Opinie o Elektroinstalacje Piotr Dłużniak w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Elektroinstalacje Piotr Dłużniak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektroinstalacje Piotr Dłużniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektroinstalacje Piotr Dłużniak w Wrocław

Jak w Elektroinstalacje Piotr Dłużniak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy w firmie Elektroinstalacje Piotr Dłużniak są regularne szkolenia pracownicze?

Patryk Nowy wpis

Tak, Pan Piotr to uczciwy człowiek Sporo inwestuje w pracowników Częste szkolenia, ubiór i narzędzia -profeska Polecam, choć nie łatwo się tutaj dostać :)

dżi dżi Nowy wpis

Powiem tak. Współpraca z Piotrem to czysta przyjemność. Wymaga, ale jest bardzo sprawiedliwy i profesjonalny

Mateusz

Czy w firmie zdarzają się awanse czy nie bardzo?

Aplikowałeś do firmy Elektroinstalacje Piotr Dłużniak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Karola

Słyszałam , że ciężko dostać się do firmy, z czego to wynika? Jakie maja warunki zatrudnienia ?

Przemek

Dzwoniłem w zeszłym tygodniu do nich Maja mieć rekrutacje na początku listopada Z tego co wiem to umowa o prace

Niki

Podpowie ktoś czy firma rekrutuje teraz? Jakieś wskazówki??

Pawel
@Niki

Z tego co wiem jest po rekrutacji Strasznie się. ciężko do Nich dostać

Krzysztof T.
@Niki

Wskazówką jest numer telefonu podany na stronie 721502501

Jaka umowa obowiązuje w Elektroinstalacje Piotr Dłużniak podczas okresu próbnego?

Krzysztof T.

O takie sprawy warto pytać na rozmowie kwalifikacyjnej :)

Szymon Srokowski

Z Panem Piotrem współpracowałem przy jednej inwestycji i od początku do samego końca można było liczyć na jego profesjonalne podejście. Według mojej opinii firma jak najbardziej godna polecenia.

Lukasz Osowski

Współpracuje z Piotrem kilka lat. Razem wykonaliśmy kilkanaście instalacji. Ja zajmuje się instalacjami niskoprądowymi, a Piotr elektryką. Nigdy nie było z niczym problemu. Piotr jest najlepszym fachowcem od elektryki jakiego znam. Polecam firmę PD Instal

Robota trwała około pół roku i chciałbym powiedzieć że jestem bardzo zachwycony profesjonalną i szybką robotą. Robotę którą pan Piotr musiał zrobić była poprawieniem błędów poprzednich elektryków. Nawet że trafiliśmy na parę ciężkich zadań które trzeba było ominąć, wszystko było wykonane według planu.

Damian

"Oprócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie, i co najmniej podstawowe wychowanie"... Wydaj mi się, że część z komentujących nie ma niczego z powyższych. Szkoda gadać. Na podstawie własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że Pan Piotr to profesjonalista a do tego bardzo miły człowiek. Projekt w mojej firmie był od początku do końca realizowany z pełnym zaangażowaniem. POLECAM!

darmal Darek

Firma Elektro-Instalacje Piotr Dłużniak 4lata temu wykonywała dla mnie usługę w zakresie elektroinstalacji,całość prac jak i kontakt przebiegał mogę powiedzieć wzorcowo,tak więc polecałem firmę Pana Piotra znajomym którzy potrzebowali sprawdzonego wykonawcy prac elektrycznych i z tego co mi wiadomo jakość usług nadal jest na wysokim poziomie co za tym idzie polecał będę nadal.Odnośnie negatywnych wpisów proponuje myślę nieudolnej konkurencji podnieść jakość swoich usług a nie w durny sposób próbować z zazdrości zaszkodzić Panu Piotrowi.

Radosław Podruczny

Współpracowalem z Panem Piotrem przy 3 projektach i za każdym realizacja była na czas. Pierwsza realizacja ma już 8 lat i do tej pory wszystko działa bezawaryjnie. Mogę go z czystym sumieniem polecić.

Beata

Pan Piotr Dłużniak przez ponad 15lat wykonywał dla mnie usługi i nigdy się nie zdażyło żeby było coś nie tak .Kontakt zarówno telefoniczny jak i osobisty był bez zarzutu i usługi wykonane były bardzo dobrze i bez zastrzeżeń .

Jerzy

Polecony mi firmę Pana Piotra. I nie zawiodłam się. Teraz ja polecam ją moim znajomym. Punktualność, znajomość tematu, a przede wszystkim pomoc.

Mariusz Dębowski

Współpracuję z Panem Piotrem Dłużniakiem od 8 lat . Wykonywane prace przez jego firmę zawsze kończone były w terminie bez żadnych usterek. Do tej pory nie słyszałem negatywnych opinii na jego temat zarówno od inwestorów jak i od jego pracowników.

Agnieszka

Pan Piotr to solidny i terminowy fachowiec. Ma rewelacyjne podejście do ludzi. Współpraca zawsze przebiegała bezproblemowo. Polecam

Grzegorz Popławski

Szanowni Państwo Mam wrażenie, że negatywne opinie umieszczne w tym wątku dotyczą kompletnie innego Człowieka. Być może operuje na rynku usług inny Piotr Dłużniak - malwersant, oszust i kanalia, skutecznie psujący dobre imię Pana Piotra Dłużniaka, którego ja znam, z którym współpracowałem i dalej korzystam z Jego profesjonalnych usług. Rozbraja mnie bezinteresowna podszyta żółcią, łatwość w tworzeniu jadowitych wpisów. Jeśli mam do kogoś prerensje, ktoś jest mi coś winien, lub postąpił niezgodnie z umową, dochodzę swoich racji w bezpośrednim kontakcie, a jeśli to nie skutkuje, to istnieje, przewlekla co prawda ale jednak, droga sądowa. Tak postępują normalni uczestnicy obrotu gospodarczego. Natomiast pieniacze realizują się w bezsensownych wywodach, które niczego nie załatwiają, niczego nie wnoszą i do niczego nie prowadzą. I jeszcze uwaga do pokrzywdzonych pracowników. Panowie, istnieje mnogość organizacji dbających z zaangażowaniem o dobrostan Pracowników przez duże P. Dlaczego zamiast pisać na forach, nie zgłosicie naruszenia prawa przez Pracodawcę? Ręczę, że jeśli posiadacie dowody zostaniecie wysłuchani, a Wasze racje będą uznane. Ja wiem, że prowadzące do krótkotrwałej euforii wpisy, to łatwa radocha, ale rzekomych strat lub roszczeń w ten sposób się nie załatwia. Zachęcam do dojrzałych zachowań.

Ryszard W

Dzień dobry ! Poznałem Ekipę Pana Piotra w 2018 w lutym. Jestem osobą bardzo wymagającą tak pod względem szybkości wykonania jak i jakości wykonania pracy. Wykonali mi instalację w moim domu i dwóch halach produkcyjnych na Bielanach Wrocławskich. Prace przebiegły bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji. Projekt elektryczny , który przedstawiłem Wykonawcy został dokładnie zweryfikowany i zostały mi przedstawione dodatkowe cenne rady i możliwości. W w/w obiektach został zainstalowany system KNX , którego Pan piotr jest certyfikowanym partnerem! (to zobowiązuje) Dodatkowo zainstalowano i uruchomiono kompleksową instalacje elektryczną z zasileniem moich maszyn , system kontroli dostępu, system alarmowy , system monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego. Przyniosło mi to wiele oszczędności i wygody z użytkowaniu. Współpracuje z Tą firmą do tego czasu i nie mam żadnych uwag. Osobiście sam zatrudniam kilkanaście osób i kilka pomysłów z prowadzenia firmy "ukradłem" od Pana Piotra :) Polecam tą firmę ze względu na ich podejście do pracy, doświadczenie i atmosferę ,którą tworzą swoją obecnością !! zawsze miło i wesoło.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektroinstalacje Piotr Dłużniak - Wrocław

• Jak się pracuje w Elektroinstalacje Piotr Dłużniak?

Zobacz opinie na temat firmy Elektroinstalacje Piotr Dłużniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektroinstalacje Piotr Dłużniak?

Elektroinstalacje Piotr Dłużniak
4.1/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Wambierzycka 18 lok. 4
    50-537 Wrocław