Opinie o Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk w Warszawa

Reich Kamil Nowy wpis

Po wcześniejszych trudnych remontach, w końcu znaleźliśmy firmę, która ma duże doświadczenie, podłogi wysokiej jakości i solidnych parkieciarzy. Nasze zamówienie zostało zrealizowane na czas, firma dowiozła nam materiał i zapewniła rozładunek wraz z wniesieniem. Od początku byliśmy skrupulatnie informowani o postępach w realizacji zamówienia, dostawie i montażu. Ostatecznie bardzo miło wspominamy całą współpracę.

Hela Nowy wpis

Dzień dobry, proszę o opis atmosfery prosto z biura. widziałam ofertę dla pracownika administracyjno-biurowego. W ogłoszeniu było wskazane, że pracuje się po prostu do 16:00. Nie ma miejsca na nadgodziny? to dla mnie dość istotne a nie są wskazane w opisie

Karol23skiba Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Co wyróżnia Parkiet Studio? To przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży. I to czuć już podczas rozmowy z handlowcem, a potem również w kolejnych etapach - terminowe dostawy i usługi montażu na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.

Dusia Nowy wpis

dzień dobry, jest tu może ktoś kto pracował jako pracownik administracyjno-biurowy? Planuje aplikować na te nowa ofertę z internetu. zastanawiam się jednak czemu ktoś teraz jest potrzebny. Jak szybko można starać się o jakiś awans i na jakie stanowiska?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Mateusz Kowalski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

ennzi12

Firma Parkiet Studio to przede wszystkim profesjonalizm obsługi klienta i pełne zaangażowanie. Każdy etap zamówienia przebiegał sprawie i terminowo. Serdecznie polecam.

Jadwiga S.

Polecam Państwu zakup podłogi drewnianej w firmie Parkiet Studio. Mega duży wybór kolorów i wzorów. Do tego miła obsługa i profesjonalny montaż. Zachęcam do współpracy z tą firmą.

oli3k4_

Bardzo dziękuję całej ekipie firmy Parkiet Studio za pomoc przy wyborze i zamontowaniu mojej podłogi. Jestem bardzo zadowolona i będę polecać.

Inia

Dzień dobry, widziałam ofertę dla doradcy klienta w sklepie. było tam w niej napisane, że widełki mogą dojść do 15 000 zł. interesuje mnie wasza ocena pod względem ich osiągalności. Czy łatwo się je wyrabia?

Andrzej S

Zdecydowanie polecam. Obsługa Pana Wojtka z Home Concept – bezcenna. Montaż sprawny i czysty. Zero problemów.

Pawel

Firma Parkiet Studio została nam polecona przez znajomych. Zakupiliśmy podłogę w salonie Home Concept. Wszystko odbyło się bezproblemowo, a zakupione deski wyszły pięknie. Polecamy

@Parkiet Studio

@Parkiet Studio

Vzr Vzr

Świetna obsługa, profesjonalne doradztwo, fachowy montaż. Wszystko bardzo miło wspominamy, a co najważniejsze podłoga spełnia nasze oczekiwania. Polecamy

Zdarzają się podczas pracy logistyka nadgodziny? widzę w ofercie na stronie ze można zacząć pracę o 8 lub 9, więc kończy się max o 17. Ciekawi mnie czy jest czasami dużo pracy a jeśli tak to w jaki sposób dodatkowe godziny można odebrać? Tylko wolne czy również pieniężnie?

@Pracodawca

Jestem bardzo zadowolony z firmy Parkiet Studio. Każdy pracownik – od handlowca po parkieciarza wykazali się profesjonalizmem w swoim fachu, a także wysoką kulturą osobistą.

Altanka

Jeśli ktoś szuka kompleksowego podejścia do klienta to w Parkiet Studio właśnie tak jest. Wszystko w jednym miejscu od podłogi, przez schody, drzwi i kończąc na tarasie. Jedna osoba – handlowiec, pomógł nam w wyborze, wycenie i realizacji zamówienia. Krótko mówiąc – wszystko się ładnie zgrywało i nie mieliśmy żadnych opóźnień. Super firma! Polecamy!

Czy jako handlowiec mogę być na B2B? ktoś sugerował swoim zapytaniem ze warunki mogą być elastyczne ale jak pokazała mi się oferta dla handlowca to wskazana w niej była UoP, dlatego teraz się zastanawiam. Myślę czy by CV nie podesłać ale wygodniejszy jest dla mnie kontrakt

Magdalena, Dariusz

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Jesteśmy mega zadowoleni, zarówno ze współpracy z handlowcem, jak i z montażystami. Podłoga - jodła francuska - robi duże wrażenie i zachwyca wszystkich niezmiennie. Warta swojej ceny. Polecamy!!!!

Zuzannasma

Stres związany z wykańczaniem mieszkania to rzeczywistość. Jednak zakup i montaż podłogi wspominam bardzo miło. Wszytko dzięki wsparciu ze strony firmy Parkiet Studio. Wybór samej podłogi okazał się łatwy, a to dzięki pomocy handlowca w salonie. Natomiast sam montaż bardzo sprawny i super profesjonalny. Jestem zachwycona. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk - Warszawa

• Jak się pracuje w Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk?

Zobacz opinie na temat firmy Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Parkiet Studio s.c. Robert Jędrych Krzysztof Chomiuk
  • Bartycka 24/26 lok. PAW.16