Opinie o W&W Consulting Sp. z o.o. w Warszawa Kiejstuta 3

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie W&W Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w W&W Consulting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W&W Consulting Sp. z o.o. w Warszawa Kiejstuta 3

Tylko Na start

Firma to inkubator nowych pracowników BHP. Po studiach nikt cię nie przyjmie bez doświadczenia więc idziesz do WW. Tam łapiesz trochę doświadczenia i opuszczasz firmę tak szybko jak to możliwe. Firma nie oferuje NIC ciekawego poza tym że się w niej pracuje i łapie doświadczenie. Idzie się tam i międzyczasie szuka czegoś nowego. Firma ładnie wygląda "od zewnątrz" samochodziki, biuro i wszystkie gadżety. Wszystko kosztem młodych ambitnych pracowników, którzy chcą pracować w BHP. Na szczęście na "szeregowych" stanowiskach jest rotacja co świadczy o tym, że nikt nie lubi być pachołkiem.

Bratny

W sasadzie to nikt nie szkoli. Dostajesz wykaż aktów prawnych do przeczytania. Dostajesz narzędzia w postaci komputera z prezentacjami, telefonu i samochodu i jedziesz szkolić, audytować, etc. Generalnie jak ktoś napisał wcześniej, inkubator. Rotacja bardzo duża....

Zastanawiam mnie to, że w ofercie pracy dla Starszy inspektor ds. BHP napisali, że widełki płacowe 4300 - 5000 zł brutto. Serio, senior na takim stanowisku tyle zarabia miesięcznie? To ile dostaje junior lub mid? Właśnie mają rekrutację i zastanawiałam się nad wysłanie cv, ale za taka kasę? Czy to jest pomyłka, czy faktyczne zarobki? Może jakaś super premia jest co miejsc zagwarantowana?

Alicja
@Vx

A tak mniej więcej te premie idzie wyrobić każdego miesiąca czy nie jest to takie łatwe? Z tym urlopem to kiedy musicie podać urlop letni, na początku roku? Z tym wakacyjnym też jest problem, jakby ktoś chciał tydzień w lipcu wziąć?

ŚŚ

Premia? Żaden z inspektorów premii na oczy nie widział. Po prostu kiepsko płacą.

@ŚŚ

Rozumiem. Nadrabiają sympatycznym zachowaniem w pracy, jakimś funduszem socjalnym, czy benefitami? Jest coś, co przyciągnie nowe osoby i/lub zatrzyma doświadczonych pracowników?

xcv

Nie. Tym również nie nadrabiają. Raczej nie ma czegoś co zatrzymuje doświadczonych pracowników.

Vx Nowy wpis

Po 3 miesiącach próby dostaniez, podwyżkę w postaci premii do wyrobienia. Ogólnie to firma z zewnątrz wygląda spoko. Ale, na stronie internetowej opisują swoją misję, zasady etc, jest pełno zdjęć wnętrza, ale puste!!!! Ludzi brak, na insta filmiki, wywiady - ale jakoś pań księgowy - wyjątkowo odrażająca i niegrzeczna osoba jakoś nie ma nic do powiedzenia. Szczerze odradzam, płacą słabo, urlop tylko wtedy kiedy im się podoba a o wolnym na poc,atku miesiąc zapomnij bo szkolenia, trzeba palec rowno trzymać.

Alicja Nowy wpis
@Vx

Jak się pracuje z ludźmi z W&W Consulting Sp. z o.o.?

Kasia Nowy wpis

A ja widzę w internecie, że zaczęła się rekrutacja na stanowisko młodszy asystentka ds. szkoleń. Ciekawi mnie to w tym ogłoszeniu, że na liście obowiązków jest zapis, że trzeba uczestniczyć w spotkaniach firmowych dotyczących rozwoju firmy. Możecie coś o tym opowiedzieć? Jak takie spotkania wyglądają? Kto bierze w tym udział? Jak często się odbywają?

Tylko Na start

@Tylko Na start

No dobra, ale ktoś tych młodych musi szkolić, więc chyba są ludzie od tego z większym stażem pracy? Ile mniej więcej pracują tu ludzie, którzy zaczynają bez doświadczenia? Bo jestem bardzo ciekawa ile się "łapie" takie doświadczenie.

Bratny

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie W&W Consulting Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Krystyna

Hej, wyszukałam w internecie ofertę na stanowisko Młodszy specjalista ds Szkoleń. I szukam informacji o tym, ile płacą. Jaka jest stała pensja na początek? Może ktoś zna widełki płacowe? I jeszcze, czy wiecie, po jakim czasie jest opcja na podwyżkę?

Praca dla niewykształconych desperatów bez doświadczenia. Firma szukająca frajerów za (usunięte przez administratora) Rekrutacja to kpina, nie polecam!

Arkadiusz

Nie mając doświadczenia, świeżo po studiach podyplomowych zostałem tam zatrudniony, za co bardzo dziękuję M.W. i H.W. Utworzony był nowy zespół, którym opiekowała się doświadczona osoba. Wiele tam się nauczyłem przez blisko 5 lat. Rozstałem się z firmą, gdyż musiałem ustabilizować się w stałych godzinach pracy. Dostałem z firmy telefon, laptopa, nową Fabię, następnie nowego Rapida, więc czego więcej można chcieć od pierwszej pracy w zawodzie?. Ja nie oczekiwałem więcej. Poznałem wiele firm i wiele ciekawych ludzi z którymi kontakty są utrzymywane :). Byłem pracownikiem regionalnym i do centrali (w Warszawie) jeździłem raz w miesiącu. Były to zazwyczaj miłe spotkania gdzie omawiane były ciekawe tematy, ale głównie jechało się tam aby się pośmiać (bo przecież sprawy załatwiało się na bieżąco), wypić kawkę, zjeść pizzę i inne ciasteczka z piekarni po drugiej stronie drogi (wtedy lokalizacja biura była jeszcze przy ulicy Tamki) i oczywiście zawieść dokumenty (aby ich nie składować w domu). Ogólnie to bardzo miło wspominam tamte czasy.

Zofia
@Arkadiusz

czyli ta zmienność godzinowa to jedna z głównych wad tutaj? czyli tak naprawdę od jakiej stawki si e startuje jako osoba bez jakiegokolwiek doświadczenia i jakie są perspektywy zarobkowe po kolejnych latach? 5 lat stażu to sporo, nie proponowali Ci dalszego rozwoju? w jakim kierunku w firmie można się wtedy udać, na co są perspektywy?

Xyz

Jak obecnie wyglada sytuacja w firmie? Chodzi mi o zatrudnienie?? Jak wyglada wyplata wynagrodzenia? Czy jest na czas?

Czy urlop w W&W Consulting Sp. z o.o. jest płatny 100%?

IDK

Nie rozumiem co masz na myśli? Na L4 masz płatne 80%, urlop wypoczynkowy w każdej firmie jest płatny 100% Chyba, że pytasz o uprawnienia rodzicielskie, wtedy wszystko zależy od rodzaju urlopu.

Iwona

Odbyłam 140 h praktyk w firmie. Przyznam szczerze , że zaczęłam się zastanawiać jak mnie przyjęli czy iść bo zapoznałam się ze wszystkimi prawie tu opiniami . Moja obiektywna ocena to 5+ . Posiwięcono mi bardzo dużo czasu , mój grafik był układany tak abym mogła każdy dzień spędzić ze szkoleniowcem , audytorem lub inną osoba pracująca w firmie, wyjeżdżałam też do firmy po za Warszawę w celu przeprowadzenia np.audutu . Zaskoczeniem dla mnie był na praktykach laptop , a podczas wyjazdu po za Warszawę samochód służbowy . Były też dni w których panował haos , ale gdzie się to nie zdarza. Dało się zauważyć , że jest spore tempo pracy, ale zawsze jak szłam się o coś zapytać dostawałam odpowiedź i nikt mi nie powiedział, że nie ma czasu. Uzyskałam tu dużo wiedzy , która została mi przekazana dzięki zaangażowaniu wielu osób i co dla mnie ważne miałam przypisanego jednego szkoleniowca do którego zawsze mogłam przyjść jeśli coś było nie jasne lub potrzebowała pomocy . Cieszę , że dostałam się na praktyki W&W Consulting

Co jaki czas w W&W Consulting Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odp

Ubiegać się możesz kiedy chcesz

Najdłuższy komentarz

Po rozmowie kwalifikacyjnej przeczytałam opinie na gowork i pomyślałam: niemożliwe! Przecież właśnie poznałam „członka zarządu” i dyrektor działu szkoleń i niemożliwe żeby te opinie były prawdziwe. Niestety po czasie okazuje się ze negatywne opinie są prawdziwe. Po pierwsze to firma zewnętrzna- nie będzie naliczał się czas pracy w służbie bhp. Chyba ze zatrudni cię jakiś zakład- ale szanse są marne bo ww woli zatrudnić w innej firmie kogoś z nich (zarząd, dyrektor itd). Jeśli to twoja pierwsza praca- lepiej idź na staż do jakiegoś zakładu za mniejsza kasę. Opinie w stylu: wszyscy tak robią, trzeba pracować itd- niestety pisane przez szefa. Same imiona na to wskazują. jako była pracownica nie pracowałam nigdy z takimi ludźmi. Czas pracy jest zadaniowy, ale niestety nie w myśl przepisów tylko według zapotrzebowania klientów i szefa. Szkolenie okresowe 6h plus dojazd po 3h w jedna stronę( w sumie 12h), niestety nie jest czymś dziwnym. Nikt za to dodatkowo nie płaci, nie dostaje się zwrotu godzin bo: „dojazd się nie wlicza w czas pracy”. Czasem pracujesz 8h plus dojazd, często tez pracujesz wieczorami, bo nie masz czasu w ciągu dnia. Są tez luźniejsze dni, ale wtedy i tak masz tyle zaległości, ze właściwie ich nie ma. Jeździsz jakimś małym autem z silnikiem 1.0 tysiące kilometrów ale ciesz się, przynajmniej mało pali. Wypłaty nie sa najwyższe (śmiesznie niskie jak słyszysz opowieści szefa o tym czym jezdzi i ile wydaje w weekendy) ale to nie problem. Problemem jest to, ze nie dostajesz jej na czas. Ok czasem dostajesz 5 ale czasem 20. Szefa nie obchodzi ze nie masz za co zapłacić raty kredytu czy nie masz za co zatankować SŁUŻBOWEGO auta. Zwroty wydatków- tak, musisz płacić sam, najgorzej jeśli za paliwo, bo „limit został przekroczony” i nikt w biurze nie pomyślał, żeby opłacić fakturę. Czekasz na zwrot nawet do 3/4 miesięcy. Rekordziści mieli do zwrotu ponad 2 tys. Ale szef ma to gdzieś bo „przelew już wyszedł”. I idzie- kilka miesięcy. Można dużo się nauczyć jeżeli zostaniesz oddelegowany do opieki nad zakładem lub będziesz w jakimś projekcie. Jeśli nie to tylko audyty i szkolenia. Musisz użerać się z klientami którzy często nie są zadowoleni z obsługi, z jakości pracy twojego przełożonego lub tego ze czekają na zamówienie pol roku, a kolejne czekają na coś co zależy od biura. Ale to ty się tłumaczysz bo jesteś na miejscu. Praca w biurze jest straszna a atmosfera ciężka. Ale jak może być inaczej skoro szef cię nie szanuje - bo po co jak nie ty to inny. Szef czasem pomoże a czasem jest niepoważny w swoich obietnicach. Niestety jest tez „biznesmenem” który nie płaci bo może (może cię nawet nie zgłosić do zusu!! albo „płacić w ratach” i tak tego nie zgłosisz ani się nie zwolnisz z tego powodu). Jeżeli mogłabym cofnąć czas i jeszcze raz wysłać cv- nie zrobiłabym tego. Lepiej zarabiać mniej i nie pakować się w ta pseudo firmę- „lidera branży”. Niestety, niewiele osób wie co to to całe w&w i na rozmowie o prace niewiele tym ugrasz. Jedynym plusem byli ludzie których poznałam- niestety nie wszyscy. Na koniec powiem, odpowiadając na zarzuty- mam prace, wiec nie muszę brać się do roboty

Najlepszy
@Najdłuższy komentarz

Jedyny słuszny komentarz, świetnie obrazujący to jak praca w W&W wygląda. 100% prawda.

Romen
@Najdłuższy komentarz

Czy powyższy opis dotyczy obszaru mazowieckiego?

Czy w W&W Consulting Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dobre sobie

Haahaha, nagrody? Absolutnie nie licz na coś takiego. Tam ciężko o wypłatę na czas, a co dopiero nagrody..

Koralowiec

Byłam na rozmowie o pracę- zaproszono mnie do centrum handlowego. Przyszły szef ostentacyjnie żłopał kawę, a obok niego siedziała wystraszona Pani z bhp- opowiadająca o organizacji pracy. Facet zrobił na mnie najgorsze wrazenie- rozpięta nieprzyzwoicie koszula, szpanerstwo i (usunięte przez administratora) Dziwnym zbiegiem okoliczności co chwilę szukają kogoś na Śląsku. Opinie tu zawarte mówią same za siebie. Zmarnowałam cenną godzinę na spotkanie z tym panem

Dyrektor Działu
@Koralowiec

Drogi użytkowniku, niestety od czasu pandemii nie prowadzimy rekrutacji face to face, więc najprawdopodobniej pomyliłaś firmę do której aplikowałaś.

Witam. Mam pytanie o oddział w Katowicach?? jak jest??Ile można zarobić na początek? Dla poczatkujacego w BHP? Czy są nadgodziny?? czy dodatkowo płatne?? Proszę o szczere odpowiedzi

Renia
@Paweł

Nie ma oddziału w Katowicach! Jeśli zaczniesz pracować, to będziesz sam skazany na siebie! Przeczytaj wszystkie opinie! Te negatywne niestety są prawdzie!

Na jakie benefity można liczyć w W&W Consulting Sp. z o.o.?

koko

Zniżka na pakiet opieki medycznej. Nie ma innych benefitów.

PRACOWNIK

na nic, nawet Ty płacisz za wyjazdy, tankowanie a zwrotu może nawet nie zobaczysz :) UCIEKAJ!

Sylwia
@koko

Hej, a na jakiej zasadzie działa prywatna opieka medyczna w W&W Consulting? Wiem, że w wielu firmach różnie to wygląda. Czy tutaj pracodawca pokrywa cały jej koszt czy trzeba coś dopłacać? Chętnie też się dowiem, czy istnieje możliwość by włączyć do niej członków rodziny?

Niestety ale

wypłata znów nie przyszła w ustawowym terminie

Co wchodzi w socjal W&W Consulting Sp. z o.o.?

Odpowiadam

Auto, laptop, telefon to narzędzia pracy, więc w socjal się nie łapie. Opieka medyczna jest możliwa jak się zdecydujesz to wtedy potrącana jest kwota z wynagrodzenia. Tylko uwaga. Monitoruj czy płacą placówce medycznej, bo z wynagrodzenia pobierają, ale nie koniecznie płacą w placówce, więc można się zdziwić próbując umówić się na wizytę;) multisportu, dopłat do urlopu, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje ZERO, owocowych czwartków nie ma;). Tak więc wypłata czasami na czas i narzędzia pracy to jedyne co zapewnia firma. Albo biorąc pod uwagę inne standardy firmy to AŻ

Były i zadowolony

Jestem byłym pracownikiem W&W Consulting i z przyjemnością zamieszczam tu swoją opinię. Praca w tej firmie na stanowisku starszego inspektora jest bardzo dobrym doświadczeniem pod względem rozwoju osobistego i każdemu kto chce stawiać pierwsze kroki w BHP jak i jest już bardziej doświadczonym pracownikiem polecam z czystym sumieniem. Bardzo przystepny okres wdrożeniowy sprawia że szybko asymilujemy się w środowisku i zyskujemy podstawowa wiedzę do wykonywania pracy w zawodzie. Jednakże, największą zaletą firmy są sympatyczni, uczciwi, życzliwi i pomocni młodzi ludzie, którzy tworzą fajną atmosferę. Gorąco polecam!

Intrygujący
@Były i zadowolony

"Życzliwi i pomocni" na pewno nie jest tu mowa o kadrze zarządzającej. Jeśli chodzi o doświadczenie to można je zdobyć, ale tylko jeśli trafi się do odpowiedniego miejsca, odpowiedniej firmy, którą będziesz mógł obsługiwać. To stwierdzenie o życzliwości, pomocy i młodych ludziach można przyjąć jako prawdziwe, ale tylko do wybranych pracowników. Ci którzy będą to czytać na pewno będą wiedzieć czy to o nich akurat mowa.

Prawda
@Były i zadowolony

Tutaj podpis powinien brzmieć "obecny i zadowolony dyrektor numer 122345". Żaden z inspektorów nie napisze takiego komentrza, bo każdy wie jak tragicznie wygląda praca w tej firmie. Co innego dyrektor.. tylko który i od czego, bo trudno już spamiętać a co dopiero dowiedzieć się, czym się zajmują :)

@Odpowiedź czyli umowa o pracę nie przejdzie?

Zostaw merytoryczną opinię o W&W Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w W&W Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W&W Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&W Consulting Sp. z o.o.?

W&W Consulting Sp. z o.o.