Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

nico

Czy warto podjąć pracę w Universal Agent? Jakie są zarobki na stanowisku konsultanta? Czy można awansować gdzieś wyżej?

neeeeee
@nico

Moim zdaniem jest to firma na pracę tymczasową. ZA 160 godzin można zgarnąć ponad (usunięte przez administratora) BRUTTO, jest to zależne od wyników sprzedażowych, jedni zarabiają z prowizji 100 zł, inni 600 zł. Oczywiście należy pamiętać że praca w coll center do najłatwiejszych nie należy. Jeżeli chodzi o awans na wyższe stanowisko to wcześniej brali ludzi z najlepszymi wynikami sprzedażowymi i najbardziej ogarniętych, teraz są robione jakieś konkursy, gdzie każdy może się zgłosić.

cała prawda o ua

Nic dodać nic ująć ludzie nie radzę nikomu zaprzątać sobie tym głowy lepiej już na kasie siedzieć bo to strata czasu i poniżej godności

koszmar

Jak to fajnie nie musieć tam już chodzić, 2 m-ce koszmaru wygiętego z życiorysu

exworker

Śmieszna

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
lola

XYZ tymi wypłatami to akurat przesadzasz, bo kasa zawsze była na czas, ale trzeba przyznać, że dziewczyna z recepcji nigdy nie wiedziała co odpowiedzieć na pytania o kase na rachunkach.(usunięte przez administratora)

Ja na tym projekcie pracuję od kilku lat. Obecnie zawsze zgadzają mi się wypłaty, nigdy nie otrzymałam z opóźnieniem. (usunięte przez administratora) Przyznać muszę, że na prawdę starają się jak tylko mogą.

hahahahaa
@brak

Osobiście nie poznałem (usunięte przez administratora) ale w kuchni dużo o niej słyszałem i coś się tu nie zgadza znam osoby które z nią pracowały i mówią że było lepiej niż teraz może podstawa nie rosła w górę ale atmosfera w pracy była lepsza ponadto podobno było więcej wartościowych konkursów (teraz zrobią jeden góra dwa na miesiąc i się tym chwalą). I co najważniejsze podobno wypłaty były zawsze na czas a zapytajcie ludzi z infolinii czy dostali pieniądze w terminie... Nie wiem kto pisze te komentarze ale na pewno nie konsultant

@hahahahaa

Mylisz się - pisze na pewno konsultant. Jeżeli nie otrzymałeś pieniędzy na czas to znaczy, że nie podpisałeś rachunku w terminie, bo od tego uzależniony jest przelew. Praca za (usunięte przez administratora) to był koszmar.

xyz

I z wypłatami też sobie w kulki lecą. Nie potrafią wyjaśnić różnic w godzinach/kwotach, na przelewy też się czeka znacznie dłużej. (na razie tydzień, zobaczymy ile jeszcze)

taaaaaaa

(usunięte przez administratora) Tu chodzi o to, że projekty są likwidowane w UA, im się pali pod nogami, a konsultanci nie wiedzą jak długą będą mieć pracę. A nawet jak się pójdzie na tą sprzedaż, to teraz przy nowej ustawie NUK, premie poleciały na łeb na szyję... szkoda czasu na to.

undertaker

Sory za tekst ale spacja mi zle funkcjonuje :)

-_-

Nie rozumie tych obelg rzucanych w stronę UA. Pracodawca zapewnia umowę zlecenie, przez co tyle ile się pracuje, tyle się dostaje. Zawsze można powalczyć o dodatkową kasę za prowizję. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, są konkursy,wypady integracyjne i imprezy. Jeśli jest zlikwidowany jeden projekt, zawsze można przenieść się na inny. Po prostu nie każdy ma psychikę żeby pracować w takiej branży, co widać po komentarzach.

@-_-

przedstaw się proszę hr-owcu, albo liderze :) Bo ostatnio jeden z liderów/liderek, z taką troską pytała o wszystkie osoby z infolinii - co oni biedną teraz poczną, bo w sumie to nie dziwią się im, że nie chcą już pracować w UA... ojej.

abcdefg

Nawet nie na rozmowę, wystarczy podejść na ławeczkę pod firmę tam można od pracujących opinie usłyszeć :P bo tutaj to piszą w większości ludzie co ich zwolniono, bo nie oszukujmy się tępi byli :D Przykład cytat : "dzwoni się do klientów i próbuje im wcisnąć jakiś produkt, ale klienci już wiedzą co i jak i nie chcą" praca polega na przedłużaniu ofert klientom platformy cyfrowej, więc jak dla mnie zupełnie jasne co się tam sprzedaje :D hehehehe a klienci zawsze marudzą; tylko żeby coś sprzedać to sprzedawca musi wiedzieć co sprzedaje i jaka to ma wartość. Jeśli nie wie klient to słyszy. Podejście że coś wciskasz też nie pomaga, bo nie atakujesz nikogo z ulicy. Rozmawiasz z ludźmi, którzy coś już maja a Ty proponujesz przedłużenie współpracy.

loki

To ile realnie można zarobić? Ile wynosi przeciętna wypłata?

roftl

kim trzeba być, aby o warunki pytać hejterów na podrzędnej stronie,a nie pojsc na rozmowę kwalifikacyjną? xD

dzięki za odpowiedź bo ogłoszenia mają faktycznie kuszące :)

taaaaaaa

(usunięte przez administratora)dzwoni się do klientów i próbuje im wcisnąć jakiś produkt, ale klienci już wiedzą co i jak i nie chcą. Za darmo dekoderów nie chcieli, a co dopiero coś za co mają płacić. Ja radzę omijać szerokim łukiem, chyba że potrzebuje się na chwilę pracy/dorobić parę groszy a w między czasie i tak szukać czegoś innego. A jak Ci się nie będzie wieść sprzedaż to po 2h sami potrafią wysłać Cię do domu, nawet jak się miało w grafiku więcej godzin na dany dzień.

ciągle ogłaszają że poszukują ludzi, o co wiec chodzi w tym wszystkim????

adusia

Infolinia chyba nadal istnieje na pewno mają (usunięte przez administratora) czemu piszecie że nie?

asdf

z tego co słyszałem inf ma wrócić w kwietniu/maju najwcześniej ale to też nie jest pewnie i generalnie (usunięte przez administratora)ma się zwijać bo niezadowoleni podobno. Znowu będzie tak jak chyba 2 lata temu - wywalą 70% zespołu w ciągu kwartału. cza szukać :)

aaaa

Zastanawiające jest tylko to, jak można zrobić liderem na projekcie sprzedażowym kogoś, kto nigdy nic nie sprzedał na słuchawce? YOLO

żenada
@aaaa

żal ci coś ściska, że nie ty? :* ojej

hooligans

hahah polaczki cebulaczki tylko kłócić się potrafią. Ludzie przestańcie narzekać bo praca jest całkiem spoko. Wyluzujcie trochę Czekam na kolejne hejty nieszczęśliwców :)

7/11

widzę, że niektórych tu naprawdę ponosi. Odstawiam literaturę i przerzucam się na gowork.

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent