Opinie o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sequoia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sequoia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sequoia Sp. z o.o. w Warszawa

do ktoś

"Jeśli dostaniesz tam pracę spodziewaj się innej pensji na umowie , innej znacznie mniejszej już po podpisaniu umowy to taki wstęp, potem będziesz ganiany 20h na dobę i będą ci wmawiać ,że pracujesz w systemie 8h. Firma wychodzi z założenia ,że [usunięte przez moderatora] nie brakuje jej motto w stosunku do pracowników to TYRAJ MISIU. Potem podpiszesz śmieszną umowę na używanie zdezelowanego grata i komórki jeden z pierwszych modeli nokii. Najważniejsze ,żeby zrobić plan będziesz kupował za własne pieniądze produkty z krótką datą ważności. [usunięte przez moderatora] wysiadający z nowego BMW będzie Cię przekonywał ,że są trudne czasy w farmacji i tak trzeba . Pamiętaj grata tankujesz za swoje." Pozdrawiam i życzę Ci znalezienia pracy w normalnej firmie a nie z socjopatami zaburzonymi emocjonalnie. " Czy [usunięte przez moderatora] to pierwsza litera imienia? [usunięte przez moderatora] Czy pierwsza litera przypadłości?[usunięte przez moderatora]

niepewność

to co jutro wszyscy na L4 , bo do każdego może przyjechać dobrodziej z pomocą z biura i z propozycją nie do odrzucenia?

takmówią

"a to ta firma co to pm robią plan sprzedając produkty z kilkudniową datą ważności sobie? " a kto sprzeda sobie najwięcej zostaje derektorem- tak mówią na mieście

prokrasicki

A Wy co jeszcze pracujecie - nie bać się tylko szukać pracy , bo jesteście jak ten czyżyk młody od [usunięte przez moderatora]

Przedstawiciel medyczny

zero szacunku do osoby obiegającej się o prace w firmie. spóznienie okolo 15 minut i nie usłyszysz przepraszam. nie przedstawił sie Pan ktory ze mna rozmawiał. nie zporoponował tez nic do picia a czesto osoba przejechała kilkadziesiat albo kilkaset km w moim przypadku kolo 500km. spotaknie wczesnie rano wiec przyjad był dzien wczesniej na szczecie mam znajomych wiec nie musiełam wynajmowac pokoju w hotelu. brak kultury i szacunku. nie polecam!!!! dodam z nie usłyszałem odpowiedzi zwrotnej : tak przyjmujemy Pana, nie zadowala nas Pańska kandydatura. Szczerze to nie chciałbym pracować w takiej firmie.

pytania : jak wyglada twoj dzien pracy :))))))))) spotkanie trwał 15 minut a ty czlowieku jedziesz tyle km.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
ktoś

Jeśli dostaniesz tam pracę spodziewaj się innej pensji na umowie , innej znacznie mniejszej już po podpisaniu umowy to taki wstęp, potem będziesz ganiany 20h na dobę i będą ci wmawiać ,że pracujesz w systemie 8h. Firma wychodzi z założenia ,że [usunięte przez moderatora] nie brakuje jej motto w stosunku do pracowników to TYRAJ MISIU. Potem podpiszesz śmieszną umowę na używanie zdezelowanego grata i komórki jeden z pierwszych modeli nokii. Najważniejsze ,żeby zrobić plan będziesz kupował za własne pieniądze produkty z krótką datą ważności. [usunięte przez moderatora] wysiadający z nowego BMW będzie Cię przekonywał ,że są trudne czasy w farmacji i tak trzeba . Pamiętaj grata tankujesz za swoje. Pozdrawiam i życzę Ci znalezienia pracy w normalnej firmie a nie z socjopatami zaburzonymi emocjonalnie.

ktos może wie?

ktos

ktoś w ogóle został zaproszony na drugi etap?

xxx

Wysłałam aplikację, ale niestety nikt się ze mną nie skontaktował. Ciekawa jestem czy osoby, które były na rozmowie mają za sobą wcześniejsze doświadczenia w branży farmaceutycznej.

amikal

czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda drugi etap rekrutacji w tej firmie? czego można sie spodziewać jakie padają pytania?

ktos

Rozmowa pierwsza to naprawdę nic strasznego... :) Będą pytać o ogólne rzeczy, m.in. opowiedzieć coś o sobie, dlaczego ta praca, a nie inna, wady i zalety swoje, jak swoja przyszlosc sie wyobraza za 2 lata, jak się zna angielski itp. W pierwszym etapie nie sprawdzali wiedzy o lekach czy firmie, przynajmniej u mnie:) Powodzenia:)

aaa

niczego dobrego się nie spodziewaj...

telek

zostałem zaproszony na rozmowę w przyszłym tygodniu.. ktoś z was był już na rozmowie na stanowisko asystenckie? czego można się spodziewać?

K.

Ludzie nie histeryzujcie proszę, pracuję w SQ juz jakiś czas, a nie jest to moja pierwsza praca więc mam porównanie. Po pierwsze nie uważam dojazd na Białołękę za uciążliwy, brak korków i ścisku w autobusie, pracuje się w domku jednorodzinnym położonym na niewielkim osiedlu, sorry ale dla mnie to lepsze niż praca na 10 piętrze biurowca w jakimś open space. Co do zarobków to uważam, że są uczciwe a jak człowiek się trochę postara to można zawalczyć o podwyżkę. Atmosfera jest przyjemna, pracują tu przeważnie młodzi ludzie z którymi można się dogadać, a odnośnie procesu rekrutacji to przepraszam bardzo ale raczej nie spotkałam się z dzwonieniem do kandydata i informowaniem go, że pracy nie otrzymał, proces rekrutacji składa się z kilku etapów i nawet na ostatnim można odpaść, trzeba się z tym liczyć.

Gąbka

Nie dziw się, że rekrutacja do tej firmy potrafi trwać ponad dwa miesiące. Przecież nie jest łatwo znaleźć rozsądną i wykształconą osobę, która za przysłowiową miskę ryżu zgodzi się dojeżdżać gdzieś pod Warszawę, żeby parzyć kawę...I dodatkowo podpisze przerażającą i zabawną umowę...Mile widziane są: brak asertywności i własnego zdania oraz podlizywanie się. Oferują starą, obdrapaną komórkę, której ktoś już pewnie nawet w lombardzie nie chciał. Pan wysiadający z nowego bmw powie Ci, że w farmacji są ciężkie czasy i firma nie ma (przede wszystkim na Ciebie) pieniędzy...Jak podpiszesz kolejną przerażającą umowę na używanie rozgraconego auta, to pamiętaj, że tankuje się za swoje. A cudowne księgowe będą Ci udowadniać, że nie należy Ci się zwrot żadnych kosztów...

jaktokto

mam nadzieję że szukają dalej bo potrzebują nowych osób:) jeszcze nikt do mnie nie dzwonił, ale może jest za wcześnie - wysłałam cv wczoraj. jak będę po rozmowach napiszę o wrażeniach. pozdrawiam

sam

Życzę Ci jak najlepiej, tylko nie rozumiem dlaczego oni kilka miesiecy szukaja asystenta??? nie wydaje się Tobie to dziwne?? i mówili mi na rozmowach że zależy in na czasie i że chca podjac współpracę jak najszybciej bo brakuje in rąk do pracy, a raczej głów:) a znowu dają ogłoszenie!!! Napisz jak Ci poszło czy dostałaś pracę. pozdrawiam

jaktokto

Witam, ja właśnie złożyłam aplikację do tej firmy. Od znajomych dowiedziałam się ze warunki są przyzwoite. Składam podania do wielu firm i byłam też na wielu rozmowach. Baardzo rzadko zdarza się że w przypadku decyzji odmownej ktoś dzwoni. Raczej jeśli nie ma telefonów w terminie to znaczy że musisz szukać dalej. Jak mi wyjątkowo zależy na danej firmie to sama dzwonię i się dopytuję. Może ktoś kto odbierze jako nadgorliwość ale dla mnie to dbanie o swoje sprawy. Domyślam się że mają tam sporo zgłoszeń i trudno oczekiwać że ktoś będzie obdzwaniał wszystkich. Szukam pracy już od 3 miesięcy - mam nadzieję tym razem się uda.

sam

Byłem na 2 etapach w tej firmie, powiedziano mi ze zostanę poiformowany o wynikach rekrutacji, niestety mijaly nastepne tygodnie i nie zostalem!!!jak dzisiaj zobaczylem ponownie oferte pracy na to stanowisko na portalu pracuj.pl to cos mi smierdzi, naprawde czy na stanowisko asystenta az tyle miesiecy trzeba prowadzic proces rekrutacji??? starcony czas na wysylanie cv na satnowiska asystenckie, firma nie szanuje ludzi i nawet mimo obiecywania informacji zwrotnej o rekrytacji do dzis jej nie mam!!! a własciwie mam nadal szukaja niewadomo kogo, albo porostu za darmoche robia badania rynku!!!!![usunięte przez moderatora]

IS

Ja pracuję w tej firmie od ponad roku. Są chwile lepsze i gorsze, wiadomo że w farmacji czasy są ciężkie. Krzaki raczej szybko giną, oni są na rynku i rosną. Nie wiem skąd te wpisy o rzekomej złej kondycji. Idźcie do apteki i popatrzcie na póki... Ja mam tu stałe zatrudnienie i moje wynagrodzenie powoli rośnie. Trzeba się namęczyć nie powiem. Super byłoby spokojnie pracować i powoli realizować swoje zadania, pewnie! Ale za to albo w ogóle nie płacą albo słabo. Kwestia wyboru. Coś za coś...

BW

AT - 2012-11-22 10:03:36 Dziękujemy zapozytywne opinie i dobry PR właścicieli , ta firma to krzak , długo nie utrzyma się na rynku . Szkoda czasu poszukajcie sobie innej pracy bo tutaj nie ma szans na jakikolwiek rozwój. Sequoia To jest bankrut.W pełni zgadza się z poprzednikiem, firma krzak. Małe, rodzinne kolesiostwo. Ewentualnie można tu przyjść na jakieś praktyki, żeby w ogóle było co w cv wpisać. W innych wypadkach nie należy rzucać pereł przed wieprze. Firma bardziej się zwija niż rozwija.

Zostaw merytoryczną opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sequoia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sequoia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sequoia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sequoia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sequoia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sequoia Sp. z o.o.