Opinie o Esgroup Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Esgroup Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Esgroup Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esgroup Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Emma

To jak to jest z tą pracą w firmie na umowie o dzieło, od czego to zależy ta kwota? Sami przydzielają jakieś zlecenia, nie masz wpływu, na jakie trafisz i ile? Nie umawia się wcześniej na konkretną realizację zadań? Ja już zgłupiałam, proszę, niech mi ktoś pomoze i napisze jakieś konkrety, bo glowa mała :p

Mam sporo informacji

Nie napisałem nigdzie ze więcej niż minimalna. Ja pracowałem tam w okolicach 2018 r. Średni na godzinę to było w przeliczeniu 7-8zl, minimalna wynosiła wtedy około 11zl, a kwalifikowałam się do high rollerow czy jak oni to tam nazywali. Szkolenia to w zasadzie nauczenie się na pamięć formułki do mówienia klientowi i różnych jej wariantów w zależności co powie, dodatkowo jak komuś w Twoim biurze idzie dobrze to przeprowadza „impact sprzedażowy” czyli mówi innym co robi ze mu teraz idzie lepiej. Istnieją jeszcze jakieś zasady których masz się nauczyć na pamięć tj. 3 kroki, 5 kroków i 8 kroków. Nie pamietam dokładnie co się w nich zawierało ale były tam rzeczy typu nigdy nie odpuszczaj, przejmij kontrole, stosuj system, odwracają negatywy.

Tych promotorów marki przyjmują jeszcze? Tak jak kiedyś w 2016 co oferty pracy były. Szukam czegoś aby dorobić sobie. Dajcie znać czy istnieje taka możliwość i czy dużo doświadczenia wymagają tak w ogóle.

Emma

Mam sporo informacji Nowy wpis
@Emma

Lecisz w teren, podpisujesz klientów i od tego masz prowizje. Dzienny target to 2 podpisanych klientów na około 100 spotkanych. Stałe 2 dziennie wyrabiają tylko najlepsi i najbardziej wytrwali. Przeciętny pracownik ma średnia 1-1,5 sprzedaży dziennie. W zależności od miasta stawka się różni ale nawet przy najwyższych stawkach i wyrobionym targecie wychodzi mniej niż minimalna

@Mam sporo informacji

To, że więcej niż minimalna to dobrze wiedzieć, pytanie tylko o ile? Ciekawi mnie tez to stwierdzenie, że ktoś jest najlepszy i dzięki temu 2 ogarnie. Są co do tego jakieś konkretne porady? Albo dobre szkolenia? pytam, bo skoro masz dużo informacji, to może się orientujesz?

Mam sporo informacji Nowy wpis

Mieczysław

Przeczytałem że zarobki są tu dość niskie a na rozmowie obiecują większe. Ktoś powie ile dokładnie można zarobić? Bo mam nadzieję że nie najniższą krajową...

Ążej
@Mieczysław

Hej, najniższą krajową nie zarabiasz. Zarabiasz jeszcze mniej. Umowa o dzieło bez kwoty minimalnej.

Lidia
@Ążej

O dzieło? To mnie zaskoczyłeś powiem szczerze. To ile miesięcznie mniej więcej wychodzi?

Ążej
@Lidia

zależy, możesz zarobić 400 zł miesięcznie, możesz i 4k. Nie ma szans zaplanować wydatków.

Albi

Firma (usunięte przez administratora) niewinnych ludzi na niskie zarobki. (usunięte przez administratora) opowiadają niestworzone rzeczy o bez limitowych zarobkach. (usunięte przez administratora) Sami zarabiają bardzo duże pieniądze a (usunięte przez administratora)na każdej osobie i rzeczy. Marna firma, bez przyszłości - nie polecam.

Lolo
@Albi

Jaka jest nazwa firmy i adres?

Artuur

uuu,

Bogna
@Artuur

Czy taka przeprowadzka i nowa lokalizacja to forma awansu?

Zbigniew
@Bogna

Widzę, że prowadzicie dyskusję na temat sytuacji prosto z życia firmy Esgroup Poland. Cieszy mnie to, że jesteście aktywni, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy osoby bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego również mają szansę zatrudnienia w tej firmie? Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie ukrywam, że fakt ten mnie ciekawi.

Sympatyczny

Fakty nie opinie czyli: Praca polega na sprzedawaniu fotowoltaiki chodząc po ludziach i namawiając. Jeździsz swoim samochodem lub wypozyczasz, za to wszystko płacisz sam (paliwo, wynajem) nie masz za to żadnych dodatków. Nie ma podstawy jest system prowizyjny. Praca jest od 10.30 do 20. Dwa razy w tygodniu dłużej bo musisz wrócić na podsumowanie do biura. Raz w miesiącu jest tygodniowy wyjazd poza Warszawę żeby tam namówić klientów, tam pracujesz od 9 do 21 i możesz nic nie zarobić i koszty wyjazdu (pokój, żarcie itp) pokrywasz sam. Czyli po wyjeździe jesteś -400 jak nic nie zarobisz. Firma chwali się że zaraz po podpisaniu umowy daje pieniądze lecz w praktyce czekasz miesiąc bo czekasz aż zamontują fotowoltaike na dach a później tydzień ( w sumie nie wiem na co ). Podsumowując możesz zarobić dużo a możesz nic poświęcając dużo czasu, więcej osób zarabia mało. Ludzie są tam tylko po to bo liczą że dostaną swoje biura bo jest to zwykły MLM. Pozdrawiam Sympatyczny :)

Wanda
@Sympatyczny

Cześć, napisałeś, że nie ma podstawy i jest tylko system prowizyjny. Jak wyglądają więc zarobki? Ile realnie można zarabiać w firmie będąc jej pracownikiem? Chętnie też dowiem się jaka umowa oferowana jest w Esgroup Poland. Napisz, proszę.

Sympatyczny
@Wanda

W pierwszy miesiąc nie licz na kokosy bo masz szkolenia za które firma nie płaci, zazwyczaj pracownik sprzedaje foto raz na 2 tygodnie raz na tydzien i srednio zarabia łącznie ok. 3k. Można też zarobić z 10k ale to jest zazwyczaj jednorazowy strzał i przy 100 paru osobach w firmie zarobi tyle jedna osoba i to nie zawsze. Ogólnie da się zarobić na foto ale nie w tej firmie ;p

handlowiec foto
@Sympatyczny

Pytanie czy Ci handlowcy wiedza ile po drodzy zabieraja im pieniedzy za kwp? ???? polecam uderzyc bezposrednio do firmy fotowoltaicznej , bo i owner i appco po drodze musi zarobic

czy dalej wszyscy biegaja w terenie podczas koronawirusa ? wydaje mi sie ze przez dlugi czas ludzie nie beda chcieli gadac z przedstawicielami. I czy firma zrekomensuje jakos te kilka tygodni wolnego ? Ludzie musze oplacic rachunki itp itd

aDONIS
@Kasia

Czyli firma nie funkcjonuje w czasie pandemii?

SarsCov2

Czy ta firma nadal funkcjonuje w szczycie pandemii? Jeśli tak, to jak wygląda obecnie praca akwizytorów d2d? Jakie procedury wdrażane są po zakażeniu pracownika wirusem?

Arek

@piotr skąd wiesz ze firma jest zamknięta ?

od kiedy firma znowu rekrutuje ? wiadomo do kiedy jest zamknięta ?

Daniel

Miałem zamiar aplikować do firmy ale epidemia wszystko zmieniła. Czy przymierzacie się ruszać z pracą?

@Daniel

chyba szybko nie wroca do pracy . bieganie po klatkach i wciskanie produktu bedzie bardzo niebezpieczne

em.em

Znalazłam ogłoszenie - brzmiało naprawdę super, bo przeszkolą w marketingu. Rozmowa z panią przez telefon też super - sympatyczna pani opowiada, że pracuje się dla organizacji pozarządowych, które dają pieniądze, a firma je inwestuje w kampanie. Ale więcej szczegółów na rozmowie. Praca 10.30-18.30 i ogólnie bajka. Na dniach mam rozmowę, więc zaczęłam szukać informacji. I trafiłam tutaj! Czy praca nadal ma polega na chodzeniu po domach i zbieraniu podpisów? Czy może coś się zmieniło? Nawet znalazłam ogłoszenie, na które odpowiedziałam i nic o pracy w terenie nie było mowy, o żadnym chodzeniu po blokach/domkach tym bardziej. Jestem pewna, ze w czasie rozmowy pani powiedziała coś o pracy w biurze. Byłabym wdzięczna za informacje, jak aktualnie wygląda praca.

Zbigniew
@em.em

Którego dokładnie dnia masz rozmowę kwalifikacyjną do pracy w firmie Esgroup Poland? Zastanawiam się, czy masz jakiekolwiek doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku. Gdybyś takowego nie miała to i tak trzymam kciuki, aby poszło Ci jak najlepiej.

sadbuttrue
@em.em

W żadnym ogłoszeniu nie napiszą, że chodzisz bo blokach/domkach i przyłączasz ludzi do pomocy przez PZ (w skrócie to jest takie nakłanianie na podpis) .

Zofia
@Zbigniew

Czy ma to jakiekolwiek znaczenie kiedy dana osoba była na rozmowie ? Ja również życzę powodzenia, jednak praca to door to door .

Zofia
@Zbigniew

poza tym doswiadczenie nie jest wymagane

niki
@Zofia

no i firma się zlikwidowała !

Zuzia
@niki

Jakieś szczegóły?

Aneta
@niki

@niki Skąd te wiadomości? Chętnie poznam szczegóły. To fakt, że na FB Esgroup ostatnie zdjęcia z biura są z lata zeszłego roku, ale to jeszcze nie świadczy o likwidacji firmy.

Mariusz

Atmo fajne super nowe biuro fajni klienci dopiero zaczynam

Weronika

Jestem po wstępnej rozmowie, wszystko jest klarowne i przejrzyste, fajny szef, super klimat :)

Jaca
@Weronika

XD Kazali ci z pistoletem przy głowie pisać takie wysrywy z szablonu?

Xxx
@Weronika

Rzeczywiście jest spoko gościem, ale uważaj, bo tyle kombinowania i cwaniakowania ile tam jest to nigdzie nie widziałam. Kwestia czasu aż zaczniesz zauważać.

Lidia
@Xxx

Widzę, że sporo wiesz na temat firmy Esgroup. Mam zatem ogromną nadzieję, iż zechcesz się z nią podzielić. Interesuje mnie spróbowanie w niej swoich sił, lecz nie mam doświadczenia. Myślisz, że miałabym jakieś szanse w procesie rekrutacji?

Artur

Firma nie nazywa się już Appco tylko connect 2, są inne zasady, kryteria oraz wynagrodzenie! Standard oraz zarobki poszły w górę, pracuje już pół roku i jest mega atmosfera, potwierdzam ze właścicielem esgroup Gdynia jest taki Bartek który jest naprawdę profesjonalistą

Xxx
@Artur

To ile teraz płacą za 1 PZ?

Dominik DE Cocco

Moim zdaniem to jest fajna praca. W Gdyni dużo się pozmieniało, zmienił się szef, stawki oraz klient. Umowę jak ktoś chce ma o prace, za dojazdy kasa jest zawracana i pracujemy 8 godzin dziennie, jeśli ktoś chce zarabiać 3/3,5 tys na rękę pracuje dodatkowo w sobotę, szkolenia z zakresu pewności siebie, komunikatywności i sprzedaży są bezbłędne, można się dużo nauczyć, atmosfera jest (usunięte przez administratora) Wszystko jest do dogadania, pracuje 3 miesiące i już zarządzam 3/4 osobowym zespołem, śmieszna mnie komentarze ludzi którzy tam nie pracują i się wypowiadają bo naprawdę dużo się zmieniło, polecam ta prace każdemu kto przyjdzie i zobaczy to na własne oczy, pozdrawiam

Bolt

Fotowoltaika

DexterDuu

Fajna praca :) Lubię pomagać :)

Warchoł
@DexterDuu

Co, za półdarmo lubisz pomagać, niewolniku z wypranym mózgiem? Coś tam jesz w ogóle, mieszkasz gdzieś, czy kiblujesz w squocie albo chacie rodziców i uważasz, że będąc wyzyskiwanym za 2k/msc jesteś misjonarzem dobra?

sadbuttrue
@Warchoł

gdzie jeszcze z wypłaty musisz dać na dojazd w różne miejsca i obcych ludzi prosić o możliwość skorzystania z toalety.

Amigo

super praca na wakacje i na stałe

Admin

Megaaaaaaaaaaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Esgroup Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Esgroup Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Esgroup Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Esgroup Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Esgroup Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Esgroup Poland Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 70 ocen.

Esgroup Poland Sp. z o.o.