Opinie o LUQAM w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LUQAM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUQAM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUQAM w Kraków

Zuzanna

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Luqam. Fajna atmosfera, wsparcie w rozwijaniu kompetencji. Benefity w postaci MultiSport'a oraz "letnich piątków" i "krótszych piątków" przez cały rok. Polecam. :)

Zuzanna

Szanowny/a "GH" zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi. :)

Estera Nowy wpis

Słabo trochę jeśli serio trzeba bezpośrednio starać sie o kontakt jeśli człowiek chce sie czegoś o warunkach pracy dowiedzieć… jest u jednak ktoś kto może opisać aktualną atmosferę żeby człowiek chociaż wiedział czy jest sens aplikować? do teraz nie ma żadnych zgrzytów?

@Zuzanna

O, no to fajnie, że też są pozytywne słowa o pracy. Jak właściwie wygląda takie wsparcie w kompetencjach? Finansują kursy, szkolenia? Czy jakiś mentoring w firmie, ale bez konkretnych działań? Letnie piątki? A to nie znam, co to znaczy?

Zuzanna Nowy wpis

Bartłomiej

Ciekawe portfolio projektowe, można się rozwinąć w różnych obszarach. Jasny system wynagrodzeń, premie za dodatkowe działania sprzedażowe. Dla zmotywowanych do pracy - super miejsce do samorozwoju.

@Bartłomiej

O, a właściwie, to jak wygląda ten jasny system wynagrodzeń? Możecie opowiedzieć? Jest pensja stała wpisana do umowy, czy nie ma wcale podstawy? I taka premia za dodatkowe działania, to jest premia od wykonania pracy ponad limity, czy jak? Jak ona jest liczona i co jest postrzegane jako działania dodatkowe?

Bartłomiej Nowy wpis

Hmmm... bardzo szybka odpowiedź. System premiowy opisany jest w regulaminie dostępnym tylko dla pracowników. QF - jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się bezpośrednio z LUQAM w sprawie swojej kandydatury :)

Trafiłam na ogłoszenie w sprawie pracy, jednak już archiwalne. Mimo wszystko może znowu coś się pojawi niedługo dla mnie, to dopytam już teraz. Od Konsultanta wymagali wówczas min. 5 lat doświadczenia w zawodzie, czy zarobki są adekwatne? Bo coś tu pisano, że krucho z tym. Zaznaczyli też, że jest to praca w ramach kilku projektów jednocześnie. Czy funkcjonuje system premiowy związany z indywidualnymi wynikami?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy LUQAM? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier Produktu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Odbyłem rozmowę telefoniczną z przedstawicielem tej firmy. Powiem tylko tyle, pfffff. Zero konkretów, ego rozmówcy sięgające zenitu, brak informacji zwrotnej dot.wyniku rozmowy. Pfffff!

Mieczysław
@Kandydat

Tu na forum też konkretów za wielu nie ma. Była wcześniej mowa o tym, że firma z nich nie słynie. Tak jak i z jasnych zasad współpracy, realnych wymagań, czy dobrych zarobków. Chwalono za to komfortowe biuro. Ciekaw jestem, czy coś się w tym względzie zmieniło? Ktoś jest w stanie uszczegółowić tę opinię lub też ją podważyć?

Jan
@Mieczysław

Bardzo proszę o zweryfikowanie rzetelności Pana postu w kontekście art. 43 k.c.

Dobra atmosfera w pracy, współpracownicy wspierają w realizacji codziennych zadań, zwłaszcza nowych pracowników. Kierownictwo pozwala się rozwijać realizując innowacyjne projekty. Polecam.

Wanda
@Ania

Hej, a możesz nam zdradzić na jakim stanowisku pracujesz? Wiadomo, że dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna, ale nie ukrywajmy, że i pieniądz ma znaczenia, a jak to jest z zarobkami w tej firmie?

Karo

Nie polecam, słaby rozwój, nie do końca jasne zasady, dziwne układy.

Patrycja

Czy firma zapewnia rozwój swoim pracownikom?

Jarek

@weli Można tam liczyć na jakieś kursy? Jak wygląda stawka godzinowa na początku?

jaa

Nieduża firma, wymagania jak w korpo a zarobki i benefity bardzo daleko od korpo. Zero zaufania do pracownika, kontrola na każdym roku, fatalna komunikacja w firmie pomimo wielu spotkań, "pięciominutówek" trwających godzinami i zabierających cenny czas. O udziale w szkoleniach (innych niż prowadzi firma a i to nie zawsze) można zapomnieć. Przydupas szefa wszelkie zasługi przypisuje sobie (ma na to dużo czasu gdyż każdego dnia spędza godziny w gabinecie szefa) natomiast wszelkie jego "zawałki" zawsze są zwalane na innych pracowników. Fajne, wygodne biuro. Generalnie nie polecam a szkoda bo firma ma duży potencjał.

Greg

Przepracowałem jako auditor i trener prawie 2 lata, do czasu, gdy mój główny pracodawca wysłał mnie na kontrakt za granicę. Praca jest trudniejsza niż wydaje się to na pierwszy rzut oka, bo niektórzy klienci są wymagający i trzeba dobrze przygotować się do wizyty. I z perspektywy czasu to chyba najlepsze co mi się przytrafiło, bo dzięki temu mogłem zrobić duuuży krok do przodu i samemu nauczyć się wielu przydatnych mi teraz umiejętności, co coraz bardziej doceniam w Niemczech. Dobrze wspominam ludzi, zarówno w szkoleniach i projektach z którymi współpracowałem, mimo, że kontakt nie był duży- bardziej dotyczył kwestii technicznych. Może byłem trochę nietypowy, bo moją motywacją w pracy dodatkowej nie były finanse, ale tutaj też było mówiąc szczerze pozytywne zaskoczenie (choć stawki pewnie zależą od wielu czynników i nie wiem jak jest teraz). Generalnie przygoda z konsultingiem to coś co mogę polecić.

aa

fajny pracodawca, polecam

korp

potwierdzam, zarobki niskie wymagania korporacyjne

work

Zarobki marne atmosfera słaba odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o LUQAM - Kraków

• Jak się pracuje w LUQAM?

Zobacz opinie na temat firmy LUQAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUQAM?

LUQAM
3.7/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Kamieńskiego 47
    30-644 Kraków