Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o.

Opinie o Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o.

Krass

Pracowałem w Mocie 6,5mies. Początkowo, przez pierwsze 2 miesiące wdrażałem się. Po 4 miesiącach zaczynałem się zastanawiać kiedy dostanę cokolwiek do roboty. Pod koniec 5 miesiąca okazało się, że wszystkie obietnica odnośnie wspaniałych projektów pozostały w sferze złudzeń. Pomimo niezłego wynagrodzenia i pracy na umowę Mott w Polsce nie ma dla ambitnych inżynierów nic do zaoferowania. Or kolejne korpo. Nie polecam.

Krass

Pracowałem na normalnych zasadach. Wynagrodzenie również otrzymywałem na normalnych zasadach.

sławek

jaką ambitną co ty wogóle piszesz, characz tam ściągają żyłując godziny pracy, zero, a ludzie zatrudnieni na stałe w Mocie mają nowych pracowników głęboko gdzieś odwalasz czarną robotę od rana a wieczorkiem może puszczą cię do domu coś zjeść bo też nie wolno chowac trzeba sie

były pracownik

Beznadzieja, uważajcie na nich, nie dość że nie dają umowy to kroją z kasy jak się da a do tego bardzo nie miłe traktowanie pracownika

Temat firmy Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o.