esgroup

Gdynia

Opinie o esgroup

byly pracownik 2016-04-14 15:19:53
pracowalem tam. Kasa moze i jest niezla. Zalezy ile zbierzesz ludzi. Ale. Za wache czy bilety nie zwracaja. Godziny pracy 11-20:30 z czego do domu trafiasz w porywach 22 zalezy jak blisko mieszkasz i na jaki rejon trafisz bo codziennie musisz wrocic do biura zdac dokumenty. Praca dla ludzi, ktorzy nie maja co robic z czasem. I ludzi samotnych. ludzie tam sa naprawde zajebisci. Z nimi klopotow nie ma, o wolne jak poprosisz to masz. To chyba wszystko. Pozdrawiam.
Byly pracownik. 2016-05-16 16:17:10
No tak. Kasa jest niezla. Ale szczerze ? Po kilku tygodniach takiego chodzenia. A czasami trafil sie teren gdzie ludzie omijaja szerokim lukiem. Ciezko patrzec na pozytywy. Czasami dostaniesz dniowke 300 zl a czasami zero. Naprawde z tym jest roznie.
Jeden tydzien mialem taki ze dostalem niecala 100. Raz 900. Bo u nich sa tygodniowki.
Wiec tak jak pisze. Ja zrezygnowalem bo nie ma umowy o prace ewentualnie jak ci sie uda to po roku zakladasz swoja dzialanosc. No i godziny. Byly straszne. Moja kolezanka jak dostala teren to bala sie chodzic po 18 jak juz ciemno bylo. Bo pelno menelstwa.
Rozczarowana 2016-10-12 08:55:50
Byłam tam niedawno na rozmowie. Ogłoszenie kompletnie nie odzwierciedla tego jak praca wygląda. "Szefowa" chamska roszczeniowa osoba, do końca nie chciała powiedzieć na czym polega praca, bo jak to powiedziała :"Z pracą jest jak z samochodem, lepiej o nim nie czytać i nie słyszeć przed kupnem tylko sie przejechac" (?!?!?!) a obowiązki oraz wynagrodzenie poznaje się na dniu próbnym. Pytana na czym polega praca wymieniała tylko bardzo szybko firmy dla któryh zbierają pieniądze, udawała, że nie rozumie pytania i coraz bardziej sie denerwowała, gdy pytałam dalej. W rzeczywistości praca polega na chodzeniu po firmach, domach i żebraniu pieniędzy na chore rysie i inne tego typu sprawy. Praca do późnych godzin wieczorych i nie ma się wpływu na "rewir", który Ci przydzielą. Gdy podczas rozmowy powiedziałam, że jednak dziękuje "szefowa" tak się zdenerwowała, że zaczęła na mnie krzyczeć :) Baaaardzo nie polecam nawet tracenie czasu na rozmowę.
Miraż 2016-10-12 20:46:28
Na kazda rozmowe warto pojsc i samodzielnie ocenic jak wyglada sytuacja. U mnie wyszla calkiem niezle, ciekaw jestem jestem co bedzie dalej.
obiekt1 2016-10-24 12:04:00
Czy większość wpisów została opłacona po 50gr prawda? Nie jest wam głupio? W sumie na co liczyć od firmy, która została świetnie opisana przez koleżankę "Rozczarowaną"?
Hihg_Jack 2016-11-25 19:33:43
Hej, bylem na rozmowie, warunki jak warunki, dla jednych mogą być, dla innych słabe. Ja szukam roboty od zaraz, jak mnie przeszkolą i będę zarabiał kasę, dam im szansę he.
Zostaw swoją opinię o esgroup - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie esgroup