Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

bożenka

Na to co tu jest pisane są § więc trochę rozwagi.

Oldboy

Jeśli chodzi o firmę Universal Agent, jest to najbardziej konkurencyjne cc w Krakowie pod względem zarobków ale i atmosfery. Wszystkie zasady współpracy macie wytłumaczone zaraz po rozpoczęciu szkolenia, Jeśli nie panujesz na tym co mówisz,wprowadzasz klienta w błąd z premedytacją należy Ci się brak prowizji. Jeżeli utraciłeś prowizję, było to z Twojej winny, jak mogłeś utracić bonusy z winny ua? Kto powiedział klientowi że będzie miałcoś a tego tak naprawdę nie ma???? Postawcie się w sytuacji gdybyście to wy byli na miejscu tego klienta, co czuli byście włączając kanał który mieliście mieć za darmo a okazuję się że trzeba za niego dopłacić??? W dzisiejszych czasach działa się z klientami partnersko, a nie wali kit. Co do pracy - słuchawka jest nie dla każdego. A praca może być na chwilę, lub na stałe. Dla ludzi ambitnych UA daje możliwości rozbudowania sobie CV i pójścia w dalszą drogę zawodową z ogromnym rozpędem, firma która wychowała managerów zarządzających działami sprzedaży w dużych międzynarodowych firmach oraz ludzi którzy poszli na przysłowiowe swoje, oraz handlowcy którzy świetnie radzą sobie w sprzedaży bezpośredniej a sukces zagwarantowało im to czego się nauczyli właśnie w tej firmie (Bez obrazy, nie mówię tutaj o wyżej wymienionych wielbicielach robaczków:)) Fakt jest taki że szacunek należy się w pracy natomiast, jeśli ty nie szanujesz pracy swojego managera(TL)to dlaczego on ma szanować Twoje spóźnienia, RĘKA RĘKĘ MYJE. JEŚLI CHCESZ SOBIE POSIEDZIEĆ I POPIERDZIEĆ W STOŁEK IDŹ DO BIEDRONKI, która prowadzi agresywną ekspansję rynku a jej branża jeszcze nie jest spenetrowana co zapewni ci spokojną pracę:) UA jako firma zawsze była rzetelna, Kasa na czas, umowa co prawda zlecenie ale jak nie studiujesz masz dodatek taki sam jak student plus jeszcze ZUS opłacony. Darmowa siłownia w Gym parku co jest moim zdaniem genialne!!!!! Imprezy firmowe - w innych cc dostaje wasz szef 50 zł na browary i na ławkę, a wam wynajmują cały klub:) Prawda jest taka że nie ma firm idealnych ale Ua daje radę:) Nie pracuje od kliku miesięcy ale miło wspominam:) P.s. Nie piszę na zamówienie :)

Wreszcie ktos napisal prawde(usunięte przez administratora)

qwer

Ludzie jak Wam tak nie pasuje to zmieńcie pracę, ale przecież lepiej siedzieć (usunięte przez administratora) i marudzić pod nosem. A może innej pracy nie znajdziecie ze względu na WASZE podejście? typowe polaczki. Pracowałem pod starymi liderami (usunięte przez administratora) jak dla mnie u nowej kadry jest zupełnie inaczej. Zmiana na duży plus, (usunięte przez administratora)zawsze staje po stronie konsultanta (usunięte przez administratora) Ale nikt tego nie doceni. Ja gdyby nie konieczność to zostałbym w tej pracy. A Wam tak jak mówiłem wcześniej, nie pasuje to zmieńcie, nikt Was na siłę nie trzyma!

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
7/11

Haha, niektórzy ludzie są bezczelni. Macie za wszystko hajs, macie młodą kadrę, która rozumie że macie też jakieś życie, przymyka oko np. na odpisanie smsa, robi wam kołczingi po 20 minut za które macie normalnie płacone. Kto by pomyślał że polaczki takie pracowite! No to zapraszam wszystkich do kamieniołomu! Najbardziej mnie dziwi ból pupki o niski wynik. Zajmijcie się swoim! Sami pracujecie na swoją wypłatę. NAJGORSZA JEST HIPOKRYZJA NIEKTÓRYCH. Tutaj wypisujecie zwroty takie jak np. wielbiciel męskich torsów, babochłop, leser, a w pracy każdy miły. Siema stary, jak leci. Posiedzisz 5 godzinek cwaniaku a potem spadasz do swojego zimnego mieszkania i klikasz na goworku - babochłop et cetera.

Wisła

Ja pracuje 2 miesiące, konkursów jest masa, pomoc dostaliśmy na początku teraz też dostajemy informacje o naszych rozmowach, atmosfera fajna i ogrom fajnych ludzi. Plus że dobry dojazd i grafik układam pod siebie.

Stary p

Napisze tak szefostwo "lipcowe" jest o niebo lepsze od starego, przede wszystkim uczciwe i nas szanuje i kazdy kto pracuje długo to powie. A liderzy jedni lepsi, drudzy mniej...ale dają radę. Praca sama w sobie ok. Nie ma co narzekać.

Xsińska

Ja z doświadczenia wiem, że najbardziej krytykują tacy co nic nie umieją i muszą za to odpowiedzialność przerzucić na kogoś innego. Przecież mamusia mówiła całe życie, że mądry i zdolny, a tu pupa. Najprostsza czynność sprawia trudność lub czytać ze zrozumieniem się nie potrafi, więc najlepiej powiedzieć, że to wina innych. Jak by każdy tyle uwagi poświęcał swojej pracy co krytykowaniu innych to może faktycznie dobre wyniki byś my utrzymywali.

wpis

kadrą liderską ktoś zarządza prawda? :)

aaa

Przykry jest poziom komentarzy na tym portalu na którym mają się pojawiać rzetelne informacje na temat pracodawcy a nie kto ma jaki telefon i co komu się podoba. Zazdrość ? Homofobia ? Czy może brak argumentów... ?

ejfbm
@aaa

Przykry jest poziom pracy kadry:) :)

Taaa
@ejfbm

Zgadzam się. I to jest niestety fakt, nie opinia

Wpis

Zastanawia mnie tylko dlaczego te opinie pojawiają sie teraz a nie wcześniej jak projekt infolinii jeszcze istniał?

Leon

Pracuje na nc+ juz 3 miesiąc i jest bardzo ok, dziwne są te wpisy niezadowolonych. Ogólnie kasa na czas, sm fajny i dodatkowe konkursy bilety do kina, polki, maszynki.

haah

Wpis ja jestem konsultantem i wiem co ludzie mówią a mówią że jest dobrze w firmie. Ty natomiast rzecznik widzę jesteś i wiesz wszystko lepiej haha!

Ha

Co to za trener, który prowadzi szkolenie raz na 3 miesiące wtedy jak przyjeżdża szycha z Warszawy ? Trener pracuje z ludzmi a nie puszcza im slajdy , to racja ze i cyfrze ma pojęcie tylko szkoda ze to projekt nc+

haah

My jesteśmy zadowoleni z pracy:) i uważamy ze (usunięte przez administratora)jest najlepszym trenerem jaki z nami pracował... A aaa to jakiś flustrat:) jak Ci tak bardzo AAA nie pasuje to po co pracujesz? I skąd tak znasz zasady pracy liderów? :)

Lans

Grupy jakościowe są, fakt ale to od nas zależy w której się znajdziemy. Jak ktoś się nie stara to juz jego sprawa, ja mam zawsze 1 gr i 110% SM o czym nikt nie wspomina powyżej - osoby które się starają są nagradzane - w święta czesc osób które walczylo i sprzedawalo hbo dostalo sporo kasy - po 500-1000 zł. Obecnie baza jest juz na wykończeniu to i wynik słabszy ale przez pierwsze 2 tyg ponad jeden wiec osoby które piszą te głupoty same są zakłamane. (usunięte przez administratora) Jak komuś praca nie odpowiada to niech szuka innej - nikt Was na sile nie trzyma :-)

Polonistka

Niekompetentne piszemy razem, jednak studia sie przydają :)

haah

A no ustawa ma spore znaczenie, wysylka listów, maili...widać komentarze pisza osoby które pojęcia nie maja o projekcie. Pracuje niecały rok na eop i akurat zmiany od lipca oceniane są przez wszystkich bardzo dobrze. Co niby te nie kompetentne dziewczyny zrobiły dla nas? Motywacja słowami ze nas zwolnia? Ze jesteśmy beznadziejni? Phi, akurat od lipca nowi szefowie skończyli ze zlodziejskimi praktykami dziewczyn - zabieraniem premii, nieplatnymi godzinami jak Ci nie szło... Od lipca co najważniejsze stawka wzrosła o połowę, szkolenia są platne... Z Darkiem idzie się dogadać z grafikiem i wolnym i przede wszystkim większość osób zarabia całkiem spory SM. Niestety liderzy sa rozni - ale z wiedza najbardziej kompetentna jest Danuta. Wie wszystko i zawsze pomoze. Co do infolinii nie wiem jaka byla kadra ale zamiast infolinii maja wymianę dekoderów na którą sami byśmy chcieli pójść bo SM jest niewyobrażalnie wysoki i sama akcja polega na wymianie za darmo dekoderów. Wiec dla infolinii zmiana akurat bajeczna.... Pozdrawiam krytykantow, którzy pisza a sami nie wiedza jak jest w UA.

A co ma ustawa konsumencka do infolinii ???? Smiechu warte ustawa konsumencka dotyczy głownie przetwarzania danych osobowych i 14 dniowego odstąpienia od umowy, polecam przeczytać to tylko 22 strony , wiec po co wymyślać takie rzeczy. Wszyscy cisną po liderach a taka jest prawda ze oni maja kierowników - tylko nazwa, ktorzy maja wymagać i kontrolować prace na wszystkich płaszczyznach a tego nie robią i ciągną w dół projekt nc+ bo od lipca wyniki to 1/2 wyniku, które były wczesniej zanim dziewczyny odeszły !

aaa

jak to się mówi ryba psuje się od głowy, w przypadku nc+ od 2 głów. To jest wystarczające podsumowanie całej sytuacji w UA która ma miejsce od lipca. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent