ABC Printing Group

Opinie o ABC Printing Group

anonim 2008-10-15 12:00:04
Bylabym wdzieczna za opienie na temat firmy ABC Printing Group, z gory dziekuje
Były pracownik 2010-07-21 10:23:17
Nie polecam zalecam trzymanie się od nich z daleka! Zadnego szacunku dla ludzi praca ponad siły oraz mierne zarobki. Z dużej firmy zatrudniającej ponad 100 osob zmienili sie w garazowych paprakow z zatrudnieniem ponizej 50 osob!
Klemente7 2010-08-02 11:51:17
Pewnie sam jesteś garażowym paprakiem i wyleciałeś z tego powodu z pracy. Poza tym nie jest trudno wystawiać komuś opinię anonimowo.
Trochę więcej samooceny anonimie. Gdybyś był w porządku to miałbyś odwagę się podpisać.
Artur
teraz szczesliwa 2011-12-04 17:56:48
Probuje wymazac z pamieci ten koszmar.W abc printing group pracowalam kilka lat,prawie zawsze ponad norme, praca do 1; 2 w nocy to byl Standard. Podziekowano mi zwolnieniem mnie SMS-em, bez słowa pozegnania i jakiejkolwiek kultury. Ta firma to dziura w[usunięte przez moderatora] kosmosu.
Pracująca 2013-06-01 21:32:19
Nie ma tragedii. Może kiedyś było tak jak ludziska piszą ale odkąd ja tu jestem (1,5 roku) jest ok. Rzadko siedzę po godzinach i płacą na czas.
Coli 2014-07-22 12:54:19
jako grafik można liczyć na zarobek 3000-5000 netto. Zazwyczaj chcę założenia działalności. Pracowników którzy pracują tak kilka a nawet kilkanaście lat też się znajdzie. Siedzenia po godzinach mało. Ale prezesi mogą pożegnać się z Tobą z dnia na dzień choć preferują koniec miesiąca i okres wypowiedzenia bez konieczności pełnienia obowiązku. Wypłaty na czas. Bez proszenia. Sporo chaotycznego działania. Główny klient to real.
korus 2015-01-31 15:18:30
z tego co mi wiadomo to ABC printing group normalnie dalej funkcjonuje i ma się całkiem dobrze. Te problemy z ich stroną to pewnie nie jest jakaś trwała sytuacja , a raczej chwilowe problemy. Jeśli chodzi o branże to firma ma za sobą już wiele lat na rynku podczas których zdobyła zaufanie swoich klientów
bi nie ma 2015-02-05 12:30:34
tej firmy
joloXD 2015-07-26 17:58:22
zarobki ok,umowa na firme,jak masz wywalone na atmosfere to wbijaj,musisz polubic kibolskie slownictwo,zdaza sie cios w moszne,szefowi smierdzi z pyska,jesli masz malo roboty-nigdy tego nie mow nikomu,tutaj kazdy donosi i sie wypina
murzyn 2015-08-12 08:38:34
precz z wyzyskiem
buła 2015-12-20 12:37:04
Największym problemem tej firmy jest to, że szefostwo absolutnie nie docenia pracowników. Nie inwestują w ludzi, nie szkolą, nie powiedzą dziękuję, wymagają od innych, ale od siebie absolutnie nie. Jak zajdzie potrzeba, to siedzenie po godzinach czy praca nawet w weekend jest psim obowiązkiem pracownika (o pieniądzach za nadgodziny można pomarzyć). Na koniec roku dają czasem premie, które mają wynagrodzić nadgodziny, ale są to tak śmiesznie niskie pieniądze, że dziwię się, że ludziom nie jest wstyd to przyjmować (bo że szefostwo nie wstydzi się takie "premie" dawać, to mnie akurat nie dziwi, taki typ człowieka). Ludzie nie wytrzymują presji, wrzeszczą na siebie, nikt nikogo nie szanuje. Jak zamierzają Cię zwolnić, to do ostatniego dnia będą udawać, że wszystko jest ok, a potem ostatniego dnia miesiąca (czasem nawet ostatniego dnia przed wziętym przez pracownika urlopem) pracownik dowiaduje się, że jednak coś jest nie tak, więc nara. nie polecam, chyba że na chwilę.
buła 2016-01-02 12:37:58
Nie, tak nie jest. Ci, co siedzą po godzinach z reguły są samozatrudnieni (nie mają innego wyjścia). Więc ich kodeks pracy nie obowiązuje. Nie ma zwyczaju odbierania godzin/dni wolnych w zamian za siedzenie po godzinach. Najwyżej możesz liczyć, że na koniec roku skapnie Ci coś w formie premii, ale po 1. premie są śmiesznie niskie, na pewno nie rekompensują siedzenia po godzinach, a po 2. jak Cię zwolnią np. w grudniu to premii musisz powiedzieć papa.
allahu akbar 2016-01-04 10:09:15
nie mozna oczekiwac warszawskich/europejskich warunkow pracy czy płacy jesli szefostwo to słoiki i mysli jak zakrecony słoik z kapusta.jesli sie otworzy taki słoik to zapach tłumaczy wszystko.jesli chcecie lepszych warunkow szukajcie skandynawskich korporacji.ryba psuje sie od głowy wiec lepiej nie bedzie,a najgorsze sa włazidupy ktore i tak nic nie osiagna bo wielka gruba ryba ma wszystkie male rybki murzynki pod ogonem i dobrze sie bawi oblizujac swoje grube paluszki rybne,taka fajna zabawna ta firma jest
mimi 2016-01-06 16:59:19
to źle szukasz
l 2016-01-10 15:08:05
Nie wiem jak wy szukacie, ja przed chwila znalazłem jedno ogłoszenie
swiatloczuly 2016-02-03 11:00:34
a czy męski inaczej ma tam szanse na prace grafika?
slyszałem ze homofobia jest tam duza i jawna choc to warszawska firma reklamowa
bahaha 2016-03-10 15:54:05
o ja ja natirliś pracowac pracowac sznelaa idioten a na starosc pod kosciolek
stary 2016-04-18 08:11:33
ludzie jestescie naiwni.liczy sie tylko kasa na koncie szefa,wy to macie mu zrobic,reszta nikogo nie obchodzi,wasze rodziny,czas wolny,wakacje,łikendy, kogo to boli ze jestescie tak traktowani,sami na to sie zgodziliscie,to tylko wasz wybor,praca was wyzwoli-jest taki napis nad pewną bramą
miś 2016-05-12 16:48:37
to się nazywa syndrom sztokholmski
kolo 2016-05-13 15:57:03
nie nawidze mojego szefa i musze z tym zyc nastepne X lat. tak jak wiekszosc tych co znam
lowca z biedry 2016-05-18 10:36:43
nie slzsyalem nic dobrego o tej firmie wszyscy narzekaja.to czemu nic nie robicie. jak tylko kasa sie zgadza a reszta nie. to znajdz cos innego. stado palantow tam pracuje.albo lubicie to lemingi
neo 2016-05-20 10:03:04
a oni jeszcze robia cos fajnego czy dalej tylko pieluchomajtki w promocji
rus 2016-06-08 10:31:55
kasa ok tylko atmo cuchnie
num 2016-07-23 09:01:06
tam pracuja sami desperados
jomi 2016-08-23 12:28:20
czy ktos wreszcie napisze cos rzeczowego czy same faki bedziecie wylewac, warto czy nie aplikowac, bo nawet za duza kase nie dam sie dymac , czy cos. wiec moze ktos cos napisze wreszcie konkretnego o nich?
dziękuję postoję 2016-08-27 09:12:00
co dokładnie chcesz wiedzieć? typowa polska firemka - szef cie nie szanuje, masz siedzieć za darmo po godzinach, a jak trzeba to i w weekend, atmosfera napięta. za specjalnie nie awansujesz, ludzie drą mordy, żyć nie umeirać
fak 2016-10-22 09:43:19
kasa ok znaczy, start od 3-5 tysi , w zaleznosci od umiejetnosci , a starzy pracownicy to i po 7-8 ponoc mają, takie ploty są, ale to ci co pracują od mojzesza, tylko czy lubisz jak bat swista w powietrzu, niby go nie ma, a jest
Zostaw swoją opinię o ABC Printing Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Printing Group