Opinie o Tomasz Frątczak Abc Printing Group w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tomasz Frątczak Abc Printing Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Frątczak Abc Printing Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Frątczak Abc Printing Group w Warszawa

Mariusz Nowy wpis

Zastanawia mnie ta cisza na forum ? Ktoś coś ?

nol Nowy wpis

firma jak lotnisko w radomiu, nie polecisz ale mozesz pozamiatac

Olga Nowy wpis

Czy jest powód, że od dawna nikt nie pisze?

procki Nowy wpis

strasznie sie dziwie ze nikt nic nie pisze pozytywnego, mam tam znajomka i mowi ze jest ok, roboty duzo ale placa dobrze i jest spoko a szefostwo jest ok mozna sie dogadac, tylko szkolen nie ma, jak to w polskich firmach

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tomasz Frątczak Abc Printing Group.
fak

2- kasa ok znaczy, start od 3-5 tysi , w zaleznosci od umiejetnosci , a starzy pracownicy to i po 7-8 ponoc mają, takie ploty są, ale to ci co pracują od mojzesza, tylko czy lubisz jak bat swista w powietrzu, niby go nie ma, a jest

benio
@fak

szalu nie ma, w tej branzy sa wyzsze zarobki, dlatego nie rozumiem jesli jest tyle wpisow nega o abc, mozna szukac innych firm, mi tu dobrze, jest ok a cieniasy niech sie .., a wogole to juz dawno firma zmienila nazwe a o szacunku to mozecie sobie gadac jak zalozycie wlasna firme i ludzie beda wypisywac takie rzeczy jak tu

jomi

czy ktos wreszcie napisze cos rzeczowego czy same faki bedziecie wylewac, warto czy nie aplikowac, bo nawet za duza kase nie dam sie dymac , czy cos. wiec moze ktos cos napisze wreszcie konkretnego o nich?

dziękuję postoję
@jomi

co dokładnie chcesz wiedzieć? typowa polska firemka - szef cie nie szanuje, masz siedzieć za darmo po godzinach, a jak trzeba to i w weekend, atmosfera napięta. za specjalnie nie awansujesz, ludzie drą mordy, żyć nie umeirać

num

tam pracuja sami desperados

rus

kasa ok tylko atmo cuchnie

neo

a oni jeszcze robia cos fajnego czy dalej tylko pieluchomajtki w promocji

lowca z biedry

nie slzsyalem nic dobrego o tej firmie wszyscy narzekaja.to czemu nic nie robicie. jak tylko kasa sie zgadza a reszta nie. to znajdz cos innego. stado palantow tam pracuje.albo lubicie to lemingi

kolo

nie nawidze mojego szefa i musze z tym zyc nastepne X lat. tak jak wiekszosc tych co znam

miś

to się nazywa syndrom sztokholmski

stary

ludzie jestescie naiwni.liczy sie tylko kasa na koncie szefa,wy to macie mu zrobic,reszta nikogo nie obchodzi,wasze rodziny,czas wolny,wakacje,łikendy, kogo to boli ze jestescie tak traktowani,sami na to sie zgodziliscie,to tylko wasz wybor,praca was wyzwoli-jest taki napis nad pewną bramą

bahaha

o ja ja natirliś pracowac pracowac sznelaa idioten a na starosc pod kosciolek

swiatloczuly

a czy męski inaczej ma tam szanse na prace grafika? slyszałem ze homofobia jest tam duza i jawna choc to warszawska firma reklamowa

l

Nie wiem jak wy szukacie, ja przed chwila znalazłem jedno ogłoszenie

mimi

to źle szukasz

allahu akbar

nie mozna oczekiwac warszawskich/europejskich warunkow pracy czy płacy jesli szefostwo to słoiki i mysli jak zakrecony słoik z kapusta.jesli sie otworzy taki słoik to zapach tłumaczy wszystko.jesli chcecie lepszych warunkow szukajcie skandynawskich korporacji.ryba psuje sie od głowy wiec lepiej nie bedzie,a najgorsze sa włazidupy ktore i tak nic nie osiagna bo wielka gruba ryba ma wszystkie male rybki murzynki pod ogonem i dobrze sie bawi oblizujac swoje grube paluszki rybne,taka fajna zabawna ta firma jest

buła

Nie, tak nie jest. Ci, co siedzą po godzinach z reguły są samozatrudnieni (nie mają innego wyjścia). Więc ich kodeks pracy nie obowiązuje. Nie ma zwyczaju odbierania godzin/dni wolnych w zamian za siedzenie po godzinach. Najwyżej możesz liczyć, że na koniec roku skapnie Ci coś w formie premii, ale po 1. premie są śmiesznie niskie, na pewno nie rekompensują siedzenia po godzinach, a po 2. jak Cię zwolnią np. w grudniu to premii musisz powiedzieć papa.

buła

Największym problemem tej firmy jest to, że szefostwo absolutnie nie docenia pracowników. Nie inwestują w ludzi, nie szkolą, nie powiedzą dziękuję, wymagają od innych, ale od siebie absolutnie nie. Jak zajdzie potrzeba, to siedzenie po godzinach czy praca nawet w weekend jest psim obowiązkiem pracownika (o pieniądzach za nadgodziny można pomarzyć). Na koniec roku dają czasem premie, które mają wynagrodzić nadgodziny, ale są to tak śmiesznie niskie pieniądze, że dziwię się, że ludziom nie jest wstyd to przyjmować (bo że szefostwo nie wstydzi się takie "premie" dawać, to mnie akurat nie dziwi, taki typ człowieka). Ludzie nie wytrzymują presji, wrzeszczą na siebie, nikt nikogo nie szanuje. Jak zamierzają Cię zwolnić, to do ostatniego dnia będą udawać, że wszystko jest ok, a potem ostatniego dnia miesiąca (czasem nawet ostatniego dnia przed wziętym przez pracownika urlopem) pracownik dowiaduje się, że jednak coś jest nie tak, więc nara. nie polecam, chyba że na chwilę.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Frątczak Abc Printing Group - Warszawa

Tomasz Frątczak Abc Printing Group
1.6/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Szyszkowa 35/37
    02-285 Warszawa