Opinie o STRATEGA CEE SP. Z O. O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STRATEGA CEE SP. Z O. O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w STRATEGA CEE SP. Z O. O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STRATEGA CEE SP. Z O. O. w Warszawa

Karoline

Jeżeli marzy Wam się praca w korporacji bez absolutnie żadnych benefitów tj. Darmowych szkolen, wyjazdow integracyjnych, Slodyczowych piatkow, karty multisport i jakichkolwiek bonusow to jest to miejsce pracy, ktorego szukacie.

Jakie są mocne strony pracodawcy STRATEGA CEE SP. Z O. O.?

@Fakt

Pomysł na portal super, ale wykonanie już tragiczne. Nie ma tego co najważniejsze czyli możliwości wolnej wypowiedzi (jest nadmierna, nieuzasadniona cenzura) przez co serwis nie ma wiarygodności. To wygląda jakby firmy płaciły za usuwanie niewygodnych dla siebie komentarzy. Inna sprawa, że boty tworzą tu bardzo sztuczne komentarze, które zamiast zachęcać do dyskusji, zniechęcają. Generalnie rzeczywiście, tak jak napisał poprzednik szkoda zachodu i wysilania się skoro i tak wypowiedź zostanie usunięta. Szkoda.

Pracownik Nowy wpis

Praca tutaj nie jest zbyt wymagająca, nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia w tej branży. Jeśli się odpowiednio ustawisz, możesz mieć sporo wolnego czasu w ciągu dnia, ale wszyscy zawsze narzekają, że jest (usunięte przez administratora) tak naprawdę każdy lekko wżąłby jeszcze po 2 projekty. Faktycznie, gdy jest kilka moderacji do wykonania, to można się napracować, ale nie wszyscy moderują. Ludzie są różni, trudno znaleźć tu prawdziwych przyjaciół. Nie mogę się jednak zgodzić z poniższą opinią o szefie – pojawia się tylko od czasu do czasu głównie na spotkaniu raz w tygodniu, ale ogólnie jest w porządku. Musisz nauczyć się pracować samodzielnie, bo kadra kierownicza czyli szef jest rzadko a na wsparcie team leader’a nie możesz liczyć, jedyna jej zaleta to codzienne spotkania, które wprowadziły nieco porządku. Przez chwilę była dziewczyna, do której można było zadzwonić jak pojawiał się problem w projekcie ale zniknęła. Kluczową osobą w firmie za to jest księgowa, a jako mężczyzna mam trochę łatwiej – albo przypadniesz jej do gustu, albo jesteś celem plotek. Pod pretekstem zajęcia się budżetami, fakturami czy pomocą w biurze, dzwoni na minutę, a potem przez kolejne pół godziny obgaduje wszystkie kobiety w firmie. Dodatkowo, pojawia się i znika sporo freelancerów, co tylko wprowadza chaos. Jeśli chodzi o benefity, generalnie ich brak – brak ubezpieczenia, karty sportowej, pakietu medycznego czy nawet wczasów pod gruszą. Podsumowując, to miejsce jest dość trudne do przetrwania, ale można się odnaleźć, jeśli wie się, z kim nawiązać kontakt.

Karoline Nowy wpis

A z kim nawiazac kontakt? Oczywiscie nie chodzi mi o to, bys podal konkretne nazwiska ale do jakich stanowisk sa przypisane osoby, z ktorymi warto nawiazac kontakt?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w STRATEGA CEE SP. Z O. O.? Chętnie zatrudniają?

Karoline Nowy wpis

Tak, przyjma kazdego kto lubi i dobrze komunikuje sie po ang

Karoline Nowy wpis

Zostałem zaproszony do badania, wykonałem krok po kroku potrzebne kwestie, o ustalonej godzinie oczekiwałem na dostęp online do grupy fokusowej. Bez słowa wyjaśnienia do dziś, mimo pytań o powód, nie uzyskałem dostępu i nie wziąłem udziału. Szanowni Państwo, szanujmy się wzajemnie. Nie posiadam aż tyle wolnego czasu żeby bezczynnie siedzieć i czekać, jak widać niepotrzebnie. Nie polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie STRATEGA CEE SP. Z O. O.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakie są mocne strony pracodawcy STRATEGA CEE SP. Z O. O.?

An

Żadne :) właściciele to tyrani.

Fakt
@An

ale tak szczerze to polecam ignorować pytania w których jest zapis "STRATEGA CEE SP. Z O. O.". Żaden normalny człowiek tak nie napisze i widać, że to pracownik serwisu próbujący podbić wyświetlenia na google. A serwis nie zasługuje na uwagę przez kasowanie opinii i przesadzoną cenzurę.

@Fakt

Katarzyna Filipowicz

Firma nie wypłaca wynagrodzenia za wywiady. Nie jestem jedyną oszukaną osobą.

Iwona P.

Czy na święta Bożego Narodzenia są wypłacane premie lub pracownicy otrzymują bony albo prezenty?

Jakie warunki pracy są w STRATEGA CEE SP. Z O. O.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Księgowa?

Daria

Oczywiście. Jest to wszystko co wymieniłaś jest zapewnione. Dodatkowo księgowa ma do dyspozycji kalkulator firmowy, pakiet office w tym arkusz kalkulacyjny Excel a także telefon komórkowy oraz samochód służbowy.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do STRATEGA CEE SP. Z O. O.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 13 września.

BJ

To faktycznie w uj duzo jak ostatnio 13 wrzesnia. Ten portal to nieporozumienie.

Ile jest zmian w STRATEGA CEE SP. Z O. O.?

what

Możecie sobie darować te sztuczne pytania i wyraźne pisanie nazwy firmy tak, żeby algorytm wyłapał? Przecież to aż razi Normalne wypowiedzi i tak kasowaliście w przeszłości. A ta firma to nie fabryka, nie ma zmian

@what

Faktycznie niektóre pytania wydają się dziwne, ale czemu od razu sztuczne, może ktoś faktycznie nie wiedział? Sam nie wiedziałem, że nie ma zmian. A jak z nadgodzinami?

B

Polecam zapoznać się z terminem "seagull management" (usunięte przez administratora) To idealnie opisuje podejście szefa firmy.

A
@B

Szkoda, ze administracja usunela Twoj komentarz. Nie zdążyłam przeczytać.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie STRATEGA CEE SP. Z O. O.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

BP

W poprzednich latach dzień wolny/wybrane osoby mają "dyżur" - obowiązek zerkania na maila i odbierania telefonu w razie czego. Chyba, że jest jakiś pilny projekt...

@BP

A czy z okazji swiat dostaje sie paczki, dodatkowe premie?

hmm
@Berg

Chyba raz była niewielka premia. Paczki nigdy. W tym roku udawanie, że pandemia też nam bardzo zaszkodziła i "firmy nie stać na premie.". Oczywiście rzucanie ogólnikami i hasłami takimi jak "kryzys gospodarczy". Niby (usunięte przez administratora), a jednak Janusz :)

@hmm

Dzieki za info. Dziwie się, że w obecnych czasach tak można funkcjonować na rynku, nie wykonując w stronę swoich pracowników nawet takich oczywistych gestów, które powinny być normą. Wygląda na to, że tzw. rynek pracownika to już przeszłość. Chyba wraca bezwzględny, krwiożerczy kapitalizm.

KAPITALIZM W PL NIE ISTNIEJE
@Berg

Dziwię się, że w obecnych czasach ludzie mają nadal tak małostkowe podejście do sytuacji drugiego człowieka ! Krwiożercy kapitalizm? Serio, znasz chociaż pojęcie tego słowa? Wszechobecna inflacja i katastrofa gospodarki która już prawie nie istnieje, ale nie, zamiast się cieszyć, że firma jakoś mimo to wszystko daje radę w przeciwieństwie do innych, a wypłata zasila konto na czas, to jest płacz i lament bo nie dostało się darmowej czekolady czy bonu na 100 zł. Ludzie weźcie się ogarnijcie - bo nie da się już tego czytać. Zawsze jest możliwość zmiany pracy i pójście do jakże pro-benefitowych korpo. Kurczę, tylko ciekawe czy tam też można tak świetnie udawać, że się pracuję, niżeli pracować. Idźcie sprawdzić koniecznie ! Ps; Skoro to taki oczywisty gest, daj znać ile razy Ty obdarowałaś swojego szefa, upominkiem na święta? Czy w tą stronę, to już nie działa? Powiedz mi bo nie wiem.

Ann
@KAPITALIZM W PL NIE ISTNIEJE

Ale tutaj nie chodzi tylko o ten rok. Przed pandemią podejście szefa było podobne. A to ostatnie pytanie? Sorry, ale premie świąteczne są czymś normalnym, zwłaszcza w środowisku korpo, które szef próbuje udawać wszystkim mimo, ze jego firma jest mała i nie ma to sensu. W żadnym środowisku natomiast nie daje się prezentu szefowi, bo... tak po prostu jest. (usunięte przez administratora)

@Berg

Szefowi nie można jednak zarzucić braku zaangażowania w projekty i firmę, słabo komunikuje się z pracownikami ale jest lepszy niż szefowa.

@Marta

Jednak zaangażowanie szefa jest bardzo wybiórcze i trudno go opisać jako osobę przystępną. Rozwiązywanie problemu bardzo często zaczyna się od ataku na pracownika i robieniu z niego debila. Czasami publicznie.

Byly pracownik

Nie pracuje w tej firmie już kilka lat a widzę że nadal nic się nie zmieniło w podejściu szefostwa. Szkoda, bo w dzisiejszych czasach takie firmy nie mają prawa bytu. Mam tylko nadzieje, że negatywne wpisy nie znikną, bo tak sie zdarzało w przeszłości. Bardzo przykre ze człowiek czlowiekowi wilkiem a szkoda bo praca byla calkiem sympatyczna jak nie było szefostwa w biurze :D

@Marta

Przecież szefowej nie ma, nie działa w firmie. Figurowała odkad tam pracowałam tylko jako członek spółki.

Masakra
@Marta

To szefowa jest jeszcze gorsza?

RG
@Masakra

Był chaos i sprzeczne polecenia jak szefowali oboje, i tak, szefowa była gorsza i kompletnie nie nadawała się do roli. Jednak, było to ładnych parę lat temu, potem szefowa się wycofała i tylko okazyjnie wtrącała swoje trzy grosze.

@Masakra

Tak, szefowa była jeszcze gorsza, liczyła tylko na pieniądze. Szef ostatnio często jest w firmie

Jfuudf

Problemem szefa jest komunikacja z pracownikami, przedstawianie sytuacji w sposób kierujący na winę pracownika. Rozmowy kończące się klęską i fiaskiem.

En

Jak z PITem? Przysyłają pod wskazany adres zamieszkanie?

@En

Owszem, nie było z tym problemu. Jeśli nic nie zgłaszałaś/zgłaszałeś (zmiany adresu) to powinni sami podesłać na adres z umowy.

Witold
@BP

To super, że nie ma z tym problemu. Widzę Twoją aktywność w wątku i szczerze mówiąc chciałbym ustalić, jak w roku 2021 wygląda wynagrodzenie podstawowe dla osób zatrudnionych w firmie STRATEGA CEE? Czy dzięki Tobie uda mi się to ustalić? Oby tak właśnie było.

marzena

Brałam udział w jednym z projektów w firmy Stratega. Spotkanie przeprowadzone w bardzo interesujący sposób, bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Respondentki bardzo chętnie wyrażały swoje opinie, dzięki przemiłej atmosferze stworzonej przez Prowadzącą. Z pełnym przekonaniem polecam Firmę :)

ania
@marzena

Potwierdzam to co napisała Marzena. Brałam udział w wielu w grupach w Warszawie i na platformie online. Zawsze było bardzo fajnie, a zespół profesjonalny i miły. Wynagrodzenia w Warszawie są bardzo dobre.

Nick :)
@ania

Tak, grupy fokusowe Stratega przeprowadza profesjonalnie, bo tylko badania jakościowe robi swoimi siłami. Ale to raczej nie jest portal dla respondentów, tylko dla pracowników. Niestety wrażenia z pracy w tej firmie już nie są takie pozytywne.

Paulina
@Nick :)

Ja właśnie szukam opinii o tym, jak się pracuje w STRATEGA CEE. Napisałaś, że Twoje wrażenia nie są pozytywne. Jakie są wady i zalety pracy w tej firmie według Ciebie? Powiedz coś więcej, to byłoby bardzo pomocne.

Nick :)
@Paulina

W zasadzie trudno jest dodać coś do tego, co napisali poprzednicy niżej. Sama prawda. Na pozycję PM/AM (do tej pory nie widać różnicy w pracy jednego i drugiego w tej firmie) polecam tylko dla doświadczeń, bo branża jest specyficzna, typowo międzynarodowa, b2b. Ale naprawdę trzeba być bardzo odpornym psychicznie, wręcz potrafić mieć "wywalone" żeby praca nie odbijała się na zdrowiu, a też nie jest jakoś super płatna. Szef nie potrafi komunikować się z pracownikami, a projekty potrafią być sporo warte i bardzo problematyczne, więc nie jest różowo.

@Paulina

Na pewno praca jest wymagająca ze względu właśnie na ten międzynarodowy charakter. Ogólnie jest nastawienie na klienta, a klienci z zagranicy chcą, żeby wszystko było zrobione na już wiec praca w tej firmie na pewno jest wyzwaniem, ale też można się wiele nauczyć, a każdy projekt ma inny temat. Większość z tych projektów jest bardzo ciekawych, tylko rzeczywiście trzeba sobie dobrze radzić z pracą pod presją

@Nick :)

A mozesz powiedziec cos wiecej? Czemu masz slabe mniemanie o tej firmie?

jbk

Osoby zachęcone pracą w firmie przez wielkość jaką Stratega się chwali, powinny zdać sobie sprawę, że z 4 siedzib podanych na stronie, firma ma tak naprawdę dwie - właściwe (małe) biuro w Łodzi i centrum konferencyjne I-view w Warszawie. (usunięte przez administratora) Biuro w Bełchatowie (od którego Stratega zaczynała) zostało porzucone w 2019 roku. Tak jak i dane na stronie typu "50 stacji CATI, 200 ankieterów itp." to czysta fantastyka. Stratega nie ma żadnego call center, jedynie kilku rekruterów w biurze w Łodzi. Jednym.

Czy rozmowa rekrutacyjna w STRATEGA CEE SP. Z O. O. odbywa się również w języku angielskim?

Kj

Zależy od stanowiska. Jeśli PM/AM i inne od strony zarządzania projektami lub pozyskiwania klientów - na pewno część rozmowy będzie po angielsku. Praca w rekrutacji natomiast raczej nie ma takich wymagań. Proszę pamiętać, że to branża gdzie 99% klientów to klienci zagraniczni, więc angielski to podstawa. Mnóstwo maili po angielsku, czasami telefony lub e-konferencje z klientem.

Pytająca studentka

Czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami pracy, ktoś ze statusem studenta? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. (polegających na sprawdzaniu danych wg. prostych instrukcji w związku z realizacja projektu technologicznego z zakresu sztucznej inteligencji (AI) dla wiodącej globalnej firmy technologicznej.) Czarna robota dla naiwnego studenta czy faktycznie fajna dorywcza praca?

Pytająca studentka
@Pytająca studentka

Chodzi o firmę STRATEGA CEE sp. z.o.o.

@Pytająca studentka

Zawsze płacą zgodnie z umową, pilnuj tylko kwestii terminu w którym powinni zapłacić i zrób to do czego się zobowiązałaś. Zawsze lepiej z nimi na coś chwilowego dorywczego niż na etat.

X
@Pytająca studentka

Szkoda czasu, są lepsze dorywcze prace które zapewniają szybsze wynagrodzenia.

Hej, czy w firmie STRATEGA CEE SP. Z O. O. płacą za nadgodziny?

Nawet na to nie licz.

BP

godziny do odbioru, czasami bez problemu, czasami jak udowodnisz i się doprosisz

Jest ok

Kontakt z firmą faktycznie jest bardzo utrudniony ale z drugiej strony pewnie pracują z domu, bo mamy epidemie i pewnie dużo ludzi brało udział w badaniu. Mimo tego, firma wypłaciła mi wynagrodzenie za wykonaną pracę, więc nie ma co się stresować, bo pieniądze będą na koncie.

Nagrywająca

Ja też uczestniczyłam w projekcie nagrywania i byłam zaniepokojona brakiem zapłaty, ale dzisiaj zaplata wpłynęła na konto, a emilowo otrzymałam wyjaśnienie. Mogę wiec potwierdzić, że płatności rzeczywiście są robione

Zostaw merytoryczną opinię o STRATEGA CEE SP. Z O. O. - Warszawa

• Jak się pracuje w STRATEGA CEE SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy STRATEGA CEE SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STRATEGA CEE SP. Z O. O.?

STRATEGA CEE SP. Z O. O.