Opinie o ADECCO w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ADECCO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ADECCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADECCO w Wrocław

Klient

Spokornieja jak prawnik zagladnie w papiery..

Polak

Agencja ktorej powinny sie przyjzec odopwiednie organy panstwowe . Unikanie wyplat za zwolnienie lekarskie bedac na umowie jest przestepstwem i organy scigania sie zainteresuja sie ta agencja. Pozostaja rowniez inne kwestie zwiazane z praca w tej agencji oraz w amazonie..z racji nieprawidlowosci niezgodnych z prawem.Odpowiednie sluzby zapewne beda zainteresowane.....

Polak

Oburzony

Ostrzegam przed podejmowaniem pracy u tych (usunięte przez administratora) Firma wykręca się tylko jak może żeby nie wypłacać za dni spędzone na kwarantannie. Zostałem na lodzie bez pieniędzy do życia. Niekompetencja pracowników Adecco Wrocław przechodzi ludzkie pojęcie nie mówiąc o tym jak się zabezpieczają w razie gdyby pracownik na koronawirusa zachorował. Przy przedłużaniu umowy tym co wracają z kwarantanny daje się tygodniową umowę jest to forma szantażu że jak się pójdzie na kolejne zwolnienie to nie ma się już tam pracy. Na każdym kroku słyszę kłamstwa i manipulacje wmawianie mi czegoś co nie jest prawdą. Jedyną drogą rozmowy z tą firmą w takiej sytuacji to droga prawna. Jeśli państwo nie chcą mieć jakichkolwiek problemów z tą firmą radziłbym się trzymać od nich JAK NAJDALEJ!

queue
@Oburzony

Zgadzam się z Tobą w 100%, byłam w podobnej sytuacji i odradzam wszystkim pchanie się tam!

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mmmm

Nie pozdrawiam siedzących w firmie amazon Pań i panów z adecco po dzisiejszej sytaji sprwae zgłaszam do głównej siedziby nie spotkałam się z takimi leniami i nie kompetentnymi ludzi szkolicie ludzi a sami potrzebujecie Dobrego szkolenia po pare razy trzeba chodzić się prosić o jeden dokument a nie wspomne że po paru dnich macie zanik pamięci po prostu nie odpowiedni ludzie siedzą na tym stanowisku

Adecco Legnica

Jak dla mnie porażka, dlaczego ???otóż dlatego ze po wczorajszej rozmowie Pani rekruterka stwierdziła że wszyscy dostaniemy e-maila czy są zainteresowani naszą/moją kandydatura czy też nie.....do teraz cisza telefonu nikt nie raczy odebrać, dziękuję za taką kompetencje, szkoda mojego czasu na taką agencje,a amazon jak potrzebuje pracowników to niech sam rekrutuje bo agencja przynajmniej ta nie ogarnia tematu

Cotomabyć

Szanowni Państwo, moja osoba jest niezmiernie wdzięczna za zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Gdzie gdzie data została ustalona i tego samego dnia jednak mi podziękowaliście. Chcąc wspomnieć o innych pozytywnych stronach tegoż przedsięwzięcia niestety nie mogę się ich doszukać. To pierwsza sytuacja. Postanowiłam drugi raz dać Wam szansę i co? Uważacie się Państwo za profesjonalnie funkcjonującą na rynku agencję doradztwa personalnego, a zapominacie o feedbacku po rozmowie. Rozumiem, że aby zaoszczędzić czas, kontakt z odrzuconymi kandydatami jest zbędny według Państwa, natomiast określając się jako profesjonaliści, powinni Państwo pamiętać o jednej istotnej rzeczy, a mianowicie, że niezależnie od werdyktu końcowego, kandydatowi należy się informacja zwrotna - dodam, szczera informacja zwrotna!. Nie polecam.

Sylwia

Jak obecnie sytuacja wygląda w pracy w XPO Tilburg H&M ? Są godziny, da się zarobić? Jakie warunki mieszkaniowe panują w parku Oosterhout?

Mati

Panie na infolinii rozmawiają jakby siedziały tam za karę i robiły jakaś łaskę

@Mati

Żadna nowość ,w biurach tej agencji też tak jest, aby coś załatwić trzeba się naczekać ponad pół godziny bo nie raczą się pospieszyć..

JAGA

Jakie te rekruterki z Wrocławia są nieuprzejme. Masakra. Nikomu nie polecam odwiedzenia tej agencji. Wszystkie je pozwalniać i zatrudnić nowe, takie którym będzie chciało się pracować !

Jeżeli chodzi o niekompetentne panie rekruterki z Wrocławia, sprawa zgłoszona do Zarządu Adecco.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ADECCO. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

INA

Nie istnieje.Tam można wysyłać CV, ale i tak bez odzewu.

Ilona
@INA

Dobrze wiedzieć. Ale może po prostu w ADECCO uznano, że po prostu nie jesteś odpowiednią kandydatką na dane stanowisko i dlatego nie otrzymałaś żadnej odpowiedzi. To o jaką posadę się tam właściwie ubiegałaś?

Co ty bredzisz Ilono
@Ilona

Nie jestem odpowiednią kandydatką chociaż spełniałam wymogi na stanowiska adekwatne do mojego doświadczenia! Zastanów się co piszesz. Na stanowiska ,które oferuje Adecco prawie każdy spełnia wymogi. Przeważają oferty produkcyjne, magazynowe więc na takie stanowiska raczej każdy się łapie!

premiera
@Co ty bredzisz Ilono

NIE PRZEJMUJ SIE ILONKNA WYSTAWIA DOBRA OPINIE SWOJEJ FIRMIE ( ADECCO) W KTOREJ PRACUJE ( A RACZRJ UDAJE ZE REKRUTUJE LUDZI NA MAGAZYN DO SONOCO, I ZA DZIADOWSKA STAWKE).

DAKOMA

Nie polecam. Bardzo niekompetentne, powolne osoby, które nie powinny tam pracować. Ich lenistwo i niesubordynacja przekracza ludzkie pojęcie.

premiera
@DAKOMA

MODERATORZY STRONY USUWAJA WPISY. OSTATNIO NICK DOMINIKA NAPISALA ZE ADECCO JEST SUPER, JA ZAS DOPISALEM NAZWISKO TEJ PANI, I WYSZLO NA TO ZE JEST TO PRACOWICA FIRMY ADECCO KTORA REKRUTUJE DO WASCO WE WROCLAWIU,(usunięte przez administratora)

Tairad

Jedno wielkie zbiorowisko niekompetencji i braku kultury. NIE POLECAM! Najlepiej trzymać się z dala od tego miejsca i ludzi tak pracujących, którzy swoją drogą zachowują się jakby byli tam za karę, a nie dla pieniędzy. Wszyscy chcemy pracować i zarabiać, ale to nie powinno czynić z nas chamów. Poza tym polecam w końcu nauczyć się odbierać telefony, bo w końcu po coś je tam macie, prawda? ;)

Kate

Ciekawa firma moge polecić dobra firma

atofeler
@Kate

Jak już zostawiacie boty, to zadbajcie, żeby przynajmniej treść i tłumaczenie nie były felerne, panie i panowie z Adecco. Żenada.

Nina
@Kate

Obiecuję gruszki na wierzbie. Biuro w Amazonie 2 Wrocław tragedia nie kompetentni pracownicy!!!

Igor

Witam, Nie polecam firmy Adecco, a udział w rozmowie uważam za stratę czasu. Po firmie, która zajmuje się głównie rekrutacja pracowników spodziewałem się jednak wyższego poziomum procesu rekrutacyjnego. Rekruterka na rozmowę przyszła nieprzygotowana bez mojego cv, pytania pt. udowodnij, ze nie jeates małpa, po czym zapomniała się po rozmowie do mnie odezwać z informacja co do decyzji mimo tego, ze na koniec rozmowy spadły takie słowa. Otóż jak powszechnie wiadomo, z setek cv na rozmowę o irace zaorana się 6-7 osób i powinformowanie o podjętej decyzji nie jest chyba szczytem Państwa możliwości.

Ola
@Igor

Zgadzam się w 100% z opinią. Sam proces rekrutacyjny był nad wyraz śmieszny, pytania które padały niestety również na niskim poziomie . Oczywiście do dnia dzisiejszego zero odezwu od firmy mimo tego ze Pani która prowadziła ze mną rozmowę zapewniała mnie że kontakt będzie do tygodnia . Zdecydowanie nie polecam tym którzy maja udać się tam na rozmowę. Strata waszego czasu

NIE POLECAM

TE WSZYSTKIE PANIE PRACUJĄCE W BIURZE ADECCO , UL. ŚW.MIKOŁAJA POWINNY ZOSTAĆ ZWOLNIONE ! NIEKOMPETENTNE,NIEPOMOCNE, PRACUJĄ TAM ZA KARĘ. NIE POLECAM. NAPRAWDĘ - NIE WARTO ! SZKODA CZASU NA TĄ AGENCJĘ !

Nona
@NIE POLECAM

Zgadzam się z tą opinią, w dodatku jak się do nich dzwoni odbierają i zaraz odkładają telefon pracują wolno trzeba je ponaglać by dostać 1 głupi świstek papieru czekałam ponad 30 minut

Dominika

Polecam,dobra firma ,polecam serdecznie

atofeler
@Dominika

Dobra, bo w niej pracujesz i każą ci takie rzeczy pisać? Śmieszą mnie zawsze takie kupione opinie.

Niezadowolony

Główne "biuro" Adecco Poland we Wrocławiu znajduje się w... Amazonie. W biurze przy ul. Świętego Mikołaja znajduje się tylko dział rekrutacji i nie można załatwić tam absolutnie niczego. Zaś by załatwić cokolwiek w biurze głównym, trzeba się pofatygować aż na ulicę Logistyczną, a dodatkowo zdać się na łaskę ochrony o obiektu, która nie ma obowiązku wpuszczać nas do budynku. Przez to wszystko załatwienie jakiejkolwiek sprawy z tą agencją pracy graniczy z cudem, z czego jej zarząd doskonale zdaje sobie sprawę i wszystko celowo w ten sposób utrudnia. Schemat wygląda tak, że jeżeli chce się załatwić z Adecco jakąś sprawę, za którą oni odpowiadają, to jesteśmy przez pracowników informowani, że oni muszą zapytać "menadżera". Generalnie złożenie jakiegokolwiek dokumentu na ręce pracownika agencji i uzyskanie potwierdzenia jest niemożliwe, gdyż nie przyjmują oni tych dokumentów. Chyba, że je im pozostawimy i oni wtedy pójdą z tym do biura i poproszą menadżerkę o ich podbicie. Tak, dobrze czytacie, pracownicy agencji nie przyjmują oficjalnych dokumentów, co jest ich obowiązkiem i nie da się uzyskać potwierdzenia złożenia jakichkolwiek dokumentów. Jesteśmy zdani na łaskę tajemniczych "menadżerów", o których nikt nie wie i których nikt nie widzi. Ogólnie załatwienie jakiejkolwiek sprawy graniczy z cudem, gdyż pracownicy wszystko utrudniają i wtedy słyszymy, że menadżera nie ma, a oni się tym nie zajmują etc. i odsyłają nas do wszystkich innych ludzi wyzbywając się odpowiedzialności. Przy rekrutacjach pracownicy Adecco Poland wprowadzają w błąd informując, że by zostać przez nich zatrudnionym niezbędne jest posiadanie i podanie im numeru konta bankowego i nie chcą przyjmować dyspozycji do odbierania wynagrodzenia osobiście. Po prostu nie chcą potwierdzić otrzymania od nas takiego dokumentu. Co ważne, Adecco Poland BEZPRAWNIE przechowuje dane swoich pracowników, oraz przekazuje je innym podmiotom. Kiedy już zakończymy z nimi współpracę, to okazuje się, że zarówno nasz numer telefonu, imię, nazwisko, numer konta i wszelkie inne dane nadal widnieją u nich w systemie i agencja ta nadal z nich korzysta. Potrafią na przykład nagle do nas zadzwonić i zaproponować pracę, i dopiero wtedy zapytać o to, cz wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych, kiedy robią to jeszcze przed jej udzieleniem. Miałem nieprzyjemność pracować za pośrednictwem Adecco w Amazonie. Odnoszą się oni ordynarnie do swoich pracowników, wręcz arogancko i całkowicie ignorują swoje obietnice. Ponad to udzielają błędnych informacji i wprowadzają ludzi w błąd. Na przykład obiecano nam, że dostaniemy w pierwszy dzień pracy bidony na wodę. Nie dostaliśmy ich w ogóle, przez co każdy musiał sobie radzić sam, a od pracowników agencji usłyszałem: "Ale nie załatwiliśmy wam i co?" Powiedział to z bezczelnym uśmiechem. Dodatkowo w pracy byłem nękany przez Adecco Poland pisemnymi naganami za rzekome przekroczenie czasu przerw. To długa historia, ale istotne jest to, że oni próbowali na mnie wymusić ich podpisanie i przyjęcie. Nawet po wystosowaniu do nich oficjalnego zażalenia na nękanie i żądania, by tego rodzaju rzeczy wysyłali mi poczta, dalej przychodzili przeszkadzając mi w pracy i stresując mnie. (Dla waszej informacji, czas przerw w Amazonie jest (usunięte przez administratora) i zamiast faktycznych 15 minut mamy jakieś 8 minut) Ogółem rzecz biorąc, jest to jedna, wielka tragedia i patologia. Serdecznie odradzam korzystanie z usług tych szubrawców.

Felka

Czy obecnie poszukuja pracowników? Jakie są płace i dodatki?

Zostaw merytoryczną opinię o ADECCO - Wrocław

• Jak się pracuje w ADECCO?

Zobacz opinie na temat firmy ADECCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADECCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADECCO?

Kandydaci do pracy w ADECCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADECCO