Opinie o LUQAM w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LUQAM, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUQAM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUQAM w Kraków

Ania Nowy wpis

Dobra atmosfera w pracy, współpracownicy wspierają w realizacji codziennych zadań, zwłaszcza nowych pracowników. Kierownictwo pozwala się rozwijać realizując innowacyjne projekty. Polecam.

Karo Nowy wpis

Nie polecam, słaby rozwój, nie do końca jasne zasady, dziwne układy.

Patrycja Nowy wpis

Czy firma zapewnia rozwój swoim pracownikom?

Jarek Nowy wpis

@weli Można tam liczyć na jakieś kursy? Jak wygląda stawka godzinowa na początku?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy LUQAM? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Konsultant / Trener ds. optymalizacji procesów / Lean? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jaa

Nieduża firma, wymagania jak w korpo a zarobki i benefity bardzo daleko od korpo. Zero zaufania do pracownika, kontrola na każdym roku, fatalna komunikacja w firmie pomimo wielu spotkań, "pięciominutówek" trwających godzinami i zabierających cenny czas. O udziale w szkoleniach (innych niż prowadzi firma a i to nie zawsze) można zapomnieć. Przydupas szefa wszelkie zasługi przypisuje sobie (ma na to dużo czasu gdyż każdego dnia spędza godziny w gabinecie szefa) natomiast wszelkie jego "zawałki" zawsze są zwalane na innych pracowników. Fajne, wygodne biuro. Generalnie nie polecam a szkoda bo firma ma duży potencjał.

Greg

Przepracowałem jako auditor i trener prawie 2 lata, do czasu, gdy mój główny pracodawca wysłał mnie na kontrakt za granicę. Praca jest trudniejsza niż wydaje się to na pierwszy rzut oka, bo niektórzy klienci są wymagający i trzeba dobrze przygotować się do wizyty. I z perspektywy czasu to chyba najlepsze co mi się przytrafiło, bo dzięki temu mogłem zrobić duuuży krok do przodu i samemu nauczyć się wielu przydatnych mi teraz umiejętności, co coraz bardziej doceniam w Niemczech. Dobrze wspominam ludzi, zarówno w szkoleniach i projektach z którymi współpracowałem, mimo, że kontakt nie był duży- bardziej dotyczył kwestii technicznych. Może byłem trochę nietypowy, bo moją motywacją w pracy dodatkowej nie były finanse, ale tutaj też było mówiąc szczerze pozytywne zaskoczenie (choć stawki pewnie zależą od wielu czynników i nie wiem jak jest teraz). Generalnie przygoda z konsultingiem to coś co mogę polecić.

aa

fajny pracodawca, polecam

korp

potwierdzam, zarobki niskie wymagania korporacyjne

work

Zarobki marne atmosfera słaba odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o LUQAM - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LUQAM
3.7/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kamieńskiego 47