logo Rotsa Sales Direct

Rotsa Sales Direct

Wrocław

Opinie o Rotsa Sales Direct

Pracownik 2009-10-14 16:27:00
HAHA nie polecam nikomu tej( usunięte przez administratora ) ODRADZAM!!!!
super sprzedawca 2009-12-17 15:34:36
Mnie tam się podobało. Pracowałem w tej firmie rok i nie narzekam.
Jedynym minusem jest to, ze trzeba pracować. Ale to chyba zrozumiałe dla wszystkich. No może oprócz nierobów próbujących tutaj się wypowiadać. Z pustego i Salomon nie naleje panowie i panie.
Mark 2010-07-17 12:55:26
Pracowałam w tej firmie, wytrzymałam tylko okres próbny. wrażenia:
( usunięte przez administratora ) Ja się zraziłam tam bardzo po tej pracy, że każda następna oferta przedstawiciela handlowego kojarzy m isię z akwizycją, (usunięte przez administratora) i dopłacaniem z własnej kieszeni do interesu.
Pozdrawiam:)
anonim 2011-02-25 12:58:27
odradzam tej pracy najwiekszemu wrogowi. akwizycja(usunięte przez administratora) w galerii nie możesz ominąć żadnego klienta bo jeszcze (usunięte przez administratora )omijajcie to miejsce. szkoda nerwów, zgodzę się z osobą ze lepiej pracować na targu.
hm 2011-05-05 09:05:36
szkolenie w sosnowcu było super co ty piszesz ja chciałabym zeby moja praca polegała tylko na tym, miło wspominam ten czas. aczkolwiek praca hmm jest wiele do zrobienia prezes powinien poczytać te wypowiedzi u mnie ( usunięte przez administratora )za to ze robie to co mnie uczono na szkoleniach gdyby nie to praca fajna pod warunkiem że nadajemy się do sprzedaży;)
Ania 2011-05-10 16:52:20
A czy może mi ktoś zdradzić jaka jest podstawa w tej firmie ??
nick 2011-11-20 15:57:16
odradzam. chyba, ze ktos lubi prace akwizytora, ktory wciska ludziom w centrach handlowych karty i konta. rotacja naprawde bardzo duza, a to zle swiadczy o firmie, ktora nawet nie ma porzadnego biura, a na drzwiach wisi kartka z wydrukowanym napisem firmy, haha, parodia.
Dcxz 2012-03-04 23:26:48
Szczerze? Doskonała szkoła życia, która 80% osób ( pracujących zaledwie "chwilę" ) dała możliwość pracy w prestiżowych firmach...Reszta 20%, to osoby, które odpadły po kilku dniach (!), bo zabrakło im - być może charyzmy.A i zarobić się dało niezłe pieniądze... Pomijając kilka drobnych szczegółów związanych z kadrą managerską, wspominam bardzo dobrze.
paz 2013-04-02 16:27:48
Niestety musze sie zgodzić, kadra zarządzająca to jakaś porażka, odradzam, marna kasa a oczekiwania jakby miliony płacili
KAADE 2013-08-27 18:21:55
jedno na szkoleniu i rozmowie klasyfikacyjnej - drugie wychodzi w praniu. jeżeli chce się być osobą która wręcz się musi prosic i błagać o podpis w centrum handlowym to proszę bardzo(usunięte przez administratora)stanie 8h tez robi swoje. ogólnie nie polecam
nnnio90 2015-01-15 23:24:07
a czy w tej firmie mozna dostac premie za dobrze wykonana prace i jaka jest atmosfera pomiedzy pracodawca a pracownikiem...chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....czy moge liczyc na wasza pomoc? z gory dziekuje za odpoiwedzi pozdrawiam
PRACOWNIK 2015-01-30 12:18:00
Witam, przykro mi ale odpraw nie będzie. NIE BĘDZIE.
asia123456 2015-07-15 18:54:07
Witam, czy ktoś zna aktualny adres centrali rotsy? jak się z nimi skontaktować?
he 2016-05-12 18:50:55
I to cię właśnie zastanawia @pox? Jak dla mnie to właśnie bardzo dobry znak, że nie ma dużej rotacji. Firma działa bardzo dobrze, ludziom się podoba, bo mają umowy o pracę i fajny socjal jak i możliwości rozwoju. No to po co tu się zwalniać...
Zostaw swoją opinię o Rotsa Sales Direct - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rotsa Sales Direct