patrzeć na kolejność zgłoszeń?

dopiero dzisiaj wysłałem cv

natcho
@smith

Dali Ci znać już?

@natcho

chyba nie dali

Grass
@nozoil

Skąd ta informacja, mówił ci?

rols
@Grass

ale wy się domyślacie, jego sprawa, nie musi przecież tu odpowiadać cały czas

chętny

ludzie wiecie czy cały czas są przyjęcia? widziałem poniżej wątek o stażach ale nie wiem czy to jakoś sezonowo czy całorocznie jest prowadzona rekrutacja? danke

opowiedz
@chętny

oglądaj na stronie czy coś tam dodają a najlepiej zadzwoń i się zapytaj

Nero
@chętny

Z tego co widzę to nie ma określonych sezonów, tak mi się wydaje przynajmniej

Nero
@opowiedz

Dość często widzę oferty stażowe

chętny
@chętny

a czy jest tu ktoś kto pracuje i mógł by mi powiedzieć jaka jest atmosfera, czy polecacie ogólnie staż tutaj?

@chętny

jest kilka tych ofert stażowych i na pracuj i na ich stronie

@chętny

ja wysłałem CV, nie wiem jak jest jeśli chodzi o atmosferę, ale staż tu może się potem liczyć, bo no to jest duża, międzynarodowa firma, więc nie byle co, także liczę, że się odezwą

@chętny

jakoś ostatnio natknąłem się właśnie na komentarz chyba jakiejś dziewczyny, właśnie pisała o stażu, tyko chyba na innej stronie więc musisz sobie popatrzeć

@chętny

ale z tego co pamiętam to pozytywnie się wypowiadała, polecała

Alter
@gargamel

Nie pchaj się tam, w niedalekiej odległości są lepsze zakłady gdzie jeżeli chcesz pracować to też dadzą Ci zarobić:)

@Alter

to już sobie sam ocenię, ale dzięki za radę

@Alter

no są lepsze. są też gorsze no i co?

equi

jakieś stażowe programy na wprowadzenie macie tutaj dla początkujących?

rikii
@equi

a w jakim obszarze pytasz?

@rikii

administracja, a najlepiej to finanse, bo pod tym kątem się uczę

@rikii

wiesz coś na ten temat?

kiko
@equi

no to na pracuj masz oferty ze stażami przecież

kiko
@equi

nawet do administracji chyba teraz szukają, więc tym bardziej sprawdź

poe

ktoś potwierdza czy te benefoty które mają opisane faktycznie występują?

quest

a jakie mają? i gdzie opisane?

Jaracz
@quest

no szukaj szukaj, znajdziesz troche jak sie postaraasz

@quest

podpowiem. sprawdź najpopularniejszy serwis internetowy z ogłoszeniami o pracę w polsce ...

@poe

potwierdzam że są. nie ze wszystkiego korzystałem ale ogólnie są te rzeczy co opisane

@avki

a ty z czego korzystasz jak można zapytać?

@avki

ogólnie to te benefity przysługują od razu czy dopiero po przepracowaniu jakiegoś okresu czasu?

@soha

sorry, ale to już nie powinno mieć dla ciebie większego znaczenia, z czego konkretnie korzystam

@soha

a to pytanie to z jakiego powodu zadane jest?

ramzes

trzyma sie zakład od lat długo już pracuje. bywało lepiej bywało gorzej ale jest dobrze tak ogólnie rzecz biorąc jak ktoś szuka pracy to zapraszamy

kukła
@ramzes

a kogo szukacie teraz? na jakie stanowiska są przyjęcia?

mis
@kukła

sprawdź sobie w necie, są oferty i to dużo nie wymienie ci tu wszystkich

lukas
@mis

ktoś już aplikował? jak u nich przebiegają rekrutacje?

czaq
@lukas

chyba to zależy od stanowiska.. o jakieś konkretne pytasz?

poe
@lukas

opis przebiegu rekrutacji masz na ich stronie

@lukas

na stanowiska z że tak powiem 'mniejszą odpowiedzialnością" rekrutacja jednoetapowa ze swoim przyszłym przełożonym. na inne stanowiska podobno jeszcze spotkanie z kimś z wyższego szczebla

@avki

no to dość typowe, ciekawe czy mogą tu się zdarzyć jakieś zadania na rekrutacji..

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal - Warszawa

• Jak się pracuje w ArcelorMittal?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArcelorMittal