Biomet Polska Sp. z o.o.

Opinie o Biomet Polska Sp. z o.o.

MARIA55 2015-06-06 12:43:44
WSZYSTKIE FIRMY SPRZEDAJACE TOWAR NA SPOTKANIACH, SZKOLA SWYCH PRZEDSTAWICIELI NA CWANIACZKOW WYMUSZAJACYCH ROZNYMI SPOSOBAMI ZAKUP CZEGOKOLWIEK. 23.03/15R O G. 18,00 ODBYLO SIE W CHOJNICACH W SUKIENNIKACH TAKIE WLASNIE SPOTKANIE. DWIE MLODE PANIE NIE MIALY POJECIA O PROWADZENIU PREZENTACJI, TOTEZ NIE MAJAC NIC DO POWIEDZENIA, PO POL GODZINIE ZAKONCZYLY PREZENTACJE. CHAMSTWEM BYLO WYCIAGANIE NA SILE LUDZI DO ROZMOWY. JESLI LUDZIE MOWIA, ZE I TAK NIC NIE KUPIA, TO PO CO WYWIERAC NA NICH ZADANIE ROZMOWY. PRZED POKAZEM PANI SPISYWALA DANE. TO SZCZYT WSZYSTKIEGO! JAKIM PRAWEM TE DANE SPISYWANO??? JESLI NIE CHCECIE BYC TAKIE, JAK ONE I ROBIC TO, CO FIRMA NAKAZE BEZPRAWNIE I BEZCZELNIE, NIE PODEJMUJCIE PRACY W TAKICH FIRMACH. BO TO, JAK POSTEPUJECIE Z LUDZMI, NIE SWIADCZY O FIRMIE, TYLKO O WAS.
Zostaw swoją opinię o Biomet Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biomet Polska Sp. z o.o.