Opinie o Webvizarts Krystian Dylewski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Webvizarts Krystian Dylewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Webvizarts Krystian Dylewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Webvizarts Krystian Dylewski w Warszawa

Gal Anonim

Współpracowałem i współpracuję nadal nad niektórymi projektami i jest OK. O atmosferze się nie wypowiem bo pracuję zdalnie. Natomiast podejście jest profesjonalne, ale też szef wymagania stawia spore, wymaga profesjonalizmu i samodzielności w szybkim i skutecznym rozwiązywaniu problemów i wykonywaniu zadań. Nie prowadzi za rączkę, nie pokazuje szczegółowo krok po kroku. Dla mnie to zaleta, ale dla niektórych to może być wada. Nie zdarzyło się bym nie dostał wypłaty, chociaż w 2015 i 2016 roku kilka razy były opóźnienia (kilka dni do 2 tygodni).

Wasyl Nowy wpis
@Gal Anonim

Piszesz, że pracowałeś zdalnie, ale pewnie miałeś kontakt z innymi pracującymi zdalnie. Nikt się nie skarżył na brak wynagrodzenia czy atmosferę? Piszesz, że podejście jest profesjonalne, to jak wygląda w twoim przypadku zlecanie zadań. Bo ja też pracowałem zdalnie i czekam na finał sprawy w sądzie o niezapłaconą fakturę od Webvizarts sp. z .o.o.

Gal Anonim Nowy wpis
@Wasyl

Mam i miałem kontakt z kilkoma osobami. Na pewno nie z wszystkimi. Był okres bodajże w 2015 lub/i 2016 gdy były większe opóźnienia w płatnościach. Sam wtedy też miałem mocno opóźniane faktury. Poza tym okresem ja nie miałem problemów, nie słyszałem też od innych by mieli poza tamtym okresem. Dobry PM odszedł z firmy zdaje się, że z powodu m.in. tamtych problemów. Ja rozliczam się robiąc szczegółowe raporty godzinowe - co kiedy robiłem i ile czasu zajęło. Zadaniami zarządzamy przez Trello.

Tomasz Nowy wpis

Czy jest szansa na pracę zdalną? Jakieś konkretne wymagania kto może tak pracować?

Daniel Nowy wpis

Czyli są możliwości pracy zdalnej? Jakie warunki trzeba spełnić żeby mieć taką pracę?

Bartek

Jeśli ktoś chce oczernić firme to zawsze znajdzie powód!!!

Firma Webvizarts Krystian Dylewski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Smart

Naprawdę odradzam jakąkolwiek wpółpracę z tymi ludźmi. Zlecenie pracy polega na tym że piszą ci : "zrób takie coś, pilnie", dają ci link i nic więcej. Każde pytanie na temat zadania jest konkretny problem, a po wykonaniu zadania wmawiają że nic nie robiłeś i nie chcą płacić. Szczerze odradzam!

zxasq

nieprofesjonalne podejście do pracownika i pracy, oszukują pracownika na każdym kroku, nie chcą płacić za wykonaną pracę, instrukcje wydawane przez pracodawcę wyglądają tak: "zrób takie coś" i to cały opis projektu. szantażowanie, że nie zapłacą wypłaty. polecam osobom o stalowych nerwach i godzących się pracować jako "wolontariusze".

Szczerze odradzam. Nieprofesjonalne podejście do klienta.

maniera

a co takiego według ciebie jest w tym podejściu takiego nieprofesjonalnego? jakoś szczerze mi mówiąc nie chce mi się wierzyć w takie straszenie frazesami i ogólnikami - jarem ta rekrutacja na grafika była prowadzona już dość dawno i przecież to była praca zdalna

Bardzo nieprofesjonalne podejście. Nie polecam.

zzz

Nie polecam współpracy, bo bardzo trudno odzyskać od nich pieniądze! A zachowanie tych ludzi tez jest poniżej poziomu.

minka

Zdecydowanie nie polecam, miałam problemy z wypłatą należnych pieniędzy.Praca zdalna nie rekompensuje zachowania pewnych osób w firmie i ciągłych braków pieniędzy na koncie

Lis

Widać, że to opinia pracodawcy, dodatkowo z linkiem do oferty pracy? Kto uwierzy, że ktoś na gowork chwali pracodawcę i jeszcze daje ofertę pracy w swojej opinii?

Fox

Współpracowałem z tą firmą i nie polecam. robią pracę na odwal się i zalicz dowidzenia. Szczerze odrawdzam współpracę z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Webvizarts Krystian Dylewski - Warszawa

Webvizarts Krystian Dylewski
1.4/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Grochowska 357 lok. 338
    03-822 Warszawa