Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skarem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Warszawa

Józek Nowy wpis

Polecam pracę wypłata zawsze na czas da się nadrobić na nocnych także nie jest najnizsza umowa o prace nie zadne sciemnianie woda na posterunku nam dowozo za mundury nie potracajo

Garry

Bardzo mile się zaskoczyłem firmą Skarem, ubrania nówka na start, dodatkowy urlop, godziny nocne płatne, umowa o prace, dostałem zwrot za leki no byłem w szoku że w Warszawie jeszcze są takie firmy pozdrawiam Skarem

Wolt
@Garry

W dupe jeszcze Dyrektora pocałuj. Co za ludzie za co wy dziękujecie pieniądze biorą za was z Pefronu to wielkie rzeczy że ubranie wam dadzą. Urlop dodatkowy z grupą każdemu sie należy Pefron za to płaci . Tak jak za leki

Garry
@Wolt

A za to że przynajmniej oni dają a w innych firmach g..no dostaniesz

@Wolt

A czy to ważne kto płaci? Ważniejsze chyba, że ludzie po prostu dostają i się z tego cieszą, co pochodzenie ma do rzeczy?

Leszek
@Garry

No, no, brzmi to super. Ta umowa to na ile jest podpisywana? 3 miesiące?

Ahoj
@Leszek

super? poważnie ?

Tom
@Garry

Prawda w Warszawie nie ma takich firm co jakość to jakosc

Mieczysław
@Tom

Jak firma stawia tak na jakość to pewnie też i pracownicy są dobrze przeszkoleni, którzy tam pracują? Brzmi to naprawdę optymistycznie z tego, co napisałeś.

Marek Nowy wpis
@Garry

Cała prawda umunduruje Skarem płaci za nocne umowa o prace nadgodziny, nocne płacone jak się należy nie ma lepszej firmy w Warszawie

Ewelina Nowy wpis
@Marek

Brzmi w porządku w takim razie. ;) A orientujesz się jak tu u nich ze stanowiskami dla kobiet, tu problemu co do płci nie ma?

Walhalia

Nie ma w tej chwili na rynku tak uczciwej firmy jak Skarem bez danych machlojek z umowami wszystko jak należy

@Walhalia

A skąd mogłyby być jakiekolwiek podejrzenia odnośnie wspomnianych machlojek?

Walhalia
@Ewelina

Czytaj ze zrozumieniem w Skaremie nie ma żadnych machlojek nie (usunięte przez administratora) jak w innych firmach wszystko na umowę nawet nocne płacą

Joanna Nowy wpis
@Walhalia

to jak tak dobrze to wiesz czy jak nie ma ogłoszeń na wolne miejsca to można Cv wysłać 'na zaś'?

Tomasz

Pracowałem u nich do emerytury najlepsza firma urlop 36 dni mam grupę mundur wszystko jak trzeba bardzo porządna firmA

Gokart
@Tomasz

Potwierdzam to co się porobiło z tymi Soli....Specj.....Karabel..... masakra a w skaremie nadal umowy o prace umundurowanie pełne nadgodziny i urlopy normalne a nie jw w tych poronionych firmach ja przeszedłem do Skaremu 2 lata temu i mam nadzieje u nich pracować

@Gokart

Ale w każdej z tych co wymieniłeś się testowałeś czy Ty tylko po opiniach ludzi tak oceniasz?

Gokart
@Ewelina

Tak w każdej i nigdy nie myślałem że można a skarem daje umowę nowe ubrania nawet w zimie każdy ma kurtkę w innych mieliśmy w dyżurce 2 na 12 osób

@Gokart

Ale super faktycznie. A tak na oko ile byś powiedział, że taka jedna kurtka jest warta?

@Gokart

Firma uczciwa bardzo poważna beż kłamstw wszystko jak trzeba,eBay bardzo polecam skarem

@Kasia

Brzmi spoko ale o co chodzi z tym "eBay"? Mają coś wspólnego ze sobą?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Osoba niepełnosprawna

Jak odbierać tutaj wpisy chce spróbować w tej firmie jako w 1 pracy swojej na orzeczeniu o niepełnosprawność Pieniądze wypłacają w danym okresie na konto czy jak jest tak jak piszę na ogłoszeniu że praca zapewne w okresie o godz 6-14 czy jak?

Bardzo przyjazna i uczciwa firma

@Kasia

Troszkę cukierkowo to zabrzmiało ale w sumie to raczej dobrze. ;p A skoro aktualnie pracujesz to podzieliłabyś się może info na temat ogólnych warunków tutaj? Na jakim stanowisku jesteś?

Jurand

Najlepsza fima u nas w warszawie nie dominują umowa i wszystkie dodatki

Krystyna
@Jurand

Co to znaczy ze nie dominują? W sensie ze dają swobodę podczas pracy? A umowa o prace czy zlecenie ? I możesz wypisać te dodatki? Opieka zdrowotna jest?

Czy pracodawca Skarem Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

zosia

niestety skarem nic nie organizuje i najlepiej jakby się harytatywnie pracowało albo jeszcze dołożyło prezesowi

Miła
@zosia

Firma porażka ! Żadnych szkoleń i najlepiej za darmo pracować

Miła
@zosia

Potwierdzam słowa Zosi . Firma nie dba o pracowników . Prezes dba tylko o swój portfel i nie szanuje ludzi .

Leszek
@Miła

Dobra, a jeśli ktoś czegoś nie rozumie, to chociaż tłumaczą co i jak? Już tak bez oficjalnych szkoleń :)

Izabela
@Miła

Szkolenia to w ogóle w niewielu miejscach chyba są, ale z tą pracą za darmo to mnie zmartwiłes. Co, nie wypłacają wynagrodzenia???

nik1974

Pracowałem w Firmie skarem na Hali Mirowskiej w Warszawie trzy miesiące w 2019 roku.Praca fajna mili ludzie jedynie organizacja pracy i zarządzanie to kompletna porażka.Jest tam Brygadzistka Pani z Serwisu Sprzątającego która absolutnie nie ma zielonego pojecia o zarządzaniu zespołem nie mówiąc o pracy.Ludzie tam pracujący w godzinach popołudniowych często chodzą po terenie Bazaru i nie wiedzą co mają robic poniewaz Pani Brygadzistka jest tylko rano.Tak zarządziła ze czesc ludzi pracuje tylko cały czas w godzinach popołudniowych a jedna dwie osoby na rano tylko.A przy podpisywaniu umowy miało byc ze czesc w jednym tygodniu pracuje raz tak i raz tak ,a rzeczywistoscią jest że czesc pracuje cały czas na godziny popołudniowe a dwie na rano cały czas bo tak Pani Brygadzistka zarządziła.A na dodatek zdarza się Pani Brygadzistce pic alkohol w czasie pracy.Pozatym ze atmosfera miła fakt ze jest pełna rotacja.Ludzie popracują czesto trzy cztery miesiące i odchodzą albo Pani Brygadzistka tak decyduje bo jej zdaniem ten się nie nadaje tamten się nie nadaje.Ale penja jest zawsze na czas najwazniejsze i ze nie trzeba prac odzierzy roboczej bo to robi firma.Natomiast odnosnie zarządzania to kompletna porażka.

Jakie wartości są cenione w Skarem Sp. z o.o.?

Olo

Nie ma żadnych zasada ! Firma koszmar

ana

Ja pracowałam w firmie Scarem w Warszawie na serwisie sprzatajacym. Nie narzekałam. Pan Dyrektor Darek Strzelczyk był osoba wymagajaca ale bardzo kulturalna i dbał o pracownikow. Na zarobki tez nie mogłam narzekać dodatkowo zawsze pieniadze były wpłacane punktualnie. Jesli Stalowa Wola spóźniała sie z wypłacaniem Pan dyrektor sam płacił wynagrodzenie ze swojej kieszeni zeby pracownicy byli zadowoleni. Moj koordynator tez był bardzo miła osobą, jesli byly jakies nie dociagniecia nigdy nie podnosil głosu tylko delikatnie sygerował na co trzeba bardziej zwrocic uwage. Maja bogaty asortyment chemii której na obiektach nigdy nie brakowało, jesli konczyły mi sie dane srodki czystosci jeszcze tego samego dnia były dowożone. Z tego co wiem pracownicy na ochronie tez nie narzekali. Wszyscy w firmie robili wszystko zeby osoby pracujace czuly sie dobrze i były zadowolone.

Ciekawy jestem kto Pani dyktował ten wpis Pani ana !Mija się Pani z prawdą

stefan
@ana

i od iedy firma sie spozniala z wynagrodeniem zeby dyr. musial placic, oni zawsze placa w terminie.

Ana
@ana

Poprawiam się. Dokładal do pensji Kiedy stalowa uciela pracownikowi godziny pracy. Nie macie nawet pojęcia jak trzeba się męczyć żeby przyznać pracownika premie! Bo stalowa wola wszystko blokuje. Dużo rzeczy nie jest zależne od oddziału tylko od siedziby gdzie są same sknery i dziady. A dyrektor oddziału chce żeby zawsze wynagrodzenie było dobre. Małe zarobki ? No Małe ale to wszystko narzuca siedziba. Jakieś pytania jeszcze ? Wystarczy się dopytać jak to funkcjonuje i jak działa. Wina w większości leży po stalowej woli a nie oddziału.

@ana

co za bzdury....firma zawsze płaciła na czas i nigdy kadra kierownicza nie wypłacałazadnej kasy.mozna im wiele zarzucic od kłamstwa po (usunięte przez administratora) szczególnie prezesikowi ale napewno nie ksiegowości jesli chodzi o wypłaty

@Ana

nigdy nikt nie płacił ze swojej kieszeni (usunięte przez administratora)

Bolo

A ja myślę, że największy problem to jest z brakiem chęci do pracy bo firma jest ok!

@Bolo

to nie myśl tyle tylko idz tam popracuj

Jakie są mocne strony pracodawcy Skarem Sp. z o.o.?

Brak

WOLA

Dobra firma wypłata jak w zegarku co miesiąc ubierają od stóp do głów nie dzielą kurtek w zimie kazdy ma swoja nocne placa zgodnie z kodeksem chyba najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałem w Warszawie

Aga
@WOLA

Ta ubierają Ale nie wiem w co. Proszę nie pisać glupot

Agnieszka

Nie ma żadnych mocnych stron. Brakujące godziny uzupełniane są urlopem pomimo sprzeciwu pracowników A grafiki układane są według poziomu sympatii dyrektora do pracownika.

@Joanna myślę, że nie jest to w porządku, jeśli tylko podczas rozmowy o prace powiedziałaś o swoich dolegliwościach.

JOANNA

Witam jeszcze do niedawna pracowałam w firmie Skarem i byłam bardzo zadowolona.Coprawda nie czułam się komfortowo na obiekcie i poprosiłam o przeniesienie na inny obiekt z czym nie miało być problemu.Problem wynikł gdy okazało się że jest wymagana obsługa maszyny czyszczącej.Niestety nie mogłam się tego podjąć ze względu na stan zdrowia/epilepsja./w zwiazku z czym zakończyła się rozmowa o nowym obiekcie.Celowo nie podaję nazw obiektów ani nazwiska kierowniczki aby nie być narażoną na nieprzyjemności.Czy to jest w porządku?

Paula
@JOANNA

Też na to choruje dawniej niechcieli mnie przyjąć do ochrony bo padaczka no choruje na to ale tera też pracuje stym 2 lata

Ursynów

Wazeliniarze i stare pryki to są ochroniarze skaremu

oszukana

Witam, jeśli chcesz stracić pracę idź do szpitala . Skarem Sp. z o.o. i tak się wykręci od odpowiedzialności za bez podstawne zwolnienie.

Virgo1980

Skarem to dziadostwo. nie szanują pracowników pracowalem tam od sierpnia do końca lutego tego roku i nigdy nie było szanowane prawo pracownicze. Noc po nocy razy trzy albo cztery. Podczas gdy po nocy należy się 24h wolnego. Stanowczo nie polecam tej firmy. Mocno łamią kodeks pracy. Jeszcze dziś do mnie pan dyrektor na Warszawę dzwonił z propozycją pracy. Odmówiłem i nie polecam. Uciekać jak najdalej.

Dodawała kiedy robił coś poza firmą .Fuchy w soboty

Konrad

Pretensje można mieć do siebie , że od początku nikt nie wiedział o problemie zdrowotnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.