Opinie o Rotsa Sales Direct w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rotsa Sales Direct. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rotsa Sales Direct o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rotsa Sales Direct w Wrocław

Karol Nowy wpis

Jaka jest aktualnie rotacja w firmie?

he Nowy wpis

I to cię właśnie zastanawia @pox? Jak dla mnie to właśnie bardzo dobry znak, że nie ma dużej rotacji. Firma działa bardzo dobrze, ludziom się podoba, bo mają umowy o pracę i fajny socjal jak i możliwości rozwoju. No to po co tu się zwalniać...

asia123456 Nowy wpis

Witam, czy ktoś zna aktualny adres centrali rotsy? jak się z nimi skontaktować?

PRACOWNIK Nowy wpis

Witam, przykro mi ale odpraw nie będzie. NIE BĘDZIE.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rotsa Sales Direct. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
nnnio90

a czy w tej firmie mozna dostac premie za dobrze wykonana prace i jaka jest atmosfera pomiedzy pracodawca a pracownikiem...chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....czy moge liczyc na wasza pomoc? z gory dziekuje za odpoiwedzi pozdrawiam

KAADE

jedno na szkoleniu i rozmowie klasyfikacyjnej - drugie wychodzi w praniu. jeżeli chce się być osobą która wręcz się musi prosic i błagać o podpis w centrum handlowym to proszę bardzo(usunięte przez administratora)stanie 8h tez robi swoje. ogólnie nie polecam

paz

Niestety musze sie zgodzić, kadra zarządzająca to jakaś porażka, odradzam, marna kasa a oczekiwania jakby miliony płacili

Dcxz

Szczerze? Doskonała szkoła życia, która 80% osób ( pracujących zaledwie "chwilę" ) dała możliwość pracy w prestiżowych firmach...Reszta 20%, to osoby, które odpadły po kilku dniach (!), bo zabrakło im - być może charyzmy.A i zarobić się dało niezłe pieniądze... Pomijając kilka drobnych szczegółów związanych z kadrą managerską, wspominam bardzo dobrze.

nick

odradzam. chyba, ze ktos lubi prace akwizytora, ktory wciska ludziom w centrach handlowych karty i konta. rotacja naprawde bardzo duza, a to zle swiadczy o firmie, ktora nawet nie ma porzadnego biura, a na drzwiach wisi kartka z wydrukowanym napisem firmy, haha, parodia.

A czy może mi ktoś zdradzić jaka jest podstawa w tej firmie ??

hm

szkolenie w sosnowcu było super co ty piszesz ja chciałabym zeby moja praca polegała tylko na tym, miło wspominam ten czas. aczkolwiek praca hmm jest wiele do zrobienia prezes powinien poczytać te wypowiedzi u mnie (usunięte przez administratora)za to ze robie to co mnie uczono na szkoleniach gdyby nie to praca fajna pod warunkiem że nadajemy się do sprzedaży;)

odradzam tej pracy najwiekszemu wrogowi. akwizycja(usunięte przez administratora) w galerii nie możesz ominąć żadnego klienta bo jeszcze (usunięte przez administratora )omijajcie to miejsce. szkoda nerwów, zgodzę się z osobą ze lepiej pracować na targu.

Mark

Pracowałam w tej firmie, wytrzymałam tylko okres próbny. wrażenia: (usunięte przez administratora) Ja się zraziłam tam bardzo po tej pracy, że każda następna oferta przedstawiciela handlowego kojarzy m isię z akwizycją, (usunięte przez administratora) i dopłacaniem z własnej kieszeni do interesu. Pozdrawiam:)

super sprzedawca

Mnie tam się podobało. Pracowałem w tej firmie rok i nie narzekam. Jedynym minusem jest to, ze trzeba pracować. Ale to chyba zrozumiałe dla wszystkich. No może oprócz nierobów próbujących tutaj się wypowiadać. Z pustego i Salomon nie naleje panowie i panie.

HAHA nie polecam nikomu tej(usunięte przez administratora) ODRADZAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rotsa Sales Direct - Wrocław

Rotsa Sales Direct