Webvizarts Sp. z o.o.

Opinie o Webvizarts Sp. z o.o.

Fox 2014-12-12 10:54:30
Współpracowałem z tą firmą i nie polecam. robią pracę na odwal się i zalicz dowidzenia. Szczerze odrawdzam współpracę z nimi.
Lis 2015-06-24 06:47:35
Widać, że to opinia pracodawcy, dodatkowo z linkiem do oferty pracy? Kto uwierzy, że ktoś na gowork chwali pracodawcę i jeszcze daje ofertę pracy w swojej opinii?
minka 2015-08-29 13:47:10
Zdecydowanie nie polecam, miałam problemy z wypłatą należnych pieniędzy.Praca zdalna nie rekompensuje zachowania pewnych osób w firmie i ciągłych braków pieniędzy na koncie
zzz 2016-07-12 20:50:16
Nie polecam współpracy, bo bardzo trudno odzyskać od nich pieniądze! A zachowanie tych ludzi tez jest poniżej poziomu.
Andrzej 2016-08-02 11:34:11
Bardzo nieprofesjonalne podejście. Nie polecam.
maniera 2016-10-16 18:02:35
a co takiego według ciebie jest w tym podejściu takiego nieprofesjonalnego? jakoś szczerze mi mówiąc nie chce mi się wierzyć w takie straszenie frazesami i ogólnikami - jarem ta rekrutacja na grafika była prowadzona już dość dawno i przecież to była praca zdalna
Zostaw swoją opinię o Webvizarts Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webvizarts Sp. z o.o.