Opinie o Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska w Warszawa

Dzień dobry czy Lecznica zatrudnia także asystentki stomatologiczne? Zauważyłam, że pielęgniarki mogą aplikować, w moim przypadku trudno było znaleźć ofertę dla asystentki a szukam obecnie zatrudnienia w okolicy. Czy jest jakiś minimalny staż by móc podjąć się kandydatury?

Nelka Nowy wpis

Witam, czy do przychodni są może poszukiwane pielęgniarki? Chce się tutaj zorientować, ponieważ na głównej stronie w karierze widnieje jedynie zaproszenie do współpracy dla lekarzy II stopnia specjalizacji. Co z pielęgniarkami, gdzie można szukać ofert?

Dział rekrutacji Alfa- Lek Nowy wpis
@Nelka

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail rekrutacja@alfa-lek.pl z dopiskiem - pielęgniarka. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (...).

Nie polecam pracy w tej placówce. Tempo pracy, w jakim musisz działać aby obsłużyć pacjentów jest nie do przyjęcia. Wychodząc o 21 do domu, czasami nie wiesz jak się nazywasz. A przy tym wymagają od pracownika idealnej obsługi klienta, brania wszystkich oświadczeń, podpisów itd. To jest niewykonalne przy takiej ilości ludzi w kolejce, która czasami wychodzi za drzwi placówki. Poza tym mnóstwo innych przykrych sytuacji, o których tu nie wypada pisać.

Edward
@Gość

8 godzin dziennie się pracuje? Czy dwunastki są? I ktoś pisał kiedyś że jest tylko umowa zlecenie, to prawda?

Ministerstwo Zdrowia
@Gość

"...od pracownika idealnej obsługi klienta, brania wszystkich oświadczeń, podpisów itd." - widzę, że ma Pani jakiś pomysł na skrócenie biurokracji. Zapraszamy, chętnie się z nimi zapoznamy, ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa

Urząd Obrony Danych Osobowych
@Ministerstwo Zdrowia

Pani Karyno, chętnie zobaczylibyśmy Panią u siebie! Świeże spojrzenie na problemy związane z „papierologią” wszystkim pomoże!

Rzeczownik Praw Pacjenta
@Ministerstwo Zdrowia

W końcu jakiś świeże, nieszablonowe podejście! Jako Rzeczownik Praw Pacjenta od dawna zwracałem uwagę na to żeby zacząć traktować Pacjentów przedmiotowo, a nie podmiotowo. Dane Pacjentów powinny być publiczne. Pani Karyno, zapraszam z Sebixem!

@Rzeczownik Praw Pacjenta

Może zamiast robić sobie żarty odpowiesz na pytanie o prace? :D Ile godzin się pracuje i jaka stawka o to dawno nikt nie pytał

gość Nowy wpis
@Ministerstwo Zdrowia

chodzi o to, że ilość pracy przerasta możliwości pracowników. Jest po prostu za mało pracowników. W prywatnej placówce kolejki jak w biedronce... trochę słabo. I nawet najbardziej staranna, sumienna osoba nie jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

True

Pewna wypowiedź została skasowana. To znaczy, że o Właścicielu nie można napisać, że jest niesympatyczny, niegrzeczny, źle wychowany i przeklina przy pracownikach? Ale przecież to sama prawda. Tak jest w Alfie. Nikt głośno o tym nie mówi, wszyscy od lat znoszą, ale to nie jest normalne.

niegrzeczny właściciel
@True

Niesympatyczna nie jestem - a empatyczna i asertywna. Niegrzeczna nie jestem - a szczera w ocenach. Przeklinam - owszem zdarza się, motyla noga czasami gości w moich ustach, jestem córką chirurga mam to we krwi, lecz robię to w zaciszu własnego gabinetu i puki co jeszcze w tym kraju istnieje wolność słowa i prawo do wyrażania poglądów. Źle wychowana. - w moim wieku trudno raczej już coś zmienić, ale jeśli ktoś czuje się urażony, że używam słów mniej dyplomatycznych, aby opisać sytuację, to trudno. Musi Pani pewnie zmienić pracę, bo niestety właściciela firmy zmienić Pani nie może;). umowa o pracę to nie jest wyrok dożywocia. Jakoś przeboleję tę stratę. Charakter mam równie mocny, jak słowa i poglądy. A najbardziej gardzę hipokryzją, świętoszkowatością i tchórzostwem. Ci którzy mnie znają bliżej, doskonale o tym wiedzą, że instrukcja obsługi mojej osoby jest prosta: Jak coś ci nie pasuje, przyjdź i powiedź to prosto w oczy i albo się zrozumiemy, albo się rozejdziemy, z pełnym poszanowaniem prawa pracy. Tylko jednej rzeczy nie pojmuję, w postach poniżej ktoś pisze, że jestem niedostępna dla pracowników i nie ma ze mną kontaktu, a tu raptem okazuje się, że bezczelnie biegam po firmie , w sposób niesympatyczny przeklinając na prawo i lewo, co bezwzględnie świadczy o moim złym wychowaniu. To jak to jest? Codziennie każda z was dostaje swoją porcję gwiazdek, czy mnie nie widujecie zbyt często? Drogie Panie , uzgodnijcie najpierw zeznania, bo odnoszę wrażenie, że jestem wychowawczynią w przedszkolu, a nie właścicielem placówki ochrony zdrowia, w środku największej pandemii ostatniego stulecia.

Joanna
@niegrzeczny właściciel

Szukam pracy chetnie popracuje w Alfie

Marzena

Jak to? Co przez to rozumiesz? W sumie czy nie jest tak że to słowo jest teraz trochę nadużywane dlatego chcę poznać twoją wersję pozdrawiam

prof Miodek

Mobbing - definicja „Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.” Praca - definicja "Miara wysiłku włożonego przez człowieka w wytworzenie danego dobra; świadoma czynność polegająca na wkładanym wysiłku (działalność lub oddziaływanie) człowieka w celu osiągnięcia założonego przez niego celu; czynności umysłowe i fizyczne podejmowane dla realizacji zamierzonego celu." Chyba pomyliła Pani pojęcia. Pracodawca śmie oczekiwać więcej od Pracownika niż tego, że po prostu jest.

Firma Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Zuzanna

Jakiś czas temu pisaliście ze firma proponuje tylko zlecenie. Nadal tak jest? Czy może coś się zmieniło? Zależy mi na umowie o prace :/

Mała

Jaka dają umowę na początek w Alfa Lek? Zlecenie czy etat.??

Nobody
@Mała

Tylko zlecenie

Martyna

Witam, opinię piszę zarówno jako wieloletnia pacjentka i koleżanka jednej z rejestratorek. Poczynając od zmian wprowadzonych po remoncie - bajka! Lecznica wygląda po prostu obłędnie, wystrój emanuje komfortem i luksusem. Zawsze czysto i jasno. Rejestracja pogodna, uczynna i naprawdę nieźle wykwalifikowana - każda z Pań obsługujących musi nauczyć się sporo o samych lekarzach i ich specjalizacji, nie wspominając o badaniach. Kolejki? Są, ale rzadko, zwykle wynika to z opóźnienia przez profesjonalizm lekarza, każdy pacjent otrzymuje tyle uwagi, ile powinien. Lekarze najwyższej rangi, profesorów nie sposób zliczyć na palcach obu rąk. W zespole jak to w zespole, czasem nieporozumienia są, ale na szczęście szybko rozwiązywane przez kierownictwo. Od koleżanki słyszałam, że Pani prezes jest wyjątkowo wyrozumiała i po prostu miła. W Alfie leczę się od 15 lat i chyba nigdy nie przestanę. Polecam serdecznie, Martyna z Warszawy.

jacek
@Martyna

pryjedz warszawianko do sochaczewa jak sa badania okresowe i na pobranie krwi czeka sie 2 godz, a potem komentuj ta alfe

Zatrudniony
@jacek

Halo, (usunięte przez administratora)o chyba piszesz pod różnymi nickami. Wyszukaj sobie dobrze o jaką alfę Ci chodzi i wtedy zacznij od nowa pisać komentarze. Co z Alfą mają wspólnego badania okresowe w Sochaczewie ??? :D Alfa-Lek jest jedna, w Warszawie, na Nowym Świecie. A po za tym jak to się ma do opinii o firmie jako pracodawcy ???

Omega
@Martyna

Ja nie wiem skąd się wzięła taka opinia. Faktycznie rejestratorki są bardzo dobrze wykwalifikowane, o wiele lepiej niż w wielu przychodniach, ale niestety zupełnie niedoceniane. Wciąż są traktowane jako głupie, bezmyślne i tępe. Tak się o nich (nas) mówi. Każdy z administracji wie najlepiej jak powinna pracować rejestracja chociaż tak naprawdę nie ma do tego kwalifikacji. (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska?

Buba

(usunięte przez administratora) Kierowniczki recepcji z łapanki. Jednej praktycznie nie ma i nie ma charakteru kierownika za to ma poparcie Prezes (ogólnie jest w porządku osobą, ale nie nadaje się na szefa) , druga opętana, nic nie umie, ale nigdy nie przyzna się do błędu. Nigdy nic nie wiadomo - jakie są zarządzenia, zmiany. Kierownictwo nic nie mówi, a potem ma pretensje,że człowiek czegoś nie wie. I jeden taki wiecznie naburmuszony, obrażony i wręcz chamski kierowniczek techniczny, a sadzi się jakby był najważniejszy. Ale jak masz problem techniczny to nie licz, że kierowniczek ci pomoże. Najwyżej powie, że jesteś (usunięte przez administratora) i masz sobie wszystko sama naprawić. Przez (usunięte przez administratora) tu panujące i tolerowane atmosfera jest okropna.

kierowniczek techniczny

Jaki masz problem?

Prezes
@Buba

Szanowna pani "Bubo", kierownicy jakich macie, to osoby nieprzypadkowe. To ludzie zdolni wytrzymać taki poziom stresu, jaki serwują im pozostali współpracownicy. Nie każdy się do tego nadaje, zwłaszcza teraz w czasie "koronawirusa" Jak widać po mocno emocjonalnym wpisie, Pani jeszcze musi nad sobą popracować :). Powodzenia i będę za Panią trzymać kciuki.

Nat
@Buba

Droga Pani Bubo! Co za bzdury Pani wypisuje... Kierownicy o których mowa to kompetentne osoby na odpowiednim stanowisku. Pozdrawiam

Nowa25

Pracuję już jakiś czas i jest ok. Atmosfera spoko, wynagrodzenie ok, w sprawie grafiku idzie się dogadać. Nie ma na co narzekać.

Witold
@Nowa25

Oznacza to, że grafik jest elastyczny i układany według sugestii pracowników? To duży plus, bo osoby, które się jeszcze się uczą mogą dostosować godziny pracy do innych obowiązków. Czekam na Twój komentarz.

Belzebub
@Nowa25

W sprawie grafiku można się dogadać z koleżankami, fajne dziewczyny i to koniec plusów. Po za tym bałagan i chaos, co chwila inne zarządzenia. Nie wiadomo do kogo się zwrócić o pomoc. Z wynagrodzeniem też szału nie ma. Żadnych premii, bonusów. Bardzo średnio.

Rejestratorka

Nie polecam nikomu pracy w Alfa-Lek. W rejestracji są tak wysokie wymagania i trzeba opanować tyle wiedzy jakby się było co najmniej lekarzem. Mają takie wymagania? Mogę im sprostać. W porządku, ale za jakie wynagrodzenie? To co proponują to żenada, do tego tylko umowa zlecenie. O umowie o pracę nie ma co marzyć. Niestety sami "kierownicy" takiej wiedzy nie mają, więc to co proponują to pomyłka. Może niech sami sobie popracują na zleceniu?

320_WB
@Rejestratorka

Czy jest Pan/i aktualnie pracownikiem tej firmy? Rozumiem, że jest duża rotacja. Rozważałam, by ubiegać się o pracę w tym miejscu, jednak po przeczytaniu opinii jestem zaniepokojona.

Paola
@320_WB

Jestem aktualnie pracownikiem tej firmy i jest uczciwie, pensja zawsze na czas. Na święta rzeczywiście szału nie ma, jedynie wigilia firmowa, opłatek. Nie ma wyliczania przerw co do minuty, nie ma ludzi obcych, koleżanki nie patrzą na ciebie spod byka, idzie się dogadać. Dla mnie ważna jest fajna atmosfera i spokój. Byłam na kilku rozmowach i wiem co proponują gdzie indziej, niską podstawę i korpoplany. Wolę zostać tu. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Paola

Fajnie, że przedstawiłaś tu swój punkt widzenia. Terminowość wypłat to już niejako podstawa, no ale dobrze, iż w Alfa-Lek nie ma z tym problemu. Jestem jeszcze ciekawa, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w tej firmie?

Misia
@320_WB

Nie idź do tej firmy, na rynku są przychodnie, w których są lepsze zarobki, a na pewno lepsza atmosfera. Wypłata w terminie to nie jest żaden wyczyn. To obowiązek pracodawcy.

Co jaki okres czasu w Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska można ubiegać się o podwyżkę?

Rejestracja

Nie można się ubiegać o podwyżkę :D

Babaloo

Nie polecam pracy tutaj. Była przez chwilę nadzieja na to, że coś się poprawi. Pewne sprawy w rejestracji i gabinetach zabiegowych zostały uporządkowane, wiadomo było do kogo można się zwrócić z problemem i w końcu normalnie poracować. Niestety w tej firmie dobry pracownik nie utrzyma się długo, więc się skończyło. Zinteresowani wiedzą o co chodzi. Wróciło stare.

Piccir
@Babaloo

Możesz rozwinąć temat: "Była przez chwilę nadzieja na to, że coś się poprawi."?

!@!
@Piccir

Po prostu, dobrzy pracownicy są zwalniani. Jak ktoś się wyróżnia i ma wiedzę to długo nie popracuje bo tuatj premiuje się tych, którzy oddają pokłony.

Zbigniew
@!@!

Zastanawiające jest to co piszesz. Pracownicy z inicjatywą powinni być premiowani, a nie zwalniani. Możesz wyjaśnić dlaczego tak się dzieje?

Babaloo
@Piccir

Tak, była koordynatorka rejestracji i personelu medycznego, która wiedziała o co w tej pracy chodzi, ale miała za dużą wiedzę i nie kłaniała się nisko świętej trójcy, więc ją zwolnili. Potrafiła poukładać pracę i chciało się pracować. Ja pamiętam jak było przed nią i potem. Teraz znowu jest chaos i bałagan i odechciewa się tu przychodzić.

@Babaloo

@Babaloo, piszesz dużo o atmosferze, to bardzo cenne kiedy podejmuje się decyzję o współpracy z nową firmą. Jak ocenisz kwestie finansowe i socjal? Czekam na info.

Dixi
@Marzena

Finansowo bardzo słabo, w każdym miejscu w tej branży, a nawet w sklepie na kasie można liczyć na wyższe wynagrodzenie. Socjalu brak.

@Dixi

Czyli wynagrodzenie w Alfa-Lek powinno być Twoim zdaniem wyższe. Nie ma też dodatków socjalnych. A są jakieś premie w tej pracy?

Maja
@Marzena

Zarobki są niskie-tak powinny być wyższe, dodatków socjalnych brak, premii brak. Nie ma nic, nawet na święta. Nawet dobrego słowa nie ma na święta :D O podwyżki lepiej nie prosić, nie jest to dobrze widziane. Nawet o skorzystanie z porady lekarskiej bezpłatnej lub ze zniżką na wyraźny wniosek lekarza Pani Prezes ma ogromne pretensje. Ale zarobki to nie wszystko, najgorszy jest brak umów.

Pacjentka "lecznicy"

Odradzam komukolwiek tą firmę. Od kilku miesięcy w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta znajduje się sprawa wyciągu dokumentacji medycznej i jej poprawy. Rzecznik słusznie zauważył, że ewidentnie wpisy te należy poprawić ponieważ są nieprawdziwe oraz dodatkowo łamią prawo do godności zapisane w ustawie o prawach pacjenta. Dostałam nie swoją dokumentację medyczną z określeniami "transwestyta" oraz "osobnik meski". Skończyło się na obiecywaniu poprawy dokumentacji, jednak minęło 6 miesięcy i dokumentacji, którą mogę pokazać innemu lekarzowi z leczenia ginekologicznego, jak nie miałam tak nie mam. Sprawa dotąd nie została wyjaśniona ani dokumentacja nie została poprawiona / zweryfikowana kogo dotyczy (przypuszczam obecnie - ponieważ nie zgadza się dużo więcej informacji, m.in. wpis o badaniu, którego nie przechodziłam, a więc wyniku dostarczyć nie mogłam - że innego pacjenta leczonego w innej specjalności). Obecnie o brak dokumentacji (pozbawionej wyzwisk i doprowadzonej do stanu zgodnego z prawdą i prawem) przez to brak możliwości przekazania tych informacji innemu lekarzowi - mój stan zdrowia znacznie się pogorszył.

M.J.N

Kierownictwo, z przyjemnością się wypowie, o ile będzie wiedziało, o co chodzi. Jeśli dzieje się coś złego, każdy ma nie tylko prawo, a wręcz obowiązek, poinformować o tym właściciela. Dni i godziny, w których jest to możliwe, zna każde z Was. Szeptanie po katach i snucie teorii spiskowych, jest po prostu żenujące. O ile wiem, nie gryzę i nie jadam dzieci na surowo, a zatem proszę się niczego nie obawiać i konkretnie wyjaśnić czego dotyczy problem. Jak mam zareagować, skoro nikt nie zgłasza swoich uwag? Pozdrawiam wszystkich moich pracowników, tych zadowolonych i niezadowolonych, również. :)

Zniesmaczona
@M.J.N

Pani M.J.N już tyle lat temu ktoś napisał, że to nie Pani rządzi w tej firmie. Nic się nie zmieniło. Czy coś Pani z tym zrobiła? Nic. Nadal pozwala Pani swoim przybocznym na poniżanie i gnębienie pracowników i udaje , że o niczym nie wie. Tak jest Pani wygodnie. Wstyd w dzisiejszych czasach. Po za tym to nieprawda, że można do Pani przyjść. Pani pupile bronią do Pani dostępu własnym ciałem, a zwykły pracownik może tylko zobaczyć zasunięte żaluzje. Dopuszczani do Pani są tylko Ci, którzy nie powiedzą co naprawdę dzieje się w tej firmie. (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu pracy tutaj.

Piccir
@Zniesmaczona

"...swoim przybocznym na poniżanie i gnębienie pracowników..."- możesz podać jakieś przykłady?- Art. 212. Zniesławienie, "...Pani pupile bronią do Pani dostępu własnym ciałem..."- możesz podać jakieś przykłady?- Art. 212. Zniesławienie,"...mogą się utrzymać tylko donosiciele i wazeliniarze..."- możesz podać jakieś przykłady?- Art. 212. Zniesławienie.

Manti

Propozycja na rozmowie o pracę na recepcji 13 zł netto i umowa zlecenie to śmiech na sali! Dzisiejsze czasy i w Wawie?! Państwo-lekarze biorą 200-300 zł za godzinę, a tu głodowa stawka. Rozumiem różnicę w wykształceniu i doświadczeniu i odpowiedzialności, ale taka propozycja to nieporozumienie. Sama miła atmosfera nie wystarczy, trzeba za coś żyć. Trzeba ludzi szanować.

Rozczarowany
@Manti

Manti, zgadzam się z Tobą w 100%. Stawki i forma zatrudnienia jakie proponuje Alfa są w dzisiejszych czasach żenujące. Dodam jeszcze, że atmosfera w tej firmie wcale nie jest miła. Jest wręcz okropna, a to za sprawą najwyższego 3 osobowego kierownictwa, które nie potrafi w normalny sposób rozmawiać i postępować z pracownikami. Brak szacunku dla pracownika jest w tej firmie powszechny i akceptowany przez Prezesa. Gdy tylko znajdę odpowiednią propozycję, odchodzę.

Krzysiek

NIE POLECAM. Poprosiłem przychodnie o wykonanie badania histopatologicznego. " Guz stopy" podejrzenie "Nerwiak" . Przy przekazywaniu materiału do badania po wcześniejszym uiszczeniu opłaty 110 zł. złoty zostałem poinformowany, że koszty mogą wzrosnąć jeżeli okaże się , że badanie będzie wymagało użycia innych ( co by to nie znaczyło odczynników). zostanie o tym uprzedzony telefonicznie przez pielęgniarkę. Dla mnie zrozumiałe-:umówiłem się o dzieło, zapłaciłem nie najniższą cenę ( średni koszt jak się później zorientowałem takiego badania waha się w granicach 25-40 zł.) - zależało mi na czasie, klinika profesorko ordynatorska... myślę ok) jeżeli będzie konieczne rozszerzenie zakresu podejmę decyzję lub dostane wynik w kwocie którą zapłaciłem. Po około trzech tygodniach dzwonię i pytam co się dzieje z badaniem- nikt nic nie wie. Po czterech tygodniach zwiększyłem częstotliwość telefonów bo zacząłem się martwić - dalej otrzymywałem informacje na odcz... Po miesiącu i entym telefonie uzyskałem informację , że badanie będzie na piątek. W piątek dzwonię - informacja , że wynik będzie w poniedziałek. we wtorek upragniony telefon, że jest wynik ale , żeby go otrzymać muszę dopłacić 2 x 87,50 Umówiłem się na spotkanie z Koordynatorem, po dłuższej rozmowie z Panią ze wschodnim akcentem, prowadzącej do ..... . poprosiłem o rachunek z adnotacją, o przyczynie dopłaty i braku wcześniejszego mnie o tym uprzedzenia ( miałem zamiar dochodzić swoich praw na drodze prawnej i wykorzystać wszelkie możliwości by ta sprawa nie pozostała w takim stanie. wystawienia rachunku mi odmówiono . Wynik w końcu został mi wydany ale ja konsekwentnie odmówiłem dopłaty z uwagi na powyższe i poprosiłem, by to przychodnia podjęła ( mając wszystkie moje dane) kroki prawne w sprawie. Pytam, czy takie żerowanie na pacjencie jest normalne, czy tak powinny być załatwiane sprawy w tak wrażliwym dla wszystkim obszarze jakim jest ZDROWIE - ja się z tym nie zgadzam i będę takie zachowania napiętnował i przestrzegał innych co niniejszym wpisem czynię.

Leszek

Klinika zatrudnia mega niesławnych lekarzy, albo mają niezły (usunięte przez administratora) organizacyjny. Moja dokumentacja wsiąkła i nikt nie wie gdzie jest. Lekarz zapewniała mnie, że będzie czekała w recepcji a Panie tylko rozkładają ręce i nic nie wiedzą. Nie polecam

HR

Tak, w tej chwili można ubiegać się o pracę rejestratorki lub archiwistki. Na stronie Alfa-Lek jest zakładka "kariera", tam można znaleźć wszystkie informacje.

Agata

@klient, opinia pochodząca z pozycji osoby korzystającej z usług Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska jest cenna i na pewno potrzebna, jednak powinna zostać zamieszczona na innym forum. To miejsce jest dedykowane pracownikom obecnym, byłym i przyszłym tej firmy. Ważne, aby znajdowały się w nim głównie merytoryczne informacje o niej jako pracodawcy.

jack
@Agata

jestem zmuszonym klientem tej tzw alfy z racji badan okresowych, proponuje zrobic rep, i powiadomic wlascicieli kiedy nastepuje zlot z okolicznych zakladow na ta alfe w celu badan okresowych gdzie panowie lekarze traktuja pacjentow serialowo kto pierszy to predzej i dalej jak przyslowiowe stado baranow, kiedys dawali okresowe na 3 lata teraz rzeby wiecej zarobic daja na rok a orzecznikiem jest doktorzyna okulista zero internisty, i caly dzien stracony ,wole leczyc sie publicznie niz dolowac sie tym przybytkiem pryw, ktory niejako staje sie molochem na tym rynku uslu lekarskich z pozalowaniem niezadowolony klient, okresowy,

Pojo
@jack

Jack musiało nastąpić nieporozumienie. Chyba trafiłeś do innej Alfy. Lecznica Ordynatorsko-Profesorska Alfa-Lek nie prowadzi masowych badań okresowych ani żadnych innych z zakresu medycyny pracy. Nie są tu urządzane żadne jak piszesz "złoty z okolicznych zakładów". Zawsze natomiast można się umówić indywidualnie i komfortowo, praktycznie "od ręki" uzyskać orzeczenie. Orzeczeń nie wystawiają panowie lekarze, a jeden lekarz orzecznik i nie jest to jak podajesz doktorzyna okulista, tylko bardzo doświadczony dr n. med. kardiolog oraz specjalista medycyny pracy. Nieładnie tak zmyślać.

klient

jako klient to na plus :)

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska - Warszawa

• Jak się pracuje w Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska?

Alfa-Lek Sp.j. Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
3.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Nowy świat 58A
    00-363 Warszawa