Opinie o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sequoia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sequoia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

tala

jak na "bankruta" nieźle sobie radzi.. są plusy i minusy jak wszędzie. jak dla mnie lokalizacja słaba - z innej dzielnicy bez auta jedzie się długo. jakoś braku komunikacji nie czuję, widocznie zależy od człowieka. podobnie z szacunkiem. dla mnie plusem jest to że nie rzucają słów na wiatr. pewne rzeczy trzeba sobie wypracować, jak to w życiu, ale da się i to się zwraca.

dd

Witam, niestety w tej firmie pracują ludzie, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, brak komunikacji jest tam podstawą a nie szanowanie ludzi to kolejna reguła firmy najgorsze jest jednak to że płatności wobec kontrahentów nie są realizowane (bankrut przez duże B) Ostrzegam tych którzy myślą o podjęciu współpracy.

ktos

Nie o to chodzi w ogole. Gdyby pojechanie na drugi koniec miasta byłby dla mnie problemem, to pewnie bym tego nie zrobiła. Po prostu chodziło o to, że nie zadzwonili, co uważam za niekoniecznie fajne zachowanie, bo skoro ja kilka razy mogłam pojechac to oni mogli poswiecic 20 sekund zeby dac mi opowiedz. To jest po prostu moja opinia. Nie wiem skąd tyle agresji...

tumi

Jak jest się słabym to się pracy nie dostaje :) Jeśli dla kogoś problemem jest dojazd kilka kilometrów to widać że ma fajne podejście do pracy, niektórzy jadą przez 1/2 Polski na rozmowę i nie widzą w tym nic złego, a dla Ciebie położenie na drugim końcu miasta jest beznadziejne to żal mi Ciebie Pozdrawiam

Przedstawiciel medyczny

zero szacunku do osoby obiegającej się o prace w firmie. spóznienie okolo 15 minut i nie usłyszysz przepraszam. nie przedstawił sie Pan ktory ze mna rozmawiał. nie zporoponował tez nic do picia a czesto osoba przejechała kilkadziesiat albo kilkaset km w moim przypadku kolo 500km. spotaknie wczesnie rano wiec przyjad był dzien wczesniej na szczecie mam znajomych wiec nie musiełam wynajmowac pokoju w hotelu. brak kultury i szacunku. nie polecam!!!! dodam z nie usłyszałem odpowiedzi zwrotnej : tak przyjmujemy Pana, nie zadowala nas Pańska kandydatura. Szczerze to nie chciałbym pracować w takiej firmie.

pytania : jak wyglada twoj dzien pracy :))))))))) spotkanie trwał 15 minut a ty czlowieku jedziesz tyle km.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant Rowerowy
takiprzyklad

Ludzie , co się z wami dzieje. Po pierwsze to praca jest dla nas a nie my dla niej, po drugie ludzie chorują , życie człowieka jest najwyższą wartością. Nie szanujemy się w ogóle. Przez wyścig szczurów , gdzie w większości naszych pieniędzy za pracę idzie do kieszeni jakiegoś przygłupa , któremu udało się , bo okantował , oszukał.Zostawiamy dzieci , niszczymy rodziny , wszystko się wali na głowę , nie dziwię się , że ludzie chorują . To cud , że jeszcze ciągniemy pracę po 12 godzin za grosze. Niech szlag trafi taki rząd , zniszczył nas jako naród , a my daliśmy nasrać sobie na głowę. Nikogo nie zastanawiają opryski z aluminium i baru ( chemtralis) coraz częściej zaczniemy chorować i częściej nas będą zwalniać z pracy . Znajdź na You Tube film "Czym nas pryskają"

s

firma ta nie przetrwa kolejnego roku... nie szanuje ludzi... omijajcie ją z daleka...

ktoś

Byłam ostatnio na rozmowie w tej firmie. Doszłam do drugiego etapu, czyli co się z tym wiąże - dwa razy jeździłam na koniec Warszawy (bo niestety firma nie znajduje się w dobrej lokalizacji). Zarobki na początek nie sądzę, żeby były dobre.. Z tego co wywnioskowałam z rozmowy o 2000 zł to można pomarzyć (a myślę, że to nie jest wygórowana stawka na Warszawę). Oczywiście nikt nie zadzwonił ani nie napisał maila z odpowiedzią czy tak czy nie... Uważam, że to jest brak szacunku do drugiego człowieka, który fatygował się przyjechać do nich na drugi koniec Warszawy i to na dodatek w zimę..

MAM

Niewiem skąd macie takie informacje. Firma bardzo fajnie się rozwija i ma coraz większe powarzanie na rynku zarówno wśród lekarzy jak i farmaceutów, jest to Firma z pomysłem na swój rozwój, widać to bo coraz więcej Firm stara się ją kopiować i podrabiać. warunki pracy stwarza dobre

AT

Dziękujemy zapozytywne opinie i dobry PR właścicieli , ta firma to krzak , długo nie utrzyma się na rynku . Szkoda czasu poszukajcie sobie innej pracy bo tutaj nie ma szans na jakikolwiek rozwój. Sequoia To jest bankrut.

a-nitka

Czasy są jakie są wiadomo, że różowo nie jest, wiele firm ma problemy, branży farmaceutycznej też one nie omijają. Z pozycji pracownika firmy Sequoia Sp. z o.o. mogę powiedzieć, że jestem zadowolona, zarobki złe nie są, na pewno nikt nikomu nie każe pracować za miskę ryżu, warunki zatrudnienia też ok, brak umów śmieciowych co w dzisiejszych czasach jest normą, atmosfera bardzo fajna nie ma wyścigu szczurów jak w większości tego typu firm, firma jeszcze młoda, cały czas się rozwija i uczy na błędach ale potencjał jest

nikola

Witam, z tego co wiem firma jest mocna, umie docenić zaangażowanych pracowników i daje jasne i stabilne warunki zatrudnienia. Dużym plusem jest atmosfera, a to też ważne...

ciekawy???

to po co utrzymują ludzi i promują preparaty ??

???

A takie info to skąd???

qwerty

firma jest (usunięte przez administratora)może na wet nie do końca sama firma ale brandy...

rill

Hej A jak warunki jakimi autami jeżdżą KAMowie Jakie tereny Dzięki

beta

Może idzie się z uśmiechem na twarzy do pracy jak się pracuje w tej firmie pierwszy miesiąc- po roku ma się dość, bo produkty są cięzkie i \\\\\\\"średnio\\\\\\\" się sprzedają, budżetu brak, narzędzia słabe- do klienta idziesz z kartą produktową i szerokim uśmiechem, niczym poza tym- no chyba ze raz na rok rzucą jakieś długopisy..jak masz wynik to jesteś super, a jesli nie to jestes beeee.. w każdym razie nie jest tak słodko jak opisują poprzednicy, wiem coś o tym...poza niezłą podstawą premie nieosiągalne, brak socjalu-może na pierwszą pracę jest ok, można przetrzeć szlaki,nałapać kontaktów,,,

Zostaw merytoryczną opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sequoia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sequoia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sequoia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sequoia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sequoia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sequoia Sp. z o.o.