ŻAK sp z o. o.

Opinie o ŻAK sp z o. o.

były pracownik 2010-09-30 14:47:11
Firma z branży budowlanej. Nie polecam. Rozumiem, że w tej branży nie jest teraz lekko, ale takie prowadzenie firmy i takie traktowanie pracowników, którzy odwalają kawał dobrej roboty nie powinno mieć miejsca. Niskie zarobki, olbrzymia rotacja (zazwyczaj ludzie sami odchodzą), spychologia, nakładanie zbyt dużej liczby obowiązków i ciągłe opieprzanie pracowników przez szefostwo.Oto cała firma PBM ŻAK.
gościnnie 2010-10-22 22:49:32
Wydaje mi się, że oni mają wielkie mniemanie o sobie i myślą, że są firmą, w której każdy chciałby pracować za pół darmo. A atmosfera w biurze jakby ktoś umarł.
benek 2011-11-10 09:34:15
Witam nie polecem nikomu pracy w firmie Pamar w Wraszawie. Od pracowników wymaga sie 300% normy , pensje są bez powodu ucinane razem z 2 kolegami opuściliśmy tą firmy ponieważ obcieli wszystkim po 1000zł. bez podania powodu. Po czym kiedy chcielismy porozmawiać z kims kto może nam wytłumaczyć dlaczego nie wypłacono nam naszych pieniędzy na wszystkie pytania usłyszeliśmy jedna odpowiedź \"nie moge panom udzielić takich informacji\" Jednym słowem szczerze nie polecam firmy!!! i nie radze podisywac umowy na 1040 zł Netto(najniższa krajowa) gdyz napewno to wykorzystają
Ludzik do pracy 2013-03-07 10:52:57
Ja też nie polecam . Potworny [usunięte przez moderatora] pracowników !!!
Były pracownik2 2013-03-07 10:55:55
Tak to prawda nastrój grobowy i potworny bałagan w papierach. Brak zupełnie szacunku do pracowników.
ajis 2016-05-12 20:04:34
Na tym stanowisku wielkich pieniędzy nie będziesz chyba miał @kaszak, ponieważ to nie jest praca na cały etat. myślę, że jednak coś koło 2000 netto miesięcznie powinieneś zarobić. Praca bardzo ciężka też nie jest, ale wymagają doświadczenie co najmniej 3 letniego
Zostaw swoją opinię o ŻAK sp z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŻAK sp z o. o.