Opinie o Elektroinstalacje Piotr Dłużniak w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Elektroinstalacje Piotr Dłużniak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektroinstalacje Piotr Dłużniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektroinstalacje Piotr Dłużniak w Wrocław

Małgorzata

Polecam firmę. Punktualnie i zgodnie z zawartą umową. Dziękuję Panie Piotrze

Właściciel

Znam firmę od wielu lat, i nigdy nie było z nią problemów - właściciel rzetelny i komunikatywny, potrafi doradzić i sprostać wszelkim wyzwaniom. Też prowadzę działalność gospodarczą i wiem co ludzie potrafią mówić na temat właściciela same najgorsze oszczerstwa - poniekąd popatrzeć to z pkt widzenia ludzie w sieci potrafią pisać, jeśli zaś spojrzeć komuś w twarz nie potrafią się odezwać bądź uciekają. Ogólnie polecam współpracę z firmą Elektroinstalacje Piotr Dluzniak

Zbyszek

Dzień dobry Hejterzy ! Otóż Pan Piotr ze swoją ekipą wykonują od podstaw instalację elektryczną w nowo budowanym domu z magazynem. Okazuje się, że nic z tego co przeczytałem wyżej nie ma miejsca. Ekipa codziennie chodzi uśmiechnięta, Pan Piotr za to zawsze służy poradą i wiedzą której ja inwestor po prostu nie mam. Przykład: Zamówiłem rolety na okna ze sterowaniem na pilota ( stare rozwiązanie na dzień dzisiejszy). Pan Piotr szybko zaproponował wymianę sterownika na nowszy i podłączenie wszystkiego do nowoczesnej centralki tak aby zrobić "inteligentny dom". Nie planowałem inteligentnego domu a tu proszę będę go mieć. Super sprawa :)

Piotrdlu

Polecasz prace z dłużnikiem??? - MOŻE TO NIE CHODZI O MOJĄ FIRMĘ :) Szok. Praca nie dokończona! Kłamstwa, uniki i zwyczajne oszukiwanie klientów. - TAK JAK PISAŁEM WYŻEJ , ZAPRASZAM DO KONTAKTU OD ZAWSZE. MÓJ NUMER JEST NIEZMIENNY OD KILKUNASTU LAT PODOBNIE JAK ADRES MAILOWY .. Taki dluzniak powinien mieć zakaz wykonywania działalności. - MAM INNE ZDANIE W TYM TEMACIE , LECZ PODOBNE W KWESTII WOLNOŚCI WYPOWIEDZI W TAKICH MIEJSCACH JAK TO Do tego system Fibaro który nieudolnie próbował montować zwyczajnie nie działa. - MOJA NIEUDOLNA PRÓBA MONTAŻU ... W TAMTYCH CZASACH BYŁEM NAJWIĘKSZYM SALONEM SZKOLENIOWO POKAZOWYM NA DOLNYM ŚLĄSKU Sprzedane urządzenia za tysiące złoty - PROSZĘ O WKLEJENIE FV SPRZEDAŻOWEJ , BY POKAZAĆ ,ŻE TO KOLEJNE KŁAMSTWO były popsute lub szybko uległy awarii - WSZYSTKIE URZĄDZENIA MONTOWANE U NASZYCH KLIENTÓW BYŁY NOWE , ZAPAKOWANE I URUCHOMIONE . NA TEJ I TYLKO NA TEJ PODSTAWIE INWESTOR PŁACI ZA FV Urządzenia te zabrane do naprawy dalej nie działały - URZĄDZENIA BĘDĄCE W OKRESIE GWARANCJI SĄ WYSYŁANE DO PRODUCENTA FIRMY FIBARO. Na koniec facet zlikwidował firmę i przepisał na kogoś innego. - KOLEJNE KŁAMSTWO :) FIRMA ZOSTAŁA PRZEKSZTAŁCONA I W DALSZYM CZASIE ISTNIEJE I MA SIĘ DOBRZE . NUMER KONTAKTOWY SIĘ NIE ZMIENIŁ UWAŻAM ,ŻE FIRMY KONKURENCYJNE, KTÓRE SA AUTORAMI TYCH WPISÓW POWINNE ZAJĄĆ SIĘ DOBRZE WYKONYWANYMI USŁUGAMI I PODEJŚCIEM DO KLIENTA I TYM ZDOBYWANIE KOLEJNYCH. TAKIE KOMENTARZE NIE PRZYNIOSĄ IM KOLEJNYCH INWESTORÓW :)

Aplikowałeś do firmy Elektroinstalacje Piotr Dłużniak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
koralgol

Jaką macie atmosferę w pracy? Tak jakoś rzadko korzystacie z tego wątku?

paweł

niby wszystko ok, @karo,ale strony www nie są aktywne

@paweł

strona firmy nie może być aktywna jeśli firma nie istnieje ... numer telefonu nie zmienił się od kilkunastu lat

Dawid

Zdecydowanie nie polecam (usunięte przez administratora) do tej pory nie wypłacił mi zaległej wypłaty .. ok rok.... Już nawet nie odbiera telefonów

Rysiek
@Dawid

U niego to norma (usunięte przez administratora)

@Dawid

Dawid , czemu jak przyjechałem na budowę na bielanach wrocławskich uciekałeś i chowałeś się jak dziecko ? czyżbyś się obawiał konwersacji ?Twoje słowa może warto to zweryfikować ? przykre jest to ,że w dzisiejszych czasach każdy może pisać co chce bez większej odpowiedzialności :(

Dawid

Eh szkoda że tego typu pracodawcy tak długo utrzymują się na rynku.. (usunięte przez administratora)

Mariusz

Potwierdzam Pan Piot przestaje odbierać tel po zakończonej współpracy oraz nie wypłaca zaległych wypłat.

@Mariusz

to ciekawe , może warto to zweryfikować ? przykre jest to ,że w dzisiejszych czasach każdy może pisać co chce bez większej odpowiedzialności :( mój numer jest niezmienny od kilkunastu lat :)

Krzysztof

Kto podzieli się aktualną opinią o tym pracodawcy? Dawno już nie publikowaliście komentarzy w tym wątku. Polecacie pracę w tej firmie? Jakie są warunki współpracy? Czy jest zapewniona umowa o pracę? Czekamy na Wasze opinie.

xxx

Firma niezła pod względem wykonywania prac. (usunięte przez administratora) Ludzie pracują na budowie, a majster gdzieś znika, albo śpi w aucie.

Martyna Celuch
@xxx

Dziękuję za uwagę na temat Majstra. Co prawda nie mamy kogoś takiego, ale jak rozumiem, chodzi o osobę kierującą ekipą budowlaną na danej inwestycji. Oczywiście zweryfikujemy tę opinię i jeśli się potwierdzi, zostaną z tego tytułu wyciągnięte konsekwencje wobec kierownika robót.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektroinstalacje Piotr Dłużniak - Wrocław

• Jak się pracuje w Elektroinstalacje Piotr Dłużniak?

Zobacz opinie na temat firmy Elektroinstalacje Piotr Dłużniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektroinstalacje Piotr Dłużniak?

Elektroinstalacje Piotr Dłużniak
4.1/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Wambierzycka 18 lok. 4
    50-537 Wrocław