Focus Point

Kielce

Opinie o Focus Point

handlowiec 2009-11-18 15:16:55
Popieram pierwszą opinię.Współpracowałem z tymi ludzmi jeszcze w innej firmie.Omijać tych[usunięte przez administratora] na kilometr.Mam nadzieję,że inni też się tutaj wpiszą.
borynka 2010-02-11 17:46:08
A mozesz powiedziec cos wiecej? zaprosili mnie na rozmowe a tak naparwde nic nie wiem o tej firmie..... :/
ppp 2010-02-28 10:51:30
borynka moższ coś więcej napisać o tej firmie , błś na tej rozmowie ???
wojciecho 2010-03-12 14:35:28
byłem na rozmowie na ul Leonarda 15 w bramie na drugim piętrze tam w wynajętym pokoju siedziało dwóch panów jeden młodszy cały czas wpatrzony w laptop a szpakowaty facet około pięćdziesiątki nawijał mi o neostradzie i innych produktach, czas pokaże co to za firma ja zapisałem się na szkolenie bo przecież ja nie handlowiec a to ma być praca która polega na pozyskaniu klientów do neostrady tv itd zobaczę co to wyjdzie i napisze, oceny są niskie tej firmy i jak to będzie się okaże
Helios 2010-05-05 09:50:31
Oświadczam z całą stanowczością ,ze firma Focus Point autoryzowany Partner TP nikomu nie jest winna żadne pieniądze z tytułu wynagrodzenia.Wypisywanie oczerstw wykorzystując anonimowość internetu to oznaka twórzostwa i elementarnego braku etyki na poziomie marginesu......................
O wysokich standardach pracy, etyce rozliczeń może przekonać się każdy sam nie musi wierzyć oszczerstwom.
windykator 2010-05-12 09:13:48
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kieleckiej firmy Maxtel również partnera TP(ale szanowanego).Tam pan [usunięte przez administratora]wraz z synalkiem znalazł "bezpieczną przystań".Nie rozumiem zarządu tej szanowanej spółki jak mogli zatrudnić tych ludzi [usunięte przez administratora]
marco 2016-05-20 08:55:48
a może takie opinie @fd2 piszą ci którym tam nie poszło z ich winy?
Zostaw swoją opinię o Focus Point - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focus Point