Opinie o Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce w Warszawa

Maciek Nowy wpis

Ocenicie teraz stawki? Niestety nie chwala sie nimi w ogłoszeniach a mogliby chociaż widełki teraz podać. sa zadowalające?

Omo Nowy wpis

Ludzie i atmosfera bardzo w porządku. Dla mnie ta firma jest czymś między małym, polskim, prywatnym przedsiębiorstwem, a korpo z prawdziwego zdarzenia (mam porównanie do obu typów firm). Z jednej strony standardy i gadki korporacyjne, a z drugiej "żydzenie" na niektórych rzeczach. Obiecują złote góry, a później człowiek siedzi i czeka aż dostanie coś do zrobienia, mało perspektyw i rozwoju, czy docenienia. Zapewne jest to też kwestia stanowiska/działu, do którego się trafi. Mi powiedzieli wprost, że mieli na mnie inny pomysł, a wyszło jak wyszło. Ciężko stwierdzić czy polecam czy nie, bo w pewnie sposób przejście do Motta otworzyło kolejne drzwi, ale doświadczenia zdobyć nie pozwoliło prawie wcale.

@Omo

Masz na myśli oszczędzanie na pracownikach? Na szkoleniach też? Nie ma rozwoju kwalifikacji jak ktoś chce się uczyć nowych rzeczy? Jak korpo to myślałem że jest dużo różnego rodzaju kursów.

Odpowiadam Nowy wpis

Szkolenia to chyba jedynie z wewnętrznej platformy korporacyjnej

A co z Warszawą i tutejszą rekrutacją? Co ryzykuję startując na stanowisko Assistant Drainage Engineer, prócz tego, że się czegoś nauczę i usamodzielnię jako specjalista? Pytam serio, bo ostrzeżenie Twoje @Ola nie ma uzasadnienia niestety.

CS

Jestem po rozmowie z nimi, ale na inne stanowisko. Ciężko mi się wypowiadać na stanowisko, na które aplikujesz, ale wystarczy trochę pogrzebać w necie żeby zobaczyć, że dość długo ich nie było na rynku polskim. Ostatnią wzmiankę jaką znalazłem to nadzór nad A1. Projektowanie to zupełnie inna dziedzina.

Ola

Nie jest to miejsce dla młodych osób. Lepiej szukać doświadczenia gdzie indziej.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Grażyna

Widzę tu ciekawe wątki o rekrutacji. A ja chciałabym dopytać o prace jako Document Controller. Obecnie firma prowadzi rekrutację na tę pozycję. Napisali o prywatnej opiece medycznej. A wiecie czy można dołączyć rodzinę do takiego pakietu?

...

serdecznie nie polecam procesu rekrutacji. Mialem zaczac prace za wczesniej uzgodniana kwote , po czym 2 dni przed rozpoczeciem pracy dzownia do mnie z firmy ze jednak nie sa w stanie mi tyle zaproponowac i ze ja nie zaczynam wgl tego dnia gdyz nie mam badan lekarskich ( nikt nie kazal mi ich wczesniej zrobic). W obecnej pracy dalem wypowiedzenie i tak mnie ta firma zalatwila. Z mojego doswiadczenie nie polecam

Żenujaca rozmowa rekrutacyjna

Dot Gdanska Proces rekrutacji bardzo nie profesjonalny. Na online interview zaraz po 5minutach wyłaczyla sie jedna osoba ( dajac mi sygnal, że nie jest juz zainteresowana). Pozniej rozmowa byla na jakims tam poziomie, aczkolwiek czulam sie bardzo niezrecznie przez ta sytuacje. Choc firma bardzo mi sie podobala i chcialabym tak pracowac to po takich wrażeniach dochodze do wniosku, ze dobrze sie stalo. Dostalam Prace w innej podobnej firmie, w dodatku 100% zdalna wiec jestem bardzo happy. Firma zobowiazala sie do odpowiedzi w ciagu 3tyg. Minely 2mce i cisza. Jesli jest takie podejscie firmy do przyszlego i niedoszlego kandydata to , Nie polecam!!

@Żenujaca rozmowa rekrutacyjna

Ale nie ma możliwości, że ten ktoś miał po prostu jakieś problemy techniczne? To ile osób zostało w dyskusji? No to z tym feedbackiem chyba jedyny plus to taki, że ponoć i tak już Ci nie zależało...

Zainteresowana
@Żenujaca rozmowa rekrutacyjna

Hmm a mnie firma wydaje się interesująca z punktu widzenia projektów, tylko zagranica. A szukaja kogoś do hr akurat... chyba rosną. Z moich doświadczeń w rekrutmencie w zagranicznej firmie i jak mi wyjaśniono, muszą być minimum dwie osoby, gdzie jedna pozostaje w tle żeby pilnować poprawności procesu ale bez udzialu. Musiałaś się z tym spotkać pierwszy raz. Ja słyszałam od kumpeli o dobrym klimacie w tej firmie i o fajnych ludziach więc chyba spróbuję, szukają kogoś do rekrutmentu właśnie Poza tym co to za praca bez kontaktu z ludźmi, ja nie wyszłabym z piżamy caly dzień, mnie wystarczy po dwóch latach Powodzenia na następnych spotkaniach ale chyba tak trudno przekreślić po jednym spotkaniu więc ... myśl pozytywnie

@Zainteresowana

A tylko o klimacie i tych ludziach ta koleżanka Ci mówiła czy może coś jeszcze? Może coś więcej o samej pracy tutaj i warunkach? Co należy do jej obowiązków?

Marzena

Piszecie sporo o wyjazdach zagranicznych - jak często się zdarzają i na jak długo ?

Karapuses
@Marzena

Chcialem opisac sytuacje w pracy wielka niesprawiedliwosc jest poprostu atmosfera z kosmosu wielka sciema i prowokacje straszenie i naprawde odbilo sie na mnie odezwalem sie i zapieprzalem za dziesieciu i na koniec wyrzucono mnie i poprostu

@Karapuses

I po prostu...? Piałeś coś jeszcze tam może? I poważnie wyrzucono Cię za to, że powiedziałeś, że się przepracowujesz? Jak dokładnie to wyglądało od razu się pożegnali czy w jaki sposób zostało to wszystko rozegrane? Miesięczne wypowiedzenie?

Wiecie kto jest właścicielem tej firmy?

Franciszek

Poniższa opinia będzie dotyczyła Gdańskiego oddziału. Możliwości rozwoju w tej firmie są bardzo duże, dostępne są platformy szkoleniowe, gdzie można nauczyć się nowego oprogramowania np. Civil3D/Navisworks czy też oprogramowania z kategorii Bentleya (MicroStation, OpenRoads itp.), a następnie wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce biorąc udział w zagranicznych projektach. Na pewno warto zwrócić uwagę, że dzięki pracy z zagranicznymi klientami podnosi się swoje umiejętności językowe (język angielski) na wyższy poziom. Projekty są ciekawe i różnorodne, a dzięki zagranicznym delegacjom można zwiedzić trochę świata i w zasadzie na tym można skończyć pozytywne aspekty pracy w firmie Mott Macdonald. Jeśli chodzi o negatywne strony pracy w Mott MacDonald to całkowicie można się zgodzić z opiniami poniżej. Należałoby jeszcze dodać, że w firmie panuje ogromna niesprawiedliwość – nie wszyscy pracownicy są traktowani równo. Zgodnie z regulaminem należy przychodzi do pracy między 8-9 rano, wykonać 8h pracy i wyjść wówczas 16-17. Pewna część „team leaderów” natomiast ma w tym wymiarze jednak znacznie więcej swobody, gdyż codziennie wychodzi o 15:30. To samo tyczy się wymaganych strojów w firmie, obowiązuje „business casual”, jednak nie przeszkadza to pewnej części „team leaderów” biegać w skarpetkach lub boso po biurze. Generalnie firma miała ogromny potencjał, jednak niekompetencja kierujących zespołem prowadzi tę firmę po równi pochyłej. Ogromne projekty, nowe wyzwania, czyli możliwość potencjalnego rozwoju została zniszczona przez atmosferę, jaka panuje w biurze. Generalnie nie polecam pracy tutaj, chyba, że tylko osobom o mocnych nerwach. Kończąc na odpowiedziach na poniższe pytania to firma raczej obecnie nie będzie w stanie zatrudnić nowych pracowników, gdyż biuro pęka w szwach, a pomimo wygłuszających ścianek ciężko się skupić na pracy, ponieważ na „open spejsie” siedzi około 40 osób w niewielkich odległościach. Jeśli natomiast chodzi o dyżury świąteczne to nieważne, kiedy bierze się urlop/dzień wolny to zawsze jest z tym problem. Przychodząc do tej firmy należy się nastawić na to, że trzeba się będzie cały czas prosić o dzień wolny czy 5 dni urlopu, dlatego nawet w przypadku przerwy świątecznej większa część osób zapewne będzie musiała przyjść do pracy...

@Franciszek

Wspominasz o pracy z zagranicznymi klientami. Czy w związku z tym firma oferuje szkolenia językowe na różnym poziomie, żeby podszkolić konwersacje w obcym języku?

@Adam

Nie, nie oferuje. Jeśli chcesz podnieść swoje kompetencje językowe to na własną rękę i za własne pieniądze.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje teraz? Warto podchodzić i czego można się spodziewać?

@Dawid

Larry

Brak możliwości rozwoju, brak podwyżek, brak premii, brak docenienia za pracę przez kierownictwo. W dziele wod-kan duża rotacja.

@Larry

To są te podwyżki i premie czy nie ma? W innych opiniach jest napisane że są rzędu do 10%, a premia jest na rok (niewielka ale jest).

Halina

Moja opinia będzie dotyczyła biura w Gdańsku. Według szefa firma jest miejscem, w którym można się wiele nauczyć, panuje przyjazna atmosfera, a każdy problem jest rozwiązywany pokojowo i profesjonalnie. W rzeczywistości atmosfera jest beznadziejna za sprawą szefa i jego przyjaciółki, którzy są urodzonymi manipulantami i ściemniaczami. Jeśli chodzi o projekty, to firma wykonuje jedynie te zagraniczne, można się więc nauczyć angielskiego. Delegacje zagraniczne (Anglia) też są na porządku dziennym. Same zarobki nie są złe, jednak poza tym straszna bieda- benefitow oprócz multisportu nie ma, co roku jest wypłacana premia w wysokości kilkuset zł, co jest ogłaszane, jakby mieli tam pracowników obsypywac złotem. W firmie jest spora rotacja pracowników, obecnie zatrudniani są głównie studenci i absolwenci. W firmie nie ma problemu, żeby zaprosić gości z zagranicy na wystawną kolację, niestety na podwyżki może zabraknąć pieniędzy. Podwyżki są rzędu 5-10% pensji brutto, co w przeliczeniu daje marne grosze, a oznajmiane jest jak wygrana w totolotka i wynik krwawicy team leadera, który tę podwyżkę wybłagal na wyższym szczeblu. Podsumowując - jak ktoś ma w nosie atmosferę, to może się tam odnajdzie. Jak ktoś lubi lizać tyłek szefowi - na pewno daleko tam zajdzie. Jak nie, to zdecydowanie nie polecam.

@Halina

Halina, 1) Czy nie ma innych benefitów np. opieki medycznej, ubezpieczeń grupowych itp.? 2) Napisałaś że pracują studenci i absolwenci głównie. Czy w firmie nie ma w ogóle projektantów z uprawnieniami? Jeśli są to ilu ich jest a ilu asystentów? 3) Czy podwyżki 5-10% są regularne czy raz na 5 lat? Wydaje mi się że poza branżą IT większe podwyżki w korporacjach rzadko mają miejsce. Czy faktycznie jest tak źle pomijając atmosferę?

Z okazji dnia dziecka chce napisać że ta firma to żenada totalna i to co pisze to nie malkontectwo tylko szczera prawda, jak zaczną coś kręcić itd. Omijaj z daleka szukają ofiary ich błędów.

@Tomek

Tomek, dlaczego żenada totalna? Możesz napisać coś więcej?

Hanna

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają relacje?

Leon

Podpowiecie coś o pracy? Czy w ogóle teraz prowadzą rekrutacje?

Wojciech

Czekamy na nowe opinie na temat Mott Macdonald Limited. Możliwości rozwoju w tej firmie prezentują się bardzo imponująco ale jak jest w rzeczywistości? Interesuje nas każdy szczegół, którym możecie się podzielić z nami, dotyczący zatrudnienia. Każda opinia będzie bardzo cenna.

Krass

Pracowałem w Mocie 6,5mies. Początkowo, przez pierwsze 2 miesiące wdrażałem się. Po 4 miesiącach zaczynałem się zastanawiać kiedy dostanę cokolwiek do roboty. Pod koniec 5 miesiąca okazało się, że wszystkie obietnica odnośnie wspaniałych projektów pozostały w sferze złudzeń. Pomimo niezłego wynagrodzenia i pracy na umowę Mott w Polsce nie ma dla ambitnych inżynierów nic do zaoferowania. Or kolejne korpo. Nie polecam.

Krass

Pracowałem na normalnych zasadach. Wynagrodzenie również otrzymywałem na normalnych zasadach.

sławek

jaką ambitną co ty wogóle piszesz, characz tam ściągają żyłując godziny pracy, zero, a ludzie zatrudnieni na stałe w Mocie mają nowych pracowników głęboko gdzieś odwalasz czarną robotę od rana a wieczorkiem może puszczą cię do domu coś zjeść bo też nie wolno chowac trzeba sie

Beznadzieja, uważajcie na nich, nie dość że nie dają umowy to kroją z kasy jak się da a do tego bardzo nie miłe traktowanie pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce?

Mott Macdonald Limited Sp. z o.o. Oddział W Polsce
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Prosta 68
    00-838 Warszawa