Opinie o LUQAM w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LUQAM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUQAM o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUQAM w Kraków

Zuzanna
Pracownik

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Luqam. Fajna atmosfera, wsparcie w rozwijaniu kompetencji. Benefity w postaci MultiSport'a oraz "letnich piątków" i "krótszych piątków" przez cały rok. Polecam. :)

QWERTY
Inne
@Zuzanna

Czy dzwoniąc można uzyskać odpowiedzi na te pytania telefonicznie czy trzeba złożyć cv? Bo nie wiem czy każdą osobę, która aplikuje zapraszacie na rozmowę?

Zuzanna
Pracownik

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Luqam. Fajna atmosfera, wsparcie w rozwijaniu kompetencji. Benefity w postaci MultiSport'a oraz "letnich piątków" i "krótszych piątków" przez cały rok. Polecam. :)

anonim Nowy wpis
Inne
@Zuzanna

O, no to fajnie, że też są pozytywne słowa o pracy. Jak właściwie wygląda takie wsparcie w kompetencjach? Finansują kursy, szkolenia? Czy jakiś mentoring w firmie, ale bez konkretnych działań? Letnie piątki? A to nie znam, co to znaczy?

Zuzanna Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Szanowny/a "GH" zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi. :)

QWERTY Nowy wpis
Inne
@Zuzanna

Czy dzwoniąc można uzyskać odpowiedzi na te pytania telefonicznie czy trzeba złożyć cv? Bo nie wiem czy każdą osobę, która aplikuje zapraszacie na rozmowę?

Bartłomiej
Pracownik

Ciekawe portfolio projektowe, można się rozwinąć w różnych obszarach. Jasny system wynagrodzeń, premie za dodatkowe działania sprzedażowe. Dla zmotywowanych do pracy - super miejsce do samorozwoju.

anonim
Inne
@Bartłomiej

O, a właściwie, to jak wygląda ten jasny system wynagrodzeń? Możecie opowiedzieć? Jest pensja stała wpisana do umowy, czy nie ma wcale podstawy? I taka premia za dodatkowe działania, to jest premia od wykonania pracy ponad limity, czy jak? Jak ona jest liczona i co jest postrzegane jako działania dodatkowe?

Bartłomiej Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Hmmm... bardzo szybka odpowiedź. System premiowy opisany jest w regulaminie dostępnym tylko dla pracowników. QF - jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się bezpośrednio z LUQAM w sprawie swojej kandydatury :)

anonim
Inne

Trafiłam na ogłoszenie w sprawie pracy, jednak już archiwalne. Mimo wszystko może znowu coś się pojawi niedługo dla mnie, to dopytam już teraz. Od Konsultanta wymagali wówczas min. 5 lat doświadczenia w zawodzie, czy zarobki są adekwatne? Bo coś tu pisano, że krucho z tym. Zaznaczyli też, że jest to praca w ramach kilku projektów jednocześnie. Czy funkcjonuje system premiowy związany z indywidualnymi wynikami?

Kandydat
Kandydat

Odbyłem rozmowę telefoniczną z przedstawicielem tej firmy. Powiem tylko tyle, pfffff. Zero konkretów, ego rozmówcy sięgające zenitu, brak informacji zwrotnej dot.wyniku rozmowy. Pfffff!

Mieczysław
Inne
@Kandydat

Tu na forum też konkretów za wielu nie ma. Była wcześniej mowa o tym, że firma z nich nie słynie. Tak jak i z jasnych zasad współpracy, realnych wymagań, czy dobrych zarobków. Chwalono za to komfortowe biuro. Ciekaw jestem, czy coś się w tym względzie zmieniło? Ktoś jest w stanie uszczegółowić tę opinię lub też ją podważyć?

Jan
Inne
@Mieczysław

Bardzo proszę o zweryfikowanie rzetelności Pana postu w kontekście art. 43 k.c.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy LUQAM? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier Produktu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy E-learning Content Creator
Kraków
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Gdańsk
Amadeusz Krebs Ikuchnia
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ania
Pracownik

Dobra atmosfera w pracy, współpracownicy wspierają w realizacji codziennych zadań, zwłaszcza nowych pracowników. Kierownictwo pozwala się rozwijać realizując innowacyjne projekty. Polecam.

Wanda
Inne
@Ania

Hej, a możesz nam zdradzić na jakim stanowisku pracujesz? Wiadomo, że dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna, ale nie ukrywajmy, że i pieniądz ma znaczenia, a jak to jest z zarobkami w tej firmie?

Karo
Były pracownik

Nie polecam, słaby rozwój, nie do końca jasne zasady, dziwne układy.

Patrycja
Inne

Czy firma zapewnia rozwój swoim pracownikom?

Jarek
Inne

@weli Można tam liczyć na jakieś kursy? Jak wygląda stawka godzinowa na początku?

jaa

Nieduża firma, wymagania jak w korpo a zarobki i benefity bardzo daleko od korpo. Zero zaufania do pracownika, kontrola na każdym roku, fatalna komunikacja w firmie pomimo wielu spotkań, "pięciominutówek" trwających godzinami i zabierających cenny czas. O udziale w szkoleniach (innych niż prowadzi firma a i to nie zawsze) można zapomnieć. Przydupas szefa wszelkie zasługi przypisuje sobie (ma na to dużo czasu gdyż każdego dnia spędza godziny w gabinecie szefa) natomiast wszelkie jego "zawałki" zawsze są zwalane na innych pracowników. Fajne, wygodne biuro. Generalnie nie polecam a szkoda bo firma ma duży potencjał.

Greg

Przepracowałem jako auditor i trener prawie 2 lata, do czasu, gdy mój główny pracodawca wysłał mnie na kontrakt za granicę. Praca jest trudniejsza niż wydaje się to na pierwszy rzut oka, bo niektórzy klienci są wymagający i trzeba dobrze przygotować się do wizyty. I z perspektywy czasu to chyba najlepsze co mi się przytrafiło, bo dzięki temu mogłem zrobić duuuży krok do przodu i samemu nauczyć się wielu przydatnych mi teraz umiejętności, co coraz bardziej doceniam w Niemczech. Dobrze wspominam ludzi, zarówno w szkoleniach i projektach z którymi współpracowałem, mimo, że kontakt nie był duży- bardziej dotyczył kwestii technicznych. Może byłem trochę nietypowy, bo moją motywacją w pracy dodatkowej nie były finanse, ale tutaj też było mówiąc szczerze pozytywne zaskoczenie (choć stawki pewnie zależą od wielu czynników i nie wiem jak jest teraz). Generalnie przygoda z konsultingiem to coś co mogę polecić.

aa

fajny pracodawca, polecam

korp

potwierdzam, zarobki niskie wymagania korporacyjne

work

Zarobki marne atmosfera słaba odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o LUQAM - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w LUQAM?

  Zobacz opinie na temat firmy LUQAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w LUQAM?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUQAM
3.7/5 Na podstawie 65 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kamieńskiego 47
  30-644 Kraków
 • NIP: 6793083968 KRS: 0000428099
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
LUQAM
Przejdź do nowych opinii