brak logo

Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o.

zdziwienie 2011-02-09 12:30
co do ludzi to się zgodzę, choć nie do wszystkich.[usunięte przez admina]Atmosfera była miła jak nie było jej... A opinię na rynku firma ma bardzo złą.... Niestety....... A miało być tak pięknie.
anonimanonim 2011-02-09 12:35
podobno księgowa Dorota zwinęła interes swój, ciekawe czy firma też się zawinie, a swoją drogą nie ma ksęegowj a pity trzeba zrobić......1 marca jestem w urzędzie skarbowym,
co????? 2011-02-09 12:39
Zwinęła się?????????? To kto nam wystawi PITY?????? Masakra.... Przecież trzeba się rozliczyć...
anonimanonim 2011-02-09 12:53
Zenia telefonistka na pewno kogos zajebistego wynajdzie hehe.....
ja 2011-02-09 13:13
Początki były super, ludzie ekstra, firma miałą swój klimat, aż się chciało przychodzić do pracy. Aż nastała era rządów ruskich, każdy kto miał odmienne zdanie niż HQ zostawał zwolniony i oczerniany że jest zły i nic nie robił jak pracował w tej firmie. Z miesiąca na miesiąc obniżane bylły pensje- zawsze twierdząc iż zmiany na pewno będą na korzyść i będzie można na pewno więcej zarobić. Aż przyszedł pamiętny 8 października i szkolenie, które zniszczyło resztki motywacji ludzi.
Dano nam do zrozumienia iż "Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy, niech będzie pewien, że mu tę rękę władza odrąbie....' :). Tak naprawdę to szkoda nerwów.
bb 2011-02-10 18:25
przypomina się normalnie born in prl.... też miałam to nieszczęście że przez krótką chwilę pracowałam w AAEE... [usunięte przez admina]
były pracownik aaee 2011-02-11 12:42
dramat, dramat, dramat - nie słuchali Polaków to teraz mają, nie ma ich praktycznie już w żadnej sieci sprzedaży na terenie naszego kraju i nie jest to wina pracowników bo oni wszyscy chcieli dobrze dla tej firmy i byliśmy zespołem, ale zarządzenia szły z Rosji - no to mają, wielkie nic!
nie polecam tam nawet wysyłać aplikacji, szkoda energii i czasu na tę firmę.
Damian 2015-09-25 02:32
Wydawało mi się, że firma powinna jakoś próbować załagodzić sytuację.. i skoro zarząd z Rosji miał zupełnie inne podejście niż ludzie w Polsce, to powinni to jakoś wypośrodkować. Nie znam tej firmy więc do końca sam nie wiem o czym mówię, ale z opinii wynika, że ktoś tu przestał kontrolować co w firmie się dzieje i doprowadził do lipy jakiejś.
Zostaw swoją opinię o Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o.