Vission express

Opinie o Vission express

Jolka 2009-01-21 12:44:03
Pracuje w jednym oddziale vision express w Warszawie, lubie okulary i prace z ludzmi, to jest przyjemne kiedy ktos przychodzi mozna porozmawiac, ale mam dosc kolesia ktory pracuje w Rossmanie na przeciwko, jest maly gruby siedzi na kasie w pampersie i przylazi do mnie debil i zagaduje: " czesc co u Ciebie?", jak sie dzisiaj czujesz, a pieknie wygladasz, a dasz mi swoj telefon. dziewczyny sie juz ze mnie smieja ale co ja mam z tym [usunięte przez administratora] zrobic??????????????
Kasia 2010-01-16 18:17:23
[usunięte przez administratora] a jakie są zarobki np. jako asystent sprzedaży w VE?
anonim 2010-02-26 19:23:06
Witam!Mam pytanie dotyczące pracy w salonach Vision Express.Jak można tam się dostać do pracy na Asystenta sprzedży?Mam doświadczenie w obsłudze klienta i handlu,a także wyższe wykształcenie.Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Vission express - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vission express